Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Váš pohled na hru

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Váš pohled na hru Empty
PříspěvekPředmět: Váš pohled na hru   Váš pohled na hru Icon_minitimeTue May 12 2015, 17:35

Máme za sebou skoro měsíc hraní a pomalu se hra rozjíždí. Proto mě zajímá každého názor na momentální dění ve hře. Zda vás příběh baví atd.. Klidně se rozepište, chci nějakou zpětnou vazbu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Váš pohled na hru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš pohled na hru   Váš pohled na hru Icon_minitimeTue May 12 2015, 18:43

Takže já si to tu nějak shrnu, i když ty už většinu stejně víš Smile

Založil jsem si Montara volně inspirovaném po mé staré postavě a chtěl jsem hrát úplně jinak než dříve. Myslím si, že moje příspěvky se nedají vůbec porovnat. Staré s novými, snažím se hrát hodně na pocity, a hodně chci popisovat své myšlení. Hlavně se snažím psát jako člověk Cool laugh To by bylo na začátek.

Příběh mě baví, ale jak aspi ví měl jsem trochu výhrady. Nemám rád psaní 3 lidi + admin, protože já se teď snažím hrát co nejvíce s ostatníma a užít si to. Jenže když jsme tam 3(4 s adminem) tak na to prostě prostor není mezi akcemi jsem musel čekat jestli ten člověk zareaguje tak či tak, či jestli můžu v tom pokračovat. Proto jsem byl rád, že Aspi jako vždy dokáže perfektně vychytat, a dát možnost se osamostatnit. Já a Ichiro a Chappi a.k.a. polykač neznámých pilulek(výborné rozhodnutí Smile ) Cool laugh. Takže já jsem s příběhem spokojený.

Na závěr bych na vás chtěl ještě apelovat, aby jste zkusili zapřemýšlet nad tím jak popisujete chování postavy a nebo co právě děláte. Někdy se mi zdá, že někdo napíše a naprosto nebere v potaz to co udělá někdo jiný předtím a nebo vůbec nebere v potaz situaci, která tam vznikla Smile Pak je to takové zvláštní.  Rolling Eyes  

Nakonec jsem rád, že se to nějak zformovalo těch aktivních pár lidí a doufám, že v tom budete pokračovat,a  že vás to baví stejně tak jako mě a zůstanete tu s námi dále aktivní Smile
Návrat nahoru Goto down
Valar
Academy student
Academy student
Valar


Počet příspěvků : 42
Datum založení účtu : 10. 04. 15
Věk : 26
Bydliště : České Budějovice

Váš pohled na hru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš pohled na hru   Váš pohled na hru Icon_minitimeTue May 12 2015, 23:25

Tak, protože jsem tu nový, moc vás neznám, ale musím říct že jste fakticky celkem v pohodě parta. Hrozně se mi líbí jak má Aspi vše promyšlené dopředu. Měl jsem taky forko a říkal jsem si že jak je to super. Ale to jak se zde něco děje je vážně super, mnohem lepší než na všude jinde. Musím vážně uznat že tohle je super a s nadšením čekám na Aspiho další post abych věděl co se bude dít dál..
Návrat nahoru Goto down
http://tlb.forumczech.com/
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Váš pohled na hru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš pohled na hru   Váš pohled na hru Icon_minitimeWed May 13 2015, 18:30

Co se týče mého adminského a hráčského (Tsuki) pohledu, tak jsem zatím spokojený.

Konoha: Zatím dobrá aktivita. Někdy se mi trochu zdá, že spolu jako postavy moc nekomunikujete. Jako kdybyste stále čekali na mou odpověď, což třeba v Tsuki není, protože tam spolu s Ramim komunikujeme pořád a tolik nepotřebujeme Nera, aby nám furt odpovídal (ale to je detail, který neřeším Smile ). Každopádně jsem původně zkusil systém 3 + sensei a moc se mi to nelíbilo, nebyla to taková akce a příběh neměl gradaci, proto jste si mohli všimnout, že se týmy trochu rozházeli a někteří dokonce jedou úplně solo, aby se vám rozjely osobní příběhy a nebyli jste stále vázáni na tým. Co se týče příběhu v Konoze, tak jsem se snažil ho udělat lehce politický a trochu zamotaný, aby byl vidět i vývoj mých postav, což bude vidět dost až tato "epizoda" skončí. Smile

Tsuki: Zatím se tolik nedá hodnotit, protože jsme měli de facto jen jeden trénink. Ale musím uznat, že jsem si vytvořil postavu, která mě skutečně baví a to kvůli tomu, že je to úplný opak postav, které většinou hraji (Normálně hraji arogantní postavy). Uvidíme, jak se to tam rozjede a těším se na souhru mezi Tsuki a Konohou.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Váš pohled na hru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš pohled na hru   Váš pohled na hru Icon_minitimeWed May 13 2015, 19:43

Začnu nejprve Konohou. Musím se přiznat, že dějová linka mé postavy se mi velice líbí. Miluju zvraty a ty těd u mé postavy dost často probíhají. S napětím očekávám co dalšího se bude dít. Čtu i další příběhové linky ostatních a velice zajímavý příběh. fakt se mi to líbí. Smile

Příběh v Tsuki se mi též líbí a konečně hraji postavu temnějšího rázu. Zatím se tam trochu rozjíždím takže nemohu moc soudit ale už se moc těším co pro mě Nero chystá. Opět jsem se vším spokojen. Smile

S aktivitou v obouch vesnicích jsem spokojen, žádný problém není. Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Váš pohled na hru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš pohled na hru   Váš pohled na hru Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Váš pohled na hru
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Role Playing Game :: Diskuze o RPG-
Přejdi na: