Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 Den poté - Tsukigakure no Sato

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 24
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: Den poté - Tsukigakure no Sato   Wed May 27 2015, 13:02

Hideki a Saki

Pomalu jste všichni čtyři vyšli před chrám, kde se Hideki zastavil a otočil se na vás. Zhluboka se nadechl a spustil už normálním hlasem:
"Já teď musím zařídit pohřeb, nemám na to moc času vzhledem k tomu že se blíží poledne, takže vás teď opustím. Dojděte něco sníst a trošku se seznamte. Mizuki prosím..." Při poslední větě zněl fakt prosebně.
"Dej mu šanci, ani já ani ty si nedokážeme představit čím si musel projít. Není to špatný kluk, jen se narodil na špatném místě. Potřebuje začít nový život." Pověděl a na vteřinu ti položil ruku na tvář.
"Saki prosím, dohlédni na ně. Moc teď potřebuji tvoji pomoc."
"Samozřejmě, není problém Hideki-senpai."
"Děkuji, jiného Jounina bych si ani přát nemohl." Dořekl a svižným krokem se vydal jednou z menších uliček, kde nebylo tolik lidí. Hidekiho poslední věta vás mohla dost šokovat.
"Táákže, kam půjdeme na oběd? Budu vás následovat." Prohlásil s úsměvem ten 12ti letý prcek a čekal co vymyslíte. Spíše Mizuki protože Yoshiro vesnici nezná.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: Den poté - Tsukigakure no Sato   Wed May 27 2015, 13:30

Mizuki Odoamne

Hideki k nám promluvil, ale já mu na to nemohla nic říct ani slíbit. Nevím jak sním dokážu vycházet, protože on se ani nesnaží a je mu to jedno. řekla, ale ne nahlas. Jen pro sebe, nechtěla Hidekiho zdržovat. Hidekiho tedy nechala odejít, beze slova jen byla překvapená posledními slovy. Tak není ostuda prohrát proti jouninovi. uklidnila jsem se trochu v duchu a pak se Saki zeptal kam půjdeme. To je teď moje nejmenší starost pomyslela si, ale nakonec se trochu usmála a koukla na Sakiho "Půjdeme k šelmě, je to na kraji vesnice. Mají tam dobré pálivé nudle, a nebo maso a nebude tam moc lidí. Většinou skoro nikdo." řekla, protože nerada by někde moc na sebe upozorňovala. Koukla na Yoshira, jehož jméno ještě neznala, i když on její už asi znal. Pak pohlédla zpátky na Sakiho a kývla hlavou a šla směrem k restauraci.

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: Den poté - Tsukigakure no Sato   Wed May 27 2015, 16:39

Yoi Akuma

Pohlédl na jeho techniku a pousmál se, protože ho to fakt zaujalo a dost se mu to líbilo. "To vypadá skvěle." Po delším prozkoumání si všiml, že se jeho železné "nitě" vlní, jako kdyby to byly živočichové, což vypadalo dost podivně. Podíval se blíže a ještě trochu blíže. Měl u toho trochu vypláznutý jazyk, jak se soustředil, aby je pořádně viděl až se skoro jazykem dotkl jeho ruky, což mu hned došlo, takže se stáhl dozadu a začal se blbě smát. "Jak to, že se takhle vlní? Mně se povedlo vystrčit ze zápěstí ostrou tyč, což se mí líbí. Je možnost to železo i vystřelit?" Zeptal se a čekal na odpověď. Poté se podíval na svou ruku a snažil se vystrčit tyč, jako se mu to povedlo ve vodě.

____________________________
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 25
Bydliště : ZN

PříspěvekPředmět: Re: Den poté - Tsukigakure no Sato   Wed May 27 2015, 19:18

Yoshiro Aka - Tayiou

Povzdychl si, když zjistil, že mnich s nimi nepůjde, jelikož má na práci důležitější věci. Budu tu muset být s tou holkou a tím prckem. Když však bylo zmíněno, že ten prcek je jouninem doslova mu to vyrazilo dech. Takovej špunt, menší než já a už je jounin? Jak se mu to sakra povedlo? Vrtalo mu to hlavou. Určitě se na to zeptám, dost mě to zajímá. Vrátil se zpátky do reality a těkal pohledem na ty dva. Šelma, celkem přihodné jméno pro bistro se zaměřením na pálivá jídla. Zajímalo by mě, jestli jsou ty jídla rozdílná než na mém ostrově. Kývl jen hlavou mlčky, že souhlasí a bude následovat Mizuki. Následoval ji tedy na místo, které zvolila k občerstvení a prohlížel si lidi, které míjel.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 24
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: Den poté - Tsukigakure no Sato   Wed May 27 2015, 19:42

Mizuki, Yoshiro <-

Pomalu jste dorazili na kraj vesnice kde již zmíněná restaurace. Venku bylo pod stříškou pár dřevěných stolů a kromě číšníka který utíral skleničky za barem zde nebyl nikdo.
"Pááni, tady jsem ještě nebyl!" Prohlásil Saki nadšeně a ozvalo se hlasité kručení v břiše přímo od něho. Nijak na to nereagoval, ale ihned zaplul k nejbližšímu stolu a nedočkavě začal mávat na číšníka. Když jste se všichni usadili, tak přišel a zeptal se vás co si dáte k jídlu.

Yoi <-

Katashi Akuma

Hlasitě se zasmál když viděl tvé zvědavé reakce a nitě následovně zasunul zpět do ruky.
"Vlní se proto že jsem jim to přikázal. Kov v tvém těle je napojený nejen na tvé chakrové body, ale i na celou nervovou soustavu. Aby si dokázal s kovem takhle hýbat chce to pěkně dlouhý a poctivý trénink. Musíš přinutit tvou mysl aby brala ten kov jako něco, s čím si se už narodil. Musí to být instinktivní jako když mrkneš okem. Chce to pekelnou soustředivost a taky to ze začátku... celkem bolí." Usmál se při posledních slovech a koukl na tvou ruku z které právě vyjel kus železa.
"Hm, zajímavé. Většina mladých z klanu Akuma kteří poprvé otevřou svou pečeť aby ze sebe dostali kus železa, vystrčí nejprve úzké kovové nitě. Ty si vysunul docela pěknou kovovou tyč." Řekl s obdivem protože jak řekl, nebylo to moc zvykem.
"Neznám nikoho kdo by dokázal to železo ze svého těla vystřelit. Jednak by to bylo na jedno použití a jednak by si už na tom místě žádné železo v těle neměl. Ale pokud se podaří zlomit měsíční ocel tak to budeš frajer a zatleskám ti." Znovu se zasmál a ustoupil kousek od tebe aby si měl prostor.
"Tak, zkus rozevřít své pečetě mezi prsty a přikaž svému tělu aby vypustilo další železné bodce. Když si zvládl jeden, dokážeš jich i víc."
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: Den poté - Tsukigakure no Sato   Wed May 27 2015, 20:38

Yoi Akuma

Dost ho potěšilo, když mu Katashi řekl, že je de facto v něčem výjimečný. Ten pocit neznal, protože neměl od koho ho znát. Každopádně ta myšlenka střílení kovových článků se mu více než líbila, bylo by to hrozně nečekané a to se v boji dost hodí. Zároveň přemýšlel, jaké by to bylo, kdyby měl možnost v sobě samotnou ocel vytvářet, aby byl schopný si třeba jen tak obalit kůži tou ocelí, což muselo nějak jít, když ten muž předtím vytvořil obrovský "oblak" právě z té oceli. Každopádně teď nebyl čas na přemýšlení, protože ho Katashi vyzval k tréninku, což Yoi chtěl, aby byl v příštím boji více užitečný a ne jen zběsile běžel proti nepříteli, což byl dost hloupý a nebezpečný krok. "Dobře, pokusím se." Řekl a natáhl před sebe pravačku. Zadíval se mezi klouby u prstů a představil si v hlavě, jak se pečeť otvírá a vysunují se ocelové drápy. Snažil se je vysunout, ale nic se nestalo, jako kdyby ho vůbec neposlouchali. Pak ho ale něco napadlo. Jako když na mě šel žralok! V tu chvíli zavřel oči a koncentroval chakru přímo k těm pečetím. Ve chvíli kdy je otevřel tak vypustil chakru, což doufal, že uvolní pečetě a vystrčí to ocelové drápy.

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 24
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: Den poté - Tsukigakure no Sato   Wed May 27 2015, 20:54

Katashi Akuma

Když si nahromadil chakru do pečetí tak se začali pomalu rozevírat. Po nějaké chvilce soustředění si ucítil divný pocit, mezi prsty vykoukli špičky úzkých bodců a pomalu, velmi pomalu se drali ven. To už si ale ucítil bolest která ti začala vystřelovat po celé ruce až k loktu. Začala tě z toho celá ruka brnět a ty si doslova cítil jak se ti kov otírá o kosti což bylo víc než nepříjemné. Na bolest si byl poměrně zvyklý jako každý z Akuma klanu ale tohle bylo vážně dost nepříjemné a nutilo tě to přerušovat koncentraci. Bodce mezi prsty byli vyjeté už asi 5 cm ale každou chvilkou se vysouvání zpomalovalo. Z pečeti ti kromě kovu začal vytékat krev.
"Nepolevuj v koncetraci za žádnou cenu, když to teď vzdáš, pečetě se uzavřou i s vysunutýma bodcema a ty je budeš mít vysunuté už pořád. A to bys vážně nechtěl" Řekl upřímně a dál sledoval tvé snažení.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: Den poté - Tsukigakure no Sato   Wed May 27 2015, 22:25

Yoi Akuma

Sakra! Však to bolí! Přemýšlel a pomalu už to začínal vzdávat, tu bolest totiž absolutně nezvládal. Je to normální? Přemýšlel a cítil, že skutečně polevuje, ale pak se do něj pustil Katashi, přesně tak, jak to Yoi potřeboval. Chyběl mu někdo, kdo by ho motivoval a dal by mu to pořádně sežrat, což Katashi zvládal na jedničku. Yoi se na něj podíval, zatnul zuby a přivřel oči, ze kterých mu vytekla slza, jak moc se snažil a zatínal. Znovu cítil, jak mu tam protéká chakra a bolest je čím dál tím větší. Ale konečně si začal uvědomovat, že je to potřeba, že prostě musí cítit bolest, aby něco dokázal.

____________________________
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 25
Bydliště : ZN

PříspěvekPředmět: Re: Den poté - Tsukigakure no Sato   Wed May 27 2015, 23:13

Yoshiro Aka - Tayou

Konečně tam došli. Však bylo na čase, Yoshiro jedl naposledy bůhví kdy a ten prcek vypadal také velice hladově. Nechal rozhodnout ostatní kam si sednout a poté se k nim ke stolu jednoduše přidal. Rozhlížel se kolem a najednou ho napadlo, že vlastně nemá žádné peníze. Rozpačitě se podíval na ty dva a došel mu hned další fakt. Nemá kde spát. Co tu vlastně budu dělat? Až těd si uvědomoval všechny ty věci, které bylo potřeba vyřešit, pokud tu má žít. Ehm.. Saki. Jestli tě tak tedy můžu oslovovat, nevíš kdy se vrátí Hideki? Já jen.. že mám na něj pár otázek. Nechtěl moc se podělit o svoje problémy a v této vesnici věřil jen právě jemu. Odkašlal si a snažil se zamaskovat zvuky, které vypouštěl jeho hladový žalůdek.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 24
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: Den poté - Tsukigakure no Sato   Thu May 28 2015, 01:00

Katashi Akuma

Líbilo se mu že do toho dáváš všechno a tak se mu na tváři vytvořil spokojený úsměv.
"Tak zaber, nevzdávej to. Máš v sobě mnohem větší potenciál než si myslíš. Musíš mu jen dát prostor a rozvíjet ho. Ber tohle jako začátek dlouhé trnité cesty která tě dovede až na vrchol. Tak pojď, vysuň je ještě jednou tolik." Snažil se tě namotivovat co nejvíc protože viděl, že ti to opravdu pomáhá. Přes tu neskutečnou bolest si dokázal rozproudit chakru znovu do míst, odkud ti vylézali bodce, takže se začali dál vysouvat a ještě rychleji než doposud. Katashi na tebe koukal s obdivem v očích a kdyby to nebylo trapné tak by ti možná i zatleskal.

Saki

"Ano, oslovuj mě jedině Saki prosím. Hideki-senpai se asi jen tak nevrátí, má teď spoustu věcí na práci ale večer ho zajisté uvidíš na pohřbu. Po té události ti jistě odpoví na tvé otázky."
Odpověděl ti a objednal si pořádný steak v kari omáčce. V tom mu ale došlo že asi nemáš moc čím bys zaplatil.
"A co si dáš ty Yoshiro? Zvu tě, dneska vyjimečně..." Usmál se ale pak se zasekl a ihned dodal:
"A nebo víš co? Mizuki-san za tebe určitě ráda zaplatí. Budeš jí dlužný a to vás dva zase trochu víc semkne a třeba si k sobě najdete cestu i skrz ten dluh. Hidekimu by se to určitě také zamlouvalo." Mrknul spokojeně a začal si projíždět nápojový lístek.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: Den poté - Tsukigakure no Sato   Thu May 28 2015, 10:48

Yoi Akuma

Katashimu došlo, že se Yoiovi líbí, když ho povzbuzuje a dokonce se mu i více daří. Nebyl zvyklý na tento styl tréninku a rozhodně nebyl nikdy nikým motivován, proto to na něj mělo takový efekt. Stačilo fakt málo a Yoi byl celý natěšený, vyhecovaný a skutečně chtěl do všeho jít a dát do toho vše. To byl důvod, proč se mu dařilo vysunout ocelové drápy. Koncentroval více chakry a konečně se podíval na své ruce s tím, že doufal, že už má konečně splněno, protože to byl první krok k tomu, aby své tělo ovládal. S těmito drápy se dá dělat dost věcí. Přemýšlel a letmo se podíval na vysokou horu u vesnice. Třeba vyšplhat po hoře. Domyslel si a ještě více ho to motivovalo, protože vždy chtěl vědět, co se nachází za tou horou.

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: Den poté - Tsukigakure no Sato   Thu May 28 2015, 11:11

Mizuki Odoamne

Došli do restaurace a usadili se. Nebylo tu moc lidí jak předpokládala, a to jí vyhovovalo. Vybrala si salát s kuřecím masem, samozřejmě pálivým, proto tady taky byli. Pak padla otázka peněz což nebyl problém pro Mizuki, dceru císaře. Nevadilo jí za někoho platit, ale zrovna za něho. "Fajn, zaplatím za tebe." řekla a nadechla se. "Zaplatím za vás oba, ale ty mi nic dlužen nebudeš Saki." řekla a svou větu dokončila s lehkým úsměvem. "Ale chci znát jméno toho koho zvu." řekla pak neutrálně, protože se jí za celou tu dobu ještě nepředstavil.

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 24
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: Den poté - Tsukigakure no Sato   Thu May 28 2015, 11:42

Katashi Akuma

Katashi ani nemusel nic dalšího říkat a drápy se ti vysunuli do vzdálenosti, no asi jako Wolverinovi. S nadšením na tebe zůstal koukat a znovu se usmál.
"Dokázal si to. Teď je zase zasuň, to by mělo být o dost jednodušší." Řekl a pokud si to udělal, drápy se zasunuli během 2 vteřin.
"Každým dalším vysunutím to bude bolet méně a bude to rychlejší. Chce to ještě cvik, ale to nejhorší máš za sebou. Koukám že s tvým stylem ani nebude potřeba trénovat to vlnění a ohýbání kovových nití." Zasmál se když pohlédl na tvoje pevné, silné a kovové bodce.

Saki

"Děkuji ti Mizuki-san." Řekl nadšeně a objednal si k tomu ještě zelený čaj.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: Den poté - Tsukigakure no Sato   Thu May 28 2015, 12:18

Yoi Akuma

Sám byl velmi spokojený s tím, že měl přesně tento styl těla, kdy mu z těla vylezly pořádné kusy oceli a vypadaly dost nebezpečně. Sám ještě nevěděl, jakému stylu by se chtěl v budoucnu věnovat, ale tohle byl alespoň nějaký krok dopředu. Trochu si v hlavě rozmýšlel, jaké by to bylo, kdyby mohlo jejich tělo vytvářet danou ocel, což nepřítel na moři musel umět, protože bylo nemožné, aby se mu tolik oceli jen tak nacházelo v těle, to by musel být tak trojnásobně větší. Proto měl trochu nutkání si o oceli zjistit více a něco se sebou provést. "Hele a jak to je s tou ocelí?" Zeptal se, ale pak se odmlčel, aby lépe zformuloval otázku. "Znáš někoho, kdo by mi o tom řekl více? Protože jsem včera viděl muže, co vytvořil úplně obrovský mrak z toho, co měl v těle, takže musel mít nějakou možnost tu ocel vytvářet, jinak to nechápu. A chtěl bych se dozvědět více." Zeptal se ho přímo a naznačil mu tím, že by mohli jít spolu. Když je Mangetsu mrtvá, tak máme volno v týmu ne? Pomyslel si a přemýšlel, jak by mohl dostat Katashiho do týmu.

____________________________
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 25
Bydliště : ZN

PříspěvekPředmět: Re: Den poté - Tsukigakure no Sato   Thu May 28 2015, 12:24

Yoshiro Aka - Tayiou

Povzdychl si, jelikož bez Hidekiho byl zcela ztracený v tomto neznámém místě. Hmm.. co si dám. Zahleděl se na jídelní lístek a očima přejížděl po meníčku. Yaki Undon prosím. Oznámil svoji volbu a pohlédl směrem k Mizu. Děkuji tedy. Na chvilku se odmlčel, jakoby přemýšlel jak se vlastně jmenuje a vykoktal své jméno se studem. Shiro..Yo..Yoshiro. Yoshiro Aka - Tayiou. Pokusil se na dívku usmát, moc mu to však nešlo. Někdy vás tedy také pozvu. Nervozně se rozhlížel kolem sebe, jakoby se mělo něco semlet. Možná byl trochu paranoidní z toho nového místa. Přeci jen nebyl na to zvyklý. Svoji nervozitu dal také jasně na jevo tím, že si ukusoval nehet na svém palci.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 24
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: Den poté - Tsukigakure no Sato   Thu May 28 2015, 12:33

Katashi Akuma

"Hm" vydal ze sebe zamyšleně a stejně zamyšlený pohled měl i v očích. Poslechl si co si říkal a to ho donutilo přemýšlet ještě víc.
"Těžko říct kámo, ve vesnici už nás z klanu moc není. Kvůli opovržení od vesnice spousta členů vesnici opustila. Přidali se k sektě takže moc zkušených tu už nezbylo. Napadá mě snad jen.. Nikko Akuma. Znáš ho?" Zeptal se s úsměvem a čekal na tvou odpověď. Šlo vidět že nemá moc ponětí o tom kdo jsi, takže jeho otázka byla upřímná.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: Den poté - Tsukigakure no Sato   Thu May 28 2015, 12:38

Yoi Akuma

Opravdu se snažil zachovat klid, fakt se snažil, aby se nic nestalo, aby nedal znát žádnou emoci, ale pak prostě podlehl. Vše vypustil. Začal se hrozně smát až trochu Katashimu poprskal tvář, jelikož prostě vybuchl smíchy. "No, znám." Pomalu se přestával smát a jen zhluboka vydechoval a otíral si slzy z očí, které vytryskly smíchy. "Je to můj otec a od toho se vážně nic nedozvím, protože už skoro ani nevím, jak vypadá." Znovu se zasmál, i když už to byla trochu smutnější záležitost. "Se sektou nechci mít nic společného. Ale není možné, aby někteří členi klanu byli za tou horou? Co je vůbec za ní, když máme zákaz za ní chodit." Zeptal se a pomalu se rozešel směrem k hoře. "Nevíš něco?"

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 24
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: Den poté - Tsukigakure no Sato   Thu May 28 2015, 13:05

Katashi Akuma

Začal se taky trošku smát protože tvůj smích byl docela nakažlivý. Nevěděl čemu se směješ ale sdílel to s tebou, no do té doby, než si řekl že je to tvůj otec. Smích ho hned přešel a on na tebe zůstal koukat s otevřenou pusou, úplně zaseklý jak kdyby se zastavil čas. Po chvilce ale opět začal mrkat a hlasitě polknul.
"T-ty, jsi Nikkův syn? Tak to lecos vysvětluje." Řekl překvapeně a díval se na tebe s jakýmsi obdivem. Byl doslova nadšený že je v tvé přítomnosti.
"Máš spoustu otázek Yoii, přílišná zvědavost není zrovna dobrá." Pronesl upřímně a znělo to, jakoby měl o tebe strach.
"Nikdo, nikdy nebyl za tou horou. Co je za ní? To těžko říct. Někdo tvrdí že jiný svět, někdo zas že jen nekonečné neobydlené pustiny. Tak či tak by tě měli zajímat jiné věci Yoii. Důležitější..." Konstatoval a bylo zřejmé že narážel na tvé zdokonalování a trénink. Byl si teď součástí ninja týmu a i jako genin si měl potenciál k tomu, čelit nepřátelům z ostrova.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: Den poté - Tsukigakure no Sato   Thu May 28 2015, 13:36

Mizuki Odoamne

Usmála se na Sakiho a koukla na chlapce jehož jméno už konečně znala. Yoshiro tedy. pomyslela si, ale nechápala, že najednou tak koktá, děkuji a co vůbec bylo nejhorší řekl, že mě také někdy pozve. Dlouho jsem ho nechápavě pozorovala. Kdo to je? prohodila jsem řečnickou otázku ve své mysli. Byl nervozní to jsem zpozorovala hned, hodně lidí co potkávala byli nervozní. Je to, ale na vás Hideki-sama. řekla si trochu nevěřícně. "Tak teda ... pověz mi něco o sobě. Kdo vlastně si." řekla jsem tázavě a i já sama jsem se divila, že jsem se zeptala

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 25
Bydliště : ZN

PříspěvekPředmět: Re: Den poté - Tsukigakure no Sato   Thu May 28 2015, 22:29

Yoshiro Aka - Tayiou

Docelal jej překvapilo, že chce zrovna o něm vědět víc. Nevěděl však co jí má říct. Pravda by ji znechutila, šokovala. Nejspíše by vyvrhla svoje dnešní jídlo na stůl a to nechtěl. Zaplatila mu jídlo a proto těd jí to chtěl trochu oplatit a chovat se k ní slušně. Něco o sobě.. hmm. Nahodil zamyšlený výraz a pokračoval ve vyprávění. Jsem synem rybáře, takže jsem vyrůstal v chudobě. Matku jsem nepoznal, protože zemřela při porodu. Říkal to všechno docela přesvědčivě i když vůbec nic z toho nebyla pravda. Nedávno otec onemocněl a já mu chtěl pomoci, proto jsem se nabídl jako pokusný subjekt abych mu mohl pomoci. Trošku se to ale zvhlo a domotalo mi to hlavu. Vůbec ta vymyšlená historka nedávala smysl a byly v ní spoustu děr. Bylo jen zcela na těch dvou, jestli chlapci jeho lži uvěří či ne.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: Den poté - Tsukigakure no Sato   Fri May 29 2015, 19:26

Mizuki Odoamne

Začal povídat a ona ho poslouchala zajímalo jí to, ale vypadala docela nechápavě. Dělal pokusného králíka, aby pomohl otci ? Co mu proboha bylo a proč by dělal kvůli tomu pokusného králika, když ho to zmagořilo. ptala se sama sebe, a ne nahlas. Divný. řekla si, ale hodila to za hlavu v tomto ho brala jako Mangetsu, stejně tak moc sdílný, a stejně tak moc málo pravdy jako když povídala ona o sobě. Párkrát na něho kývla, ale už se na nic neptala. Splnila to, na co Hideki a Saki nelehali, a pohodlně se opřela do židle, a čekala na jídlo.

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: Den poté - Tsukigakure no Sato   Sat May 30 2015, 10:27

Yoi Akuma

Najednou Katashi zvážněl a bylo vidět, že informace o tom, čí je Yoi syn, ho trochu zarazila. Koukal na něj teď úplně jinak než dříve a zároveň s ním i jinak mluvil, jako kdyby z něj měl respekt, ale zároveň se o něj bál, aby se mu něco nestalo. Pak mu začal říkat, že by se neměl zajímat o horu, což Yoie trochu překvapilo a začal přemýšlet nad tím: Kdybych mu neřekl, že je to můj otec, tak by mě třeba takhle nebránil a šel by do toho se mnou. Pomyslel si, ale věděl, že asi nemá cenu nad tím diskutovat, protože ho teď určitě nepřesvědčí, aby šel s ním na tu horu. Každopádně si nemohl pomoct. Prostě chtěl vědět o svém klanu co nejvíce a chtěl znát nějaké techniky, jelikož prostě netušil, čím se bude zaobírat nebo na co se specializuje. "Když já vůbec nevím, jaký chci mít bojový styl. Nevím, co se svým tělem mohu dělat, takže mě nic nenapadá. Jen ta možnost si vytvářet ve vlastním těle ocel, ale k tomu zase potřebuji někoho zkušeného v klanových technikách a ty nikoho neznáš, tak nevím, co dál dělat, když i můj táta je neschopný se o mě postarat a vytrénovat mě." Trochu na něj dopadlo to, že ho sensei nic extra nenaučil, protože potřebuje hlavně umět ovládat své tělo, otec na něj kašle a tenhle kluk se teď bude bát ho naučit něco dobrého nebo mu něco ukázat, protože má šoufky z jeho otce.

____________________________
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 25
Bydliště : ZN

PříspěvekPředmět: Re: Den poté - Tsukigakure no Sato   Sat May 30 2015, 10:38

Yoshiro Aka - Tayiou

Oddechl si, když se na nic nevyptávali a skočili mu na to. Nemusí každý znát můj příběh, jen by mnou více opovrhovali a nenáviděli mě. Ani bych se jim nedivil. Jelikož už nikdo neměl žádné otázky tak si podepřel rukou hlavu zatěžkanou myšlenkami a čekal na jídlo, které měl přinést číšník. Neustále ho trápily myšlenky na minulost, na ostrov. Co když budu někdy proti své rodině bojovat? Nepatrně a potichu si povzdychl a zavřel oči.  Byl z toho všeho stále zmatený a rozpolcený. Obával se své budoucnosti, měl z ní strach. Opravdu to bude takové jak mnich říkal? Budu spokojený?
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 24
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: Den poté - Tsukigakure no Sato   Sat May 30 2015, 15:31

Yoshiro, Mizuki <-

Saki

Chvilku tak pozoroval vaší konverzaci a ihned věděl že Yoshiro pravdu nemluví. Takový život není styl ostrova Akijuri. Jen se ale usmíval a nijak se nevyjadřoval. Netrvalo dlouho a číšník už donesl jídlo i pití přičemž vám popřál dobrou chuť.
"Itadakimasu!" Prohlásil Saki spokojeně a ihned se hladově pustil do jídla. Po chvilce se ale přestal cpát a s rejpavým úsměvem se podíval na Mizuki.
"Mm Mizuki-san, jak blízký je tvůj vztah s Kasumi-sama? Díval se na tebe dost.... upjatě." Dořekl a zasmál se s plnou pusou jídla.

Yoi <-

Katashi Akuma

"No ve svém věku toho se svým tělem moc dělat nemůžeš. Myslím ale že nebudeš mít problém s rozvíjením svého potenciálu." Zkonstatoval a prohrábl si vlasy.
"Myslím že by si měl teď najít svého bratra. Nejlíp se trénuje s členem rodiny." Mrknul na tebe jako by to byla nějaká nápověda, ale nechtěl říct nic nahlas.
"Musím jít, tak se měj, zas někdy kámo!" Prohlásil a rozeběhl se k vysokému plotu za kterým byla ulička co vedla dál do vesnice. Z jeho dlaně vystřelily nitě které byli opět živé jako předtím, zabořil je do země a vysunul je tak rychle že ho to vymrštilo do vzduchu. Tím jak byli ohebné ho přehodili přes plot jako by to byl olympijský skok do výšky o tyči.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: Den poté - Tsukigakure no Sato   Sat May 30 2015, 18:55

Mizuki Odoamne

Bylo docela ticho. Neměli jsme si toho nic moc říct. Byla ráda, že ono ticho přerušil číšník s jídlem. "Děkuji" řekla vděčně a než se pustila do jídla. "Itadakimasu." neřekla to teda tak plameně jako Saki, ale tím svým typickým vznešeným hlasem. Pustila se do jídla a Saki se jí zeptal. Byla ráda a usmála se. Bylo vidět, že jí toto téma sedí. Neměla si o tom nikdy s kým popovídat. "No z mé strany je velmi blízky. Pokud bych neměla počítat svého otce. Tak ho beru jako někoho kdo na mě dohlíží a má mě rád. Za což jsem vděčná a už tolikrát pro mě Kasumi-sama toho tolik udělal." rozpovídala se a bylo to vidět, že se mu o něm dobře povídá. Pustila se dál do jídla a nevěděla jestli mu to stačí.

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Den poté - Tsukigakure no Sato   

Návrat nahoru Goto down
 
Den poté - Tsukigakure no Sato
Návrat nahoru 
Strana 3 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Tsukigakure no Sato :: Herní místnost-
Přejdi na: