Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 Eve Kurosu

Goto down 
AutorZpráva
Myri
Chunnin
Chunnin
avatar

Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Eve Kurosu   Wed Jan 27 2016, 20:22

Jméno:
Eve Kurosu (92)
Tímto jménem je nazývána po útěku z vesnice.
Jméno, kterým byla nazývána ve vesnici: Yami Kurosu

Věk:
18

Pohlaví:
Žena
____

Oblíbené:
Eve je hodně plachá  je hodně tichá, takže nejraději tráví svůj čas někde, kde je ticho a klid. Už od malička pojídá pečenýho mořského cejna, který je uplácaný do sušenky ve tvaru cejna. Je to její oblíbené jídlo a většinou se vydává krásně teploučké ve stánku. Eve v maličkosti bydlela nedaleko horkých lázní, které se stali částečně součástí jejího života. V horkých lázních vždycky zapomene na okolní prostředí a užívá si jak teplé vody, tak samo sebe. Eve je hodně pyšná na svoje tělo a mezi její oblíbenost patří každodenní úprava vlasů, nehtů atd. Má ráda lidi, kteří jí rozumí a berou jí takovou, jaká je. I když se momentálně k tomu, mít někoho ráda, musí prokopat skrz svojí chladnost, ale nic není nemožné. Eve totiž není každodenní suchárek krásné holčičky. Ráda se zdokonaluje v Kendu a jakýkoliv trénink si užívá, protože to pro ní znamená všechno. Její matka byla květinářka, která se o kytky starala již 36 let. To si u Eve vytvořilo velkou oblíbenost. Má ráda růže všeho druhu. A když jí někdo daruje růži, tak celá změkne a úplně se rozsype radostí. Moc často se to nestává, ale její otec byl výjimkou.K její kataně si vytvořila opravdu silné pouto, a dá se říct, že by s jinou zbraní nikdy v životě nebojovala.

Neoblíbené:
Eve nemá ráda násilí. Chladnokrevní lidi, kteří nemyslí na nic jiného, než na vraždění, u ní probouzejí stav znechucení a naštvanosti(pomalu se začala stávat tím samým typem člověka). Nemá ráda zápach a špinavé prostory, či území. Nechutí jí staré jídlo a neopracované jídlo, proto raději jí čersvé ovoce a zmíněné čerstvé cejnové sušenky.

Zlozvyk:
Eve je tak „trošku“ nemehlo a většinou všechno okolo pokazí. Vždycky bylo záhadou, že při trénování a souboji se nic nedělo, to možná proto, že neustále trénovala a její zlozvyk se tomu přizpůsobil. Někdy ale přesto má chvilky, kdy se jí daří.

Cíl:
Jediné co se honí Eve hlavou je to, že se chce zdokonalit a někdy v budoucnu znovu vidět rodiče.
Chce se taky zbavit svojeho zlozvyku a své poruchy. Bohužel tomu ale nedává moc velké naděje.


Zajímavosti:
Eve má dlouhé blonďaté vlásky, které má na bokách sepnuté chikumama, které jí vytvářejí nádherné pramínky.
Eve nosí bílé tričko s modrým límečkem. Tričko má na sobě hodně škrábanců a někde je i roztrhlé. Odkrývá tak její pokožku a není  chráněná. Na její věk má celkem pevné béčka (poprsí) a jsou její velkou zbraní v atraktivitě na kluky.  Eve má ve zvyku nosit modrou sukni. Kdysi byla delší, než je teď na obrázku. To proto, protože jí vadila v tréninku, tak jí musela zkrátit. Na nohách má utažené pouzdra na shurikeny a senbony. To, že jsou vidět, je už jenom otázka toho, jestli si toho někdo všimne, nebo ne. Slouží to hlavně k rychlému vytažení třeba z polohy, kdy je Eve donucená sedět, nebo ležet. Jedna z největší zajímavostí na Eve je ta, že má červené oči. Moc ninjů a lidí takové oči nemají. Její rodiče si mysleli, že jim to přinese smůlu a že se Eve stane záporným člověkem. Což se tak z části stalo, protože Eve od rodičů utekla, ale jestli v tom jsou červené oči, to nikdo nezjistil, avšak sama Eve svůj důvod zná. Druhá z největších zajímavostí je ta, že Eve má jakýsi 2 strany povah, které se jí jakoby odemkli po tom, co utekla a prodělala menší záchvat z toho, že už nikdy neuvidí svoje rodiče a kamarády. Jedna strana je chladná a bezcitná a druhá je milá, ale též bez citů. Avšak je více náchylná na okolí a více reaguje na určité podměty. Strany se jí mění podle toho, v jaké situaci se nachází a podle toho, jestli se někdo stal blizším přítelem a je si jistá, že někomu takovému může věřit. Eve se už od malička učila Kendo. Jejím učitelem byl opravdu silný samurai, který ve zdejším regionu učil začátečníky obranu proti ninjům v podobě Kenda. Eve je hodně talentovaná co se týče boje. Díky tomu se dokázala naučit spoustu zajímavých technik, které jenom potvrzují, že Eve je silná uživatelka Kenda. Pomáhala jí i z části chakra, o které se dozvěděla, ale nikomu to neřekla, protože by se tím potopila. Rodiče a okolní lidi jí říkali Yami, což je její pravé jméno, které dostala po narození. Toto jméno však zaniklo s jejím útěkem a teď si říká Eve.


Povaha:
Na začátku jejího dospívaní nebyla vždy tak bezcitná a chladná, protože se jí ještě neobjevil její potenciál ve světě ninjů. Bylo to šťastné a laskavě milé dítě. Momentálně se snaží vyhýbat lidem, ale nevadí jí, když do kontaktu s lidma příjde. Většinou se rychle snaží ukončit konverzaci a odejít. Je s ní těžká mluva, protože Eve je bezcitná. Tím, že utekla od rodičů, ztratila všechny dobré pocity. Stalo se to tak, že se zastavila u nejblizší skály u který prodělala menší záchvat. Nikdy se nesetkala s takovou divočinou a hlavně s okolním světem, který je hrůzostrašný a hodně nebezpečný.  Je chladná, protože nevěří cizím lidem. Určitý člověk by musel prokázat hodně věcí k tomu, aby mu Eve věřila. Když už se dostane do komunikace s někým, kdo vypadá, že by mu mohla věřit, tak je milá, ale nezahrnuje to pocity, takže jenom s úsměvem odsekává věty a občas sama nějakou prohodí.   Eve má svoje 2 povahové stránky. Většinu času tráví ve svojí první povahový stránce a to je stránka chladnosti a bezcitnosti. Nedokáže tyto strany ovládat, ale podle situace a celkového okolního dění, se jí strany mezi sebou prohazují.
Aby se Eve dostala do druhé povahové strany z první, musí na ní působit okolí mile a důvěřivě. Člověk, který na ní bude milý a dokáže jí, že mu může věřit a spolehnout se na něho, že jí nezradí, tak Eve přeběhne z první strany do druhé okamžitě a hned to je poznat v jejím vyjadřování. Jediné co potřebuje, je potrénovat pocity, protože na cestách se stala hodně chladnou.
Aby se Eve dostala z druhé povahové strany do první, tak jí musí někdo ublížit, nebo vycítit to, že je v ohrožení. Vycítí i to, když je někdo z bližších přátel v ohrožení a je u ní blízko. Změna je okamžitá. Velké plus je v tom, že si Eve uchovává vzpomínky, takže si pamatuje na ty, kterým může věřit.

____


Vztahy:


Yarami Kurosu: Jakožto otce ho měla ráda. Vždycky na ní byl milý a snažil se jí co nejvíce pomáhat, což pomalu Eve začala odmítat. Její trénink jí tak přinesl víc, než on sám očekával. Ovládá chakru a byl předchozí držitel Chariota. To Eve neřekl a teď je na něho hodně naštvaná. Chce se s ním proto někdy setkat a vyčíst mu tu chybu, kvůli které zemřela její matka.
Sume Kurosu: Jako každé dítě, tak svojí matku strašně milovala. To, že jí musí opustit jí rvalo srdce, ale musela se s tím nějak vypořádat, jelikož jejím dospíváním se jí měnilo i chování a přestala být závislá na své matce.
Aoimo Nuyglie Suymagi: Její sensei, který jí učil kendo. Vždycky k němu shlížela, jako k velmi silnému muži. I když na ní pokaždé hodně tlačil, tak si neustále myslí, že jí předal spoustu zkušeností. Eve by bez něho nebyla taková, jaká je teď. Byla by slabá a šikanována zdejšíma dětma.
Nami Suikafuurado: Jedna z mála, který jí rozumí. Pro Eve je Nami někdo, komu se může svěřit a může jí také ve všem důvěřovat a nebát se. Hodně jí respektuje.
Kaito Ryugo: Nějak dlouho spolu nemluvili, ale Eve se dozvěděla, že miluje Nami, takže dostala hnedka několik důvodů tomuto člověku také věřit.
Daisuke Ryugo: Vůdce Suichu, člověk, který přijmul Eve takovou, jaká je. Poskytl jí spoustu informací a chová se k ní dosti důvěřivě. Po tom, co se dělo v Suichu, by nejraději byla Eve neustále po jeho boku a chtěla ho též stálým vůdcem.
Kiro Suikafuurado: Další člověk, který jí bral takovou, jaká je. Byla ráda, že někoho takového našla. Avšak její chování zapříčinilo to, že Kirovi zajistila smrt, která ho poslala do Očistce. Nebylo jí to příjemné a doufá, že až se Kiro vrátí, tak se mu bude moci omluvit.
Kaishin Suikafuurado: Jejich první setkání nebylo nic moc. Původně jí ani nezajímal, protože měla svůj primární cíl. Po návratu do Suichu to bylo ještě horší. Zatím s ním nebyla moc v kontaktu, ale myslí si, že to je jenom naivní blbec.
Suizu Suikafuurado: Eve si myslela, že to byl nepřítel, ale nakonec se z něho vyklubal spojenec, který jí zajistil to, že neumřela v Konoze. Poskytl jí taktéž informace ohledně těch čísel. I přesto ho moc nemusí.
Batsu: Eve tohoto člověka nemá ráda. Působil na ní až moc tajemně a i skrz to, že jí v některých situacích pomohl, tak furt v sobě má něco, co jí hnusí celý pohled na něho. To chce ale do budoucna změnit.
Sai Kaguya: Člověk, který jí prokrel. Bylo by divné, kdyby takévho člověka měla ráda. Nesnáší ho, ale zase se chce nějakým způsobem "smířit"/"očistit" od toho, co v minulosti udělala, takže se snaží mírně komunikovat.
Charioto: Její živé alter-ego. Pomáhá jí tím, že jí propujčuje sílu a drží jí při životě(zatím). Myslí si, že její chování vychází právě kvůli Chariotovi, ale skutek utek a její chování je čistě její hloupost. Je drsný a hodně silný. Nebojí se také Eve pořádně potrestat, když udělá nějakou blbost. Ukázal Eve cestu, kterou by se měla řídit a ona tak zatím koná, protože jí došlo, že to bude tak lepší pro oba.
Malekai Kentiri: Nikdy se nepotkali, ale zaslechla, že jí zabil matku, a to hodlá nějak řešit. Rozhodně nenávist na prvním místě.


Rodina:
Yarami Kurosu
| Otec |
~ Status ~
Živý


Něco málo o otcovi: Její otec byl celkem bohatý, vedl hlavní cesty potravinových karavan v regionu. Většina peněz byla pro Eve a pro její budoucí plány. Byl zdatný a silný.

Nové informace: Její otec byl též členem Posledních, těch, kteří vlastnili legendární zbraně a jdou po těch, kteří jsou zlý a nezaslouží si být na tomto světě za cílem žít společně a v míru. Ovládá chakru a byl minulej držitel Chariota, než ho odevzdal do doja, kvůli jeho síle.

Sume Kurosu
| Matka |
~ Status ~
Mrtvá (Zabita Malekaiem.)

Něco málo o matce: Matka byla květinářka. S květinama byla skoro furt. Uměla všechny různé triky upracovávání kytek až po jejich rozkvétání a sázení. Byla milá a hodně starostlivá.Historie:

0~5

Byl den jako každý jiný, avšak pro někoho, jako byli Yarami a Sume to byl speciální den. Den, kdy se narodil jejich potomek. Dlouho přemýšleli jak svojí holčičku pojmenují. Nemohli se rozhodnout, ale usoudili tak podle její barvy očí. „Yami“ (Dark) Řekl Yarami. Sume nětušila, proč Yarami zvolil jméno Yami. Vysvětlení bylo jednoduché. „Naše holčička bude jednou zabíjet ninji z temnoty“ Řekl a pousmál se. To ale netušil, že Yami je jeden z mála potomků, kteří v sobě dokážou probudit chakru a stát se tak ninjou. →

6~13

"Já tě najdu ty jedna uličnice! " Zakřičela matka vtipným hlasem a hledala Yami, protože se před ní schovala v keři.
"Hehahaha " Smála se Yami a rychle vyběhla z keře a schovala se za strom. Matka viděla, jak se keř hejbaj a tak to šla zkontrolovat.
"Už tě mám ty.... " Říkala při cestě ke keři a když ho roztahla, tak tam nikdo nebyl. To už slyšela opět smích, který směřoval ke skalce na které se Yami schovala.
"Neutíkej mi! Stejně tě chytím! Tyyyy!" Řvala a když doběhla ke skalce, tak po Yami nebyla ani stopa. Rozhlížela se a pak se podrbala na krku.
Kam se mohla podít?  Nah tohle hraní vždy zajde tak daleko. Pomyslela si její matka a Yami vyskočila z poza skalky.
"Baa-a o.. O. Ahhh!" Chtěla matku vystrašit, ale uklouzla po nějakým mechu a spadla ze skalky přímo k matce.
"Panebože! Yami! Jsi v pořádku zlatíčko?" Vyjela matka a hned jí pomohla stoupnout.
"Jauuu... Bolí to... " Řekla Yami a její matka si jí zvedla a dala za hlavu.
"Pevně se drž zlato. Dojdeme domů a hnedka tě ošetřím " Řekla a Yami se jenom usmála a pak zavřela oči a nechala se nést.


Yarami ani neváhal a svojí holčičku přihlásil již v šesti letech na Kendo. Učitel Kenda byl profesionální samurai, který viděl v Yami opravdu velký potenciál. Každý kurz Kenda pro něho byl něčím speciálním. Yami měla opravdu obrovský talent, co se týče Kenda. Bál se, aby v sobě neprobudila něco, čím nechce v budoucnu být, ale věřil, že Yami bude velkou posilou v boji proti ninjům. Neustále jí chválil a dodával jí tak motivaci.

Yami trenovala po boku jejího senseie samuraie. Učil jí jedny z útočných technik, které se uplatní úplně všude.
"Soustřeď se holka... Jinak nikdy nic pořádně nepřesekneš. " Řekl její sensei a ona se snažila pořádně soustředit. Šlo jí to celkem špatně, protože už byla hodně unavená.
"Sense... Já už.. Nemůžu". Řekla Yami a hluboce dýchala. Po chvilce se jí zatočila hlava a spadla na zem.
"Nesmysl... Nejsi schopna bojovat v tu chvíli, pokuď necítíš svoje tělo. Vstaň a ukaž mi, jak moc silná si! " Zakřičel a Yami se pomalinku zvedala, ale jakmile se postavila, tak se ji rozklepaly nohy a spadla znovu na zem.
"Ne-n-nem-užu....se-n-sei" Vykoktal ze sebe Yami a její sensei dupl do země a zakřičel.
"Dokuď slyším tvůj hlas, tak jsi schopná bojovat! Vstaň!" Yami se o dřevěný meč snažila postavit, ale v tu chvíli se ozval hlas, který Yami znala.
"Stop! Přestaňte! To už stačí!" Zakřičela její matka a rychle přiběhla k Yami a podepřela jí. Na samuraie se podívala hnusným pohledem a pak spustila.
"Můj manžel chtěl, aby jste jí cvičil a ne mordoval! Je to ještě dítě sakra! Co si myslíte?!" Samurai byl celkem zaskočený, ale pak mavl rukou a šel směrem pryč.
"Do budoucna máte zakázáno vstupovat na tenhle plac. Stráže nebudou mit slitování s tím, vás odvést. " Řekl a když už byl daleko, tak se Yami rozbrečela.
"Arigato mami... Mám tě ráda. " Řekla a přitulila se k ní. Ta jí hladila po vlasech a usmívala se na ní.


Čas plynul hodně rychle a blížili se první zkoušky Kenda. V tu dobu chodilo na Kendo 16 dětí. Yami z nich byla nečekaně nejlepší. Zkouška byla ve stylu turnaje. Byl daný pavouk, skrz který měl každý za úkol se probojovat až do finále.
Yami se bez problému probojovala až do finále, kde se utkala s klukem, který měl taky velký potenciál. Když souboj začal, Yami ze začátku nebyla ve formě a vypadalo to, že prohraje. To se ale změnilo, když pocítila opravdu divný nárůst energie. Byla to chakra, kterou cítila jenom ona. Hned se chopila možnosti a za pomocí Jiku, šermířského tahu, který při dokonalosti udeří nepřítele přímo do hrudi, byla schopná toho kluka porazit. Všichni byli udivení, že se ještě dokázala vzchopit a porazit ho. Rodiče na ní byli hrdí, stejně jako její učitel. Od té doby v sobě držela něco, co nemohla nikde říct, jinak by jí hrozila smrt. Od té doby taky už nikdy nepocítila znova stejný nárůst energie. Bylo to jenom jednou, když se jí chakra aktivovala. Zkouškou tedy prošla a nastával speciální trénink, který může podniknout jenom finalista.

Yami se vracela z tréninkového doja úplně vyčerpaná. Myslela jen na to, jak si lehne a bude odpočívat. Avšak když dorazila domů tak se ozval zvuk foukačky. Yami nechápala co se děje, ale pak si všimla velkého nápisu, který byl ušítý. Bylo na něm napsáno ' Všechno nejlepší Yami! '.
"Všechno nejlepší!". Vykřikli a objali Yami. Yami stála jako šutr, protože nevěděla, co si má myslet. Nikdy takhle narozeniny neslavila. Po několika minutách mlčení Yami začala brečet. Avšak to byly slzy šťastnosti a Yami je též pořádně objala.
"Arigato mami, tati. " Poděkovala a nevěděla co dál říct nebo dělat.
"Jsou to tvé desáté narozeniny, které se musí pořádně oslavit! " Řekla matka a šťouchla do otce ať taky něco řekne.
"Už si velká holka Yami. Jednou budeš naše legenda, která prožene všechny ty ninji." Řekl otec a pohladil ji po hlavě.
"Yop! Ukážu jim, že my jsme ti nejsilnější! " Prohlásila Yami a dala matce i otci pusu na tvář. Yami byla hodně šťastná a tento večer pro ní byl hodně klíčový.  


"Dámy a pánové! Máme tu finální souboj mezi Yami, která doposud neměla problém projít jakýmkoliv testem a zároveň jednu ze 3 holek, které se zúčastnily lekce kenda." Řekl samurai a ukázal na levou stranu, kde stála Eve.
"Na pravé straně stojí mocný Toshimaru, který se dokázal probojovat všemi testy, které na něho čekali a se značně lepšímy výsledky prokázal to, že je opravdu silný a nebude mít slitování. " Dořekl samurai a ukázal na pravou stranu. Eve polknula a hluboce se nadechla. Ten kluk měl hodně sebevědomí a myslel si, že to pro něho bude lehké.
"Oy Yami! Připravena na porážku? Pošlu tě zpátky v lekcích a podstoupím tak pokročilý trénink kenda! " Zakřičel na ní a Yami se jenom usmála a zaujala svojí oblíbenou bojovou pozici.
"Nenechám ti vítězství jen tak...  Budu bojovat se vším co mám i kdyby mě to mělo stát život!" Taky na něho zakričela a atmosféra začínala být napínavá jako kšandy.
"Oba dva bojovníci jsou připraveni. Ten, kdo vyhraje, získá tu možnost poznat pravou cestu kenda. Je tu jediné pravidlo...  Jakmile jeden z vás nebude schopen boje, odchází jako poražený. " Řekl samurai a natáhl ruku.
"Začněte! " vykřikl a kluk vyrazila přímo proti Yami. Ta umělá dobře vykrývat útoky, ale tenhle byl zvláštní, protože Toshimaru ji nenápadně sledoval při trénování a tak si dokázal okoukat její blokovací schopnosti. Yami chtěla vyblokovat klasickým slidem, ale jakmile se dostala do slidu, tak jí meč najednou vystřelil pryč a Yami se nemohla bránit.
"Jsi slabá! " Zakřičel jí přímo do tváře a kopl jí do břicha. Yami odletěla na zem a chytla se za břicho.
"N-emohl si vyblokovat muj slide.... To prostě... Nejde... " Říkala Yami na zemi a Toshimaru se jenom hluboce zasmál.
"Jsi lehce předvídatelná. Umění kenda není jenom blokování, ale i síla a speciální taktika proniknutí skrz blokování tvé úrovně. " Řekl Toshimaru a Yami se postavila. Rychle si vzala meč, ale než se stihla dostat do pozice, tak ji znovu nakopnul, ale tentokrát do žeber. A aby to nebylo málo, tak jí ještě přerazil mečem nohy. Yami v bolestech spadla na zem a držela si oblast žeber rukou.
"Věděl jsem, že tě dostanu během chvilky. Jakmile se dostanu blízko tebe, tak už nemáš šanci. " Řekl a zasmál se. Pomalinku šel směrem k Yami, aby jí dokončil.
"K čertu s tebou!" Zařvala a strašně moc se snažila se postavit.
Notak... Nesmím dneska prohrát a už vůbec ne proti takovému hajzlovi. Musím.. Musím... Musím prostě vyhrát! zakřičela v mysli a v tu chvíli pocítila velký nárůst energie. Byla to chakra, která jí začala probudit celým tělem, ale nikdo to neviděl.
Takova síla... Je to? To o čem nám říkali Zdroj síly ninju... Teď je moje šance! Pomyslela si a jakmile byl dostatečně blízko, tak Yami použila Jiku a díky chakre to bylo tak rychlé a silné, že když ho udeřila do hrudi, tak odletěl tak daleko, až se naplacl na nejbližší strom. Yami koukala s vytřešténým pohledem a pak zvedla meč směrem k nebes.
"Nikdy nebudeš silnější... Jsem unikátní typ člověka.. Zrozen pro boj do posledního dechu." Řekla a otočila se na samuraie. Všichni zírali a nevěřili tomu, že Yami vyhrála. Toshimaru se nemohl ani pohnout.
"Panejo... Vítězem je Yami! " Zakřičel samurai a divně si prohlížel Yami. Ta ho viděla a byla si jistá, že za tohle bude jednoho dne pikat.
->

14~18

"Yami! No tak!  To zvládneš!" Řval její učitel a pozoroval jak Yami provádí souboj s jedním více zkušeným chlapcem stejného věku.
"Nemáš šanci! Vzdej to! " Křičel jí do očí ten kluk a pak se hluboce zasmál.
"Jsi trapná! Jsi jenom obyčejný kus holky který patří do kuchyně! A ne na bojiště! Můžeš mi maximálně tak udělat hezké uspokojení! " Křičel nahlas ten kluk a u toho se nepřestával smát.
Yami měla sklopenou hlavu a čekala jestliže řekne ještě nějakou blbost. Učitel na to ani nereagoval, protože to byl typ, jak vyprovokovat nepřítele, což mu nemohl zakázat.
Ostatní kluci okolo povykovali a řvali ať už to s ní ukončí. Poslechl je a rozběhl se proti Yami, která zvedla hlavu a v očích měla slzy. Její žal jí říkal ať ho zabije a ona tak chtěla učinit. Jakmile byl blízko tak mu podsekla nohy a silně ho nakopla směrem do země. Zlomila mu pár žeber a pak ho ještě začala zběsile mlátit dřevěným mečem.
"Baka! Baka!  Chcípni! " Řvala nahlas a kluk bezmocně jenom ležel a řval bolestí. Pak se na Yami vrhnuli všichni ostatní a totálně ji zmlátili a roztrhali oblečení. Když se situace uklidnila, tak všichni ustoupili a odnesli svého kamaráda do léčebného domu. Yami tam ležela v bolestech polonahá. Neměla ani sílu se postavit. Učitel k ní přišel a podepřel jí stejně jako teď Kiro.
"Nemoho jsem zasáhnout. Moc dobře to víš. Musíš se vyvarovat takových akcím." Řekl učitel a pomohl ji zpět do jeho samuraiskeho domu, kde jí vyléčil. Celou dobu Yami ani nepípla, ale styděla se, protože byla skoro polonahá.
"Udělala jsem dobře. Ten hajzl si to zasloužil. " Řekla Yami a rychle na sebe hodila aspoň prostěradlo, které ji zakrylo její hlavní partie.
"Nemusíš se stydět. Snad mi důvěřuješ, ne? " Zeptal se její učitel a pak ji podal šálek čaje.
"Gomenasai... Nemůžu věřit nikomu, ale jsen ráda, že mi takhle pomáháte. Sensei. " Odpověděla Yami a napila se čaje.
"Hm. Jsi opravdu unikátní, ale nebojte se... takhle to zvládneme společně, sice to zabere spoustu času, ale nabereš spoustu síly" Řekl učitelka.


Roky utíkaly a Yami trénovala neustále více a více. Rodiče si o ní dělali starosti, že to až přehání, ale Yami dobře věděla, že nastane čas, kdy bude muset odejít a proto se připravovala na těžkou divočinu a dlouhé cesty. Dusila v sobě celkem velký žal z toho, že jim nemůže nic říct a že nakonec bude muset všechny opustit. Stával se z ní člověk, který je strašně chladný a takměř bez jakýchkoliv pocitů. Zavinilo to hlavně to, že neustále trénovala a na nic jiného nemyslela. Taky neustále musela potlačovat bolest v srdci. S rodiči se pomalu přestala vídat. Vždycky domů přišla pozdě večer a jediné co udělala, bylo to, že zalehla do postele a spala. Jediné jídlo co konzumovala byl cejn zapečený v oplatku a nějakou tu vodu, která byla k mání ze zdejší studny.

Yami se opět vracela z celodenního tréninku. Doma již čekala matka s večeří. Jakmile došla domů, tak ani nepozdravila a šla do svého pokoje. To její matku celkem znepokojovalo a proto se rozhodla jít za ní. To už ale Yami stihla jít do koupelny. Prohlížela se nahá ve zrcadle a počítala škrábance. Matka otevřela dveře a Yami pokrčila oči a hodila po ní osušku.
"Hej! Zaklepu než někam vlezu! " Vykřikla Yami a její matka ihned zabouchla a přes dveře jí řekla.
"Večeři máš na stole... " Pak si odešla lehnout. Yami se vysprchovala a snědla si jídlo. Ráno už spolu nemluvili, protože vsichni byli v práci.


Jednou se probudila, ale nebylo to u sebe v pokoji, na co byla zvyklá. Yami se probudila ve speciální místnosti a na krku jí něco bolelo. Když si na to sáhla, tak hodně zasyčela bolestí. Místnost byla prázdná a Yami ležela na lůžku. Hned seskočila a podívala se do zrcadla a viděla, že má na krku vytetované číslo „92“. Nevěděla co to znamená, ale hodně se zhrozila, protože si myslela, že někdo přišel na její tajemství. V tu dobu již byla Yami plnoletá a myslela úplně jinak. Za tu dobu co trénovala ztratila spoustu pout se svými přáteli a značně i se svou rodinou. Yami vyšla z baráku a utíkala směrem domů. Rodiče nebyli doma, protože byli v práci. Vlítla do svého pokoje a do menší tašky si vzala ty nejdůležitější věci, které potřebuje na cesty. Neměla ani slzy u očí, zde se projevila její chladnost, kdy jí vůbec nebylo líto toho, že se chystá odejít. Otevřela otcův trezor ve kterým měl spoustu peněz. Ukradla co nejvíc se jí vešlo do tašky a utíkala do sídla, kde se učilo Kendo. Strážím nakukala, že si zde zapomněla oblečení. Yami ale měla jiný plán. Zamířila přímo do zbrojnice a tam ukradla posvátnou katanu Feron Charioto. Tato katana je vyrobena ze speciálního kovu, který je určen pro boj proti ninjům. Sek katany do určité části těla zničí na nějakou dobu chakrový tok. Vzhledem k tomu, že okolní svět je plný ninjů, tak volila tuto katanu, jako zbraň, který pro ní bude nejlepší a zároveň nejefektivnější. Zpáteční cestu volila oknem, protože stráže by jí nenechali projít s Feron Chariotoem připnutým na opasku u sukně. Yami vylezla na skálu, která fungovala jako úniková cesta při útoku ninjů. Zastavila se na kameni a naposled vzhlédla na vesnici. Viděla svůj oblíbený stánek s pečeným cejnem, který v jejím životě znamenal hodně. Odvrátila pohled a jedním malým senbonem vyryla do skály: „Watashi wa Eve!“. Senbon zahodila do dálky a utekla únikovou cestou. Po cestě se ještě zastavila a u skály se skolila a uvědomila si, co vlastně udělala. Prodělala záchvat a šíleně u toho brečela. Netrvalo to dlouho a Eve se vzchopila, utřela si slzy a se svojí chladnou povahou vyrazila do okolního světa. Tím začalo její putování pod jménem Eve Kurosu →
tl;dr „Putování“: Eve putovala krajinou a seznamovala se s okolníma nástrahama. Nachytala se na spoustu pastí, které tu byli nastraženy. Naštěstí u sebe měla léčivo, takže se dokázala ošetřit, aniž by měla nějaké problémy. Tetování na krku si zakryla obvazem, aby to nikdo neviděl, protože zde byla šance, že by to někdo poznal a Eve by tak mohla mít problémy. Při putování taktéž trénovala a lovila si potravu. Dokázala si tak v divočině zdokonalit schopnosti Kenda a naučit se schopnost, která přicházela z katany a to byla schopnost Yasuri-Me. Poprvé co to Eve použila, tak skolabovala. Stálo jí hodně energie, dostat tu schopnost do rukou. Někdy byla Eve opravdu zoufalá, ale nedávala to najevo. Ve vesnici, která vypadala, že je obývaná ninjama, si pořídila plášť, který jí skrýval před okolím. S nikým nekomunikovala, jenom tak nenápadně sbírala informace, které létali vzduchem. Eve se dozvěděla o městě Suichu a taky zaslechla jeho polohu. Eve v tom viděla jedinou šanci, jak uspět. V takovým městě by se totiž měla dobře a jejím podvědomí věřila v to, že by se tam mohla i změnit. Zamířila proto směrem k Suichu, podle informací, které posbírala.

Foto:

____

Podstata:
Raiton
(Zatím o ní neví)

Hlavní atribut:
Šerm s katanou, rychlost.

Specializace:
Kenjutsu - Kendo

Zbraň:
ZVN + Senbony v pouzdrech na nohách.

Feron Charioto – Legendární Katana
-
Feron Charioto je speciální katana, která v sobě drží démona ???, Chariota. Její schopností je to, že při zásahu dokáže zastavit chakrový oběh v místě zásahu. Déle poskytuje svému uživateli svojí sílu za cenu životní síly uživatele. Síla Chariota je neskutečně silná, ale je vysoce omezená tím, že je zapečetěný v kataně. Jsou různé spekulace, že si z uživatelů nebere jejich sílu jen pro to, aby jí pak použil k tomu, aby pomohl uživateli, ale spíše k tomu, aby se dostal z katany a zničil tak pečeť. S uživatelem komunikuje převážně v mysli a to jen za vyjímečných podmínek. Dokáže také vytvářet různé iluze, které dokáží přemístit uživatele ve snu na místo, které Charioto ovládá a zobrazuje se ve své lidské podobě. (Pravá forma zatím není známa)Spoiler:
 


Techniky:

B
-
~ Yasuri-Me ~

Silný bojový mód s katanou. Tento mód umožní aktivovat Yasuri mod.  Yasuri mod zvyšuje reflexi, přesnost, rychlost, a sílu katany. Celková schopnost Kenda se tak zvýší o několik úrovní po dobu několika minut. Je to silný mód, ale uživatele celkem vyčerpá. Aktivuje se soustředěním svojí mysli na katanu. V boji se tento mód aktivuje celkem těžko. Aby uživatel mód aktivoval přímo v boji, pod nátlakem, musí být na vysoké úrovni. Eve ho tedy aktivuje před tréninkem, nebo před bojem. Většinou ale tento mód nepoužívá, protože nemá příležitost. Vystačí si tedy se svojí zkušeností s Kendem.

~ Jikkō ~

Uživatel využije sílu svého zdroje a vytvoří tak svůj temný klon v blízké vzdálenosti, který si automaticky vybere cíl, který chce uživatel zneškodnit. Klon nevydává žádné zvuky. Jenom, když se napřáhne katanou, tak je slyšet švih. Klon přetrvává do té doby, než ho uživatel neodvolá, nebo nepřítel nezničí. Když klon zmizí, zanechá po sobě menší obláček černé energie, která se po chvilce rozpustí do okolí. K této technice je potřeba jediná pečeť, která se musí aktivovat při styku s rukojetí. Uživatel tak složí ukazováček a prostředníček do vodorovné polohy.
Zkušenosti:
Dlouhodobé trénování Kenda. Při boji na blízko (šerm) je velmi silná. Okoukala spoustu blokovacích a zásahových technik, které tvoří nádhernou synchronizaci s jejím bojovým stylem. Zkušenosti se zabitím pár lovců.

Naposledy upravil Myri dne Wed May 25 2016, 15:32, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: Eve Kurosu   Wed Jan 27 2016, 23:10

Super! Povoleno a můžeš začít psát.

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
avatar

Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: Eve Kurosu   Wed Mar 16 2016, 12:29

Update

- Historie -> Flashbacky
- Přidané "Vztahy"
- Rodina -> Status matky na mrtvá
-> Dodatečné inf u otce
- Doplněné informace pro Chariota.
- Edit v oblíbené -> Byla tam chyba, která je teď přeškrtnutá.
- Přidané 2 fotky
- + Něco málo ke zkušenosti
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: Eve Kurosu   Thu Mar 17 2016, 13:59

Paráda Smile

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
avatar

Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: Eve Kurosu   Mon May 23 2016, 22:42

Technika:

Jméno: Jikkō
Rank: B
Popis: Uživatel využije sílu svého zdroje a vytvoří tak svůj temný klon v blízké vzdálenosti, který si automaticky vybere cíl, který chce uživatel zneškodnit. Klon nevydává žádné zvuky. Jenom, když se napřáhne katanou, tak je slyšet švih. Klon přetrvává do té doby, než ho uživatel neodvolá, nebo nepřítel nezničí. Když klon zmizí, zanechá po sobě menší obláček černé energie, která se po chvilce rozpustí do okolí. K této technice je potřeba jediná pečeť, která se musí aktivovat při styku s rukojetí. Uživatel tak složí ukazováček a prostředníček do vodorovné polohy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Eve Kurosu   

Návrat nahoru Goto down
 
Eve Kurosu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Kage Wars: Vyhnanství :: Suichu Kyanpu :: Charaktery-
Přejdi na: