Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 Rodiny

Goto down 
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Rodiny   Fri Jan 15 2016, 17:22

Jméno: Igaku (Lék)

Popis: Rodina, která pochází z Kirigakure, kde byli kdysi dávno jedni z nejlepších výrobců různých lektvarů, léků a podobných věcí. Nebyli žádní léčitelští ninjové, ba naopak spíše užívali lektvary, které je nějak podporovali či povzbuzovali a nebo dokázali pomoct ostatním. Jelikož byli z vesnice, kde neroste moc bylin, tak měli jiné metody. Z generace na generaci se dědí pět jakýchsi průhledných skleněných kuliček, které mají průměr tak tři centimetry. Těm říkají Tenkazaie. Každá kulička v sobě má jakousi ingredienci: Temnota, Světlo, Štěstí, Smůla a Osud. Už ani samotní členové této rodiny neví, co přesně v nich je, ale používají těchto pět názvů. Každá tato ingredience má svou barvu, která je jakýsi dým v dané Tenkazai: Temnota – černá, Světlo – bílá, Štěstí – zelená, Smůla – šedivá a Osud není vidět, jakoby tam nic nebylo. Míchají tyto ingredience tak, že je zakopávají do země v různém pořadí a po půl hodině je vykopou a naleznou tam v jedné kuličce navíc daný lektvar, který chtěli. Na příklad: Igaku nejdříve do díry v zemi dá Světlo a poté Štěstí, poté je zakope a za půl hodiny nebo déle je může vykopat a vytáhne Světlo i Štěstí a zároveň i vzniklou pilulku, která působí jako lék. Samozřejmě pokud chce jiné druhy léků, tak musí přidat různé bylinky, o kterých se dočte v denících, které si předávají z generace na generaci. Rodina zná několik kombinací, které něco dělají, ale je ještě spousta dalších, které nebyly objeveny, jelikož nebyly správně provedeny atd...

Známé kombinace:

Světlo + Štěstí = Základ pro léky
Temnota + Smůla = Jed
Štěstí + Osud = Pilulka na posílení chakry
Světlo + Osud = Pilulka na posílení smyslů
Světlo + Štěstí + Osud = Pilulka na posílení elementu

Další kombinace nejsou vyzkoušené, jelikož se říká, že buďto nci nedělají nebo jsou komplikvoané na přípravu.

______________________
Jméno: Ryugo

Popis: Rodina, která pochází z Kumogakure a je naprosto odlišná od ostatních. V jejich krvi proudí zvláštní buňky, které jsou schopné dokonalé adaptace. Sami o sobě nemaj žádnou schopnost, jen dokáží ovládat na výborné úrovni svůj element, ale pokud přijdou do styku s někým, kdo má nějaké kekkei genkai, tak si to jejich buňky zapamatují a adaptují pro něj tělo, při čemž je člen rodiny schopný dané kekkei genkai používat. Každý má kapacitu pro tři informace (tři kekkei genkai) a rozhodně to nefunguje tak, že se dotyčný dotkne jedince s kekkei genkai a hned ho umí ovládat, musí se to naučit celé od základu. Rodina žije už delší dobu ve vyhnanství, proto nemaj možnost sbírat kekkei genkai, protože nepřichází do styku s nikým, kdo má nějaké kekkei genkai. Každý člen rodiny má na svých dlaních jakési pečetě, kterými Kekkei genkai získává. Musí se jedince několikrát dotknout nebo jej držet 3 minuty vkuse, aby z něj přečerpal všechny důležité informace. Zároveň pečetě značí, kdy je uživatel vyčerpaný. Jakmile ho začnou pálit dlaně, tak ví, že mu pečetě značí, že už by neměl naučená kekkei genkai využívat.

Velké mínus: Jedinci se nedožívají dlouhého věku, protože se tímto mění jejich kompletní DNA a vše okolo toho, proto se většinou dožívají maximálně 40 let a pak umírají, i když nikdy nezkopírovali kekkei genkai → jejich DNA se stále mění, jelikož se adaptuje i na okolní přírodu, proto jim nikdy není zima ani horko.
____________________

Jméno: Suikafuurado

Popis: Rodina pocházející z Konohy. Byla jednou z nových rodin, které se v Konoze kdysi objevili. Konoha je přijala, jelikož mají potenciál ovládat všech 5 elementů. Čím starší jedinec je, tím umí více elementů. V této rodině existují dva typy ninjů. 1. typ je pěti elementový, což znamená, že získávají 5 elementů v průběhu života. 2. typ je dvou elementový a to jsou ti, co uzamknou v 18ti svou chakru a ovládají jen dva elementy celý život, ale naopak jsou v nich velmi dobří a jsou schopni se rychle dostat na vysokou úroveň. Oba typy maj jasné rozdělení. 1. typ se pozná tím, že jsou jeho konečky vlasů zbarveny do těch barev, jaké elementy již umí. 2. typ se pozná podle toho, že má každé oko jinak barevné podle toho, jaké dva elementy ovládá: Voda → Modrá, Blesk → Žlutý, Oheň → Rudá, Země → Hnědá, Vítr → Stříbrná.

Jedinci získávají první element ve svých 13ti letech a druhý získávají ve svých 17ti, při čemž v 18ti se rozhodnou zda podstoupí rituál a uzamknou tyto dva elementy nebo jej nechají otevřený a získají zbylé tři elementy.

Legenda: V rodině se říká, že kdysi existoval ninja, který otevřel všech 5 elementů, ale otevřel i jejich kombinace, proto byl schopen využívat lávu, rudý blesk, kouř atd.. Byl tak mocný, že musel opustit lidi už v dobách, kdy ještě ninjové měli volný režim, jelikož byla jeho chakra nestabilní a mohl kohokoliv ohrozit.

Název Suikafuurado převzatý z Konoha.cz

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: Rodiny   Mon Feb 01 2016, 18:28

Jméno: Goyoshi

Popis: Rodina, která je v Suichu Kyanpu nejmladší. Přišla z daleké Iwa Kyanpu, kde nemohli zůstat kvůli nízké kapacitě. Členi této rodiny jsou schopni užívat Tetsuton, což je element železa. Jedná se o jejich kekkei genkai.

Legenda: Jejich nejznámější povídačkou u ohně je to, že kdysi existoval muž, který porozuměl železu tak moc, že byl schopen ovládnout i železo v lidské krvi, takže byl schopný usmrtit člověka pouhým složením pečetí nebo ho naopak vyléčit. Ten muž však nikdy nikoho nezabil a odešel pryč, aby byl sám a nikdo nemohl využít jeho talent. Podle všeho muž stále existuje, protože díky manipulaci se svou krví je schopen léčit své orgány a držet se při životě.

____________________________
Návrat nahoru Goto down
 
Rodiny
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Kage Wars: Vyhnanství :: Suichu Kyanpu :: Informace o vesnici-
Přejdi na: