Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 Každý má své tajné plány!

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Každý má své tajné plány!   Sun Jan 17 2016, 18:33


Kdesi daleko uprostřed vyprahlé pouště:
Po vyprahlé poušti se procházela osoba, která byla celá zahalená v šedivých kusech pláště, vypadalo to spíše jako otrhané kusy několika různě starých triček nebo plášťů. Osoba si tyto kusy musela vzít někde na poušti, protože přesně takové kusy oblečení se nachází poblíž různých kostí - většinou lidských. Jelikož se jedná o obrovskou poušť a kdysi dávno tudy utíkali ninjové, kteří věřili, že je tu nikdo nebude hledat a nějak tu pomocí chakry přežijí. To se jim však stalo osudným a většina zde zemřela. Nynější osoba si pravděpodobně tyto kusy hadrů vzala a hodila přes sebe, aby na ní tolik nesvítilo slunce. Lehce foukal vítr, proto musela mít osoba zahalenou i tvář a jít lehce v předklonu, aby neměla písek v očích. V jedné ruce měla osoba jakýsi kus papíru, který byl od krve a vypadalo to na jakousi starou mapu, ale krev byla zřejmě čerstvá. Bylo zřejmě velmi těžké, aby se tu postava orientovala, neboť vítr veškeré stopy ihned zasypal, takže pokud by neznámá postava ztratila orientaci, tak je naprosto v háji a zřejmě dopadne jako předchozí ninjové. Jenže tohle bylo úplně jiné, ta osoba neutíkala, ale něco hledala. Něco velmi cenného, když se plahočí takovou pustinou.


Netrvalo to dlouho a osoba se dostala k úplně jiné části pouště. Byly zde jakési písečné špičky a dokonce zde rostla hnědá tráva, u které člověk pochyboval jestli roste nebo umírá. Vítr foukal ještě silněji, že nebylo vidět na několik metrů před sebou, ale ten člověk to dokázal, došel do písečné jeskyně, kde si sedl a pomalu si sundal kusy šedivého a starého oblečení. Černé vlasy se najednou rozpustili po tmavě rudé zbroji. Osoba si pravou rukou sundal rudý šátek, který měl přes ústa a nos, aby se mu lehce dýchalo a teprve v tu chvíli šlo poznat, že jde o Kaita z rodiny Ryugo. To už ale venku opět přestalo silně foukat.

Podíval se na starou mapu a poté si ji strčil do kapsy. Na to ihned udělal tři pečetě, které způsobily to, že se mu začalo rudě blýskat na dlani. Následně foukl do dlaně a z té se pomalu vznesl jakýsi rudý výboj blesků, což ozářilo celou jeskyni. Výboj blesků se pomalu vznášel před ním a svítil mu na cestu. Kaito se vydal po písčitých schodech do hlubin této jeskyně. Šel několik metrů až došel do jakási velké písečné haly. Zde už na něj ale v dálce něco svítilo, něco co ho dost lákalo. "Pojď blíž, Kaito." Slyšel a prudce se otočil za sebe, ale nikdo tam nestál. "Neboj se, přijď si pro mě." Opět zaslechl, ale to už mu došlo o co jde. Přesně, jak řekl Daisuke. Mluví to ke mně. Pomyslel si a prošel halou až ke světélku, které k němu pravděpodobně promlouvalo. Uviděl na kostěném stolečku ležící jakýsi amulet nebo náhrdelník, který lehce zelenožlutě světélkoval.


"Vem mě s sebou. Vem si mě." Uslyšel Kaito, ale na to zareagoval jen tak, že chtěl amulet zabalit do látky, což se však nepovedlo, protože v tu chvíli zpozorněl a upustil látku k zemi. Orlí zrak. Pomyslel si, ale v tom mu zbělaly oči a přestal vidět. Naopak se přemístil do oblak nad jeskyní, kde kroužil jeho orel skrz kterého nyní viděl. Před jeskyní se shromáždila trojice jakýchsi lidí oblečených do černa se znakem Sunagakure na zádech. V ten moment se Kaito oklepal a opět viděl svými oči. Nebyl čas, proto nevzal amulet a schoval se do rohu obrovského podzemního komplexu a nechal svůj rudý výboj blesků zmizet. Po krátké době uslyšel, jak trojice osob kráčí do komplexu, kde byl i on. Zamířili si to přímo k amuletu, který ihned zabalili a dali do kapsy. "Máme to, Kazekage bude spokojený. Teď si pro něj musí přijít a zbavíme se jich." Zvolal jeden z nich a společně pomalu odcházeli zase pryč. Tři lovci, to není dobré. Musím jim ten amulet vzít. Pomyslel si.

Lovci vyšli z podzemní chodby a tam se jeden z nich zastavil, při čemž vytáhl černou dýku. "Slyšíte?" Zeptal se těch dvou a prudce se otočil, při čemž spatřil běžícího Kaita, kterého tím překvapil, popadl ho za ruku, rychle se otočil a plácl s ním o zeď. Hned na to ho chytli ti další dva, každá za jednu ruku. Kaito byl v pasti. Ten, co si všiml, že za nimi běží, tak k němu pomalu přišel a hezky se na něj usmál. "Pamatuj si, že to, co dělám tobě, tak udělám mnohem horší tvé rodině." Ve chvíli, kdy to dořekl, tak ho bodl s černou dýkou, jenže v ten moment Kaito vybuchl rudými blesky a všichni tři lovci odletěli do stran a byli paralyzovaní. Mezitím z chodby vyšel pravý Kaito a nahlas se smál. "Vy obyčejní lidé, jste tak směšní." Řekl a došel k muži s černou kudlou. Prvně si z jeho kapsy vytáhl amulet, který si dal k sobě do kapsy a poté si vzal jeho dýku. "To abys nezapomněl na svůj slib, že ublížíš mé rodině." Pousmál se Kaito a dýkou lovci na čelo vyryl velké písmeno R a pak dýku zlomil. "Mějte se."

Po dvou dnech v Suichu Kyanpu:
Byl nádherný den. V přístavu za hradem bylo několik lodí, na kterých si hrály malé děti. Na tréninkových placech starší ninjové trénovali a Daisuke mezitím netrpělivě přešlapoval ve svém pokoji. Jenže v ten moment se v jeho pokoji zablýsklo a před ním stál usměvavý Kaito. "Tak co? Máš to?" Zeptal se netrpělivě Daisuke a kýval hlavou směrem nahoru, aby mu to konečně řekl. Kaito přikývl a podal mu zvláštní amulet. Daisuke se na něj podíval a pousmál se. Poté nastavil levou dlaň, dal si na ni amulet, zavřel oči a amulet najednou obalily kosti, které ihned zajely zpět do ruky a amulet vzaly s sebou. "Co mládež? Kdy jim vše řekneš? Jsou připraveni." Optal se Kaito. Daisuke se chvíli odmlčel, protože zřejmě přemýšlel. "Ještě není ten správný čas. Dokud tu jsme v bezpečí, tak je nikam posílat nebudu. Už chybí jen dva a můžeme rozjet to, co jsem se dočetl v chrámě." Odpověděl mu Daisuke, ale Kaito nebyl spokojený, pravděpodobně očekával úplně jinou odpověď. "Ale!" Zvolal Daisuke čímž zastavil Kaita před odchodem. "Mohli bychom je začít testovat. Potřebuji další zásoby z vesnice v horách a pak prověřit jedno místo za velkou skálou. Zavolej mi sem Kokaie a vy dva si vezmete nějaké dorostence a splníte mi to." Dokončil svou myšlenku, na kterou Kaito jen kývl hlavou a rozešel se do tábora.

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: Každý má své tajné plány!   Sun Jan 17 2016, 19:21

Kiro “47” Suikafuurado

Tak jdeme na to. povzbudil se Kiro a propnul ruce a záda. Pomalu vytahoval katanu, jako kdyby se snažil být naprosto tichý. Očima přejížděl. Dřevěné kříže, které zde zastupovali pozici tréningových panáků. Katana už byla skoro vytažena. "Nech mě dotknout své síly." pošeptal Kiro zvláštní přání. A soustředil se na katanu, jako kdyby byla ona pánem a on pouhou zbraní. Pak to cítil nárůst síly. Byla skoro hmatatelná. Udělal krok vpřed písek se kolem něho zvedl a jeho dlouhé vlasy s barevnými konečky začaly vlát kolem. Rozeběhl se proti prvnímu panákovi a uštědřil mu úder po té se půlkou těla přesunul k dalšímu napravo od něho. To už byl znatelně rychlejší a doslova prosvištěl a přesekl dřevěný ubohý dřevěný kříž, který se ničím neprovinil. Než horní půlka panáka dopadla na zem Kiro se otočil na třetího panáka a stejnou velmi vysokou rychlostí se přesunul k dalšímu dřevěnému chudáku. Se vší ladností doslova rozdrtil dřevěného panáka silou svého úderu. Jeho odhodlání a chakra, která ho teď v jeho činnosti podporovala byla skoro hmatatelná. Nakonec udělal otočku a svojí katanu vymrštil po prvním dřevěném panákovy, který jediný zůstal celý. Katana zajela do dřeva jako nůž až po svůj jílec. Kiro udělal dva kroky ke svému cíli poznatelně pomalejší až zavrávoral a spadl na kolena. Jako kdyby v tu chvilku ho veškerá síla a kontrola opustila. Zavřel oči a začal se soustředit, hledal tu sílu,chakru, která ho celou dobu obklopovala. Nemohl jí pocítit jako kdyby byl opět prázdná schránka. Pomalu vstal a vysunul katanu, své prokletí, z dřevěného panáka. Sedl si doprostřed kruhu. Položil katanu vedle sebe, zavřel oči a spojil své ruce. Ukaž se prosil a začal meditovat.

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 24
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: Každý má své tajné plány!   Mon Jan 18 2016, 21:32

Kaishin Suikafuurado

Stál jen pár metrů od svého bratra na tréninkovém poli a se zavřeným okem uklidňoval svou mysl aby zlepšil koncentraci.
Nesmíš se nechat vyvést z míry... Musíš zůstat klidný a soustředěný.. Uklidňoval se a když vítr ustál, tak se Kaishin podíval na svět svým rudým okem. Do jedné ruky mu z rukávu přistál shuriken a vzápětí do druhé kunai. V okamžiku shuriken vymrštil vysoko do vzduchu a ihned za ním hodil další ještě větší silou aby ho dohnal. Když se shurikeny střetly, jeden odpadl a druhý začal padat k zemi bokem ke Kaishinovi. Když byl onen shuriken jen 3 metry nad zemí, prudce hodil svůj kunai přímo na dráhu dopadu tak, že zasáhl jeho otvor uprostřed a přišpendlil ho k dřevěnému kůlu který byl jen o kousek dál. Na nic dalšího nečekal a v rychlosti složil řadu pečetí.
"Katon: Housenka no Jutsu!" Vykřikl a z jeho úst začala vyletovat spousta malých ohnivých koulí které přesně trefovali dřevěné terčíky rozvěšené na sloupech kolem. Byli různě vzdálené a různě vysoko zavěšené. Žádný však po chvilce nezůstal bez újmy. Netrvalo dlouho a všechny byli v plamenech, takže připomínali spíše pochodně než terče na sloupech. Jeden ale přesto zůstal, byl větší než ostatní a byl přímo před Kaishinem několik metrů daleko. Na tváři se mu vykouzlil malý úšklebek a složil dalších pár pečetí.
"Katon: Goukakyuu no Jutsu!" Vykřikl ještě hlasitěji a jeho plíce se nafoukli jak kdyby vdechnul svůj život. V tom si ale dal 2 vztyčené prsty k ústům a z jeho pusy se vyřítil plamen formující se do velké ohnivé koule. Během vteřiny před ním byla obrovská koule která ozzářila celé okolí a stejně tak nebohý terč který v ní zmizel. Když se oheň rozplynul, ze sloupu zbyli jen ohořelé třísky černého dřeva které na sobě nesly malé plamínky.
Spokojeně si otřel ústa a odvrátil pohled na meditujícího bratra.
Hm, asi bych ho neměl při téhle činnosti takhle vyrušovat... Pomyslel si a usmál se když viděl jeho rozsekané panáky.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: Každý má své tajné plány!   Mon Jan 18 2016, 22:15

Kaito Ryugo

Doběhl o do vedlejší věže hradu, kde bydleli členi rodiny Suikafuurado a zaťukal na dveře části věže, kde žila Maeko s Kokaiem a jejich syny. Otevřela krásná Maeko a na Kaita se mile usmála "Co ty tady?" Optala se. Kaito nečekal a hned ji odpověděl "No, mám jít pro Kokaie, aby vzal pár mladších ninjů a zašli se podívat za skálu. Prý se tam Daisukemu něco nezdá." Pak se odmlčel. "Kokai je momentálně u Patororu a vrátí se až večer, tak já nevím." Nenechal ji to doříct a Kaito se zase rozeběhl pryč. "V pohodě, doběhnu pro něj." Zvolal.

Kaito doběhl až k Patororu, kde už v dálce viděl Kokaie sedícího na střeše hlídkové věže. Kaito mu již několikrát řekl, aby na ni nesedal, protože je dost stará a mohl by ji zničit střechu, což by bylo nemilé, kdyby v ní seděli a pršelo jim na hlavy. "Hej, stříbrňáku! Co jsem ti říkal?" Zvolal na něj a hodil po něm kus kamene. Kámen se během letu obalil sněhem a Kokai zády k němu chytl kámen obalený sněhem do ruky a poté seskočil ze střechy. Za letu hodil kouli zpět na Kaita, kterého to překvapilo a koupil to přímo do břicha. Kokai Suikafuurado se ihned začal smát. Kaito však vypadal dost naštvaně, ale když přešel blíže ke Kokaiovi, tak se musel také zasmát, protože jeho smích byl poměrně nakažlivý. "Promiň Kaito, proč jsi přišel, když máš hlídku až večer?" Zeptal se Kaita Kokai a otřel si slzy smíchu zpod očí. "Máš vzít pár mladíků, abyste zašli za horu a podívali se, co se tam stalo. Daisuke má nějaký divný pocit." Odpověděl mu Kaito, který si zrovna sklepával sníh z rudé vesty. "Dobře, vezmeš to tu za mě?" Optal Kokai a Kaito jen kývl hlavou, při čemž kolem něj prošel a trochu do něj strčil, aby se dal na cestu. "Okej, tak díky a bacha na tu střechu." Zvolal Kokai a ukázal ukazováčkem na střechu. "Co?" Zeptal se sám sebe Kaito a podíval se na střechu, ze které najednou spadl sníh a trefil ho přímo do obličeje. "Moc vtipný Kokaii!" Zvolal naštvaně, ale dočkal se jen výsměchu.

Kokai Suikafuurado

Hehe, mladíky. Tak to asi vezmu ty moje ušoplesky, aby se trochu provětrali. Kaishin se alespoň podívá dál od hradu, což celou dobu chtěl a u Kira budu mít šanci si něčeho všimnout, něco ho muselo poznamenat. Přemýšlel Kokai a šel směrem k Suichu. Netrvalo to dlouho a v dálce na cvičišti viděl zrovna ty dva. Se flákají jo? Pomyslel si, když viděl meditujícího Kiru a stojícího Kaishina. Oba mladíci si mohli všimnout, že se nad nimi objevil jakýsi stín, ale než stihli cokoliv udělat, tak na ně spadla kupka sněhu. To byl jasný signál, že je někde v blízkosti jejich otec. "Hej máme úkol! Pojďte." Zvolal na ty dva s úsměvem a mávl směrem k velké skále.

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: Každý má své tajné plány!   Mon Jan 18 2016, 22:31

Kiro “47” Suikafuurado

Trvalo mu to nějakou chvilku než se dokázal dostat do svého vnitra a meditovat. Skřípající a syčivé zvuky jeho bratra, který také trénoval tomu moc nepomáhaly. Nic si z toho nedělal, v táboře bylo málo soukromí a klidu. Nemůže ho čekat na cvičišti. Odpočíval a snažil se najít, alespoň pramínek jeho síly, které v něm při tréningu proudila. Opět marně. byl opravdu hluboko ve svém nitru a tak si stínu ani nevšiml. Měl by být vždy ve střehu, ale to by se pak nikdy nic nenaučil. Nakonec však pocítil náhlý chlad a to ho vytrhlo z meditace. Kdyby mohl myšlenkami cokoli zapálit asi by teď Kokai začal hořet, ale takovou to schopností obdařen nebyl. Nakonec se oklepal a smetl ze sebe kupu nepříjemného, chladivého sněhu. Vyhrabal i svojí katanu, kterou si zasunul do krytu na zádech. Úkol ? Včetně mě ? skoro tomu nevěřil a když se dal do kroku ke Kokaiovi, pouze s překvapením pohlédl na svého bratra. Nakonec si prohlédl i jejich cíl cesty. Nevěděl za jakým účelem k tomu místu jdou, ale rozhodně se nedalo přehlédnout.

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 24
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: Každý má své tajné plány!   Tue Jan 19 2016, 16:38

Kaishin Suikafuurado

Netrvalo dlouho a na hlavě se mu ocitla hromádka sněhu. Oklepal se a ne příliš nadšeně se podíval na přicházejícího otce.
"Už zase? Jak já nesnáším sníh..." Pomyslel si a než stihl cokoliv říct tak fotřík místo pozdravu vybalil ať ho následujeme, že máme úkol. Trochu se zamračil protože se mu to zdálo jako nějaká habaďůra. Nikdy předtím úkol nedostali a tak tomu ani nechtěl věřit.
"Ale copak, kdo potřebuje sundat kočku ze stromu?" Řekl s úšklebkem když v tom Kokai ukázal směrem k velké skále. Úšklebek se mu v tu ránu změnil ve spokojený úsměv a natěšeně se rozeběhl směrem kterým jeho otec ukázal. Cestou oba dva s přemetem přeskočil.
"Tak jdem na to!" Vykřikl když byl ve vzduchu a potom se už dal do sprintu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: Každý má své tajné plány!   Tue Jan 19 2016, 23:39

Kokai Suikafuurado

Vypadalo to přesně, tak jak očekával. Kaishin byl z úkolu nadšený, ale Kiro neprojevil ani trochu ze svých emocí, stal se dost chladným. Kokai věděl, že není čas na to, aby s ním teď cokoliv rozebíral, protože mají nějaký úkol, ale zároveň počítal s tím, že večer si jako celá rodina sednou, aby si promluvili, protože Kiro teď potřeboval oporu. Sice si sám nepřipustil, že chce komunikovat se svými rodiči, ale bylo to jasné, jelikož měl v hlavě neskutečný zmatek. Na to však teď Kokai nemohl myslet, musel se soustředit na úkol, protože kluci jdou takhle oficiálně poprvé ven něco splnit a neví, co je tam čeká. Kiro už sice byl dál od tábora, ale nic si nepamatuje a Kaishin je tak zbrklý, že by se mohl dostat během chvíle do maléru. "Daisuke nás tam chce, protože z toho místa má divný pocit, jakoby očekával, že se tam něco stane nebo už stalo." Prolomil ticho a usmál se. Mezitím došli k velké skále, kde nebyl žádný průchod nebo cesta kolem. Kluci si mohli říkat, jak se asi dostaneme skrz. "Chytněte mě za rameno." Řekl jim a počkal až to oba udělají. Následně složil několik pečetí a dotkl se skály, při čemž si oba bratři všimli, jak se před nimi na skále objevila velká rudá pečeť a pak pocítili mravenčení v celém těle. To už ale byli úplně někde jinde. Stáli na druhé straně skály a před nimi byl jen hustý les, ve kterém se u země držela jakási hustá mlha. Vypadalo to celkem děsivě. "Okej, tady bacha. Nikdo tuto oblast nehlídá, takže nevíme, co nás tu může potkat. Daisuke řekl, že je to někde uprostřed lesa, ale neřekl přesně kde, takže navrhuji, abyste šli vy dva spolu tamtudy." Ukázal směr doprava a poté ukázal směr doleva "A já půjdu tudy. Budu blízko, takže kdybyste to našli, tak zařvěte a nebo kdyby se něco stalo, tak řvěte ještě víc, jasný?" Zeptal se jich zda všemu rozumí a usmál se. "A nehrajte si případně na hrdiny." Zdůraznil už bez úsměvu.

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: Každý má své tajné plány!   Wed Jan 20 2016, 01:01

Kiro “47” Suikafuurado

Pozorně poslouchal a kráčel tiše poblíž Kokaie. Bratr byl natěšený, že jde ven. Měl bych být taky, kdybych někde venku nestrávil svůj život a nepamatoval si to. poznamenal sám pro sebe hořce. Rok hledání pravdy, soustředění a stejně nic, žádná vzpomínka. Musel vypadat strašně zamyšleně a v nejlepší případě si ostatní mysleli, že přemýšlí nad misí. Možná kdyby Kokai chvilinku mlčel tak by Kiro do té skály narazil. Nakonec ho však vyrušil Kokai, tentokrát svým hlasem. Zastavili se před skálou, na kterou jsme v žádném případě nemohli jen tak vyšplhat. Nakonec Kokai nám představil řešení. Sotva uběhlo pár vteřin byli jsme na druhé straně. Kiro se rozhlédl kolem, ale všude to vypadalo stejně. Rozdělit? nepřipadalo mu to moc bezpečné, ale mlčel. Pohlédl na Kokaie poměrně starostlivě a ani on nevypadal, že by si dělal srandu. "Rozumím." Pověděl nakonec Kiro stroze skrývajíc veškeré emoce. Což mu šlo velice dobře, protože ani on sám nevěděl jak se má sám vyjadřovat. Nakonec se otočil a čekal až bude bratr připravený, pak vyrazil s ním vstříc lesu, prvnímu dobrodružství

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 24
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: Každý má své tajné plány!   Wed Jan 20 2016, 16:46

Kaishin Suikafuurado

Byl moc nadšený z toho, že to otec myslel vážně a jde opravdu o opravdivcký úkol. Netrvalo dlouho a dorazili jsme ke skále přes kterou nás přenesl nějakým zázrakem. Než se stihl nějak vzpamatovat z toho kde je, už je otec zaúkoloval.
"Paráda, takže nevíme kde to je, ani co přesně to je... Samozřejmě, základní údaje by byli přece zbytečný a ztráta času.." Zasmál se s ironickým tónem a s úsměvem přikývl na jeho povel.
"Neboj se tati, my to nějak zvládneme. Kdyby si měl problém tak taky křič." Znovu se pozitivně zasmál a pohled odvrátil na bratra.
"Můžem vyrazit?" Zeptal se a pomalým krokem se vydal na cestu jako by to byla vlastně jen řečnická otázka.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: Každý má své tajné plány!   Wed Jan 20 2016, 17:06

Kiro “47” Suikafuurado

Mírně jsem kývl na souhlas. Společně jsme se vydali na cestu do velmi ponurého lesa. Bratr měl stále dobrou náladu, které měl v poslední době na rozdávání. Byla pravda, že moc informací nedostali, ale Kiro věřil, že jejich cíl nepřehlédnou. "O co myslíš, že se jedná?" promluvil ponurým hlasem, plný ostražitosti bez špetky humoru či pozitivní energie a sledoval okolí. Nevěděl co si má o tom myslet. Vypadá to jako nějaká zkouška. Vypadal dost zamyšleně a to, že vůbec sám od sebe promluvil bylo překvapením.

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 24
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: Každý má své tajné plány!   Wed Jan 20 2016, 17:44

Kaishin Suikafuurado

Pomalu jsme kráčeli lesem a já se i přes dobrou náladu choval obezřetně. Přeci jen to nebylo jako na tréninkovém poli.
"Nemám ponětí, ale zřejmě někdo zjistil že už jsme vyrostli a že by jsme taky mohli dělat něco užitečnějšího než sedět doma na prdeli. Každopádně jenom doufám že to nebude taková nuda." Ušklíbl jsem se a přišel jsem blíž k bratrovi přičemž jsem ho poplácal po zádech.
"Jsem rád že máme možnost spolu zase něco podniknout, musíme dohnat ty roky co si mi zdrhnul." Zachechtal jsem se a trochu jsem Kirovi pocuchal vlasy.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: Každý má své tajné plány!   Wed Jan 20 2016, 18:29Kiro “47” Suikafuurado

Pozorně ho poslouchal a rozhlížel se kolem. Zatím nic podezřelého. Udělal něco co se mu moc nelíbilo. Nejdříve ho poplácal po zádech a pak mu rozcuchal vlasy. "Kaishine!" zvolal naštvaně jako kdyby provedl něco hrozného. Urovnal si své dlouho vlasy a ještě ho stihl spražit pohledem. "Soustřeď se! Pokud se tu něco stalo tak nebudeme jediný kdo to hledá." řekl mu vážně. Bylo na něm vidět, že to bere se vší vážností. Vlastně všechno vždy tak bral. Za celý rok se nikdy pořádně neuvolnil nebo nezasmál. Pak se zastavil a pohlédl na něj. "Poslouchej." řekl klidně, ale bylo na něm znát, že to co teď přijde bude myslet velmi vážně  "Pokud se dostaneme do nebezpečí, ať teď nebo někdy jindy. Nesmíš na mě nijak brát ohledy. A neopovažuj se kvůli mě riskovat." Sklonil hlavu. "V táboře jsem mohl zůstat jenom díky kvůli vám." Mávl rukou a bylo tím jasné, že myslí rodinu. "Nevím kde jsem byl. Co jsem dělal a KDO jsem byl." Řekl s vážností v tonu hlasu a porozhlídl se po korunách stromu, tak aby se mu nemusel dívat do očí. "Neumím tak dobře ovládat tu 'Chakru' a za celý rok jsem si nedokázal na nic vzpomenou." nadechl se a hned pokračoval. "Klid, soustředění, meditace nic z toho mi nepomohlo, což znamená, že naopak boj, stres by mi pomoci mohl." vyhodnotil A to by mohlo něco znamenat ..... domyslel si už sám pro sebe a nakonec se ti kamennou tváří podíval do očí. "Nemusím být po té takový jaký si představuješ, že budu nebo chceš abych byl." zněla v tom trochu obava. Čekal na jeho reakci, i když by si možná radši přál rovnou jít a zapomenout na to co řekl.

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 24
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: Každý má své tajné plány!   Wed Jan 20 2016, 19:34Kaishin Suikafuurado

He? Zarazil se když Kiro zareagoval tak rozhořčeně na jeho fyzický kontakt. Svěsil ruku podél těla a upjatě poslouchal bratrovi slova. Neměl pochyb o tom, že to co řekl myslí vážně a tak na jeho slova nahodil i vážný pohled.
Kiro... Nikdo po tobě nechce aby si byl jako dřív, aby ses tvořil podle něčích představ. Si můj bratr a vždycky budeš ať už budeš jakýkoliv. Rodina tu je od toho aby při tobě stála i v těch nejtěžších chvílích. Ani já, ani otec ani nikdo jiný si nedokáže představit čím sis musel projít nebo jak se teď po tom všem cítíš. Ty ale nejsi sám, nikdy nebudeš, nemusíš to trápení nést sám a dusit to v sobě. Máš mě o koho se můžeš opřít a i když zřejmě nechceš, budu tu pro tebe kdykoliv to bude potřeba. Řekl vážným tónem s výrazem ve tváři který u něho nebyl moc častý. Zavřel své rudé oko a obě ruce zatnul pevně v pěsti.
"A pokud si myslíš, že můžeš svému bratrovi přikázat, ať na tebe nebere ohledy, ať kvůli tobě neriskuje nebo nějaký jiný nesmysl... Tak ti nevymazali jen paměť, ale taky mozek a udělali z tebe pěkného blbce!" Poslední slova skoro hlasitě vykřikl a naštvaně se podíval na Kira. Bylo mu v tu chvíli jedno jestli je hlasitý a měl by v téhle situaci spíše mlčet, ale to ho momentálně nezajímalo. Sotva to dořekl a otočil se směrem kterým šli. Vydal se opět na cestu a na bratrovu reakci se ani neohlídl.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: Každý má své tajné plány!   Wed Jan 20 2016, 20:09

Kiro “47” Suikafuurado

Pozorně poslouchal. Přemítal každé slovo, které Kaishin vyslovil. Dřív... pomyslel si a chvilku zapřemýšlel, ale síla té myšlenky se ztratila v temnotě bez výsledku během mžiku. Poslouchal ho dále, ale tentokrát mu hleděl do očí. Viděl tu jeho nezlomnou odhodlanost, která mu byla cizí. Nechal ho domluvit a nic nenamítal. Nechal ho i popojít, aby měl prostor, který by Kaishin případně potřeboval k přemýšlení. Kiro ho totiž určitě chtěl využit. Pomalu kráčel za bratrem a bedlivě ho pozoroval snažil se zachytit jakoukoliv reakci, kterou mohl. Skoro i chtěl, aby mu bylo líto toho co on sám řekl, ale prostě to tak necítil. Byl rád, že řekl to co chtěl. Úkol ... to je teď přednější. pomyslel si nakonec, když je les čím dál tím více obklopoval. Tímhle se teď nemůžu zabývat. Může se stát cokoliv. Zamyslel se následoval svého bratra. Ten mohl uslyšel cinknutí. To Kiro vytahoval svou katanu a pevně jí uchopil. Věděl, že teď neproběhne žádná další diskuse, ne po tom co mu předtím Kiro řekl. Chtěl být připraven, protože věděl jak to má se svojí 'chakrou'.

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: Každý má své tajné plány!   Wed Jan 20 2016, 22:25

Chlapci přišli na jakousi malou mýtinku. Vypadalo to tu dost záhadně, protože sem pronikaly paprsky slunce a tudíž byla mlha mnohem více vidět a naopak chlapci moc neviděli. Nastalo zde hrobové ticho, jako kdyby bylo vše v okolí mrtvé a nic se tu nehýbalo, ani listí. Působilo to až moc divně, aby to celé byla pravda. Najednou se však stalo něco podivného. Oba je ofoukl lehký vánek. A hned poté začal vítr sílit až zmizela veškerá mlha a před nimi na zemi ležela tři mrtvá těla starších lidí. Měly probodnuté krky a na rukou měly odřeniny, pravděpodobně od nějakých pout.

To ale nebylo to nejzvláštnější. Kiro jednu osobu poznal. Najednou se mu zamotala hlava a měl jakýsi záblesk vzpomínky, kdy uviděl tuhle osobu, jak ho chytá za ruku v nějaké temné místnosti a řve na něj "Dělej! Musíme pohnout nebo nás chytí!" Pak zase viděl místo, kde zrovna s bratrem stáli. Kaishin si mezitím všiml v dálce jakési visící sítě. Vypadalo to jako past ze Suichu, na kterou když někdo šlápne, tak ho to polapí do sítě a sváže v korunách stromu. Tohle z dálky také vypadalo, že tam je někdo chycený.

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: Každý má své tajné plány!   Wed Jan 20 2016, 22:42

Kiro “47” Suikafuurado

Vešli jsme na mýtinku, co byla oproti monotonnímu lesu změna. Bylo však ještě méně vidět, kvůli hustotě mlhy. Rozhlížel se a byl ve střehu. Něco je špatně. Situace se mu nelíbila, jelikož na ně mohl kdokoliv zaútočit. Najednou se k nám dostal vánek. Po nárazu popošel pár kroků zpět, protože to nečel. Nakonec zabodl katanu do země a udržel se na místě. Vydržel i proti zesílenému větru a jen si druhou rukou zakryl oči, aby mohl pozorovat co se děje. Mlha pomalu zmizela a Kiro se rozhlédl. Viděl tři těla, mrtvá těla. Místo očí si teď trochu zakryl nos. Kdo vám to udě.... přišlo to jak rána z blesku zamotala se mu hlava a klekl si na jedno koleno opírající se o meč. "Dělej! Musíme pohnout nebo nás chytí!" zopakoval jsem slova, která mohl Kaishin slyšet, ty která se mi společně s tím to mužem zjevili z temnoty. Rychle jsem se postavil na nohy a pevně uchopil katanu. "Kaishine. Oni tu byli.." řekl mu vážně, aniž přesně dokázal vysvětil kdo vlastně oni jsou. Měl takové tušení, že před nimi utíkali a jeho nejspíše chytily. Ti samý lidé tu můžou být ? Nebo je to náhoda ? přemýšlel, snažil se na něco přijít.

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 24
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: Každý má své tajné plány!   Wed Jan 20 2016, 22:58

Kaishin Suikafuurado

Došli na mýtinu kde Kaishin jako první spatřil mrtvá těla pár metrů před nimi.
"Co to...?" Pomyslel si zaraženě a jeho pohled prolétl všude po okolí. Do ruky mu z rukávu vklouznul kunai a v tom spatřil cosi v dálce. Kaishin zvedl ruku jako gesto aby se Kiro zastavil a následně ukázal před sebe.
"Je tam nějaká síť.. a vypadá to, jako by tam byl někdo chycený." Řekl tiše aby to slyšel jen Kiro a pomalým krokem se vydal směrem k pasti. Opatrně našlapoval a neustále kontroloval kam šlape.
"Oni tu byli? Ti co ublížili bratrovi?" ... Když si to uvědomil, začal se v něm vařit hněv.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: Každý má své tajné plány!   Wed Jan 20 2016, 23:10

Najednou si všimli, že se síť s člověkem začala hýbat ze strany na stranu, což značilo, že ten člověk pořád není mrtvý. Těla na zemi nevypadala nějak staře, ba naopak, byla mrtvá maximálně tak den. "Haló!" Ozvalo se z dálky a byl to hlas muže, který byl chycen v síti. Jeho hlas zněl dost unaveně a ustaraně, jako kdyby tam už nějakou dobu byl. Měl zároveň radost, že vidí někoho živého, kdo by mu teoreticky mohl pomoct. Protože pokud by šlo o lidi, kteří mají na svědomí tuto vraždu, tak by pravděpodobně dělal mrtvého brouka a takhle s klidem by tu nevykřikoval. "Haló, pomozte mi!" Zvolal a následně doplnil "Než se vrátí!"

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: Každý má své tajné plány!   Wed Jan 20 2016, 23:51

Kiro “47” Suikafuurado

Kaishin mu ukázal past ve, kterém bylo tělo. Vůbec si ho nevšiml, což přikládal za vinu své nové vzpomínce.
Chtěl, ale zjistit víc o tom muži, kterého poznal. Kdo to byl? Proč jsou tu tak odhozený. ptal se a viděl jak jeho bratr šel směrem k té pasti. Najednou slyšel tu osobu, která byla v sití. Snažila se na sebe upozornit a volala o pomoc. Nebyl důvod být teď tichý, protože už by to bylo jedno. "Kaishine, dávej pozor.... Může to být kdokoliv .. Může to být past." Promluvil Kiro ke svému bratru a znělo jako rada. Neměl sebemenší chuť se teď odtrhnout od jediné vzpomínky, která se mu vynořila. Pomalu se otočil a šel blíže, ke třem tělům. Muselo tu něco být. Musel to zkusit. Je to jeho jediné vodítko. Šel tedy ke třem tělům hlavně k tělu muže, na kterého s vzpomněl. Jelikož tu byli pouze den dala se jejich přítomnost snést. Začal si prohlížet tělo muže. Jestli nemá nějaké znamení, co by mu mohlo vyvolat nějakou vzpomínku. Nebo jestli u sebe něco nemá. Vypadá to, že byli zajatci zhodnotil Kiro A někdo je tu z nějakého důvodu prostě popravil. dodal a snažil se zjistit jestli na tom místě nebo na tělech nebylo něco neobviklého. Věděl, že bratr zatím zjistí co je ten přeživší zač.

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 24
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: Každý má své tajné plány!   Thu Jan 21 2016, 18:41

Kaishin Suikafuurado

Podíval se na bratra a mírně přikývnul.
"Hm, s tím počítám..."
Pomalu došel až k muži který se houpal v síti u koruny stromu. Prohlédl si ho a pro jistotu se ještě rozhlédl kolem.
"Kdo jsi a co se tu stalo?" Zeptal se vážným tónem a rozhodně nevypadal na to, že by mu pomohl kdyby na jeho otázky neodpověděl.
"Než se vrátí? Jen ať přijdou..."
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: Každý má své tajné plány!   Thu Jan 21 2016, 23:14

Kiro prohledával jak jen to šlo. První zvláštní věc, kterou uviděl, bylo to, že měl muž, kterého poznal, na krku vytetované číslo 39. Mohlo to mít spojitost s tím, že se Kirovi říkalo 47. Druhou věcí, která byla hodně zajímavá, byly jakési zvláštní kunaie, které u sebe měl mrtvý muž. Kiro si na ně přesně nemohl vzpomenout, ale v hloubi duše tušil, že už je někde viděl. Byly to úplně černé kunaie, které měly na hrotu jakousi bíle nakreslenou pečeť. Kunaie byly dva, jeden na levém boku a druhý na pravém boku. To byly jediné dvě zvláštnosti, které Kiro našel.

Mezitím Kaishin přešel blíže k muži. Muž byl oblečený tak, jak jsou oblečení všichni muži v Suichu - vypadal jako ninja. Měl však podivné modřiny kolem krku. Vždy malou modřinu a uprostřed ní byl krvavou tečku, skoro jako od injekce. "Nevím, co mi to udělali. Před hodinou jsem se probral a byl jsem už zde a viděl jsem jak odsud utíká nějaký chlap." Vyhrkl ze sebe několik slov a Kaishin mohl vidět, že je celkem zoufalý a pravděpodobně i dost unavený. Další věc, které si Kaishin všiml, byly skvrny, které se muži začali dělat na obličeji. Muži začal natékat obličej a celý rudl. Poté začal i řvát, protože ho to dost bolelo, jenže to už muž vybuchl a Kaishina ohodil svou krví. V ten moment Kaishin pocítil jakýsi tlak v celém těle. Chvíli ho to tlačilo a bolelo, ale poté se to uvolnilo a byl v klidu, jenže necítil průchod své chakry. V dálce se ozval hlasitý smích a uslyšel dupání, jako kdyby jeho směrem někdo běžel. Smích zněl dost zlověstně.

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 24
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: Každý má své tajné plány!   Sat Jan 23 2016, 12:38

Kaishin Suikafuurado

Hm, vypadá jako shinobi.. Zvláštní... Pomyslel si a chvilku nad tím přemýšlel, když v tom se stalo něco podivného. Muž začal natékat a rudnout, vypadalo to dost děsivě a ještě víc to co přišlo po tom. Ten chlápek explodoval a Kaishin se cítil jak kdybych dostal krvavou sprchu. Chvilku šokovaně stál, ale hlasitý smích z dálky ho zase rychle probudil.
"Kiro! Byla to past... " Vykřikl na bratra a pár skoky se dostal přímo k němu.
"Necítím tok své chakry, určitě něco měl ten muž v krvi." Vysvětlil a ukázal na krev kterou byl potřísněný od hlavy až k nohám.
"Hm, jinak řečeno, ninjutsu teď asi nevyužiju. Proto spoléhám na tebe Nii-san, budu tě krýt." Pověděl bratrovi s úsměvem a setřel si krev z obličeje načež rukou ukázal směrem, odkud se ozval hlasitý smích.
"Budou tu co nevidět, buď opatrný!" Dodal ještě a z vaku co měl zezadu na opasku vytáhl několik kunaiu s výbušnými lístky. Ty rozházel do půl kruhu asi 15 metrů před sebou.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: Každý má své tajné plány!   Sat Jan 23 2016, 13:45

Kiro “47” Suikafuurado

Uviděl 39 vytetovanou na krku. 39? pomyslel si a instinktivně si promnul to samé místo na krku. Věděl, že tam nic nemá. Ten muž je starší, možná že tam strávil více let jako dospělý. bylo to vysvětlení, které ho napadlo. Uviděl i kunaie s bílou pečetí na konci. Mohli mu je tam dát oni. Mohla to být další past. Radši se jich nedotýkal. Pak najednou uslyšel zoufalý křik a vyskočil na nohy a podíval se směrem ke kleci, kde byl bratr celý od krve. Ten zakřičel, že je to past a dostal se ke mě. Byl naprosto celý od krve. Ukázal odkud se ozval ten smích. Kiro udělal dva odhodlané kroky před svého bratra, který teď na něho spoléhal. "Tamhle." ukázal špičkou katany za sebe na místo, kde ležela mrtvola s mužem s 39 vytetovanou na krku. "Vem si ty kunaie. Ta bílá pečeť. Možná ti pomůžou." Oznámil mu a ani se hlavou neotočil sledoval totiž okolí. Zablokovanou chakru už má. Takže buď a nebo "Možná by jsme měli zavolat otce." oznámil mu, ale sám to neudělal. Tento konflikt mu mohl zodpovědět spousty otázek. Udělal ještě jeden krok vpřed, stiskl pevně katanu až mu klouby zbělali. "Jsem číslo 47! Ukaž se !" zařval směrem, který předtím bratr ukázal a očekával něčí příchod.

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: Každý má své tajné plány!   Sat Jan 23 2016, 16:20

Kokai Suikafuurado

Co to bylo? Probliklo mu hlavou, když uslyšel jakýsi řev a smích z míst, kam poslal své dva syny. Že by něco objevili? Přemýšlel, ale pak mu došlo, že ten smích nezná, že určitě nepatří ani jednomu z nich. Na nic nečekal a rozeběhl se k jejich pozici, jenže to už se mu do něčeho zamotaly nohy a on spadl k zemi. Rychle se otočil, aby se podíval, co má na nohách a vypadalo to jako nějaká černá tekutina, došlo mu, že to blokuje chakru, takže to rychle sundal kunaiem a zvedl se na nohy, při čemž se pokusil znovu spustit svůj tok chakry, ale to se mu vůbec nedařilo. "Hehe, konečně tě máme, Stříbrný lovče." Ozvalo se nad Kokaiem, který najednou uviděl, jak na něj ze stromu skáče jeden z lovců a chce ho probodnout katanou.

Mezitím

Před Kirou a Kaishinem se najednou z lesa vynořil podivný muž. Muž, který byl oblečený do černa, ale nevypadalo to jako látka, oblečení vypadalo jako z nějakého nového materiálu, který ani jeden z chlapců nikdy neviděl. Měl i černé vlasy, které byly pravděpodobně obarvené, což lovci ninjů často dělají, aby byli co nejvíce nenápadní, ale to kluci nemohli vidět, protože tohle je jejich první setkání s jedním z lovců. Muž měl zároveň i jizvu pod pravým okem, která vypadala jako od kunaie. Podle tváře a výšky mohl být starý maximálně 25 let. Doběhl až k místu, kam Kaishin hodil své kunaie s výbušnými lístky. V ten moment kluci uviděli, jak se jeho oko, u kterého má jizvu, změnilo na něco zvláštního. Původně měl hnědé oči, ale teď oko u jizvy změnilo barvu na černou a muž se porozhlédl po celém místě. Pak máchl s rukou a kluci si všimli další věci, na ruce má jakýsi náramek, který červeně blikal. V moment kdy máchl směrem ke klukům, tak se kunaie s výbušnými lístky zvedly do vzduchu a rozletěly se přímo proti Kirovi a Kaishinovi. Muž se začal zase jen smát a sledoval, jak si s tím oba poradí.

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 24
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: Každý má své tajné plány!   Sat Jan 23 2016, 21:42

Kaishin Suikafuurado

"Nebylo by vhodné volat otce, nevíme v jaké jsme situaci a pokud sem dorazí, může zaútočit ze zálohy aniž by to nepřítel čekal." Odůvodnil strategicky a opravdu vypadal že Kirovi věří. V tom se ale vynořil muž v černém které udělal něco zvláštního, kunaie obrátil na nás. Na tváři se ale Kaishinovi místo zděšení objevil úsměv a aniž by si toho všiml, do ruky mu z rukávu vklouzl další kunai bez lístku. Když se kunaie vznesly do vzduchu, v mžiku mrštil ten obyčejný přímo proti tomu, který byl před ním ve vzduchu. Tím se kunaie srazili, a ten odražený s lístkem se "odpinknul" dozadu přímo na pozici toho muže. Nezáleželo na tom, že byl vychýlený takže svým ostřím neměl šanci nepřítele zasáhnout, ale byl dost blízko na to, aby ho zasáhla exploze.
"Bláhový hlupáku....Kai!" Řekl hlasitě po tom co mrštil kunai a zbytek nechal na bratrovi. Doufal v to že se nepokusí zbylé kunaie s lístkama zastavit katanou, ale že s námi oběma uskočí do bezpečné vzdálenosti, ikdyby jsme se měli vyválet po zemi.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Každý má své tajné plány!   

Návrat nahoru Goto down
 
Každý má své tajné plány!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Kage Wars: Vyhnanství :: Suichu Kyanpu :: Herní místnost-
Přejdi na: