Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 Páťa - pracuje sa na tom :D

Goto down 
AutorZpráva
Páťa
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 22
Bydliště : Bratislava

PříspěvekPředmět: Páťa - pracuje sa na tom :D   Tue Feb 09 2016, 01:43

Osobné informácie


Meno:
Lilo

Priezvisko:
Ryugo

Vek:
19

Pohlavie:
Žena

Sen:
Túži po tom, aby vo svete vládol mier a spravodlivosť, aby ľudia žili v harmónií medzi sebou i s prírodou. Chce ukázať, že aj ninjovia-medici sú veľmi dôležití a aj napriek tomu, že sa špecializuje na liečenie je potrebná a schopná aj v boji. Túži dokázať aj samej sebe, hlboko vo svojom vnútri, že rodičia by na ňu boli hrdí.

Životopis:
Lilo nemala najmilšie detstvo. Narodila sa tri dni po otcovej smrti. Katsuro bol skvelým bojovníkom, jedným z najlepších a tak dostával a plnil veľmi ťažké úlohy. To sa mu nakoniec stalo osudným. Zanechal za sebou manželku v posledných týždňoch tehotenstva a 7-ročného syna Yoriho. Pre Yuki to bol veľký zásah a tak porodila o niekoľko týždňov skôr – narodila sa Lilo. Otca teda pozná len z rozprávania druhých ľudí.

Vie teda, že bol veľmi talentovaný, silný a istým spôsobom aj obávaný. Mama bola pred založením rodiny taktiež veľmi dobrou bojovníčkou a brat Yori išiel v šľapajach rodičov. Lilo od malička sledovala staršieho brata pri tréningu, vedela, že čoskoro sa bude to isté očakávať od nej – tvrdo trénovať, makať na sebe a stať sa silnou bojovníčkou ako jej mama a otec kedysi. Lilo však už ako malá cítila, že sa asi narodila do nesprávnej rodiny.

Nechcela bojovať. Nemala rada boj. Jasné – trénovala, ako sa patrilo, ale keď sa dalo, tréningom a bojom sa vyhýbala. Často utekala z domu na miesta, kde ju nikto nenašiel, kde bola sama a bolo tam ticho. Bolo veľmi výnimočné vidieť ju bez knihy v ruke. Od kedy sa naučila čítať, čítala nonstop. Pátrala po nových informáciách zo všetkých oblastí, no časom našla záľubu vo vede a tá ju priviedla k liečeniu. Keď mala 9 rokov, rozhodla sa, že sa stane medičkou.

Yuki mala pre svoju dcéru asi ako jediná pochopenie. Aspoň sa ju snažila chápať, bola tolerantnou a milujúcou matkou. Lilo bola veľmi uzavretá do seba, pretože bola nepochopená okolitým svetom, jediný na koho sa mohla vždy obrátiť bola jej mama.
Veľký zlom v živote Lilo prišiel, keď jej mama zomrela vo veku 43 rokov. Lilo mala 10. Prišla o jedinú osobu, ktorá ju vedela pochopiť. O ktorej jedinej vedela, že jej na nej naozaj záleží. Zostali s bratom sami.

Yori mal vtedy 17 rokov, už bol samostatný, zodpovedný sám za seba,  ale po smrti matky mu pribudla aj zodpovednosť za malú sestru. Mal ju rád, veľmi, ale nemal toľko pochopenia ako ich mama. Snažil sa sestru pochopiť a byť jej oporou, no nedarilo sa mu. Vedel, že v Lilo už definitívne neprebudí záujem o boj a tak sa ju snažil podporovať v tom čo si dala za cieľ. Lilo videla, že brat sa naozaj snaží a vážila si to, no nikdy sa pred ním nedokázala naplno otvoriť. Nikdy to nedokázala pred nikým, len pred svojou mamou, ktorá tu už pre ňu nebola.

Roky sa vzdelávala, všetok čas venovala štúdiu a práci s chakrou – učila sa liečebné techniky, snažila sa zlepšovať v tom čo ju bavilo. Rozhodla sa všetkým naokolo ukázať, že rodičia by na ňu jedného dňa boli hrdí, aj keď sa nevyžívala v boji.Vzťahy


Rodina:

Katsuro Ryugo
Otec, bol skvelý ninja, zomrel vo veku 36 rokov v boji.

Yuki Ryugo
Mama, bola veľmi chápavá, asi jediná osoba ktorá Lilo chápala a podporovala ju v tom, čo naozaj chcela. Zomrela vo veku 43 rokov.

Yori Ryugo
O 7 rokov starší brat, perfektný bojovník po rodičoch, má “malú” sestru rád, ale často pre ňu nemal pochopenie, ktoré potrebovala. Keď Lilo súrne potrebuje je tu pre ňu, ale ich vzťah je naozaj komplikovaný. Má 26 rokov.


Priatelia:
-Vlastnosti


Povaha:
Povaha Lilo sa posudzuje len veľmi ťažko. Jej správanie totiž závisí od toho, s kým sa práve baví.
Pokiaľ sa baví s niekým, kto je jej nesympatický, správa sa často nepríjemne až povrchne.
Ak niekoho nemá rada, je vyslovene drzá, podráždená a niekedy pôsobí arogantne.
Ak sa jej však niekto zapáči, je milá a obetavá.
A keď si niekoho naozaj obľúbi a začne ho mať rada, rozdala by sa a dala by mu aj posledné.
Je však veľmi uzatvorená do seba, preto len málokto vie, aká je naozaj vo vnútri. To sa podarí zistiť en vyvoleným. Navonok sa snaží pôsobiť ako silná, nezávislá žena. Tvári sa chladne a nerada prejavuje city. Hlboko vo vnútri je to však nešťastná a nepochopená osoba. Snaží sa tešiť zo života aj napriek tomu, že veľa dôvodov nemá. Najradšej by bola priateľská a dobrá ku všetkým, má však strach z toho, že jej ľudia ublížia ak ich pripustí moc blízko k sebe. Preto si utvorila okolo seba schránku, ktorú je veľmi ťažké preraziť.
V týme pracuje bezproblémovo, pokiaľ je všetko v súlade s jej svedomím, je zodpovedná a úlohy si plní ukážkovo.
Je veľmi energická, pozitívna a mierumilovná. Dokáže byť riadne tvrdohlavá ak niečo chce, ale snaží sa pochopiť druhých. Je veľmi lojálna.
Snaží sa počúvať ľudí a zapamätať si každý detail o nich, analyzuje a hodnotí si ich v hlave od prvej sekundy stretnutia.

Obľúbené:
Má rada ticho a samotu. Rada chodí do prírody, kde je pokoj a môže sa venovať vlastným myšlienkam alebo knihám. Miluje dozvedať sa nové informácie, či už z kníh, alebo od skúsenejších ľudí - rada sa učí.

Neobľúbené:
Vojny, zbytočné boje a krviprelievanie, ubližovanie prírode, nespravodlivosť.

Zlozvyky:
Zvykne si ľudí zaškatuľkovať počas prvých troch minút stretnutia a potom sa prvotného dojmu ťažko púšťa.Výzor


Farba vlasov:
Fialová

Farba očí:
Modro-zelené

Výška:
170 cm

Váha:
53 kgSchopnosti


Štýl boja:

-Ninjutsu= Stále
-Genjutsu= Vôbec
-Taijutsu= Často

Podstata:
Fūton

Vybavenie:

Taška, ktorú nosí cez rameno:
dve rolničky, drát
skalpel, dezinfekcia, obrúsky
pilulky (rýchlejšie obnovenie krvi po jej strate v boji)
3 zvitky na privolanie zbraní (2x 5 ihlíc, 1x 5 kunaiov, 1x 5 shurikenov)

Zadné púzdro s rýchlym prístupom:
ihlice, jeden kunai, dva shurikeny, bomby (plynové, dymové, ľahké)

Techniky E z akadémie:
Bunshin no Jutsu - klon
Kakuremino no Jutsu - maskovanie
Kawarimi no Jutsu - zámena (nap. za poleno)
Nawanuke no Jutsu - vyslobodenie zo zviazania
Henge no Jutsu - premena na osobu/predmet

Techniky D:

Techniky C:


Foto:

Návrat nahoru Goto down
 
Páťa - pracuje sa na tom :D
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Kage Wars: Vyhnanství :: Suichu Kyanpu :: Charaktery-
Přejdi na: