Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 Kisuke Reiji

Goto down 
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Kisuke Reiji   Sun May 31 2015, 12:03

Jméno: Kisuke Reiji

Věk: 15 let

Pohlaví: Muž
____

Oblíbené: Skutečně moc miluje trénink, protože má potřebu vytrénovat svůj rudý blesk na úplné maximum. Proto je schopný vstát brzy ráno, aby se stihl pořádně nasnídat, rozcvičit a začít trénovat na zahradě se svým otcem nebo strýcem. Další jeho oblíbenou věcí je déšť, protože ho velmi uklidňuje a perfektně se v něm trénuje, jelikož se v kapkách krásně odráží záblesky rudého blesku. V neposlední řadě je jeho náboženství. Již od malička se zajímal o bohyni Raiko, ke které kolikrát v hlavě promlouvá. Sám si to nepřizná, ale promlouvá k ní jen z toho důvodu, že ho to uklidňuje a neprojevuje se v něm klanová povaha.

Neoblíbené: Nemá rád, když něco nejde podle plánu, protože s tím většinou nepočítá a vyvolává to vněm vztek a nejistotu, což je klasický startér pro povahu klanu Reiji. Proto se často ptá nadřízených, aby mu řekli přesný plán tréninku nebo mise, protože radší ví předem do čeho jde. Druhou věc, kterou nemá rád je ta, když mu někdo kecá do něčeho, o čem si on sám myslí, že dělá dobře. Pokud mu někdo radí u tréninku, který nezná, tak to chápe, ale pokud mu někdo kecá do něčeho, co zná dlouho, tak je naprosto nepříčetný a často se naštve.

Zlozvyk: Moc rád si hraje se svým bleskem a nechává si ho probíjet mezi prsty, což při podání ruky někomu jinému není úplně ideální. Funguje to tak, že luskne a mezi dvěma prsty mu začne proudit rudý blesk.

Cíl: Dosáhnout maximální úrovně svého kekkei genkai.

Zajímavosti: - Každé oko má jinak barevné: jedno je zelené a druhé modré.
- Má sice bílé vlasy, ale jejich konečky jsou zbarvené do ruda.
- Na levé ruce má několik jizev od popálenin.

Povaha: S jeho povahou je to poněkud složitější, jelikož má dvě výchovy. Jednou ho vychovává přísný otec a vede ho ke zlepšení a podruhé ho zase vychováva jeho strýc, který je klidnější a má na něj trochu jiný vliv. Proto se dá říci, že Kisuke působí dost klidně a vyrovnaně, což není u klanu zrovna moc zvykem, ale jakmile se na něj trochu zatlačí nebo je v nervu, tak se projeví pravá povaha, kdy začne být nekompromisní, vytočený a jde neohroženě kupředu. To však vzniká ve chvílích, kdy si neví rady nebo ho někdo vytočí.

Náboženství: Raiko – Bohyně blesků

Hudba:
____

Rodina:
- Otec: Kuro Reiji
- Strýc: Torio Reiji

Klan: Reiji

Historie: Narodil se úplně normálně, jako každé jiné dítě v klanu Reiji – Při porodu mu zemřela matka a jeho otec nastolil přísný režim, aby z Kisukeho nevyrostla žádná třasořitka. Byl vychovávan přísně, proto si nikdy moc nelámal hlavu s tím, že mu zemřela matka, jelikož ji ani nepoznal a zároveň zkrátka neměl čas na jakékoliv fňukání nebo truchlení. Jelikož je jeho otec silný ninja, tak jezdí na různé mise, což znamená, že Kisuke byl často sám doma a nebo se o něj staral strýc Torio, který měl úplně jiný styl výchovy – byl velmi hodný a milý. Tréninky u něj nebyly tak drsné, ale spíše uklidňující a příjemné. Díky němu se Kisuke naučil ovládat svou povahu a neměl nutkání být stále nepříjemný nebo arogantní jako jeho otec.
Samozřejmě si o sobě myslí, že je silný ninja, protože to prostě člen klanu Reiji musí, ale není ten typ člověka, který by to dával všem sežrat a měl nutkání se nad někoho povyšovat. To se naučil právě díky Toriovi. Kisuke si k strýci vypěstoval vztah – dál respektoval svého otce a měl ho rád, ale k strýci vzhlížel, co se týče jako k osobě. Líbilo se mu, jak vedl život, jak přemýšlel a jak se choval k ostatním lidem. Naopak zase jeho otec byl typ člověka, který si šel tvrdě za svým cílem a byla v něm jistota, protože prostě plnil vše na jedničku. Zde začal vznikat vnitřní konflikt Kisukeho, který nevěděl, komu se z těch dvou chce podobat. Měl kvůli tomu v hlavě dost bordel, protože jednu chvíli se choval dost arogantně a vysmíval ostatní děti, ale poté zase byl ostatními milován kvůli tomu, že byl skutečně férový. Proto se musel dost zamyslet a nevěděl z koho si má brát příklad. Pak se však rozhodl, že si vezme z každého něco. Od otce si vzal poslušnost, cílevědomost a odvahu. Od strýce si pak vzal klidnou povahu a pohled na svět, což z něj udělalo celkem normálního člověka.
Jednou při tréninku s otcem, kdy se snažil obalit svou ruku rudým bleskem, se něco pokazilo. Blesk místo toho, aby mu pomohl, tak mu uškodil, protože mu spálil celou levou ruku, kde má teď Kisuke malé jizvy po popálení. Otec ho ihned uklidnil, že to není nic moc strašného, že se mu to také jednou stalo. Od té doby se mu jeho bílé vlasy na konečcích zbarvily lehce do ruda.
Co se mu však celý život nedaří je to, že neví jaký styl boje chce praktikovat. Dlouhou dobu trénoval s katanou, která mu však moc dobře nešla, takže se soustředil na hod shurikenů a kunaiů. Otec u něj viděl, že má celkem dobrou mušku, takže mu pořídil luk se šípy, které jsou schopny vést chakru, což ho hned zaujalo a pustil se do tréninku tohoto stylu, protože společně s rudým bleskem by to mohla být dost dobrá kombinace. Samozřejmě trénuje i klasické ninjutsu, aby byl schopný bojovat i bez jakékoliv zbraně.

Foto:
____

Podstata: Rudý blesk

Hlavní atribut: Přesnost

Specializace: Ninjutsu

Zbraň: Luk + šípy http://fc05.deviantart.net/fs70/i/2010/107/2/d/Aris___Bow_by_heidifury.jpg + ZVN

Techniky:
- Základní E techniky
- Koncentrace chakry do zbraní, které ji vedou (U něj luk a šípy)
- Raiton: Kitai no Jutsu = Raitonový úskok (C) – Nejde o jutsu, které je potřeba dělat s ručními pečetěmi. Technika je tvořena koncentrací chakry do luku (nebo jiné zbrani), který když má uživatel před sebou, tak s ním cukne a chakra uživatele odhodí několik metrů dozadu, čímž se dokáže vyhnout blízkému kontaktu a může dál útočit z dálky. Zároveň na místě, kde byl předtím zanechá jakousi elektrickou siluetu, do které když protivník nalétne, tak dostane menší ránu. Silueta po pár vteřinách zmizí.
- Raiton: Furasshu no Jutsu = Raitonový záblesk (D) – Kisuke se naučil nakoncentrovat chakru na okraj hrotu šípu, takže když ho vystřelí, tak tím z něj vypustí chakru, která způsobí malý záblesk do směru svého letu. To znamená, že na vteřinu nebo dvě může oslepit protivníka.

Zkušenosti:
- Pocítil bolest rudého blesku, když trochu selhal u tréninku
– Schopnost být delší dobu vzhůru a poté vstát brzy a znovu trénovat

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: Kisuke Reiji   Sun May 31 2015, 12:37

Paráda těším se až tě vystavím všelijakým volbám jako odplatu, že mi namáháš Montara Cool laugh Povoleno

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: Kisuke Reiji   Sun May 31 2015, 15:44

To jo! Budeš na Kisukeho pěkně hodný! Cool laugh

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Kisuke Reiji   

Návrat nahoru Goto down
 
Kisuke Reiji
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Kumogakure no Sato :: Charaktery-
Přejdi na: