Kage Wars RPG - Navždy spolu

PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 

Infiltrace (Renji,Iwashi a Masaru ze Suichi)

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Infiltrace (Renji,Iwashi a Masaru ze Suichi)   Thu Mar 11 2010, 08:05

Masaru -> Jeden se skácel k zemi a druhý jak byl zaslepen nenávistíí nalétl přímo na kunai a jediné co stihl byl zásah do tváře, kde ti udělal řeznou ránu na bradě, z čeho bude později pěkná jizva.

Akatsuki

Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

PříspěvekPředmět: Re: Infiltrace (Renji,Iwashi a Masaru ze Suichi)   Thu Mar 11 2010, 08:12

Masaru
Vytáhl si kunai z dlaně, a rukou, která byla víc zraněnější si přidržel rány v břichu, kunai zakrvácený vlastní krví držel stále ve zdravější ruce Heeej!! Já už sakra nechci nikoho zabít! zakřičel do prázdna...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Infiltrace (Renji,Iwashi a Masaru ze Suichi)   Thu Mar 11 2010, 12:36

Renji Suikafuurado

Dopadl jsem za obra co šel po Iwashim a uřízl jsem mu hlavu. "31" Řekl jsem tiše a chytl Iwashiho za krk a doskočil k Masarovi, kterého jsem též chytl a vyhodil jsem svitek, který zazářil a my se objevili v Suichu. Vrátil jsem oboum jejich pásky a tiše řekl. "Ceknete a vlastnoručně vás zabiji. Tohle byla tajná mise." Pak pomalu odešel a vy jste viděli, že má na krku jakýsi květ.

PříspěvekPředmět: Re: Infiltrace (Renji,Iwashi a Masaru ze Suichi)   

Návrat nahoru Goto down

Infiltrace (Renji,Iwashi a Masaru ze Suichi)
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: South Territory :: Tea Country-
Přejdi na: