Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Kumogakure

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Kumogakure Empty
PříspěvekPředmět: Kumogakure   Kumogakure Icon_minitimeThu May 21 2015, 20:27

Zdravím,
mám po maturitě a tak doufám, že až budou mít i ostatní po maturitě/zkouškovém, že se to tu pořádně rozjede. Udělal bych Kumogakure, jakože moje už srdcová záležitost na KW. Chtěl bych vytvořit další epickou vesnici a myslím si, že to zvládnu určitě můžeme pak zkombinovat příběh s Aspi, vždy se to povede a je to výborný.

To co se chci, ale zeptat je to kdo by měl zájem tam jít. Prozatím vím, že Valar,Nero,Aspi a Chappi. Jde o to, že nechci sebral potencionální hráče pro Nera, pokud přijdou nějací nový lidi. Tudíž se chci zeptat kdo by měl zájem si tam udělat nějakou postavu.

Kumo bude vedená trochu jinak. Každý začne na nějaké první misi rovnou a bude mít takovou "cestu" do Kumo, aby jste si zvykli hrát jak se mnou a tak, aby jste se připravili na interakci s ostatníma. A já veděl jak za tu postavu budete hrát. Vezme me to jako poslední zkouška před titulem gennina. Po té budou následovat 2(hráči)+1(sensei), protože 3+1 mi přijde, že je zbytečně moc a je v tom bordel. Smile Chci si užít hru plnou emocí a interakce mezi hráči.

Díky.


Naposledy upravil Ramaru dne Fri May 22 2015, 00:07, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Kumogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kumogakure   Kumogakure Icon_minitimeThu May 21 2015, 21:44

Takže nakonec přeci jen ses rozhodl pro Kumo. Čekal jsem to Cool laugh No jinak..můžeš se mnou počítat, tedy pokud ti nevadí, že o víkendech moc aktivní nejsem, za to v týdnu to až nad míru doháním. Smile
Návrat nahoru Goto down
Valar
Academy student
Academy student
Valar


Počet příspěvků : 42
Datum založení účtu : 10. 04. 15
Věk : 26
Bydliště : České Budějovice

Kumogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kumogakure   Kumogakure Icon_minitimeThu May 21 2015, 23:15

Hm, někdo vyslyšel má přání <3 Cool laugh Jasně že půjdu Smile
Návrat nahoru Goto down
http://tlb.forumczech.com/
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kumogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kumogakure   Kumogakure Icon_minitimeThu May 21 2015, 23:15

Já jsem jasný. Kumogakure byla vesnice, kde jsem měl svou životní hráčskou postavu. Smile
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Kumogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kumogakure   Kumogakure Icon_minitimeFri May 22 2015, 00:09

Paráda. To rád slyším. Smile Vesnice by měla nabídnout asi 6 míst, uvidím podle zájmu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Kumogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kumogakure   Kumogakure Icon_minitimeWed May 27 2015, 22:46

Takže, vesnici už dokončuji. Admini/Kage už dlouho vidí část vesnice. Myslel jsem ,že to teď během dvou dnů dodělám a pustíme to Smile Nakonec se, ale naskytla malá komplikace a nevím jestli tu budu. To, ale ještě nevím a zítra budu moudřejší.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kumogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kumogakure   Kumogakure Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kumogakure
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kumogakure no Sato
» Kumogakure a Konoha
» Kumogakure a Sunagakure
» Kumogakure a Suichugakure
» Kumogakure a Iwagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: