Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 Kaishin Suikafuurado

Goto down 
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 24
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Kaishin Suikafuurado   Mon Jan 18 2016, 18:20


Jméno: Kaishin [Reforma] Suikafuurado

Věk: 19

Pohlaví: Muž
____

Oblíbené: Mezi jeho oblíbené věci patří především trénink a zdokonalování se. Neusne, dokud není spokojen s tím, co za ten den zvládl udělat. Rád přitahuje pozornost a je středem všeho dění. Taky se mu dost zamlouvá, když ho lidé poslouchají a následují ho. Oheň je jeho další vášeň, které se často věnuje a kvůli omezení toho kde žije, spoustu věcí nepoznal. Takže si ani spoustu dalších věcí oblíbit nemohl.
Na první místo však patří jeho bratr, na kterého nikdy nedá dopustit i přesto všechno co se mu přihodilo.

Neoblíbené: Neoblíbených věcí je podstatně více. Nemá rád omezování co se prostoru i svobody týče. Autority, které nezná a nevěří jim a ještě hůř, když je musí poslouchat. Lenochy a neschopné jedince. Ale nejvíc ze všeho nenávidí obyčejné lidi, kteří zavrhli shinobi a teď je loví. Nikdy s nimi nebude mít slitování.

Zlozvyk: Není to úplně zlozvyk ale je to spíš „mentální stav“ který se projevil po návratu jeho bratra. Má pořád nutkání na něho dávat pozor, zjišťovat kde je a jestli je v pořádku a kdyby to šlo, tak by ho nejradši měl pořád na očích. Nepřipustil by, aby ho znovu ztratil.

Cíl: Cíle a sny jsou jeho parketa. Cíle si stanovuje každou chvíli a vzhledem k jeho povaze se jich snaží za každou cenu dosáhnout. Má však sny, o které se s nikým nikdy nepodělil. Sám se je občas snaží v sobě udusit, protože ovlivňují jeho chování a nezůstává pak s chladnou hlavou. Mezi jeho největší sny patří stát se velkým a uznávaným shinobi, který dokáže změnit nynější situaci ninjů. Chce najít Ty, co unesli a ublížili bratrovi a chce je popravit tím nejhorším možným způsobem. Po vykonání pomsty, chce ukojit svojí nenávist tím, že obnoví shinobi svět a zabije každého, kdo se proti ninjům postaví. To je jeho cesta ninji, s kterou se ještě s nikým nepodělil.

Zajímavosti: V levém uchu nosí náušnici ve znaku klanu Suuikafuurado. Ani velká ani malá, ale každý hned pozná oč se jedná.

Povaha: Aktivní, sebevědomí, cílevědomí a psychicky vyvážený. Často v boji přemýšlí a rád taktizuje.  Vždy ví, co chce a pevně si za tím jde. Vůdčí typ, miluje pozornost a je rád když mu lidé věří a dají na jeho názor/rozhodnutí. Nikdy neztrácí hlavu a dokáže se povznést i nad tou nejhorší možnou situací. Jeho snaha o získání pozornosti někdy ústí v to, že nerad poslouchá nadřízeného/autoritu a tím spíš, když nesouhlasí s jeho rozkazem. Je však dost přátelský k lidem ze Suichu Kyanpu a snaží se každému pomoci, když je v nesnázích. Jeho hlavní zájem však sklízí jeho bratr, o kterého se snad nikdy nepřestane bát. Je to taky snílek, pro kterého neexistuje slovo „to nejde“.
____

Rodina: Kiro Suikafuurado(Bratr)
Jeho milovaný bratr, který pro něho byl vším. Po tom co se ztratil a nedávno objevil, je těžké s ním znovu navázat takový vztah. Kaishin se však nepřestává snažit a pořád pro něho dost znamená.

Maeko Suikafuurado(Matka) a Kokai Suikafuurado(Otec)
Matka s Otcem jsou pro něho jako vzor. Otce by chtěl následovat a stát se také členem hlídky aby mohl být prospěšný jako silný shinobi. Matku miluje kvůli její povaze a nedal by na ní dopustit stejně jako na svého bratra. Vždy je unešený z jejích stříbrných vlasů.

Historie:
Část I.
Kaishin se narodil jako dvojče jeho bratra Kira. V životě měl ale větší štěstí než Kiro a to si občas vyčítá kladenou otázkou „Proč on?“. V dětství byl jeho bratr jako jeho nejlepší přítel a všechno dohromady. Často si spolu hráli a soutěžili v různých nesmyslech, kterým se ale nakonec zasmáli. Svou povahu s ním částečně sdílel a proto jejich pouto a zájmy byli tak silné. I přesto, že je to hodně let zpátky, si Kaishin spoustu chvilek s ním pamatuje a rád na ně vzpomíná. Jsou něco jako motor co ho pohání vpřed, když je na pochybách. Jednoho dne se však stala tragédie, která naší rodinou otřesla. Bratr byl unesen nevíme kým a spoustu let se neukázal. Většina lidí ho měla za mrtvého a i Kaishin to zpočátku nesl dost špatně. Hodně se uzavřel do sebe a celé noci nespal. Trvalo to asi 2 roky, než se z toho pomaličku dostal a vrátil se alespoň částečně do své povahy. Nastal zlom, kdy si v hlavě vytvořil blok, který nedokázal připustit, že je jeho bratr mrtvý. Pořád doufal, nenechal naději zemřít a nedokázal ani pomyslet na to, že by se už neukázal. To ho drželo nad vodou a spousta lidí nechápala, že se u něho stala taková změna, která mu dovolila se znovu usmívat. Často byl oporou rodičům, kteří to špatně snášeli delší dobu a on jim vždy alespoň na chvíli vehnal do srdce naději, že se vrátí.
Část II.
Když se události uklidnili, začal žít Kaishin život který si přál. Naučil se perfektně ovládat chakru a zacházet s ninjutsu na úctyhodné úrovni. Jeho výsledky byly skvělé a vše co se mu podařilo, mu zvedalo sebevědomí. Hnala ho touha stát se lepším a silnějším shinobi a taky nenávist vůči lidem kteří unesly bratra. Neměl to však jednoduché. Matka ho –ačkoliv právem- omezovala a on se nemohl moc vzdalovat, jak by chtěl. Nekonečný trénink na tréninkovém poli mu po pár letech přestal stačit a chtěl víc. Matku ale příliš miloval na to, aby se v noci vyplížil z domu a něco podnikl. Věděl, že by to jí to zničilo a tak zůstal vzorným klukem pro své rodiče. Tím spíš mu sebevědomí vlezlo do hlavy a on si na „svém“ poli začal troufat na většinu ninjů v Suichu Kyanpu. Čím větší měl úspěch, tím víc si myslel, že dokáže víc. Jednoho dne však v souboji podcenil svého nepřítele a přecenil své síly. Letící kunai mu sklouzl po chrániči na levé ruce které je součástí brnění, a ošklivě zasáhl jeho levé oko. Léčitelé se všelijak snažili, ale oko nezachránili. Kaishin to bral celkem s klidem a jako vždy se nad tím povznesl. Když se však ukázal rodičům ve dveřích a ještě zavtipkoval, že je to jen škrábnutí, dostal od matky facku. Tak velkou facku že druhou chytil o futra. Humor ho tedy rychle přešel a od té doby až do návratu bratra, měl zakázáno trénovat s ostatními ninji jako sparing. V 18ti letech uzamkl své 2 podstaty a začal s tvrdým tréninkem.
Část III.
Po několika letech pilného trénování ať už své fyzické síly, tak ovladání svého ninjutsu se stalo něco, co nikdo nečekal. Vrátil se dlouho ztracený Kiro v kterého doufal snad už jen Kaishin. Přišel zničený, vyčerpaný a zraněný na jedno z tréninkových polí kde zrovna Kaishin trénoval. Lidé kolem se k němu zachovali dost nevěřícně, ale Kaishin hned poznal barvu bratrových očí. Hned se k němu vrhl a odnesl ho rovnou domů, kde už matka rozhodla, co bude dál. Od té doby začal Kaishin trpět přehnanou starostí o svého bratra. Byl tak nadšený, že ho má zpátky a pomalu tomu ani nevěřil i přesto, že v to celou dobu doufal. Od té doby na sobě začal dřít ještě víc, aby ho dokázal ochránit, kdyby se něco podobného zase mělo stát.

Foto:
Levé oko - hnědé (Nemá)
Pravé oko - červené


Zbroj kterou nosí každý den (V černé barvě!)

____

Podstata: Katon | Doton

Hlavní atribut: Přesnost, Práce s chakrou

Specializace: Ninjutsu

Zbraň:
Posílená ZVN + větší množství výbušných lístků
Na levé ruce pod oblečením má pásek s připevněnými shurikeny a na pravé ruce má pásek s kunaiema. Když rukou cukne, zbraň se uvolní a rukávem mu doputuje přímo do ruky.

Techniky:
Katon: Karyuu-Endan - Živel oheň : Dračí ohnivá střela (B- rank) – Silný a velký proud horkého ohně z úst uživatele, který založí velký požár pár metrů před sebou. Dokáže pokrýt velkou plochu. (Viz. Sarutobi vs. Shodaime/Nidaime)


Katon: Housenka no Jutsu – Živel oheň : Technika bájného ohnivého fénixe (C – rank) - Z úst vyletuje velký počet malých ohnivých koulí na které Kaishin spoléhá díky své přesnosti.
Katon: Goukakyuu no Jutsu – Živel oheň : Technika velké ohnivé koule (C –rank) – Uživatel nahromadí svou chakru do plic a z úst vystřelí velkou ohnivou kouli. Podle množství chakry které nahromadí, tak je velká ohnivá koule.
Doton: Doroku Gaeshi – Živel země: Návrat zemského břehu (C – rank) - Uživatel před sebou vyzdvihne ze země hliněný štít, který ho chrání před útoky.
Doton: Retsudo Tensho – Živel země: Soustružní dlaň trhající zemi (C –rank) – Uživatel složí pečetě a dlaní udeří do země, ta se začne štěpit, lámat a posouvat, takže několik metrů před uživatelem se vytvoří spousta pohyblivých prasklin. Nepřítel může spadnout mezi trhliny a tím značně sníží jeho pohyb a stabilitu. Nejsou však tak hluboké, aby do nich nepřítel mohl spadnout celý.

Zkušenosti: Pouze z několikaletého tréninku, ale má výhodu, že trénoval i proti živým cílům.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: Kaishin Suikafuurado   Mon Jan 18 2016, 20:15

Povoleno.

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 24
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: Kaishin Suikafuurado   Thu Jun 02 2016, 11:20

Technika

Rank: B
Název: Doton: Domu
Popis: Po vytvoření potřebných pečetí, uživatel zatvrdí své tělo pomocí Zemního elementu. To zajišťuje lepší obranu proti útokům a rovněž posílí své paže, aby zvýšily fyzickou sílu na extrémní úroveň. Stejně jako ostatní Zemní techniky je slabá proti Elektrickým útokům.

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Kaishin Suikafuurado   

Návrat nahoru Goto down
 
Kaishin Suikafuurado
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Kage Wars: Vyhnanství :: Suichu Kyanpu :: Charaktery-
Přejdi na: