Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 Rodiny

Goto down 
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 24
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Rodiny   Sat Feb 06 2016, 12:49

GirihariPopis: Girihari je rodina, která pochází ze sopečných zemí, které zanikly už před několika lety. Dlouho přežívali v tomhle těžkém světě právě díky svým –skoro zázračným- schopnostem, díky kterým byli také velkým terčem lovců. Jsou nepostradatelnou částí Tokaie, kde jsou právem nejuznávanější rodinou. Jejich schopností není Kekkei Genkai, ale Kekkei Tōta které je velkou vzácností ve světě ninjů. Je složené ze 3 základních živlů – Suiton, Katon, Doton. Členové rodiny mají od narození 3 podstaty, které dokážou ovládat, dosáhnout však jejich spojení je velice náročné. Nejtěžší je spojení katonu a suitonu, protože chakra těchto dvou podstat se dost odpuzuje a vzniká velká nestabilita. Členové tedy své KT dokáží vytvořit až kolem 17 let tvrdé dřiny. Často se stává, že členové této rodiny hrozně zpychnou, když dosáhnou spojení všech 3 podstat. Nedá se říci, že by byli všichni arogantní, ale jsou na sebe dost hrdí a mají vysoké sebevědomí.

Kekkei Tōta: Gurasuton [Element: Sklo] – Sklo je velmi zajímavým prvkem, které má obrovskou škálu využití. Je silné – ale zároveň křehké. Nebezpečí tkví právě ve vlastnostech, který by jiní, považovali za slabinu. Uživatelé tohoto KT dokáži manipulovat sklem v různých formách, záleží však na uživateli s jakou silou se narodí. Někteří používají jen silné tvrzené sklo – jiní zase využívají víc té křehké stránky.

Známé techniky:
A rank – Gurasuton: Amatsu Kigen [Nebeské povstání] – Uživatel složí řadu pečetí a udeří dlaní do země, kam vypustí část své chakry. V tu chvíli se v lajně před ním začnou ze země vynořovat skleněné bodce vysoké asi 3 metry. Postupně jeden za druhým, až do vzdálenosti 10 metrů slušnou rychlostí. Projedou skrz vším, co zasáhnou.

B – rank – Gurasuton: Gurasu Heki [Skleněná zeď] – Uživatel po pár pečetích vytvoří skleněnou zeď z velmi silného, širokého skla. Říká se, že je skoro nerozbitná. Zeď se dá využít v kombinaci s další technikou.

B- rank – Gurasuton: Ame Senbon [Déšť jehel] – Aby uživatel mohl použít tuto techniku, potřebuje mít v dosahu nějaký skleněný objekt. Nejlepší je v kombinaci s Gurasu Heki protože je to široký plochý objekt. Uživatel složí pouze 2 pečetě a z objektu začnou vyletovat skleněné ostré jehly, které dokáže nasměrovat.

C – rank – Gurasuton: Kai [Uvolnění] – Touto schopností disponuje každý uživatel Gurasutonu. Jedna pečeť jednou rukou pro uvolnění a skleněný objekt, který je v dosahu se roztříští na malé kousky. Krystálky jsou samozřejmě extrémně ostré a pokryjí dosah i několik metrů. Onen objekt se totiž roztříští jakoby výbuchem. Kousky skla jsou tedy vymrštěny vysokou rychlostí do okolí.
Nevýhoda!: Můžou snadno zasáhnout i uživatele.

C – rank – Gurasuton – Uživatel nepotřebuje skládat žádné pečetě a ani to nemá určitý název. Zkrátka dokáže vytvářet sklo na povrchu svého těla. Většina si dělá z kloubů na ruce ostrou čepel, nebo obalí část svého těla tvrdým sklem který tvoří štít – opět kombinace se senbonem.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 24
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: Rodiny   Sat Feb 06 2016, 14:56

ItazukiPopis: Rodina Itazuki má stejně jako zbylé 2 klany patřičné místo v Tokaii. Je to rodina z které pocházejí velmi dobří ninjové, kteří nacházejí největší uplatnění v boji v prvních řadách. Většina starších z rodiny mají vůdčí pozice co se boje týče - Hlídek, stráží, průzkumníků. Jsou to takový "váleční generálové". Stejně jako Girihari jsou velice uznávaní a hodně lidí k nim vzhlíží ať už jsou v jakémkoliv věku. Nevýhodou je, že od nich každý dost očekává a to některým členům rodiny vadí. Především dívkám, protože přenechávají vůdčí pozice mužům z rodiny a lidé od nich chtějí taky všelijaké výsledky.

Kekkei Genkai: Kuroi Chi [Černá krev] - Jedná se o částečně pasivní KG které proudí v žilách každého člena rodiny už od jejich narození. Má spoustu zvláštních vlastností:
1. stupeň - Uživatel dosahuje ve věku 15ti let.: Odolnost - Černá krev posiluje tělo a dodává pozoruhodnou odolnost. Normální úder do jejich těla je jako udeřit do pěkně svalnatého a silného chlapa. Netvoří se jim modřiny a úder uživatele je též mnohem silnější než obyčejného člověka ve stejném věku. Tato schopnost se též vyvíjí věkem - starší osoby jsou natolik odolní že není možné je ostrým předmětem (třeba katanou) bodnout příliš hluboko nebo vážněji poranit.

2. stupeň - 18 let - Krev posiluje chakru a sama jí vytváří. To zaručuje větší chakrový objem v těle uživatele a tím pádem vydrží mnohem dýl.

3. stupeň ??? - Říká se že jediný kdo vlastní 3tí stupeň černé krve je Saniro.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 24
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: Rodiny   Sun Feb 07 2016, 14:47


NatsuinPopis: Rodina Natsuin je považována za jakési knihomoly. Kdokoli něco potřebuje vědět, jde rovnou za nimi, protože největší šance že se něco dozví je právě u nich. Nemají Kekkei Genkai, ale jejich znalosti se předávají od generace po generaci. Nikdo neví kde to vzniklo, ale jde o pečetící techniky, které starší učí ty mladší. Členové této rodiny jsou velmi sečtělí, chytří a nejlíp jim je ve své rodinné knihovničce. Jsou velmi užiteční pro různé pasti, bariéry, ochranné prvky apod. Mají velkou škálu využití.

Schopnosti: Pečetících technik je opravdu spousta různého druhu a na různé využití. Patří mezi ně i mimo jiné Kuchiyose no Jutsu, které rodina Natsuin už zkoumá dlouhé léta. Mají však pár základních pečetících technik které lidé z Tokaie znají už spoustu let a které se členové učí od dětství do 18ti.

A-Rank- Fūinjutsu: Kuroi-Sendo[Černá smrt] - Uživatel složí pečetě a dlaní udeří člověka na kterého chce pečeť uvést. Musí na něm ruku však udržet nejméně 2 vteřiny což není tak úplně snadné. Uživatel vytvoří na těle oběti pečeť která má tvar černého kříže. Sama o sobě nic nedělá, ale vztahuje se na 2 části které může uživatel využít dle libosti:
1. část - "Joumae [zamkni]" Složí řadu asi 30ti pečetí (což chvilku trvá) a po dokončení aktivuje pečeť na těle nepřítele. Pečeť se začne roztahovat po celém těle, dokud není celý pokrytý černými kříži, které nakonec vypadají jako mříže. Trvá to asi 15 vteřin než je pečeť kompletní a po dokončení kompletně zablokuje veškeré chakrové body, svaly a nervy. Oběť tedy celá ztuhne jako socha a nemůže vůbec nic dělat. Je dá se říct v pečetícím vězení a jeho tělo je naprosto disfunkční. Jediné co dokáže tak dýchat. Dokud uživatel nesloží stejné pečetě nebo obět nezemře, tak zůstává zapečetěný.
2. část - "Anrokku [odemkni]" Uživatel místo první možnosti složí pár jednoduchých pečetí a aktivuje pečeť na jeho těle jiným způsobem. Kříž se rozevře, takže uvnitř něho vznikne jakýsi malý prostor který se rozzáří chakrou. Obět pocítí obrovskou bolest a kříž se jakoby znovu spojí do zářícího místa. Vytvoří tak ještě větší záři a bolest dotyčného. Kříž celý zmodrá a nakonec se taky přemění na chakru. Pořád ale jedná o chakru dotyčného, kterou kříž vyrve z těla a nakonec od něho odloučí. Modrá záře se tedy oddělí od těla a rozplyne se ve vzduchu, takže připraví obět o velkou část chakry. Pokud je pečeť umístěna třeba na končetinu a je použita tato druhá část, tak je tato končetina ochromena na několik hodin.

B-Rank Fūinjutsu: Hensei Kae[Změna] - Uživatel složí pečetě a přiloží dlaň na nějaký neživý objekt. Na něm se objeví značka spirály. Následovně udělá totéž znovu na jiný objekt. Tím se ty dva spojí a jednoduchou aktivací si objekty prohodí místa. Nezáleží na vzdálenosti či velikosti objektu. Pečetě se aktivují jednoduchým "Kai". Čím jsou ale objekty větší, tím větší je spotřeba chakry pro aktivaci.

C-Rank Kuchyiose no Jutsu [Technika přivolání] - Oblíbené ninjutsu používané rodinou Natsuin. Uživatel přivolá kdekoli odkudkoli živého tvora s kterým má sepsanou pečetící smlouvu.Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Rodiny   

Návrat nahoru Goto down
 
Rodiny
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Kage Wars: Vyhnanství :: Tokai Kyanpu :: Informace o vesnici-
Přejdi na: