Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Všichni přečíst!

Goto down 
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Všichni přečíst! Empty
PříspěvekPředmět: Všichni přečíst!   Všichni přečíst! Icon_minitimeTue Apr 21 2015, 19:55

Všichni číst!

Takže zdraví vás Nero a opět z pozice Kage. Vzhledem k volnému času jsem se rozhodl, že si také udělám vesnici a na povolení Aspiho a Ramíka tu tedy stojí. Smile
Na úvod je tu pár základních věcí, které chci, aby všichni hráči v této vesnici akceptovali a dodržovali. Zde je seznam, který se může v průběhu času měnit ale základ je pořád stejný.

1. Aktivita – To nejdůležitější v mé vesnici. Ano, jsem moc rád za každého hráče a uvítám všechny z vás, ale aktivita je u mě na prvním místě. Proto ti z vás co mají problém s tím KW navštěvovat, ať raději postavu nevytvářejí. Požaduji nejméně 2 posty za den a neberu nějaké výmluvy, jakože nebyl čas nebo podobné nesmysly. Pár minut si na post najde a udělá každý. Pokud bude nějaký problém se dostavit, chci abyste mi to oznámili a odůvodnili dopředu. Ať už prostřednictvím PM tady na Kage Wars nebo na facebook www.facebook.com/jan.houstecky. Pokud vaše neaktivita nebude oznámena, jednou odpouštím. Jestliže se to ale bude opakovat znovu, tak vaše postava prostě zemře.

2. Charaktery - Tato vesnice je zcela odříznuta od okolního světa a dění až do teď. (viz. Historie vesnice) Tudíž chci aby vaše postavy hráli podle toho a pokusili se být co nejvíce originální. Což znamená, že nechci žádné historie postav spojené s válkami nebo minulostí starých příběhů.

3. Realistické RP - Rozhodl jsem se, že tahle moje malá mocnost bude jak by většina nazvala „hardcore“ módem. Znamená to, že vaše postava může v role play ZEMŘÍT (Pokud půjde o příběh vesnice a jeho okolí – nikoli v hlavní linii (logicky)). Učinil jsem tak z důvodu že se lépe vžijete do postavy a budete se snažit a dbát o svůj život. Vyhneme se tak kaskadérským kouskům či nesmyslnému riskování, na které by mohla většina hráčů sázet. Snad v postavě najdete i trocha pudu sebezáchovy. Razz

To je prozatím všechno. Možná vám to přijde moc diktátorské ale jediné o co mi jde aby to celé mělo váhu a nebyla to jen ztráta času.
Návrat nahoru Goto down
 
Všichni přečíst!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Tsukigakure no Sato :: Informace o vesnici-
Přejdi na: