Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)   První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 30 2015, 13:18

Yoi Akuma

Přešel k němu sensei a udělal mu něco, co ho pálilo. Byl trochu vyděšený, ale cítil, jak je z ničeho nic nějak lehký, jako pírko. "Wooo! Jak jste to ud..." Nestihl se zeptat a už letěl do vody. Ponořil se a chvíli nevykukoval. Byl pod vodou už celkem dlouho, když v tom sensei ucítil, jak něco narazilo do jeho lodi a před ní se objevila Yoiova hlava. "Sakra, chtěl jsem stáhnout Mizuki pod vodu." Řekl a plaval jednou rukou a nohami, při čemž se druhou rukou držel za hlavu. Pak už ale doplaval k holkám. Žraloci? Pomyslel si a trochu zbělal, protože z nich měl celkem nahnáno a nevěděl, zda si sensei dělá srandu nebo ne. Každopádně začal koncentrovat chakru do nohou, což mu šlo dobře, protože kov který měl v sobě, tak logicky dobře vedl chakru. Poté nakoncentroval chakru i do rukou, při čemž máchl ve vodě a díky tomu vyskočil na hladinu a držel se na ní. Bylo to logické, koncentraci uměl dobře, protože nic jiného než základní techniky a koncentraci se neučil a díky jeho upravenému tělu měl koncentraci o to jednoduší, protože ji potřeboval i k tomu, aby hýbal s kovem, co má v sobě. Proto musel zákonitě mít dobrou koncentraci.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)   První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Icon_minitimeFri May 01 2015, 14:08

Hideki Senji-lin

Hideki vás jen pozoroval s úsměvem. Yoi i Mizuki to zvládli celkem bez problémů, jen Mangetsu měla menší problémy. Když jí Mizuki nabídla pomoc tak jí přijala ikdyž na jejím stydlivém výrazu nebylo zrovna dvakrát nadšení. Chytla tedy Mizuki za ruku a vyhupla se na hladinu. Měla problémy s rovnováhou ale na hladině se udržela. "Překvapili jste mě. Asi to s váma nebude zas tak marný." Zasmál se a zase se napil. "Tak tedy přijdeme k druhé části. Udržet koncentraci je jedna věc ale ne vždycky budete mít takovýhle klid na to. Ukažte mi tedy, kolik koleček kolem mé loďky zvládnete. A žádné flákání ale běh." Řekl a složil zase pár pečetí. Ofoukl vás studený poryv a než jste se stihli rozhlédnout nebo nějak reagovat, začal foukat pořádný vichr který rozbouřil hladinu. Začali se zvedat malé vlny a neklidná plocha pod vámi vám pomalu ale jistě začala ničit rovnováhu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)   První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Icon_minitimeFri May 01 2015, 14:59

Yoi Akuma

Vítr mu nedělal moc problémy díky kovu v těle, ale vlny byly náročnější. Rozeběhl se kolem loďky a přeskakoval jednotlivé vlny. Jenže jak dopadl nohami na hladinu, tak se vždy lehce ponořil do vody kvůli své váze. Chvíli takhle běžel, ale v půlce kolečka přišla větší vlna, kterou přeskočil, ale hned na to se kvůli své váze ponořil pod vodu. Sakra! Pomyslel si když se vracel zase na hladinu. Co když zkusím ty vlny rozkopávat? Přemýšlel, oklepal se a znovu vyrazil. Běžel a jakmile přišla první vlna, tak ji zkusil jen rozkopnout s koncentrací chakry, aby ji nemusel přeskakovat.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)   První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 02 2015, 18:17

Mizuki Odoamne

Usmála jsem se, když už Mangetsu také stála. A byla jsem nadšená z toho jak to Yoiovi šlo. "Ale Hideki-sama, příliš nás podceňujete." Zasmála jsem se a pak se rozbouřila hladina a já chvilku sledovala Yoie, něco ho táhlo pod vodu. Pak jsem koukla na černou oblohu pnou hvězd a na měsíc. Byla noc a byl nádherný dodával mi elán a energii. Zapoměla jsem na všechny strasti dneska a najednou mě trefila vlna a já se oklepala a vyskočila z vody. Udržela se na hladině a rozeběhla jsem se a běhala jsem kolem loďky vlny jsem přeskakovala a vždy ladně spadla na hladinu na nohy. "Wohoo"Zakřičela jsem v euforii, protože jsem si užívala, že jsem konečně venku a ještě takhle daleko. Moc jsem venku nebyla a sem tam u moře, ale nikdy jsem nebyla takhle daleko. Vyskočila jsem a stojkou jsem se zastavila na vlně, která zasyčela jako kdybych jí pomučila a vydala ze sebe páru a pak jsem zpátky skočila za vlnu a pokračovala v běhu. Když něco trénujete skoro celý život tak si to pak užíváte.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)   První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 02 2015, 20:15

Yoi zkusil vlny rozkopávat pomocí chakry. No přišla první vlka - povedlo se mu jí rozkopnout a vypadal to jako dobrý nápad. No pak přišla trošku větší vlna a když do ní kopl, trošku jí rozpůlil, ale jak jí podebral, hodil si slušnou dávku i do očí a do nosu. Ihned teda ucítil slanou vodu která ho začala pálit v očích a to ho trošku rozhodilo. Když se však oklepal, už zahlédl ještě větší vlnu kterou měl skoro "před nosem". Mizuki si to užívala a brala to spíš jako odreagování. Při tom svém poskakování ale mohla zahlédnout černou ploutev koukající z hladiny která se rychle blížila k pozici kde se nacházel Yoii, který měl zrovna menší problémy s vodou.
Hideki jen popíjel své saké a nějak si vás nevšímal. Dle Mizuki nadšení usoudil, že to máte pod kontrolou.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)   První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 03 2015, 22:59

Mizuki Odoamne

Začínala jsem být trochu vyčerpaná a pociťovala jsem to silové napětí co jsem do toho dávala. To neustálí skákání přes vlny mi dalo zabrat a tak jsem trochu zpomalovala nebo spíše přestala jsem dělat věci navíc a skákala jsem. Všimla jsem si jak Yoie trefila vlna a měl trochu problémy čekala jsem, že se oklepe. Žralok ? Řekla jsem, ale nevěděla jsem to jistě. Mířil k pozici Yoie a když jsem tikla pohledem na Hidekiho by v pohodě a ani si nás moc nevšímal. Chtěla jsem Yoiovi pomoct, ale nenapadlo mě nic pořádného. Nakonec jsem využila jednu z technik co umím. Rozeběhla jsem se k Yoiovi a dala jsem ruku v pečeti před sebe a odrazila jsem se a než moje pata opustila hladinu do skoku tak jsem celá shořela a zmizela. Prořízla jsem vítr co tvořil vlny a objevila se na vlně, která mířila k Yoiovi co by měl vstávat zpátky na hladinu. Znovu použila Shunshin, ale tentokrát obyčejný pomalejší bez Katonu a objevila jsem se před Yoiem a objala jsem ho s tím, že jsme vystřelili pryč z toho místa. Chtěla jsem nás udržet na hladině, ale nějak to nešlo a já ho nedokázala udržet což se jsem nechápala a vyústilo to v to, že jsem sním škrtla o hladinu a přišel tvrdý náraz, který mě rozhodili a já upustila Yoie ten zatím, nejspíše vůbec nevěděl o co se jedná a proč jsem to udělala. Zaplula jsem v té rychlosti pod vodu a rychle jsem plavala na hladinu a koukala po Yoiovi jestli je v pořádku a chtěla jsem mu to vysvětlit.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)   První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 03 2015, 23:53

Yoi Akuma

Dařilo se mu rozkopávání vln, ale ne tak jak čekal. Mezitím se Mizuki dařilo a dalo se říct, že si to vlastně užívala. Toho si Yoi všiml a trochu ho to zarazilo. Celá vesnice je z ní na větvi a ještě je dokonalá v používání chakry? Máme mezi sebou nějakého ninja robota? A vnitřně se nad touto myšlenkou trochu zasmál. Pak ho však zdolala vlna, ale než se probral, tak už ho chytla Mizuki, se kterou zároveň zase hned spadl do vody. Byl trochu vyplesklý z toho, co se stalo, takže pomalu klesal ke dnu, než začal zase plavat směrem nahoru. Jak tak plaval, tak do něj z boku něco narazilo. Co to? Pomyslel si a otevřel oči, což ho dost štípalo, ale viděl před sebou menšího žraloka. Sakra! Pomyslel si a natáhl před sebe pravou dlaň s tím, že doufal, že ní dokáže vystřelit kovou ostrou tyč, kterou by žraloka propíchl vzhledem k tomu, že to nebyl takový obr.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)   První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 04 2015, 08:39

Mangetsu

Celý čas som v podstate stála na mieste, teda na "vode". Príliš som sa do behania okolo loďky nehrnula. Tie vlny naozaj nevyzerali moc príjemne no na druhú stranu.. predsa by nás tu nenechal zomrieť.. dúfam. Udržať sa na rozvírenej vode nebolo až tak ľahké, aj keď som len stála, robilo mi to isté problémy. Musela som sa však pohnúť, inak sa nikdy ku predu nepohnem. Všimla som si Mizuki a to, ako sa snažila pomôcť Yoi-mu. Nakoniec oba skončili pod vodou a ja som sa rozbehla ich smerom. Príliš som pod hladinu nevidela, no aj tak som sa pokúsila pomôcť Mizuki späť na nohy, ako to ona pred chvíľkou spravila mne. Poskladala som jednoduchú pečať a moje vlasy začali žiariť podobným spôsobom, akým žiari mesiac.. osvetlilo to rozhodne väčší priestor než sviečky na lodi. Vďaka tomuto svetlu som dúfala, že zaregistrujem Yoia pod hladinou.. rovnako kao žraloka, ktorý sa k nemu blížil. Kebari senbon! Z mojich vlasov vystrelilo smerom na žraloka množstvo "senbonov" ktoré boli navyše posilnené technikou Getsuei:Kaze. Síce som sa pri tomto kúsku prepadla do vody asi po kotníky, kvôli koncentrácií chakry.. no aspoň by som sa pravdepodobne zbavila žraloka, ktorý ohrozoval môjho týmového parťáka.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)   První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 04 2015, 09:13

Mizuki Odoamne

Mangetsu mi trochu pomohla a já se dostala na hladinu. Rozhlížela jsem se kolem sebe. Yoie jsem nikde neviděla. "Co jsem to provedla." šeptla jsem si pro sebe nahlas a byla jsem trochu vystresovaná. Mangetsu na to šla svou silou a zaútočila na žraloka co viděla. Yoi pořád byl pod vodou a já věděla jeho pozici díky tomu, kde se nacházel žralok, kterého Mangetsu viděla. Rychle jsem se dala dokupy a rozeběhla jsem se k místo, kde by mohl být Yoi. Strčila jsem hlavu pod vodu a pokud byl Yoi poblíž hladiny vynadal jsem hlavu. "Yoii." Zakřičela jsem byla jsem docela vyčerpaná stímž jsem spojovala i to, že jsem ho nedokázala v té rychlosti udržet. Posula jsem se co nejdál jsem se mu snažila podat ruku, aby se jí chytnul a já ho pomocí chakry dokázala vytáhnout. Pokud byl, ale už hlouběji, než jsem mu mohla pomoct natažením ruky skočila jsem za ním pod hladinu, objala jsem ho zezadu jednou rukou a snažila se mu pomoct na hladinu. Prosím, pojď Řekla jsem si a chtěla jsem ho vysekat z problému od kterého jsem ho původně chtěla zachránit, ale nezvládla jsem to.


Naposledy upravil Ramaru dne Mon May 04 2015, 15:49, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)   První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 04 2015, 14:42

Hned co Yoii otevřel oči pod vodou zahlédl žraloka který se řítil přímo na něj. Nebyl zas tak malý jak si myslel a vzhledem k vzrůstu malého chlapce byl až moc velký. Kovová tyč z tvé ruky se stihla vysunout jen pár centimetrů a ta se mu zabodla do čumáku, což bylo jediné co ho zastavilo.   Začal agresivně mrskat zadní ploutví kupředu a začal tlačit proti tobě takže se mu tyč zabodávala hlouběji do kůže ale tím se dostával blíž a blíž k tobě. To už ale Mangetsu využila své Senbony z vlasů s pomocí KG techniky a ty díky tomu dostali velkou rychlost. Vlétli pod hladinu a zabodali se žralokovi do zad, ale právě díky vzdálenosti které urazili pod vodou nebyli dost rychlé a průrazné aby mu nějak zvlášť ublížili. Ze žraloka byl rozzuřený dikobraz který se každou chvilkou blíž víc k Taovii. Tyč v jeho rypáku ho jen víc a víc dráždila. No netrvalo dlouho a žralok měl čumák skoro u Taiovi ruky. Když Mizuki sáhla pod hladinu aby mu podala ruku zjistila, že jsou moc hluboko a tak skočila do vody. No tam vlastně viděla celou situaci takže chytit ho zezadu a zkusit s nim vyplout by nebylo moc chytré, protože by uvolnil tyč která ho dělí od kousnutí.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)   První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Icon_minitimeTue May 05 2015, 00:04

Yoi Akuma

Vyšlo to? Pomyslel si, když se mu žralok nabodl na kovovou tyč. Ten však neměl dost a stále se snažil Yoie dostat, takže Yoi mlel z posledního a snažil sebou cukat. Pak ho však napadlo, že by mohl zkusit podobnou věc a zkusil žraloka dostat druhou rukou, kterou měl volnou. Pokusil se ho bodnout zespoda jeho tlamy druhou rukou, ze které zkusil také vytáhnout tyč. Mířil od spodku tlamy směrem k hlavě žraloka a to zda se mu to povedlo už netušil, protože mu docházel pod vodou dech a pomalu omdléval. Každopádně ho na poslední chvíli něco napadlo. Proč sensei nic nedělá? Je to skutečné? Nakoncentroval chakru a než omdlel, tak ve vodě pronesl "Kai." a pokud šlo o genjutsu, tak se ho pokusil porazit.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)   První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Icon_minitimeThu May 07 2015, 00:35

Mizuki Odoamne

Sakra, ten je velký!!! Pomyslela a zjistila jsem, že jsem spíše skočila do pasti, než abych mu pomohla. Sama jsem toho moc pod vodou nevydržela, a když jsem zjistila, že Yoi udržuje žraloka od sebe. Manipulace sním by ho jenom ohrozila. Cítila jsem se bezmocně. Nemohla jsem toho už moc vymyslet. Ovládala jsem oheň a už jsem neměla tolik energie Sakra co mám dělat. Všimla jsem si, že Yoi použil pečeť na prolomení genjutsu. Nechtěla jsem ztrácet čas, pokud by opravdu bylo, dostal by mě nějak z něho. Chtěla jsem uskutečnit něco jiného. Vydrž! pomyslela jsem si a rychle plavala nahoru. Neměla jsem moc kyslíku a potřebovala jsem ho doplnit. Vykoukla jsem hlavou z vody. Hideki-sama !!!!!!!! zakřičela jsem. Věděla jsem, že Mangetsu tam pořád je. Mohla by ho sehnat a nebo pomoct s tím žralokem. Teprve tam jsem složila pečeť na koncentrovala chakru. "Kai." vydala jsem ze sebe. Chtěla jsem se pojistit, by tu mohl být Hideki dříve. Pokud by to genjutsu nebylo. Pak jsem se vrátila zpátky za Yoiem s kyslíkem a snažila se najít způsob jak mu pomoct. Panikařila jsem.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)   První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Icon_minitimeThu May 07 2015, 07:47

Mangetsu

Môj pokus o odstránenie žraloka bol neefektívny. Čo viac, skôr ho to ešte viac rozzúrilo. Poprosili o pomoc od Senseia, ktorý to nechával na nás. Prečo sa stále spoliehali na pomoc od ostatných? Všimla som si, ako použila pečať na uvoľnenie genjutsu. Nemyslela som si však, že sa nachádzame v genjutsu. Netušila som, kedy by ho na nás využil.. okrem dotyku ktorým nás hodil k vode, som v podstate na senseiovi ani raz nezastala pohľadom. Nevidela som vśak ani situáciu pod vodou. Naozaj som nechápala prečo ho žralok zatiaľ nedostihol. Ak by ho od seba aj nejakým spôsobom odtláčal, voda predsa nebola tak pevná a tuhá, aby pôsobila ako stena. Sila žraloka vo vode bola veľká a s Yoi-m by si čisto teoreticky, mohol robiť čo len chce. Bol však dôvod, prečo som nechcela ísť pod vodu. Na druhú stranu.. mala som na výber? S povzdychom som si to pod hladinu zamierila a z brašničky som vytiahla kunai. Vedela som kade ísť, keďže žralok momentálne pripomínal jehelničku. Vlasy to však stále boli moje a tak stačilo jedno gesto, po čom sa znova zmenili na "obyčajné vlasy". Všimla som si tiež, akým spôsobom žralok uveznil Yoi-a ktorý bol viac menej v šachu. Stále to však bol žralok. Stačilo prekročiť jeho prach bolesti a on by čisto teoreticky utiekol. Preplávala som až k zmetajúcej sa potvore a aj za cenu niekoľkých odrenín či podobne, som mala v pláne začať do neho bodať kunaiom. Prevažne do oblasti hlavy, očí a podobne.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)   První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Icon_minitimeThu May 07 2015, 12:35

Yoi i Mizuki vyzkoušeli prolomení Genjutsu avšak hned zjistili že se o iluze nejedná. Byla to zlá realita a zapeklitá situace do který se geninové dostali. Yoiovi se povedlo zaútočit stejným způsobem ale zespoda do tlamy. Tyč mu projela hubou a zajela i žralokovy do hlavy. Ten sebou začal mrskat bolestí a to už mu Mangetsu zabořila kunai do citlivých míst jako jsou oči. Žralok sebou cukl a přestal bojovat. Krev z jeho rán začala zbarvovat vodu kolem něho čím dál víc a jeho tělo zůstalo nehybné. Hideki nijak nereagoval na Mizuki volání o pomoc takže to vlastně celé bylo na vás. Když se Mizuki ponořila zpátky do vody do místa dění viděla mrtvého žraloka ale i Yoiie který začal klesat ke dnu. Tělo ho přestalo poslouchat a z nedostatku vzduchu začal vdechovat vodu což ho vedlo k utonutí. Bez záchrany by neměl žádnou šanci se z toho dostat.

Yoi < Zamlžilo se ti před očima. Cítil si jako by tvé tělo ani nebylo tvé, od tvých úst a nosu přestali vycházet bublinky - známky kyslíku a ty si viděl jen několik metrů nad sebou které tě dělili od hladiny. Byla to jako propast do které si pomalu klesal a pohled z vody na hladinu bylo jako nebe od kterého si se vzdaloval. Nevnímal si už ani to že tam někde nad tebou jsou ještě 2 členky tvého týmu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)   První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Icon_minitimeThu May 07 2015, 13:07

Mizuki Odoamne

Krev zbarvila okolí a to byla známka toho, že žralok padl. Díky domu, že jsem byla před chvíli venku jsem měla spoustu vzduchu. Doplavala jsem k Yoiovi, začal klesat ke dnu. Je tu moc dlouho! pomyslela jsem si a pořád jsem panikařila. Je to moje vina !!! zlobila jsem se na sebe. Hideki tu není, asi mě neslyšel. Byla jsem vystresovaná, z toho co jsem provedla, ale musela jsem jednat. Doplavala jsem k němu, a jeho tělo bezvládně klesalo. Ani ty bublinky z něho nevycházeli, bylo to špatné znamení. Objala jsem ho zezadu jak jsem úplně původně přemýšlela a plavala jsem sním nad hladinu. Všude byla voda zbarvená rudou krví, a tak jsem ani Mangetsu neviděla, ale její pomoc jsem potřebovala, abych ho vytáhla rychleji, abych ho vytáhla včas. "Vydrž!!!!" snažila jsem se zakřičet, ale jediné co jsem ve vodě vydala bylo chrčení a spousta bublinek.


Naposledy upravil Ramaru dne Thu May 07 2015, 18:02, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)   První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Icon_minitimeThu May 07 2015, 17:28

Mangetsu 

Sama som mala čo robiť, aby som spod vody vyplávala. Cez krv som ani nevidela, čo sa okolo mňa deje. Dokonca som si ani nevšimla to, ako Yoi začal klesať k dnu. Keď som sa vynorila, znova som sa na vodu vyštverala a začala som trocha kašľať, keďže sa mi časť vody dostala do pľúc. Nikde som ich nevidela. Keďže bola voda rozvlnená a navyše bola tma, tak som ani nevidela bublinky, ktoré by niekde teoreticky mali vyvierať. Preto som len ostala stáť a.. čakala som? Naozaj som netušila,  čo by som robiť mala.
"Vyzerá to tak, že som posledným členom týmu." Zamrmlala som s trocha desivým úsmevom smerom k senseiovi. Nie že by ma to tešilo no.. už ich mohlo napadnúť, že tak úplne normálna nie som.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)   První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Icon_minitimeThu May 07 2015, 19:06

Mizuki Odoamne

Mangetsu jsem nikde neviděla, Bylo to pouze na mě. Kde je ?! zděsila jsem se a musela jsem zabrat. Panikařila jsem, ale hnala mě zodpovědnost, kterou jsem na sebe uvalila a moje vina z toho co se právě teď děje. Plavala jsem a plavala a i přes to, že byl Yoi poměrně těžký. Mohl nejspíše kov v jeho těle, což jsem zjistila až teď když se bránil proti tomu žraloku. Sakra! sakra! už jsem tam skoro byla. Tím, že jsem na to byla sama jsem do toho dala více než jsem čekala, nemohla jsem nic takového dopustit. Nakonec jsem prolomila hladinu a vytáhla hlavu i Yoiovi. Pak jsem použila, na mě, už velké množství chakry a to jsem koncentrovala po celém těle. Lehla jsem si na rozbouřenou hladinu a Yoiiovi půlku těla položila do klína tak že nohy měl pořád ponořené ve vodě. Ještě jsem se rychle rozhlédla a jediné co jsem viděla byla Mangetsu, která byla dále od nás vynořená. Mohla zachytit můj pohled plný zoufalství, ale i pohrdání pak jsem se zaměřila na zpátky na něho."Yoii!!!!!" zakřičela jsem vystresovaně a zkoumala ho, kapky vody mu dopadali na obličej a zdál se být mimo naší realitu. Nakonec jsem mu dala dvě facky jeslti se neprobere, a pak jsem se zhluboka nadechla a otevřela mu pusu a dala mu umělé dýchání, abych rozproudila jeho plíce a on dokázal tu vodu ze sebe dostat. "Yoii, prosím!" dala jsem mu další umělí dýchání, a na Yoiie nekapala jenom voda z vlasů, ale i slzy.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)   První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 10 2015, 19:28

Yoi Akuma

Stál uprostřed černé místnosti a točil se pořád dokola, aby našel místo, kde bude něco, co ho zaujme a nebude se cítit osaměle. Ale nic nepřicházelo, byl na to všechno sám. Co mám dělat? Přemýšlel v černé místnosti a pak slyšel nějaké tlumené hlasy. Jakoby někdo volal jeho jméno. V ten okamžik ho spláchla voda a on se probral v náručí Mizuki s tím, že měl v puse její pusu. V ten moment zároveň vyprskl vodu a znovu se pořádně nadechl, při čemž vytáhl nohy z vody a zůstal sedět na vodě. "Eh?" Vypadlo z něj a nedokázal uvěřit tomu, že sensei nehnul ani brvou, aby mu nějak pomohl a nechal to na geninech, kteří nebyli v pořádné akci. "Děkuji holky." Řekl unaveně a na senseie se ani nepodíval.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)   První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 10 2015, 22:24

Hideki Senji-lin

Ozvalo se klapání z loďky a tam jste mohli zahlédnout Hidekiho jak pomalym tempem tleská. "Tak co? Jaký byl ten nátlak? Nezlobte se na mě že jsem vám nepomohl, chci aby jste se co nejrychleji přizpůsobili podmínkám jako opravdový ninjové. Nezapomínejte že jsem váš sensei, nikoli vaše chůva a bohužel nebudu moct být s vámi celý život. Teď jste tým a jste 3, musíte si poradit a pomoct především mezi sebou. Teď šup do loďky, poplujeme zpátky. Pro dnešek to stačilo." Dořekl a dopil posledních pár kapek ze svého saké.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)   První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 11 2015, 15:22

Mizuki Odoamne

"Prosím." Zopakovala jsem zoufale a a foukla. Úspěch, najednou vyprskl vodu a já dala svou hlavu pryč. Rychle jsem dýchala z vyčerpání, a když jsem viděla,že je v pořádku tak jsem se jenom odkulila a ležela na vodě. Dokázala jsem to!! Řekla jsem si sama pro sebe a nakonec se mi na tváři vyčerpávající úsměv. Potkala jsem svého prvního kamaráda a málem jsem o něj přišla kvůli své chybě. Pomalu jsem vstala a sensei se konečně ozval. Nekomentovala jsem nijak to co nám říkal, protože jsem byla unavená, ale zvládla jsem ještě hodit naštvaný pohled na Mangetsu, protože si myslím, že nám nepomohla tak jak mohla. Pomohla ho zabít, ale vypadá, že jí je to jedno pomyslela jsem si a nechala jsem to chvilku na sobě znát. Pak jsem se odvrátila a byla jsem ráda, že slyším jak nás pobídl ať nasedneme do loďky. Ještě než jsem odešla jsem musela něco udělat. Řekla jsem svou omluvu Yoiovi: "Promiň, za to .... všechno." bylo to rozmrzelé, ale dnešek byl hodně vyčerpávající už od rána. Pak jsem šla směrem k loďce na, kterou jsem nastoupila a unaveně jsem se chytla pádla.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)   První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 11 2015, 19:29

Yoi Akuma

Mizuki se mu z ničeho nic omluvila a Yoi jen zůstal nechápavě stát. Nevěděl, proč se mu omlouvala, když udělala vše pro to, aby ho zachránila. Ba naopak se mu trochu nelíbilo, že kvůli senseiovi málem umřel. Chápal, že je chce naučit samostatnosti, ale tohle bylo na pokraji jeho vlastní smrti, což mu nepřišlo jako dobrý trénink, kort když je viděl sensei poprvé. Ale nic neřekl a na Mizuki se jen usmál, kývl hlavou a nastoupil si do lodě, kde popadl jedno pádlo. I když byl fakt unavený, tak měl potřebu dodržet senseiovu výzvu, že bude dál pádlovat. Jenže jak se pokusil zvednout pádlo směrem k vodě, tak mu spadlo zpátky do lodě a on jen zůstal nemohouce sedět a koukal se na lucernu v lodi.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)   První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Icon_minitimeFri May 15 2015, 00:20

Všichni jste se nalodili a vydali jste se zpátky směrem k Tsuki. Byli jste dost vyčerpaní a cesta byla ještě dlouhá. Vítr ustál a vlny taktéž takže hladina byla poklidná.
Bylo kolem půlnoci A vy jste zahlédli po svém pravoboku větší loď s 3mi stěžněmi. Byla co by kamenem dohodil a přitom jste si jí doteď ani nevšimli. Nejspíš jí sem nasměroval vítr a vlny které jí sem taktéž donesli tak rychle, že to ani Hideki nepostřehl.
>Pište do nové místnosti.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)   První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Normální mise? (Mizuki)
» Mangetsu Tsukiakari - Mrtvá
» Mizuki Yudas
» Mizuki Odoamne
» Mizuki Yuki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Tsukigakure no Sato :: Mise-
Přejdi na: