Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Cesta ninji (Hiro)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta ninji (Hiro)   Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 24 2015, 00:45

Hiro Akuma

Sensei znovu řekl, že nikdy nic takového neviděl a mne lítalo hlavou to, jak takový zkušený ninja, jako je on, nemohl nikdy nic takového vidět. Že by to byla nějaká z jedinečných sil? Má mi tahle síla pomoci v budoucnu s mým Kekei Genkai? Ptal jsem se sám sebe v hlavě a pak se podíval na senseie. Hlavně s tím nechoďte k mému "otci". Nepřeji si, aby to věděl. Řekl jsem mu a pak sevřel ruku v pěst. Jinak jsem na stopro připravený pokračovat! Dodal jsem a druhou rukou si trochu přejel přes hruď, protože mi bylo divné, že cítím svojí chakru, která proudí celým mým tělem. To tak má být? Je to.. divný pocit... Problesklo mi hlavou a čekal, co dalšího na mne sensei vytáhne.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta ninji (Hiro)   Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 24 2015, 01:02

Ichirou Tsukiakari

"Dobrá tedy, teď zjistíme podstatu tvé chakry." Pověděl s úsměvem a z kapsy vytáhl list z nějakého stromu. Vzal tvou ruku, rozevřel ti dlaň a pomalu ti do ní ten list položil.
"Teď ruku pevně sevři a soustřeď svou chakru jen do své dlaně. Tak zjistíme jaký živel v tobě převládá." Vysvětlil a znovu se usmál.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta ninji (Hiro)   Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 24 2015, 01:12

Hiro Akuma

Po tom co řekl sensei jsem kývnul hlavou a usmál se. Z akademie a z knížek jsem věděl, že zkouška podstaty probíhá s lístkem, který se vloží mezi oboje dlaně a pouští se do nich chakra. Sevřít? Neměla by dlaň překrýt tu druhou tak, aby ten lístek byl mezi nimi? Četl jsem, že by to tak měli provádět začátečníci.. i když.. na téhle úrovni ovládání chakry to nebude problém. Řekl jsem s úsměvem a dlaň dle rozkazu pevně sevřel a zavřel oči s tím, že jsem do ní soustředil svojí chakru. Chtěl jsem trošku prokázat to, že nejsem jenom odpadlík a nějaké ty informace znám.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta ninji (Hiro)   Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 24 2015, 01:25

Ichirou Tsukiakari

"Ano, ale vzhledem k tomu jak ovládáš svou chakru, nebude problém to zvládnout jednou rukou." Řekl a zase se usmál. V tom už si ale začal koncentrovat svou chakru do své sevřené pěsti. Ta se ihned obalila viditelnou chakrou která vypadala skoro jako modrý plamen. Cítil si v ruce pořádnou sílu, ale na čele se ti vytvořili kapky potu. Nebyl si zvyklý na využívání své chakry a tímhle způsobem si jí využíval líp a ve větším množství než dospělý ninja.
"Myslím že to stačí, můžeš rozevřít dlaň.." Pověděl Ichirou nadšeně z tvého výkonu a díval se pořád stejně nevěřícně jako předtím na tvou chakru. Stalo se ale něco co si nikdy necítil. Bylo to zvláštní ale bylo to poprvé co si chakru cítil i svým nosem. Bylo to, jakoby měla nějaký specifický zápach.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta ninji (Hiro)   Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 24 2015, 01:31

Hiro Akuma

Pevně jsem se soustředil a u toho se i slušně zapotil. Mé tělo je ještě slabé pro časté kontrolování takové chakry ve větším množství. Pomyslel jsem si a sensei prohlásil, že můžu rozevřít dlaň. Nadšeně jsem jí rozevřel a nasál ten zápach, který mi slušně provětral nosánek. Pofuknul jsem nosem a podíval se na senseie. Co to znamená? Má to takový.. no.. jako bych cítil svojí chakru všemi možnými způsoby.. proudění v děle a i zápach. Řekl jsem celkem nechápavě, ale zároveň mne to strašně zajímalo.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta ninji (Hiro)   Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 24 2015, 01:41

Ichirou Tsukiakari

"Co? Opravdu cítíš chakru všemi smysly? Panebože vždyť ty máš úplně dokonale vyvinuté senzibilní schopnosti. No jistě! Když si poprvé rozproudil svou chakru ve svém těle v tak velkém množství, tak si v sobě aktivoval něco co v tobě bylo už dlouho potlačené." Usoudil a zkonstatoval to co si o tom vlastně myslel. Dávalo to smysl a lecos by to vysvětlovalo.
"Nechápu to, tohle přeci žádný Akuma v sobě nikdy neměl. Ani nic podobného." Negativně zakýval hlavou a chytil se zamyšleně za bradu. To už si ale rozevřel svou dlaň a papírek byl naprosto celý zmuchlaný.
"Hmm, gratuluji, převládá v tobě Raiton." Pověděl s úsměvem a kecnul si na zadek hned vedle potůčku. Zůstal tam zamyšleně sedět a šlo vidět že si to snaží v hlavě všechno srovnat. Byl fakt fascinovaný tvými schopnostmi.
Kdo by do něj mohl zapečetit takové schopnosti.. Kdy a vůbec.. proč?
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta ninji (Hiro)   Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 24 2015, 01:52

Hiro Akuma

Byl jsem ohromen a celou část toho, co sensei mluvil, jsem si prohlížel ruce. Tady není něco v pořádku.. Sensei řekl, že by tohle žádný Akuma v sobě nikdy neměl.. tak jak je možné, že já? Za tím bude ještě něco více.. a co teprve Yoi? Taky bude mít tuhle schopnost? Kladl jsem si otázku za otázkou a každou chvíli, co jsem nad tím přemýšlel, tak mi docházelo, že v tom bude nějaký háček. Cítím jí tak jasně, jako teď vidím vás. Řekl jsem a sensei vypadal hodně zamyšleně. Hned mi došlo, že nad tím musí opravdu hodně přemýšlet, ale taky mne udivovalo to, že toho o Akumech zná celkem hodně. Papírek mi ukázal, že moje podstata je Raiton. Sevřel jsem ruku se symbolem v pěst a silně jí sevřel. Raiton? Nemají přece Akumové proti Raitonu slabost? Zeptal jsem se a pak si sedl vedle senseie.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta ninji (Hiro)   Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 24 2015, 02:12

Ichirou Tsukiakari

"Ano mají, ale jen díky tomu kovu v těle. Už jsem i potkal Akumu který ovládal své Kekkei Genkai a zároveň ním proudili jeho Raitonové techniky. Myslím že ninjutsu v tomhle živlu vytvořené uživatelem nemá žádný vliv na tu slabost. Naopak to tvoří i lepší resistanci proti nepřátelským útokům. Podle mě se ta slabost značně snižuje s touhle podstatou." Pověděl a pohlédnul na tvé znamínko které se ti vytvořilo na zápěstí.
"Moc zvláštní... Takhle vycítit chakru dokáží jen dospělí senzibilové na úrovni Jounina. Tohle je prostě neuvěřitelné." Pověděl s úsměvem a ještě pořád z toho byl trošku mimo. Nemohl přijít na to jak je tohle vůbec možné.
"Dáme si chvilku pauzu. Řekneš mi něco o sobě? Osobněji o tobě nic nevím, tak abych mohl Kasumimu-sama povědět ten svůj názor na tebe." Řekl přátelsky a sedl si tak, aby na tebe líp viděl.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta ninji (Hiro)   Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 24 2015, 02:26

Hiro Akuma

Poslouchal jsem a u toho se tvářil hodně zamyšleně. Takže Raitonová podstata u Akumů je defakto takový štít proti ostatním technikám Raitonu. Dokáží si tak zvýšit obranu svojí největší slabiny. Zajímavé... Pomyslel jsem si a pak se podíval do potůčku. Tuším, že v tom je nějaký háček... není přece normální, aby někdo jako já měl takovou moc nad ovládáním chakry. Řekl jsem takovým posmutným hlasem a pak si sedl do tureckého sedu. Menší pauza by bodla... jinak nic moc zajímavého neskrývám.. Je mi 14 let a zanedlouho bych měl obdržet svoje Kekei Genkai. Neumím ovládat svoje emoce a rád se bavím. Neodmítnu také teplé, chutné jídlo a horké lázně. Ještě se dá říct, že mám takovou menší fobii na ty hezčí dívky.. nedokážu si je udržet u těla dlouho... Aaah.. to sem nepatří. Víc u mne asi nehledejte.  Odpověděl jsem a pak si lehl a dal si ruce za hlavu. Nedokážu vytlačit ze sebe přesně to, co by mělo pasovat přímo k tématu.. nedávno jsem si toho všiml, takže jestli máte něco, co by vás zajímalo, tak se klidně ptejte. Dodal jsem a povzdychl si.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta ninji (Hiro)   Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 24 2015, 02:40

Ichirou Tsukiakari

"Hm, ani vlastně nevím co bych z tebe měl vyzvídat." Zasmál se a taky sebou fláknul na trávu.
"To je jedno, no háček v tom nehledej. Je to sice zvláštní ale je to tak, zkusím se poptat někoho jestli o tom někdo něco neví. A nepodceňuj se tolik, si mnohem mocnější než si myslíš." Řekl optimisticky a dal si ruce za hlavu.
"No ale aby sis nepřipadal jak u výslechu tak se taky můžeš ptát, jestli tě něco zajímá. Třeba ti nějaké věci osvětlím alespoň slovně." Nabídl se a šlo vidět, že mluví o všem naprosto otevřeně.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta ninji (Hiro)   Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 24 2015, 02:54

Hiro Akuma

Sensei o mne chtěl vědět něco více osobněji a pak řekl, že ani neví, co by ze mne chtěl vyzvídat a já se zachechtal.    Zmínil i to, abych se nepodceňoval, že jsem mnohem mocnější, než si myslím. Teď tomu začínám věřit, ale zajímalo by mne, jak je na tom můj bratr. Řekl jsem a zavřel oči. Chvilku jsem přemýšlel nad otázkami, které bych mohl položit a po nějaké chvilce mne napadla jedna otázka. Je můj otec hodně silný? Něco mi totiž říká, že pravdu o mých schopnostech se dozvím jedině skrz něho, protože takové schopnosti se většinou dědí, nebo přenášejí nějakým rituálem. Ani bych se s ním nechtěl setkat.. spíš ho nějakým způsobem donutit mi říct to, co mi je tajeno. Řekl jsem vážným hlasem a moje hlava makala na plno. Začínal jsem tak nějak tušit, že ta moje síla bude mít určitě nějaké to dočinění s mým otcem. Nevypadal jsem hloupě, spíše to mohlo vypadat, že mi to fakt pálí.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta ninji (Hiro)   Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 24 2015, 12:59

Ichirou Tsukiakari

"No, tvůj otec je nejsilnější Akuma kterého znám. Využívá ale především své Kekkei Genkai. Takovou práci s chakrou a senzibilismus jsem u něj nikdy neviděl. Těžko říct jestli to máš po něm." Pověděl zamyšleně a snažil se v tom najít něco jiného. Na nic však nemohl přijít, takže si hlavu lámal celkem zbytečně. Nastalo ticho a kolem se ozývali jen zvuky krásné přírody a šumění potůčku.
Po chvilce relaxace si ale něco ucítil, byl to onen zvláštní zápach chakry který si cítil už předtím, cítil si nejen ten zápach, ale něco v tobě ti říkalo že tu někde ve vzduchu něco je. Když si se na ten zápach zaměřil, mohl si odhadnout že to vychází z lesa za potůčkem.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta ninji (Hiro)   Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 24 2015, 14:41

Hiro Akuma

Sensei nazval mého otce nejsilnějším Akumou, kterého zná a já se trošičku zasmál. Neuvěřitelné... Řekl jsem do vzduchu a užíval si ten klid, který  byl tak nádherně sladěný, že mi bylo pomalu do spánku. Chtěl jsem si na pár minutek zdřímnout, ale pak jsem začal cítit zápach chakry, což mi bylo divné, protože jsem si právě vůbec nehrál se svojí chakrou. Senseii? Mám ještě jednu otázku.. když dokážu takhle dobře manipulovat a cítit chakru, je možné, že vycítím i zápach chakry někoho jiného? Třeba někoho, kdo používá nějaké jutsu? Zeptal jsem se a rukou, která nebyla vidět od senseie jsem vytáhl pomalinku kunai. Jestli dokážu takhle intenzivně cítit chakru, tak se něco blíží.. Proletělo mi hlavou a soustředil svojí chakru do kunaie. Jestli ano, tak se tím pádem blíží něco nehezkého! Řekl jsem a rychle vyskočil na nohy a hodil ten kunai směrem, kterým táhl ten pach.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta ninji (Hiro)   Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 24 2015, 14:57

Ichirou Tsukiakari

"Samozřejmě, chakra je pořád chakra. Pokud dokážeš vycítit tu svou, tak i chakru ostatních." Pověděl a otočil se směrem kam si hodil kunai.
"Předpokládám že něco cítíš... Pojď." Mávnul rukou ať ho potichu následuješ a přeběhl úzký potůček až k lesu. Nikoho jste neviděli ani neslyšeli, tak se Ichirou rozhodl jít dál a zjistit o co tedy jde. Chvilku jste pomalu a potichu kráčeli lesem. Zápach chakry sílil každým krokem a po chvilce jste dorazili k malé mýtině. Ichirou mávnul ať se přikrčíš a jsi potichu, pomalu našlapoval přičemž se schoval za nejbližší keř kterým šlo vidět skrz na skrz. Zahlédli jste 3 osoby. Dva dospělí muži stáli nad jedním mladším který vypadal jako vesničan z Tsuki. Kolem nich po mýtině byli malé plamínky od zapálené trávy a tobě mohlo dojít, že tu někdo používal Katon. Vesničan byl celý pomlácený a po těle měl docela rozsáhlé popáleniny. To už jste ale zaslechli konverzaci:
"Na vesničana máš docela tuhý kořínek a umíš se prát. Až ti zlámu nohy tak už moc odporovat nebudeš." Řekl jeden z nich a trochu se zasmál. Za jeho projevem však následovala pěst přímo do obličeje tomu chudákovi, který se složil na všechny čtyři.
"Takže zeptám se naposled... Kolik lodí ve vesnici máte a která část přístavu je nejodkrytější!" Dodal naštvaně ten agresor přičemž ten druhý o sebe neustále brousil dva nože.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta ninji (Hiro)   Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 24 2015, 15:11

Hiro Akuma

Můj hod byl zbytečný, protože tam nic nebylo. Nejspíš ještě nedokážu určit vzdálenost. Takže dokážu cítit i chakru ostatních? Hustý... Proletělo mi hlavou a rychle následoval senseie. Zatím nebyl nikdo vidět, ale pach chakry sílil a sílil. U mýtiny jsme se museli  začít plížit a to nám po chvilce odhalilo 3 osoby. Vypadalo to na 2 ninji a jednoho bezmocného vesničana. Snaží se získávat informace o vesnici, ze které nejspíše jsou? Muvil o lodích, takže to bude mít něco společného s tím ostrovem, který se zde nachází. Přemýšlel jsem nad celou situací a popošel blíže k senseiovi. Zakročíte? Zeptal jsem se šepotem a nestáhl své oči z těch 2 ninjů.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta ninji (Hiro)   Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 24 2015, 18:58

Ichirou Tsukiakari

"Co bych to byl za ninju kdyby ne?" Řekl s úsměvem a sáhl si do svého váčku se ZVN.
"Pokud chceš, můžeš se přidat. Máš teď možnost se pořádně vytáhnout." Dodal a šlo vidět, že ti opravdu důvěřuje. To už ale na nic nečekal a hodil přímo k nim kuličku, která při dopadu vytvořila clonu bílého kouře, přes který ani nebylo vidět.
"Co to sakra?-" Ozvalo se ze zakouřeného místa a v tom Ichirou vyskočil z keře přímo na mýtinu, jen pár metrů od nich. Byl celkem rychlý, v jeho skoku si ani neměl možnost zahlédnout nějaké pečetě. Místo nich si zaslechl jeho zřetelný hlas:
"Raiton: Jibashi! [Elektromagnetická vražda]" Z obou jeho rukou se vynořili velké blesky které jako střeli vletěli přímo do kouře, do míst kde stáli ti 2 ninjové. Záblesk a světlo které vytvořili, ozářili kouřovou clonu, takže na vteřinu bylo přesně vidět kde ti 2 stojí. Ichirou díky tomu lépe zaměřil a sérii elektrických výbojů v podobě blesku přesměroval přímo na jejich hrudi. Ozval se křik a řev, při čemž agresor který předtím vyhrožoval vesničanovi, odletěl bezvládně pár metrů dozadu. Vypadalo tedy že je v bezvědomí. Druhý však elektrické výboje ustál a se saltem vzad vyskočil z kouřového mraku který se už pomalu vypařoval. Na nic ale nečekal a složil několik pečetí.
"Katon: Housenka no Jutsu!" Na Ichiroua ale i na vše za ním (na tebe v keři) se rozletělo několik ohnivých koulí.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta ninji (Hiro)   Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 24 2015, 19:19

Hiro Akuma

Usmál jsem se nad tím, co sensei řekl a z brašny vytáhl čtyři kunaie. Držel jsem je prsty za ucho a hned co sensei vystartoval a inicioval souboj kouřovou bombou, jsem se prudce rozeběhl do levé strany. Ohnivé koule tak v keři nenašli nic, co by mohli trefit. Sensei ovládá opravdu úžasnou Raitonovou techniku... tu mě musí někdy naučit! Řekl jsem si v mysli a při pohledu na jeho zákrok. Ten ninja musel mít plné ruce práce se senseiem a nemohl zatím tušit, že nás tu je víc, což mi dávalo celkem velký prostor nějak zasáhnout. Soustředit chakru.. né ve velkém množství.. pomalu a nebýt zbrklí. Opakoval jsem si v hlavě a soustředil svojí chakru do rukou. Moje chakra musela udělat kunaie více průrazné a celkově více silnější, jestli se mi to tedy povedlo. Neváhal jsem už ani sekundu a jakmile byl vidět bok toho ninji, tak jsem hodil dva kunaie směrem na jeho stehno a další dva směrem na jeho hlavu. Taky díky té chakře museli mít pevnou dráhu, takže trefa mohla být hodně přesná.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta ninji (Hiro)   Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 25 2015, 10:30

Ichirou Tsukiakari

Ichirou se zkušeně vyhnul několika ohnivým koulím a to už zahlédl tebe jak útočíš z boku. Když si nahromadil chakru do kunaiů, celé zmodraly a při hodu letěli skutečně přesně a průrazně. Ninja stál čelem k senseiovi, takže vůbec netušil že na něj něco z boku letí. Kunaie se mu zabodali do nohy jak kulomet, od kotníku až po pás. Bolestí hlasitě zasténal a chytnul se za kunaie, aby si je vytáhl z nohy. Tím ale ztratil přehled o nepříteli který stál před ním což byla jeho osudová chyba. Na senseiově tváři si mohl zahlédnout úsměv, když vklidu poskládal další pečetě. Bylo to ale zvláštní, složil jednu sérii pečetí a za ní rovnou další. Nikdy si nic podobného neviděl.
"Suiton: Suihachi..." Nastavil jednu ruku s rozevřenou dlaní směrem k nepříteli a z té vytrysknul silný proudy vody který ninju ztrhl k zemi a celého ho zaplavil jak hasickou hadicí. To už ale nastavil druhou rukou stejným způsobem, dlaní vpřed a dořekl:
"Raiton: Jibashi" Do proudu vody zavedl opět stejné elektrické výboje v podobě blesků a ty vodou několikanásobně zesílili. Nepřítel se dostal pod takový proud, že nestihl ani zakřičet protože ihned padl do bezvědomí. Z jeho bezvládného těla ještě přeskakovali jiskry a z jeho oblečení se dokonce kouřilo.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta ninji (Hiro)   Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 25 2015, 11:09

Hiro Akuma

Moje kunaie letěli a velký proud větru je odklonil tak, že se všechny zabodli do jeho nohy. Naaah.. už jsem mohl mít první prolitou krev. Pomyslel jsem si a sledoval senseie, který se vytáhl s opravdu luxusním stylem boje. Úžasný.. technika do každé ruky. Řekl jsem si pod nos a s vykulenýma očima sledoval toho ninju, který se proměnil ve škvarek. Nechtěl bych být na jeho místě... Proletělo mi hlavou a rozeběhl se k senseiovi. Váš bojový styl je úžasný. Hlavně je hodně efektivní.  Řekl jsem s velkým obdivem a usmál se.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta ninji (Hiro)   Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 25 2015, 12:25

Ichirou Tsukiakari

Usmál se na tebe a podrbal se stydlivě na hlavě.
"Děkuju za pochvalu. Obdiv vždycky potěší. Tenhle způsob využívání ninjutsu jsem sám vymyslel. Jsem na to celkem pyšný." Zasmál se a poplácal tě po rameni.
"Bez tebe by to ale tak snadno nešlo, dík za pomoc." Dodal pochvalu i tobě a rukou ti trošku pocuchal vlasy na hlavě. Pak se vydal za vesničanem který tam vyděšeně ležel a pomohl mu vstát.
"Jak jste mě tu našli? Sem nikdo nikdy nechodí.. Díkybohu že jste ale přišli, nebýt vás tak mě ti vrazi z Akijuri zabili. Nikdy bych jim neprozradil nic o vesnici."
"Poděkuj Hirovi, to díky němu jsme vás našli. Je to tu tady dost odhlučněný a celkově odlehlý. Měl by ses teď vrátit do vesnice chlape, my to tady uklidíme." Dořekl a vesničan jen přikývl. Vydal se zpátky do vesnice, ale zastavil se u tebe.
"Díky chlapče, nevím jak si mě našel, ale jak jsem řekl, bez tebe a tvého senseie bych už asi nežil. Nezapomenu na tvůj čin Hiro. Někdy se zamnou stav v mé knihovně, nějak se ti za to odměním." Upřímně se usmál se a poklepal tě po rameni, pak už se vydal zpátky skrz les a přes potůček.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta ninji (Hiro)   Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 25 2015, 13:28

Hiro Akuma

Byl jsem celkem udivený, když sensei řekl, že tento styl vymyslel on sám. To je úžasný. Řekl jsem a pak mi pocuchal hlavu a já se usmál. Kupodivu mi to připadalo, jakoby byl můj otec. Jsem rád, že mne někdo chválí, protože za tu dobu jsem moc chválený nebyl. Řekl jsem milým hlasem a usmál se. Vesničan byl v pořádku a já byl rád, i když nás Akumi moc vesničané nemuseli. Vesničan zmínil vrahy z Akijuri a já se nad tím zamyslel. Akijuri? Hmm.. Pomyslel jsem si a sensei všechnu zásluhu hodil na mne a já se trochu začervenal. Při odchodu mi poděkoval a nabídl mi odměnu. Usmál jsem se a mrkl na něho.  Za málo pane. Hlavně, že jste v pořádku. A určitě se stavím, určitě musíte mít nějaké zajímavé knížky! Řekl jsem mu a pak se trošičku zasmál. Zamával jsem mu a pak se otočil na senseie. Budete podávat hlášení, že tu někdo nadělal takový bordel? Zeptal jsem se a chtěl si vzít zpátky svoje kunaie, ale ten ninja ještě trošičku jiskřil, což mne hodně rychle odradilo od toho si je vzít zpátky.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta ninji (Hiro)   Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 26 2015, 10:06

Ichirou Tsukiakari

"Určitě budu muset, nejdřív ale musíme zjistit o co jde." Pověděl a to už si zahlédl jak první zasáhnutý, ležící přímo za Ichirouem pomalu vstává. Cedil krev mezi zuby a v očích měl nenávistný pohled, z kapsy vytáhl kunai čímž bylo jasné co chce udělat. Bodnout nic netušícího senseie do zad.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta ninji (Hiro)   Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 26 2015, 12:38

Hiro Akuma

Kývl jsem hlavou a rozhlédl se okolo a snažil se najít nějaké vodítko. Avšak jsem zahlédl ninju, který schytal elektrický útok jako první. Snažil se senseie napadnout zezadu a já rychle reagoval. Pozor! Zakřičel jsem a soustředil chakru do své pravé ruky a vzhledem k tomu, že to bylo rychlá reakce, tak jsem chakru taktéž pustil rychle, což mohlo zapříčinit nějaký ten vedlejší efekt. Druhou rukou jsem chytl senseie za jeho vestu a snažil se s ním vyměnit pozici tak, že mojí pravou ruku jsem měl vytasenou před sebe, aby vykryla ránu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta ninji (Hiro)   Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 26 2015, 19:27

Ichirou Tsukiakari

Povedlo se ti přesunout senseie protože vůbec nevěděl co se děje. Vzhledem k tomu že si do ruky pustil moc chakry, ucítil si nepříjemné pálení v celé ruce, ale jen od prstů po zápěstí se obalila chakrou. Proniklo ven tolik chakry, že tvá ruka vypadala jako laserový meč -čili ani přes tu chakru nebyla vidět. Udeřil si tím přímo do jeho kunaie a ten se roztříštil jako by byl z plastu. V tom se ti ale zamotala hlava a ty si spadl na zem. Nohy ti tak moc ztěžkli že si je skoro ani necítil. Před očima se ti zamlžilo ale stejně si uviděl jak tvůj sensei jedním kopancem do hlavy dal KO nepříteli.
"Hiro! Si v pořádku?!" Zakřičel a hned si nad tebe kleknul. Byl dost vyděšený protože takovým množstvím chakry, si ze sebe vydal takřka všechnu.
"Na sněs to!" Vykřikl a do pusy ti vrazil jednu kulatou pilulku která byla celkem velká. Nic jiného ti taky moc nezbývalo, cítil si jako by tvé tělo ani nebylo tvé. Jakoby si byl pod narkózou ale při vědomí.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta ninji (Hiro)   Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 26 2015, 19:46

Hiro Akuma

Podařilo se mi jeho útok odrazit a hned po tom bylo cítit, že jsem zazmatkoval a uvolnil moc chakry. Dlaň mě chvilku pálila a pak se mi zamotala hlava. Chtěl jsem toho ninju ještě dorazit, ale moje nohy byli tak těžké, jako bych si s sebou nosil beton. Spadl jsem na zem a s mlživým pohledem sledoval, jak sensei dorazit toho ninju. Co se děje? Uvolnil jsem moc chakry na ráz?... moje ruka. Pomyslel jsem si a cítil se nejednou opravdu slabě. Sensei mi do pusy dal nějakou velkou kuličku a na jeho rozkaz se jí snažil rozkousnout a spolknout. Takový pocit... cítím jenom trošku své chakry. Tohle bude asi můj problém. Proletělo mi hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta ninji (Hiro)   Cesta ninji (Hiro) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta ninji (Hiro)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Hiro Yuurinshi
» Hiro Toshi
» Hiro Akuma
» Cesta do Suichugakure
» Cesta za slávou tým 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Tsukigakure no Sato :: Mise-
Přejdi na: