Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Kangae Yumiro

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Kangae
Academy student
Academy student
Kangae


Počet příspěvků : 11
Datum založení účtu : 18. 04. 15

Kangae Yumiro Empty
PříspěvekPředmět: Kangae Yumiro   Kangae Yumiro Icon_minitimeSat May 16 2015, 14:30

Kangae Yumiro Sbslxw

OSOBNÍ


Jméno
Kangae

Příjmení
Yumiro


Pohlaví
Mužské

Věk
15

POVAHA

Co mám rád?
Není právě moc věcí, co mám rád, ale právě naopak je jich hodně co rád nemám.No, co se týče věcí, které rád mám, jedná se přímo o jídlo. Nikdy bych nepohrdl dobrým sushim či dangem. Doslova zbožňuji polykat kuličky danga, přičemž je zubama sundávám právě z onen špejle. Jednoduše jídlo je to, co mi vždycky dodá chuť žít. Další věcí je jednoznačně boj a výzvy. Miluju, když předemnou stojí velká výzva či těžký soupeř. A poslední co mám rád jsou mise. Nikdy bych nemohl zaostávat nad ostatníma. Mise je pro mě hodně a za každou cenu své mise chci plnit. 

Co naopak rád nemám?
Nežiju zrovna ve světě, který je dobrý a milý na ostatní. Slabší vždycky zemřou. Budou obětování, aby silnější mohli žít. To je cyklus života a smrti, který nejde zastavit. Nesnáším slabé lidi, ale to není všechno. V tomhle světě je ještě jedna věc, kterou kromě slabosti nenávidím. Jsou to lidské SNY. Opravdu nesnáším snílky, kteří si myslí, že změní tento svět jen na bázi své práce či činů. Vžydycky se najde někdo, kdo bude chtít narušit mír. Opravdový mír je totiž nedosažitelný a proto v tomto světě právě já mám jen jediný úkol a to chránit svou vesnici. Od čehož se také odráží to, že moc v lásce nemám ani ostatní vesnice. 

Povaha Kangaeho
Co se týče Kangaeho celé osobnosti, je to velmi složité Na hodně dlouhou dobu. Ve své hlavě to nemá ještě Kangae přímo urovnané, ale sám o sobě je velmi klidný, tichý a uzavřený. Nikdy se nikomu nesvěřuje a moc nekomunikuje. Jedná se o introverta. Hodně lidí si o něm myslí, že je asociál, bez přátel, který se straní svému okolí. Pravdou je však něco mnohem jiného. Jedná se o Kangaeho druhé já. Sám o sobě trpí právě on schyzofrenií a rozdvojenou osobností -> Hlasy v hlavě, které mu udávají jen jeden směr ZABÍJ nebo budeš zabit. Tohle se však u něj projevuje prozatím málo kdy, proto je radno si s Kangaem nezahrávat, dokud je to ještě možné, protože když ho popadne hlas v jeho hlavě, je z něj nemyslící osoba, myslící pouze na to, jak odstranit ostatní a napít se jejich krve. 

Schopnosti

Klan/ Hijutsu
Yumiro no Ichizoku - klan, který byl již z části zapomenut. Historie klanu sahá až k úplným začátkům samotného světa, k úplným začátkům chakry, ale co je právě na těchto uživatel klanu zvláštního? Jedná se o jedinečné Hijutsu, nikoli Kekkei Genkai - ovládání vody pouhou myšlenkou či následnými pohyby těla. Pokud se k myšlenkám přidá i pohyb těla, může být právě tato voda mnohem silnější. Název této schopnosti je Mizu no Seigyo a ten kdo jí vládne, je nejmocnější uživatel Suitonu vůbec. Na Suitonové techniky nepotřebuje pečetě, ve vodě může dýchat, vodu může tvořit a voda mu neublíží. To jest výhoda celého klanu. Ovládání vody je však pouze pasivní efekt, různé klanové techniky si příslušníci klanu tvoří sami. Nevýhodou i výhodou může být právě fantazie uživatele. Záleží na něm co z vody, kterou může ovládat udělá. Další nevýhodou je obrovská spotřeba chakry a také to, že voda chvíli trvá vytvořit.

Podstata/ Styl boje/ Výbava
Kangae, jakožto člen klanu Yumiro je schopen používat primárně Suiton, již od narození. Druhý element se zatím nemá důvod učit a i kdyby, tak většinou se to lidé s Hijutsu učí až od úrovně ANBU/ Jounina. Svůj bojový styl kombinuje s chakrovou katanou, kterou nosí připevněnou na zádech v pouzdře. To je vlastně jediný jeho doplněk a výbava krom obvazů a základní ninja výbavy. (Shurikeny, kunaie, kouřové komby, výbušné lístky, ocelové lanko etc.) Primárně je  tedy u Kangaeho specialitou Ninjutsu a případně Kenjutsu.

Příběh Kangaeho Yumira, aneb zrození mladého shinobi
Žijeme ve světě, kdy dny začínají strachem o své blízké. Tím, že víme jednu věc, smrt a válka je na dosah, nezbývá nic jiného než bojovat a bránit ty, které milujeme. Totéž můžeme vidět u jednoho klanu, s názvem Yumiro. Jehož členové nikdy nepatřili k žádné vesnici, pouze zdokonalovali své úmění s manipulací vody a nikdy se nikomu nepodvolili. Píše se den 22. prosince. Do rodiny Yumiro – do hlavní rodiny se rodí dítě, jak ho pojmenovat? Co s ním udělat? To byla MYŠLENKA celého klanu. Jelikož se on měl stát budoucím vůdcem klanu. Právě tyto myšlenky je přivedli k jedné věci, pojmenují ho Kangae. (v jap. Myšlenka). Roky plynuly poměrně rychle a z Kangaeho se stával poměrně silný shinobi. Dny se střídaly s nocí a Kangae žádným dnem nepolevoval. Jakožto budoucí vůdce klanu se neustále zlepšoval v ovládání jeho Kekkei Genkai. Jednoho dne ho vzal jeho starší bratr na trénink dál za vesnici.
"Saito-kun, proč se nechcešstát vůdcem naše hoklanu?" Zeptal se ho malý Kangae.
"Jelikož od zítřka jsem členem ANBU jednotek Konohagaure no Sato. Nebudu obyčejný ANBU, ale kapitán." Zasmál se Saito a pohladil Kangaeho po vlasech.
"Co to vlastně obnáší?" Vyzvýdal Kangae.
"Spousty věcí. Chci tak chránit celý svět shinobi a náš klan."
"Ale Saito-nii, jsi mnohem silnější než kdokoliv z našeho klanu! Jsi nejsilnějším uživatelem Suitonu na zemi." Ve vteřině, chytl Saito Kangaeho za rameno.
"Ty máš něco, co já ne." Kolem Saita se zvedla voda v podobě nožů.
"Co to je?" Zeptal se Kangae, ale Saito neodpověděl. Začal trénink.
Saito byl vážně nejsilnější z celého klanu Yumiro, takže s 8mi letým Kangaem v 16ti letech neměl žádný problém. Od dalšího dne chodil Kangae trénovat sám, než vyrostl do věku 14ti let. Klan Yumiro s vůdcem a otcem Kangaeho – Namarem, se připojil zásluhou Saita ke Konoze. Sídlo však měli oddělené.
Po těch 6ti letech se stal i z Kangaeho silný shinobi, každým dnem docházel na akademii do Konohy, kterou zvládal na výbornou. Dnem, kdy mu věk přesáhl 15 se vracel domů.
Oči se mu rozzářily, když po dlouhé době viděl svého bratra.
Ten ho vzal okamžitě na místo, kde trénovali.
"Kangae-kun, vyrostl jsi." Zasmál se a tak pokračoval jejich rozhovor. Po hodině se však něco změnilo.
Ze sídla klanu začalo hořet a ozýval se křik. Saito i Kangae se rozběhli zpět, ale bylo pozdě.
Neznámí shinobi s maskami a pláštěm vraždili členy klanu Yumiro. Oběti byli na obou stranách, ale klan Yumiro byl v obrovské početní nevýhodě. Po chvíli se všimli i Kangaeho a Saita.
"Utíkej Kangae." Řekl Saito a začal tvořit cosi v podobě krvavého kopí. Toto kopí z krve hodil a poranil tím některé nepřátelé. Použil Kinjutsu, které sám dlouho tvořil.
"Kangae, zachraň se. Vždycky budu s tebou, ve tvém srdci." Pronesl Saito a proměnil se na miliardu krvavých kapek. Z těch se staly čepele a začaly masivně vraždit nepřátelé. Kangae utekl a stal se tak jediným přeživším klanu Yumiro. Nyní se chce pomstít celému světu, ale nejdříve musí odhalit tajemství celého klanu, svého bratra. Proto se rozhodl prozatím bránit Konohu a časem se snad všechno ukáže jinak. Tu se u Kangaeho projevila i jeho druhá osobnost, která doslova touží po pomstě celého klanu. Radí mu pouze zabíjet.


This is my jutsu
Mizu no Seigyo (rank X) - s tímhle se členové klanu rodí - samovolné tvoření a manipulace s vodou. Omezením je samotná úroveň uživatele, Kangae je zatím slabý, dost ho to vyčerpává na chakru a taky nedokáže tu vodu ovládat na moc velkou vzdálenost. (Zatím do 10ti metrů) 
Základní E-rank techniky (Kawarimi, Nawanuke, Bunshin, Henge, Genjutsu Kai etc.)


Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kangae Yumiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kangae Yumiro   Kangae Yumiro Icon_minitimeSat May 16 2015, 19:08

Nechápu trochu ovládání té chakry. Jako že s ní může dělat úplně co chce? To se mi nelíbí, bylo by to moc silné. Povolím to tak, že se stejně musí vždy naučit tu techniku, aby ji pak mohl využívat bez pečetí. + Ovládání vody všeobecně, dýchání pod vodou atd.. bude v průběhu hry až já uznám za vhodné.

Každopádně povoleno pod touto podmínkou a začni příspěvek tak, že mi napíšeš do postu před jakou dobou ten klan vyvraždili. Smile
Návrat nahoru Goto down
Kangae
Academy student
Academy student
Kangae


Počet příspěvků : 11
Datum založení účtu : 18. 04. 15

Kangae Yumiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kangae Yumiro   Kangae Yumiro Icon_minitimeSat May 16 2015, 19:10

http://naruto.wikia.com/wiki/Water_Release:_Water%E2%80%93Heavens_Convergence

Přečti si prosím tohle. Hijutsu vzniká v klanu z vyvíjení nějakých technik. Je to eh.. Jako Gaarův písek, akorát s vodou. Vyvraždění klanu proběhlo tak měsíc zpět. 
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kangae Yumiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kangae Yumiro   Kangae Yumiro Icon_minitimeSat May 16 2015, 19:13

Ok tak to jde. Ale ještě to neumíš ovládat, jedeš přes pečetě. Dostaneme se k tomu, neboj. Smile Už mám pro tebe vymyšlenou dějovou linii.
Návrat nahoru Goto down
Kangae
Academy student
Academy student
Kangae


Počet příspěvků : 11
Datum založení účtu : 18. 04. 15

Kangae Yumiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kangae Yumiro   Kangae Yumiro Icon_minitimeSat May 16 2015, 19:14

Fajn, děkuji, takže už můžu normálně postnout? c: 
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kangae Yumiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kangae Yumiro   Kangae Yumiro Icon_minitimeSat May 16 2015, 19:25

Jasně. Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kangae Yumiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kangae Yumiro   Kangae Yumiro Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kangae Yumiro
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Konohagakure no Sato :: Charaktery-
Přejdi na: