Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 Tokai Kyanpuu

Goto down 
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 24
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Tokai Kyanpuu   Sat Feb 06 2016, 13:44

Útočiště a tábor Tokai se nachází uvnitř menšího jeskyního komplexu který má pouze jeden východ. (Viz. foto) Není velký ani malý. Rodiny uvnitř vybudovali jakousi dřevěnou osadu složenou z několik řad malých domků. Některé mají dokonce strop jeskyně jako střechu jak jsou zastavěné. Dohromady žije v Tokaii asi kolem 100 lidí. Jídlo pochází hlavně z lesů kolem jeskyně, kam chodí skupinky lovit zvěř. Osada je plná silných ninjů kteří jsou svojí aktivitou venku známí pro velké množství lovců. Nikdy však neobjevili jejich úkryt a proto zde lidé žijí už dlouho. Není tedy možné že by zde byl nějaký slaboch neschopný boje. Naopak se jednou za čas tvoří skupinky ninjů kteří jdou "lovit Lovce" a čistí tak okolí od různého nebezpečí. Poslední dobou je ale situace vážná a po jejich úkrytu pátrá víc a víc Lovců.
Všichni se dost dobře znají a proto není možné aby se někdo cizí mezi nimi ukrýval. Už od založení osady, tehdejší vůdce zavedl pravidlo které se dědí až dodnes - V 15 letech každý dostane jakousi cejchu(značku) která je vypálená do kůže.Touto značkou jsou pojistěni, že osoba opravdu patří do tábora a nejde o žádného špeha. Východ z jeskyní je na severní straně, kde je opatřen velkou kamennou zdí která slouží jako brána. Z venčí tudíž nejde ani poznat, že tam nějaký jeskyní komplex je. Zeď je hlídána stráží zevnitř, která obsahuje alespoň jednoho člena z rodiny Natsuin. Na zdi je vyryta jakási pečeť skrz kterou mohou lidé procházet jakmile je aktivována. Z venčí je vyrytý též malý znak který vypadá spíš jako normální šmouha na kameni. Když ale ninja nahromadí chakru do prstu a přejede po ní, dá znamení stráži uvnitř která ho pustí dovnitř.


Nad jeskyním komplexem se nachází malé opuštěné městečko které bylo za války obýváno lidmi, kteří zásobovali ninji zbraněmi, jídlem apod. Když ale nastala reforma, lovci objevili toto město a za napomáhání ninjům je všechny vyvraždili. Městečko vypálili, ale ještě dnes tam stojí kamenné rozbořené domy, stopy po útocích a sem tam nějaké rozbité zbraně povalující se po ulicích. Obyvatelé jeskyň to záměrně nechali v takovém stavu, aby lovci neměli důvod se tam vracet a něco hledat. Jsou to tedy rozbořené trosky na které už léta nikdo nesáhl. Proto se útočiště nazývá "Tokai" [Město].

Návrat nahoru Goto down
 
Tokai Kyanpuu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Kage Wars: Vyhnanství :: Tokai Kyanpu :: Informace o vesnici-
Přejdi na: