Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 Reiki Tashiro

Goto down 
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 24
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Reiki Tashiro   Mon Jun 01 2015, 01:19


Jméno: Reiki Tashiro

Věk: 15

Pohlaví: Muž
____

Oblíbené: Ticho, klid, zdokonalování sama sebe. Reiki nemá moc oblíbených věcí, protože ve většině nikdy nenajde zálibu. Jeho neoblíbenější „věc“ je tetování. Uklidňuje ho bolest, kterou podstupuje, když si nechává dělat nové.

Neoblíbené: Naivní a otravní lidé. Hlučná a přelidněná místa. Hlupáky, slabochy a především ty, co si hrají na hrdiny. Mezi jeho neoblíbené taky patří zbytečné a nedůležité věci které dělá snad každý člověk. (Hry, hobby nebo jiné zabijáci času.)

Zlozvyk: „Tattoo“ – závislost na tetování.

Cíl: Zdokonalovat sám sebe a především svoje jedinečné Kekkei Genkai. Touží po tom, aby zjistil co je vlastně zač, odkud pochází, kdo byli jeho rodiče a zda existuje klan, jehož členové mají stejné Kekkei Genkai.

Zajímavosti: Největší zajímavosti na Reikim jsou jeho oči. Bělmo je úplně černé a duhovka krvavě rudá. On sám neví proč takové oči má. (viz. Photo)

Povaha: Arogantní, zlý, nezaujatý, namyšlený a v některých věcech i sebestředný. On je přesně ten typ člověka, s kterým byste rozhodně nechtěli trávit čas. Moc věcí ho skutečně nezajímá a k většině z nich má rovnou odpor. Nebojí se ublížit mladším, slabším a nemívá žádné slitování. Mít na rukách krev mu nedělá žádný problém, takže když si jde za svým, jde i „přes mrtvoly“.

Náboženství: Shinigami (Bůh smrti) – Reiki věří, že pokud někdo zemře tak to tak prostě být mělo. Nadešel jeho čas a přišel si pro něj Shinigami. Co se týče smrti tak z ní strach díky této víře nemá. Má za to, že co se má stát, stane se. Vidím v tom jakoby osud.

Rodina: Matka - ???
Otec - ???

Klan: ??? Pravděpodobně žádný. Myslí si, že to Kekkei Genkai se dědí jen v rodinné linii, protože jinak by se o svém klanu někde něco dozvěděl.

Kekkei Genkai: Meiton [Element: Temnota] – Značka na dlani, kterou má od narození. Nosí přes dlaň obvaz aby jí zakryl.


Historie: Reikiho život nebyla žádná procházka růžovým sadem ba naopak spíš noční můra. Na své narození si nepamatuje. Neví, kde to bylo, co se při tom dělo, ani jak vypadá jeho matka. Otce si letmo pamatuje, ale jsou to jen záblesky, takže jeho tvář by taky nepoznal. Jeho příběh tak jak ho zná, začíná takto:
Byl hustý déšť a temné, skoro až černé mraky zahalovali celou oblohu. Reiki byl otřesený a vše viděl mlhavě, takže pomalu ani nechápal, co se to vlastně děje. Ležel ve voze, který byl přikrytý lehkou bílou plachtou, která byla stejně promočená skrz na skrz. Vůz táhli 2 koně který kočoval Reikiho otec. Vše se odehrávalo hrozně rychle, muž co držel opratě s nimi tvrdě mrskal a hlasitě křičel „Hijé!“, čímž koně běželi jako o život. Řítili se hustým deštěm a mlhou, díky které ani nebylo vidět na cestu. V tom už se ale ozval řev za vozem, který pomalu sílil. Za nimi totiž uháněli nějací ninjové. Neměli čelenky ani nic takového takže šlo o nukeniny či bandity. Bylo jich asi 10 a všichni seděli v sedlech krásných černých koní který vůz doháněli pomalu ale jistě. Celou dobu něco vykřikovali a Reiki zaslechl jen jedno: „Ten tvůj malej bastard zabil Tanjira, za to mu vyrvu srdce z těla!“ Reiki nevěděl, co se stalo, ze spánku mu tekla spousta krve po tváři až ke krku. V ruce držel katanu která měla v půlce zlomené ostří, ale na čepeli co zbyla, byla krev která však Reikimu nepatřila. Otec práskal do koní ještě víc a v jeho hlase znělo zoufalství. Bál se zřejmě že jakmile  je dostihnou, tak mu syna zabijou před jeho očima. To už ale kvůli špatné viditelnosti se vůz přiřítil ke srazu do velké řeky. V té rychlosti to šlo jen těžko ubrzdit a tak Reikiho otec prudce škubnul doprava, aby to nějak vytočil. No koně ho sice poslechli, ale z prudké změny směru se vůz postavil na jedno kolo a poté se celý převrátil a zřítil ze srázu. Reikiho otec stihl vyskočit na koně kterému se utrhly uzdy a tím se zachránil. Reiki, který ani nevěděl pořádně o světě se zničeho nic s vozem ocitl v prudké řece, která byla ještě díky dešti rozbouřená. Reikimu v té době bylo asi 10 let.

Po několika hodinách se Reikiho tělo vyplavilo na souš poblíž Kumogakure. Byl podchlazený, zraněný a zcela v bezvědomí. Na štěstí ho ale včas našli vesničané, kteří mu poskytli pomoc a dovedli ho do vesnické nemocnice. Když ho dali do kupy nezbývalo, než ho dát do místního sirotčince. Neměli o něm žádné informace, nemluvil, nekomunikoval. Byl jako tělo bez duše. Prošel si jakýmsi traumatem a tak trvalo, než se dal alespoň trochu dohromady. Děti v sirotčinci se mu posmívali kvůli tomu jak byl samotářský a nebavil se s nimi. Také došlo na pomluvy, co se týče jeho očí. Jednoho dne, když mu bylo asi 12, to jeden kluk přepískl a opovážil se na Reikiho sáhnout. To byla poslední kapka, kterou už prostě nedokázal ignorovat a začal kluka brutálně mlátit. Než stihli přiběhnout vychovatelé, chlapec ležel v kaluži krvi. Reiki byl za tento čin strčen na „samotku“ v sirotčinci, kde byl izolován naprosto od všech. Když však udělali testy s jeho tělem zjistili, že dokáže ovládat chakru na velmi dobré úrovni. Hned jim došlo, že to nebude obyčejný vesničan, ale ninja a tak ho přihlásili na akademii, kde mohl dál rozvíjet svůj potenciál. Akademií prolezl na jedničky, ale kvůli povaze, která se u něj projevila, ho spíš všichni ještě víc nenáviděli. Jemu to však nevadilo a nevadí dodnes. Dnes je mu 15 let a pořád se snaží přijít na nějaké stopy po tom, co se mu stalo a doplnit kousky skládačky v jeho hlavě co chybí. Zapomněl celých 10 let svého života a to je dost, frustrující. Je toho tolik co by chtěl vědět o svém životě a neví prakticky nic.

____


Podstata: Doton (Neobjevená)

Hlavní atribut: Fyzická i psychická odolnost.

Specializace: Ninjutsu

Zbraň: Základní výbava ninji – místo shurikenů ale používá jehlice.

Techniky: Meiton: Kyuketsuko [Všepohlcující propast] - Technika, která pohlcuje Ninjutsu, slouží k pohlcení soupeřovi chakry což způsobí zrušení celé techniky. Nepoužívá žádné ruční pečetě. Reiki na své nynější úrovni dokáže pohltit jen techniku typu C.


Meiton: Jijimento [Rozsudek] - Tímto jutsu uživatel pošle svou chakru proti nepříteli, zraní ho a odhodí až několik desítek metrů. Může mu tímto jutsu taky vrátit část již vysáté chakry.


+ Základní Ečkové techniky z akademie. (Shunshin no Jutsu, Kawarimi no Jutsu, Bunshin no Jutsu)

Zkušenosti: Vražda nukenina kterou si moc nepamatuje a ani neví, jak se mu to povedlo.

Foto:

Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: Reiki Tashiro   Mon Jun 01 2015, 15:49

Tak povoleno. Jsem zvědavý jak se v Kumo uchytí Smile

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
 
Reiki Tashiro
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Kumogakure no Sato :: Charaktery-
Přejdi na: