Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 Kód 6!

Goto down 
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Kód 6!   Mon Jan 18 2016, 23:01


"Kód 6!" Ozvalo se v jedné velké místnosti, kde sedělo několik lidí okolo obří mapy, která byla vyobrazena 3D, takže zde byly vidět velké skály, hluboká jezera a podobné věci. Hlas člověka se ozval ve chvíli, kdy se před volajícím člověkem rozsvítila jedna malá dioda. Dioda byla u jedné velké skály poblíž moře. "Kód 6?" Ozvalo se potichu kousek od muže, který to předtím zvolal. "Říkám kód 6! Opravdu se to děje!" Zařval znovu, díky čemuž si získal pozornost ostatních lidé okolo obří mapy, která ležela na několik dřevěných nohách a vypadala spíše jako jakýsi model. V tu chvíli se rozeběhl pryč z místnosti. Běžel po schodech nahoru až doběhl k železným dveřím, na které hlasitě zabouchal. Otevřel se malý otvor, ve kterém se objevily modré oči. "Ano?" Zeptal se muž s modrými oči na druhé straně dveří. "Potřebuji za vůdcem! Mám důležité zprávy, které se týkají kódu 6." Odpověděl a následně uslyšel cvaknutí zámku a dveře se pomalu otevřely. Muž ihned vyběhl, ale musel se na chvíli zastavit a zastínit si rukou obličej, jelikož ho pálilo slunce. Pravděpodobně nebyl venku nějaký ten pátek.

Po chvíli se rozeběhl a běžel skrz náměstí Konohy, které bylo plné žebráků, kteří sotva chodili a jen škemrali o trochu peněz nebo jídla. Po stranách ulic byly shnilé věci, kusy špinavých hadrů a ležící žebráci. Byl to skutečně nechutný pohled na současnou podobu ulic vesnice Konohy. Proběhl náměstí, několik ulic a dostal se do části vesnice, kde bylo vše nové, krásné a lidé zde chodili v luxusním oblečení. Když ho viděli, tak se na něj koukali s velkým odporem a trochu se štítili na něho vůbec sáhnout nebo o něj zavadit pohledem delším jak pět vteřin. Muž to neřešil, měl jiný úkol.

Doběhl až k obrovskému domu, který byl postaven na velké skále, kde dříve byly obličeje všech hokage, což nechal Jiro strhnout a postavil si tam luxusní sídlo. "Kód 6! Kód 6!" Volal již z dálky, protože viděl, jak na něj stráže míří zbraní, kterou nedávno vytvořila skupina vědců. Stráže ihned uhnuli a rychle otevřeli dveře, aby jimi muž v klidu proběhl. Vyběhl asi pět pater, než se dostal úplně nahoru, kde sídlí Jiro Kentiri a sleduje celou vesnici. Muž mu vtrhl do kanceláře a ihned doběhl k jeho stolu, o který se i následně opřel. Boty měl pochopitelně špinavé, protože probíhal chudinskou částí Konohy a našlapal všelijaké zbytky jídla či podobné věci a ruce špinavé, jelikož byly od lepidla a podobných věcí, kterými dole upravují model světa. "Máme kód 6!" Zvolal na Jira, který se poté pomalu otočil a položil si ukazováček na svůj stůl.


Poté pomalu přicházel k muži a ukazováčkem sjížděl po desce stolu než dojel ke špinavým rukám muže. Druhou rukou si vzal ze stolu velkou knihu, kterou se napřáhl a udeřil s ní muže do ruky, kterou se opíral o stůl. Muž se ihned chytl za ruku a začal naříkat až mu vyhrkly slzy z očí, jaká to byla bolest. Následně Jiro pustil knihu a dal svoji levou nohu za muže, který v zápalu bolesti a naříkání ustupoval až zakopl o Jira a spadl zády k zemi. Jiro se k němu poté sklonil a ani se ho dál nedotkl. "Zaprvé než na mě začneš mluvit, tak mě oslovíš pane. Zadruhé než vkročíš do mé budovy, tak si sundáš boty a navlékneš si návleky, které poté spálíme, abys mi sem nenatáhl svou špínu a zatřetí se tu nikdy ničeho nedotkneš těmi svými prackami, rozumíš?" Řekl Jiro a arogantně se usmál. Muž se oklepal a kývl hlavou "Ano, ano." Odpověděl vystrašeně sledujíc Jira. "Řekl jsem snad, abys mě oslovoval pane, nebo se pletu?" Dočkal se muž odpovědi, na což ihned zareagoval "Ano, pane! Omlouvám se, pane." Zvolal vystrašený muž a pomalu se zvedl ze země, při čemž se Jiro narovnal a přešel opět ke svému stolu, kde si vzal ubrousek a tím otřel část stolu, o kterou se muž opíral. "Mluv." Nakázal Jiro. "Pane, objevili se ninjové. Poblíž Maikovy skály!" Zvolal muž a Jiro se lehce pousmál, při čemž se otočil k muži. "Dobře, děkuji ti za informaci." Odpověděl mu a pak došel až k němu a podíval se mu do očí. "Otevři pusu." Muž ji otevřel a Jiro mu tam nacpal ubrousek, kterým si otřel stůl. "Teď to hezky polkni a pak vypadni." Muž se slzami v očích zavřel pusu a nějakou chvíli polykal, při čemž sebou lehce cukal, jak se mu vždy udělalo zle od žaludku, ale nakonec ubrousek spolkl, ale bylo mu fakt těžce. Poté odešel z místnosti a vyběhl ven, kde se následně vyzvracel a utekl, aby ho nedohnali stráže, kteří by po něm chtěli, aby to utřel a pravděpodobně by ho pak někde bokem zbili.

Jiro Kentiri poté otevřel své okno a na stráže dole zvolal: "Kód 6 u Maikovy skály! Vyšlete tým lovců."

____________________________
Návrat nahoru Goto down
 
Kód 6!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Kage Wars: Vyhnanství :: Other countries :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: