Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 A tak to začíná...!

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

A tak to začíná...! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   A tak to začíná...! - Stránka 6 Icon_minitimeMon Mar 14 2016, 17:16

Kiyo <-

Když si odcházel z místnosti tak tě nikdo nezastavil. Tvůj otec i bratr tě raději nechali jít, protože věděli jak moc se Sanirem nesouhlasíš a držet tě tu by pro tebe bylo jen za trest. Dorazil si domů kde sis sbalil něco málo na cestu a vydal ses přímo k jižní části jeskyně. Do jeskyního komplexu v labyrintu vedla jen jedna cesta. Úzká štěrbina přímo na jižní straně kde končila vesnice. Když si tam dorazil, zahlédl si zapálenou pochodeň zavěšenou na zdi přímo u vchodu a vedle ní stoličku na které seděla postava. Byla to nejspíš hlídka která měla zabránit, aby se do jižní části někdo dostal. Když si ale přišel blíž, zahlédl si malou drobnou postavu. Byla to asi 18ti letá holka která si v ruce hrála s kunaiem a v puse žvýkala žvýkačku jako o život. Vypadala dost znuděně, no není divu když nemá nic na práci. Po chvilce tě ale v dálce zahlédla a trochu nechápavě se na tebe zakoukala. Byla překvapená že se tam někdo chystá a ještě ktomu Natsuin. Čekala tedy až dorazíš blíž. S tím kunaiem v ruce se snažila působit nebezpečně, ale moc jí to nešlo vzhledem k tomu že to byla mladá, drobná holka.

A tak to začíná...! - Stránka 6 Final-fantasy-girls-xiii-bow-best-246683

Ostatní <-

Saniro, Osore, Ichiro

Poslechl si co řekl Kiyo, ale ten ihned na to odešel. Saniro se jen usmál a zavrtěl hlavou. Pohlédl na Tamae, která na něho vzápětí reagovala. Pozorně jí poslouchal dokud nedomluvila.
"Kdybych ti řekl o svém plánu, opravdu bys mě nechala odejít s armádou lovců a nechala bys Hime aby mě mučila než by se rozhodla mě vzít do pevnosti?" Pověděl klidným tónem a usmál se. Pak jen přistoupil zase blíž ke stolu a znovu pohlédl na svou dcerku.
"Ne, pozval jsem vás sem, abych nemusel vymýšlet další plán který by se vám nelíbil. Proto chci vaše nápady." Vysvětlil a to už ho Tamae motivovala k tomu, že vlastně on by měl být vůdce už jen proto, jak působí na lidi. Vyslechl si jí ale už se neusmíval. Opravdu to bylo to co slyšet nechtěl ale pak si jen rukou přejel po čele a potichu si povzdychnul. Řekla to celkem hezky a on na to neměl moc co namítnout. Nebo možná jen nechtěl stát proti své milované.
"Co tedy navrhuješ drahá? Abych je vedl?" Reagoval vzápětí ale to už Tamae stihla vyklopit i své plány a návrhy co by se mělo udělat. Ostatní se chvilku odmlčeli protože nečekali Sanirovu odpověď a tak je zajímala zase ta tvá reakce na to. Pak si ale Osore odkašlal protože dlouho nic neřekl a usmál se na Tamae.
"Zařízení ne, ale znám pár pečetících pastí které se aktivují když někdo kolem projde a může nám to dát signál. Párkrát jsem je už použil." Odpověděl ti a přikývnul že ti rád pomůže. Pak oslovila Girihari členy schůze. No Aizen opět nebyl moc užitečný tím co řekl, ale zajímal ho názor Ichira stejně tak jako Tamae. Ten jen povzdychl protože byl z téhle schůze celkem vyšťavený.
"Vytvořit zrcadlo s ruznými vlastnostmi díky chakře není takový problém. Tedy alespoň pro mě ne, ale je to hrozně náročné na chakru a promítat obraz z několika zrcadel jako z kamer by bylo až moc náročné. Pokud máš ale zájem mě nějak využít tak jsem tady. Rád je vymlátím všechny do jednoho za to co tu předvedli." Řekl a usmál se na tebe přičemž si prokřupl prsty. Shin jen vytočeně sledoval Sanira a neměl chuť se nijak přidat do konverzace. Vůbec ne potom, co řekl Kiyovi.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

A tak to začíná...! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   A tak to začíná...! - Stránka 6 Icon_minitimeMon Mar 14 2016, 17:56

Tamae Itazuki

"Musel by si mě svázat a zamknout v domě." Odpověděla mu na rovinu. Jí samotné to bylo jasné, ale chtěla tím jen zdůraznit tu pointu, myšlenku daného problému. Drahá zopakovala si a v duchu se usmála. "Ano otče. Ať chceš nebo ne si jejich neoficiálním vůdcem a pokud se za něho prohlásíš tak nikdo nic nebude namítat." Pověděla mu vážně a rozhlédla se kolem. Nevěděla jak bude reagovat Osore, ale jediného koho tu teď viděla, že bude proti je Shin. Bylo jí to líto Shina měla ráda, hlavně protože to byl jeden z mála, který jí následoval za zrádcem a dokonce se přední postavil vlastním tělem. Teď si ho nejspíše obrátila proti sobě tak jako si Kiyo obrátil svými narážkami jí. "To je přesně ono. Něco nenápadného. Lovci nejsou na tyto věci zvyklý. Nikdo si toho nevšimne." Odpověděla a usmála se na Osoreho. Nikdo pro ní sice vůdce nebyl, ale věděla že může být velmi užitečný. Protáhla se od toho jak byla neustále opřená o stůl a pohlédla na Ichira. "Ano něco takového by bylo skvělé. Slyšela jsem, že si velmi mocný a známý se svými technikami a sklem. Doufala jsem v něho takového. Možná bychom mohli najít i způsob jak lovce zmást. Vytvořit falešné stěny ze zrcadel. Kolem ruin města nad námi jsou lesy. Můžeme tím lovce zmást. Nechat je bloudit v kruhu. Samozřejmě, že to bude chtít dlouhou přípravu, ale myslím si, že zrcadla jsou v tomto velmi silnou zbraní. Hlavně v té správné ruce." Dopověděla a usmála se na Ichira. Čekala od něho něco velikého, aby dostal svého uznání a respektu. Nezapomněla ani na Aizena a jeho sklo. Otočila se a chvilku očima hledala po okolí až našla malý špičatý skleněný předmět, který musel Osore donést domů, protože ho dostal od ní. Položila ho na mapu. "Todle se nám také může hodit. Být to z trochu tvrdého skla. Můžeme to rozmístit pod zem a kontrolovat tak pohyb jednotek. Zrcadla je můžou zmást, vaše pečetě je můžou odhalit. A podle síly skla můžeme odhadnout kolik se jich zde pohybuje. Samozřejmě za předpokladu, že jste schopni udržet techniky na značnou vzdálenost." Hlasitě vydechla, protože celou dobu mluvila a všechny sledovala pohledem. Todle jí bavilo byla ve svém živlu. Nevěděla jak na to budou reagovat, či vůbec jí budou chtít poslouchat, ale doufala, že se všichni společně schodnou na několika bodech. "Todle by mohla být naše obrana. Máme spoustu skvělých ninjů, kteří se můžou zapojit do jednotlivých úkolů. Máme moc přetvářet krajiny a měnit počasí. Ukažme jim, že udělali chybu zahrávat si s ninji z Tokai!" Zakončila a na všechny významně pohlédla.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

A tak to začíná...! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   A tak to začíná...! - Stránka 6 Icon_minitimeMon Mar 14 2016, 19:43

Aizen Girihari

Saniro úplně ignoroval Aizena a to ho celkem naštvalo. Něco chtěl, ale stejně si to řešil podle sebe. Tak ať si políbí. Proletělo mu hlavou a dal si svojí pravou nohu kotníkem přes levou. Už nechtěl nic říkat, protože to bylo zbytečné a Aizen z toho stejně nic neměl. Byl celkem naštvaný, ale nedal to na sobě vědět. Ichiro konečně něco řekl a Aizen s tím souhlasil. Kývnul na Ichira a nohu dal dolu. Snad jenom Ichiro, nebo můj otec by dokázali něco takového. Já jsem na něco takového ještě slabej... Řekl si v mysli a pak se podíval na svojí ruku. Sevřel jí v pěst a pak se pomalu zvedl. "To snad už dořešíte. Jsem tu stejně absolutně zbytečný." Řekl a odešel z místnosti, jestli mu v tom tedy nikdo nezabránil. Měl v plánu jít na ošetřovnu a promluvit si s otcem. Bylo toho hodně, co chtěl Aizen vědět. Během několika minut si dokázal zhnusit Sanira, což většinou pro Aizena bylo nemožné, si takhle někoho rychle zhnusit. Vždycky v někom hledat světlou stránku, ale tu Saniro podle Aizena prostě neměl. Myslel jenom na sebe a když mu někdo chce poradit na jeho rozkaz, tak stejně všechno utne, nebo jednoduše to celé odignoruje. Aizen ho měl až pokrk.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

A tak to začíná...! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   A tak to začíná...! - Stránka 6 Icon_minitimeTue Mar 15 2016, 13:12

Kiyo Natsuin

Někdo to tu hlídá nebo jde jen o odpočívající holku? Každopádně bych měl přijít s nějakou lží. Pomyslel si, když z dálky viděl osobu, která seděla u vchodu do jižní části jeskyně. Už když ji viděl, tak se zasmál a začal jí mávat, aby to vypadalo, jako že sem měl v plánu přijít přímo za ní. "Ahoooj!" Zvolal z dálky s upřímným úsměvem. Jakmile k ní došel, tak se uculil a sundal si ze zad batoh. "Jak dlouho tu už hlídáš? Poslal mě sem Saniro. Jsou momentálně v našem domě u mého otce a jednají o tom útoku, co zde dnes nastal." Navázal konverzaci a pomalu z batohu vytáhl dvě své sušenky, při čemž tam zůstaly ještě další dvě. Následně ji obě podal. "Saniro mi řekl ať sem dojdu a vystřídám tě, že svolává radu celé hlídky. Jsou u nás doma, ale asi se to přemístí do jeho domu." vypadlo z něj. "Jo a tady jsme si dovolil ti donést pár těch sušenek, aby ses po cestě najedla." Ani se nepředstavil, protože ho musela znát, když jde o syna vůdce. Musím dodat trochu důvěry. Pomyslel si a pokračoval. "Vím, samotnému mi to přijde trochu vtipné, že zrovna Natsuin se přidal do hlídky, ale přeci jen nemohu celý život hledět jen do učebnice ne?" Sám se trochu pobaveně zasmál a koukal na ní. Čekal jak na to celé zareaguje.

Mezitím
Pro všechny

"ah, ty nejsi poslední?" Zamračila se žena s rudými vlasy, která akorát pustila k zemi mrtvé tělo jednoho z lovců. Stála uprostřed nějakého temného lesu, kde na zemi ležela tři mrtvá těla lovců a před ní stál další. "Už dlouhou dobu tě hledáme! Myslíš si, že budeš chodit po světě jen tak a zjišťovat si všechno, co se ti zlíbí? To dnes končí, holčičko." Řekl lovec a vytáhl si zpoza zad meč. Jakmile se dotkl jeho rukojeti, tak najednou meč začal celý hořet. Žena dala hlavu trochu na stranu a nechápavě se na něj podívala. "Ty si bereš do souboje meč, který hoří? Váááu, taková inovace." Zasmála se a pak rukou ukázala nahoru nad lovce, který se tam koutkem oka podíval a v ten moment se jeho hlava ocitla v oku jakéhosi lanka, které se najednou stáhlo. Žena luskla prsty a skrz lanko z nebe prolétl rudý blesk, který muže úplně usmažil. "Takhle je to vždycky." Zakroutila hlavou, ale to už za svými zády slyšela dupání a křik. Někdo za ní běžel a rozhodně jich nebylo málo. "Sakra to vás vytváří z hlíny ne?" Zeptala se sama sebe, protože nechápala, kde se ti lovci furt berou. To už před ní však stálo dalších 6 lovců, kteří k ní pomalu přicházeli a byli připraveni ji sundat. "Víte co? Na tohle já nemám čas. Mějte se." Kousla se do prstu a následně se praštila do břicha, kde měla vytetovanou jakousi pečeť. Udeřil do ní z nebe rudý blesk a zmizela. Aizen zrovna chtěl odejít z místnosti, když se však přímo před ním u vchodu rudě zablesklo a před ním stála Nami Suikafuurado ze Suichu Kyanpu. Nenechala ho vůbec projít a naopak do něj konečky prstů trochu strčila, aby odstoupil dozadu a ona mohla projít. Jak do něj trochu strčila, tak pocítil menší elektrickou ránu, která v něm probudila krátké mravenčení po celém těle. "Promiň, ještě jsem celá taková nabitá." Zasmála se a pak se rozhlédla po místnosti. "No jéje, takovou pozornost jsem si ani nezasloužila." Pousmála se, ale následně přejela pohledem přímo na Osoreho. "Osore, přišla jsem za tebou. Jde o sraz vůdců, který svolává Daisuke."
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

A tak to začíná...! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   A tak to začíná...! - Stránka 6 Icon_minitimeTue Mar 15 2016, 20:43

Ostatní <-

Tamae promlouvala skrze svou taktiku a plány na které jen ostatní přikyvovali protože to konečně znělo jako opravdový plán a taktika. Když domluvila tak se Ichiro usmál.
"Na jednotlivých technikách se můžeme domluvit, nikdy jsem nezkoušel je držet na velkou vzdálenost ale myslím, že by to neměl být velký problém." Odpověděl jí Ichiro sebevědomě a Osore jen přikývnul.
"Pro zabezpečení jsem určitě pro!" dodal s úsměvem a pohlédl na ní. V tom se ale Aizen sebral a dal se do odchodu. Nikdo nechápal proč, protože tam nikdo proti němu nic neměl. Byla to však jeho volba. Když v tom se před ním zjevil rudý blesk a Saniro jako jediný na to zpozorněl dříve, než se Nami objevila. Zjevila se mladá žena, známá jak pro Osoreho tak pro Sanira.
"Mňam!" Vydal ze sebe Ichiro když si jí prohlédl od hlavy až k patě na což reagoval Haruki, který seděl vedle něho. Hlasitěji se zasmál a trochu ho pošťouchnul.
"Nami-san! Rád tě vidím, už je to tak dlouho." Vyhrkl ze sebe radostně Osore a poukázal na židli vedle sebe aby se posadila. To už ale řekla důvod proč tu je a všichni zpozornili.
"Eh, no nemyslím si že bych byl já vhodný pro takové zasedání elit." Pověděl a trochu se začervenal. Hned co to dořekl pokračoval Ichiro který si prohrábl své dlouhé bílé vlasy.
"Proč neřeknete rovnou že tady to mají pod palcem Itazuki." Ušklíbl se a svůdným pohledem si znovu prohlídl Nami.

Saniro dobře znal Daisukeho a vzhledem k situaci bylo jasné, co musí udělat.
"Já zastoupím Tokai." Řekl klidně a všichni se tomu ani trochu nedivili. Spíše jakoby to čekali. To už ale nedokázal poslouchat ani Shin a proto se zvedl, a odešel z místnosti.
"Aizen mě doprovodí. Nevím oč půjde ale Girihari jsou nejlepší prezentací naší vesnice. Ichira tu potřebuji kvůli obraně Tokai a nejlepší volba proto budeš Ty. Proto nikam neodcházej." Pověděl svým hlubokým tónem a chytl Tamae za ruku.
"Máme tu totiž problémy s lovci." Vysvětlil Nami důvod toho všeho a kývl na svou dcerku.
"Na chviličku..." řekl potichu a odvedl jí do vedlejší místnosti kde se za nimi zabouchli dveře.



Otočil se k Tamae čelem a odhrnul jí vlasy z čela.
"Nechce se mi od tebe vzdalovat, ale Daisukeho, vůdce Suichu Kyanpu znám dobře a bude to nejlepší volba. Věřím ti a jsem si jistý, že to tu zabezpečíš a něco vymyslíš než se vrátím. Máš k dispozici Osoreho i Ichira kteří budou spolupracovat." Vysvětlil a usmál se. Pořád měl ve tváři ten hrdý pohled, ale zároveň zamilovaný - kterého sis mohla až teď všimnout. Sáhl do kapsy a vytáhl složený papírek který ti podal a přistoupil k tobě trošku blíž.
"Tady jsem sepsal vše co vím o technikách a zbraních lovců. Celkově o jejich výbavách a taktikách. Myslím že se ti to bude hodit až budeš připravovat obranu nebo nedejbože když s nimi přijdeš do styku." Vysvětlil a znovu se usmál. Vypadal starostlivě. Víc než kdykoliv předtím a to už bylo co říct. Lehce tě chytl za bradu a naklonil se k tobě. Vypadalo to že ti chce dát polibek jako předtím. No stalo se něco jiného a velmi nezvyklého. Když vaše rty splynuly, pootevřel ústa a do těch tvých vklouzl jeho jazyk. Z počátku to byl velmi zvláštní pocit, až příliš intezivní a mohlo ti to přijít divné, přeci jen tě začal líbat tvůj otec a to nebylo zrovna všední. Když se však jeho jazyk dotknul toho tvého, ucítila si brutální mravenčení ve svém těle. Jakoby se tvé tělo zbláznilo a nebyla by si schopná se odtrhnout ani kdyby si fakt chtěla. Dostala si tak silnou facku chtíče že to bylo přímo neuvěřitelné. Tak neuvěřitelné že ti to mohlo hned být podezřelé. Polibek předtím mohl být ovládán emocemi a adrenalinem z boje takže to nebylo divné. Tohle však divné bylo a ikdyž Saniro cítil totéž, nereagoval na to, jakoby ho to ani nepřekvapilo. Spíš jak kdyby věděl oč jde. Tvé tělo se začalo třást a cítila si neuvěřitelný nával chakry. Měla si chuť na tomhle místě dotonem postavit vodopád a suitonem z něho spustit tuny vody. Chytl tě kolem pasu a přitiskl si tě k sobě. Vášnivě tě líbal a ty si skoro přestala vnímat okolí. Všechny problémy, nynější situace, vše bylo pryč a ty si se cítila úplně svobodná. Na stolku v místnosti opodál stála sklenka s vodou která se začala třást. Netrvalo dlouho a sklenka se převrhla, ale voda místo toho aby se vylila, se vznesla do vzduchu a poletovala nad stolem. Cítila si z ní svojí chakru což skoro nebylo možné protože to nebyla tvá voda a přesto se hýbala aniž bys chtěla. Zaslechla si tlukot Sanirova srdce které ti proběhlo tvým tělem jako mráz po zádech. Ihned si věděla že je to jeho srdce, protože dívčí srdce bije rychleji. Uběhlo pár vteřin za tu dobu a ty si cítila tak nekonečnou vášeň, touhu a závislost, že ti v tu chvíli přišlo, že jakmile odejde tak umřeš. Po chvilce se od tebe odtrhnul a oběma rukama ti zajel do vlasů přičemž sklonil hlavu jakoby v sobě chtěl udusit tu touhu se tady na tebe vrhnout. Voda spadla na stůl a všude se rozlila.
"... Buď na sebe opatrná. Nebudu pryč dlouho..." Vydal ze sebe potichu a olízl si rty jakoby právě ochutnal tu nejsladší věc na světě. Nevěděl jak na to budeš reagovat, styděl se protože mu na tobě tak moc záleželo a nevěděl, jestli tím něco nezkazil.

Kiyo <-

???

"A-ahoj.." Pověděla nechápavě když k ní přiběhl, ale trochu se usmála. Vypadala celkem mile a hlavně roztomile. Potom si ale vysvětlil své počínání a ona se na to jen hlasitě zasmála.
"Tak Saniro tě klidně poslat mohl, ale to mě opravdu nezajímá. Stejně jako všichni zpropadení Itazuki. Pff, jak já nesnáším elitáře." Odfrkla si a protáhla se na své židličce.
"Copak si jen další figurka v řadách Natsuinů? Achjo. Nojoo, ty si vlastně Osoreho synáček. Hele řeknu ti to takhle, Saniro není velitel strážní jednotky takže mě jeho příkazy nezajímají. Navíc mě sem výslovně poslal tvůj fotřík a nemám nikoho pouštět. Takže když tě neposlal Osore tak nemáš šanci kámo!" Vyplázla jazyk a zasmála se. Nepůsobila nějak arogantně, jen prostě vypadala dost neústupně a loyálně.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

A tak to začíná...! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   A tak to začíná...! - Stránka 6 Icon_minitimeTue Mar 15 2016, 22:14

Nami Suikafuurado

Všimla si jak z ní je Ichiro vyplácaný a dokonce se dočkala i nemístné poznámky. Koukla na něj koutkem oka "Ještě jedna pubertální narážka a ty tvé bílé vlasy se zbarví krví, cucáčku." Řekla mu a pak znovu koukla na Osoreho. "Moc se nezdržím, takže postojím. Musím zase do Suichu Kyanpu, protože byla napadena Malekaiem. Lovci byli poraženi a momentálně držíme Malekaie v zajetí a já byla povolána zpět, abych z něho dostala nějaké informace, protože jsem prý v mučení nejlepší." Řekla rázně a znovu se podívala na Ichira jestli má stále nějaké blbé poznámky. Jenže ji zarazila ta informace, že místo Osoreho půjde Saniro, který pak někam odvedl svou dceru. "Takže už nejste vůdce, Osore?" Zeptala se trochu nechápavě.

Kiyo Natsuin

Kiyo si ji samozřejmě vyslechl a pak se začal smát. "Tak já tu ze sebe dělám takového blbce a ty přitom jsi na mé straně." Zasmál se. Asi nechápala, co se to zrovna děje, protože se tam smál jak idiot. Pak se však uklidnil, zhluboka se nadechl a dal se do vyprávění a vysvětlování této situace. "Omlouvám se, myslel jsem si, že jsi jedna z těch ninjů, kteří zde slepě následují Sanira. Teď jsem byl na poradě, kde Saniro řekl, že nechce být vůdcem vesnice, kde mu jsou všichni ukradení a nezáleží mu na životech obyvatel. Opřel se do rodiny Natsuinů a mě již přestalo bavit přihlížet na to, jak se tu každý mé rodině směje. Proto jsem se popravdě rozhodl jít do jižní části, kde chci zjistit, proč je to tak zakázané a případně se vrátit s nějakými informacemi. Když jsem tě viděl, tak jsem zkusil zalhat, ale jsi úplně jiná než jsem si myslel." Usmál se a pak na ní dál koukal. "Takže? Pustíš mě dovnitř nebo budeš dělat, že jsi hodná holčička, která se bojí porušit zákon člověka, který ji rozhodně nepřijde zkontrolovat?" Zvážněl, ale to co řekl rozhodně nemyslel vážně, protože by o svém otci nikdy neřekl nic špatného, ale přišlo mu, že potřebuje trochu popostrčit.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

A tak to začíná...! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   A tak to začíná...! - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 16 2016, 00:07

Aizen Girihari

Když odcházel, tak se před ním objevila nějaká žena. Aizen se sebou trochu cukl, protože to nečekal.   Překvapeně se na ní podíval a pak ho prstama odšoupla a dala mu i menší šok, který způsobil Aiznovi mravenčení. Arjj. Proletělo mu hlavou. "D-dobrý..." Řekl, když kolem něho prošla a protáhl se. Ta žena tu byla kvůli srazu vůdců, což Aizena taktéž překvapilo. Sraz vůdců? Osore-sama bude míst aspoň něco na starosti. Pomyslel si a už pomalu sahal na kliku, když ale Saniro vyslovil, že zrovna on bude zastupovat Tokai. Otočil se a sotva je viděl přes záda té ženy. Hm... tak to lituju toho, kdo ho bude doprovázet. Stejně si s sebou vezme Tamae. Prolétlo mu hlavou a pak řekl to, co Aizen nechtěl slyšet. Řekl, že jeho doprovodem bude Aizen. Zakroutil očima a postavil se vedle té ženy, aby ho bylo vidět. "Dobře. Rád vás doprovodím" Řekl směrem na Sanira. "Kdy se vyráží?" Zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

A tak to začíná...! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   A tak to začíná...! - Stránka 6 Icon_minitimeThu Mar 17 2016, 17:54

Tamae Itazuki

Oba starší s ní souhlasili. Tamae se v duchu usmála, protože jí připadalo, že jí poměrně dost akceptují i když se chová jako kdyby byla jejich vůdce. To jí samozřejmě jenom víc těšilo. Pohlédla na Aizena a zatvářila se nechápavě. Dala mu šanci se podílet na důležité obraně a předvést své umění a on to v podstatě vzdal. Objevila se žena, kterou Tamae nikdy neviděla. Vše to vysvětlilo když promluvila o svolání vůdců. Ostatní tábory ? Podivila se tomu, protože za celý její život nikoho z jiného tábora nepotkala a teď to vypadalo, že jich je více a dokonce se snaží držet spolu. Osore už asi ne. Pomyslela si a nepřítomně pohlédla do mapy, jako kdyby se na ní objevilo něco co tam dříve nebyla. Do konverzace se nezapojila, protože chtěla, aby se její otec konečně ozval což se stalo. Jen byla překvapená, že si sebou vzal Aizena, který se před chvilkou ještě spakoval. On ? No snad ho dá otec dohromady. pomyslela si, protože bylo očividně vidět, že situaci předtím nezvládl ať už za tím stálo cokoliv. Zpozornila, protože její otec na ní kývl.

Asi nějaké pokyny. Myslela si Tamae a vkročila do druhé místosti Osoreho domu a tázavě pohlédla na Otce. Ten začal s vysvětlováním. "Neboj se ukážeme lovcům naší sílu." Odpověděla mu a kývla hlavou. Byla ráda za slova, která k ní pronesl, protože to vypadalo, že je na ní opravdu hrdý a důvěřuje jí v jejích úsudcích. Paráda. pomyslela si když přebírala papírek. Cítila se tak velmi důležitě, protože to byla ona komu svěřuje informace a ona je mohla využít k tomu, aby upevnila svojí pozici. Cítila se šťastně vypadalo to, že jí zatím všechno vycházelo jak chtěla. Kromě jediného. Mrzelo jí, že Saniro odchází, ale zároveň byla pyšná, že to bude on kdo bude reprezentovat jejich vesnici a klan. Nenuceně se usmála a pohlédla na Sanira. Chytl jí za bradu a chystal se jí políbit. To v podstatě nestihl, protože když jí chytl za bradu tak se ihned naklonila a okamžitě ho políbila jako kdyby na to celou dobu čekala a teď konečně byla příležitost. Mohlo ho to překvapit, protože u toho zavřela oči a vypadalo, že si to užívá. Ona sama byla překvapena jeho dalším postupem, protože vypadalo, že sdílí její pocity. Nebylo to pro ní něco překvapivého, protože chtěla a možná by to i ona sama zkusila. To co bylo pro ní překvapení  byl nával chakry, která se dostavoval jako předtím, ale tentokrát mnohem více. Problém byl, že to neměla kam poslat a tak se cítila nekontrolovatelně a vzrušeně. Saniro si jí přitáhl a ona ho objala. Velmi pevně, ne jako kdyby ho chtěla rozmáčknout, ale jako kdyby chtěla zdůraznit své pocity. Kdyby neměl Saniro černou krev tak by nejenom měl oděrky na oblečení, ale i nejspíše několik šrámů na zádech od Tamae. Sklenička se převrhla, ale voda poletovala. Neviděla to, ale cítila to. Právě teď cítila jako kdyby  jí patřilo všechno. Jako kdyby dokázala zvednou moře a něco uvnitř jí říkalo, že to má udělat. Odtáhl se od ní. Byl to pro ní šok, který nevěděla jestli rozdýchá. Tváře měla červené a její oči jí prozrazovali. Koukala je jako divoká šelma na svojí kořist, která byla tak blízko a tak daleko. Dopověděl slova, který jen tak tak zachytila a olízl se. Nevěděla, kde se to v ní vzalo, ale neptala se. Pustila jeho záda a jak sklopil hlavu tak své dlaně přesunula na jeho líce. A jednou ho políbila jak jenom nejsilněji mohla. Přičemž si neodpustila kousnutí do rtu, které věděla že mu z kůži nic neudělá i přes intenzitu, kterou do toho vložila. Krok od něj odešla jako kdyby přetrhla lano, které je k sobě přivázalo. "Ty buď opatrný." Odpověděla, protože se cítila neporazitelná. Silnější jak on. Pohledem přejela po rozbité skleničce a vrhla se do dveří, aby se vrátila k ostatním. Byla na ní vidět něco jiného. Byla to hlavně odhodlanost a její přísné oči, které jako kdyby nabrali veškeré vědění. "Měli by jste ihned. Brzy bude noc a mi máme spoustu práce." Odpověděla a pohledem přejela všechny ostatní. Bylo na ní vidět, že právě teď se cítí velmi sebejistě.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

A tak to začíná...! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   A tak to začíná...! - Stránka 6 Icon_minitimeFri Mar 18 2016, 18:16

Kiyo <-

???

Znovu se hlasitěji zasmála a zavrtěla hlavou.
"Sanira a následovat? To je skoro urážka. No i přesto že teď dost dobře chápu důvod toho, proč si sem přišel, tak tě stejně dál pustit nemohu. Pochop že i přesto jaký tvůj otec je, je tu spousta varovných pečetí a pastí. Nedostal by ses tam kam bys chtěl ani kdybych tě pustila." Vysvětlila a znovu si začala točit kunaiem kolem prstu jakoby se nechumelilo. Vypadala celkem nezlomně a asi ani hloupá nebyla.
"A už vůbec nepočítej s mou pomocí když se ani představit neumíš." Dodala a uraženě odvrátila pohled.

Ostatní <-

Všichni

"Páni, když je drsná tak je sexy." Prohlásil překvapeně Ichiro a Haruki vedle něho se znovu zasmál přičemž ho trochu popíchl prstem.
"Ichiro-san prosím..." Reagoval na něho Osore a pak se usmál na Nami.
"No víš, vůdce stále jsem, ale máme tu větší problémy s lovci a lepší bude když to teď převezme Saniro." Vysvětlil a zase usmál. Nechtěl působit nejistě ale nevěděl moc co si myslet. Raději by si někam zalezl ke knížce a nic neřešil, ale to teď opravdu nemůže. Pak se ale podíval na Aizena a mírně přikývl.
"Buď opatrný. Víme jaký Saniro je a venku je spousta nebezpečí." Podal ti varování a zase usmál.

Saniro se trochu zasekl protože Tamae na to reagovala líp než by čekal. Byl přímo nadšený a šťastný hlavně po tom co mu vlepila další pořádnou pusu. Mírně přikývl na to, že má být opatrný a to už Tamae vtrhla zpátky mezi ostatní. Saniro jí následoval a opět souhlasně přikývl.
"Můžeme vyrazit ihned..." Pověděl směrem k Nami a čekal její vyjádření. Haruki se trochu ušklíbl protože se mu líbila tahle sebevědomá Tamae, která sem vtrhla jako vyměněná a viděl v ní opravdovou dcerku Sanira.

Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

A tak to začíná...! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   A tak to začíná...! - Stránka 6 Icon_minitimeMon Mar 21 2016, 15:45

Kiyo Natsuin

Promlouvala mu do duše, proč ho tam vlastně nemůže pustit. Kiyo ji poslouchal a začínal si v hlavě uvědomovat, že to možná bylo až moc rychlé rozhodnutí a možná by do jižní části vůbec vstupovat neměl, ale lákalo ho to. Nelákala ho přímo ta myšlenka navštívení jižní části, ale spíše to, že by se mohl konečně něco dozvědět. Každopádně zakroutil hlavou a udělal krok dozadu. Jenže to už mu vytkla, že se neumí představit. Trochu se pousmál. "Já? Ty víš moc dobře, že jsem Kiyo Natsuin, ale ty sama ses vůbec nepředstavila, takže mi nic nevyčítej, jo?" Poslední slovo "jo" trochu protáhl, aby pochopila, že to nemyslí zle, ale spíše ze srandy. Pak začal trochu přešlapovat, protože tam nechtěl vběhnout nebo se tu s ní dohadovat, stačilo mu, že už se dohadoval jednou. "Takže taky nemusíš Sanira? A já myslel, že jsou tu všichni ovečky, co ho slepě následují a přitom mu na zdejších lidech nezáleží." Zeptal se ji a kroutil hlavou.

Nami Suikafuurado

Když měl Ichiro opět nemístnou poznámku, tak jen zakroutila hlavou. Když ji Osore vysvětlil, proč nepůjde on sám, tak na to nic neřekla. Osoreho trochu znala a věděla, že není zrovna moc na dobrodružství. Stejně se jí to ale nelíbilo. Pak se otočila na Sanira a Aizena. "Fajn, sraz bude tentokrát v Yuki Kyanpu, protože je to nejstřeženější místo, co snad známe. Svolal to Daisuke, protože má plány na změnu celého světa." Poté zpoza zad, kde měla opasek vytáhla svitek, na kterém bylo několik pečetí a podala ho Sanirovi do rukou. "Skrz tento svitek se přenesete na nejbližší bod u Yuki Kyanpu." Vysvětlila mu a pak se otočila opět směrem k Osoremu. "No nic, musím ještě do Oto Kyanpu, tak se tu mějte." Pak složila pár pečetí a otočila se směrem k Ichirovi a mrkla na něj, při čemž se znovu rudě zablesklo a zmizela. Jenže jeden malý bleskový výboj dolétl směrem k Ichirovi a měl mu dát menší elektrickou ránu. V hlavě tušila, že řekne něco ve smyslu, že mají mezi sebou nějaké láskyplné napětí až z toho dostal ránu, ale to už neřešila, jen mu chtěla dát malou pecku.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

A tak to začíná...! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   A tak to začíná...! - Stránka 6 Icon_minitimeMon Mar 21 2016, 16:48

Aizen Girihari

Aizen jen pokrčil obočí, když Ichiro jel po Nami. Člověk se dokáže změnit opravdu rychle. Pomyslel si. Saniro vyšel z druhé místnosti hned po Tamae a prohlásil, že můžou ihned vyrazit. Aizen se otočil na Nami. Hmm... jak je to asi daleko? Nikdy jsem takhle venku nebyl. Bude to pro mně nová zkušenost. Těším se, až uvidím jiné okolí, jiné ninji. Bude to super. Létalo mu hlavou a už si přál, aby tam byli. Nami vytáhla svitek, který je má přemístit do blízkosti Yuki Kyanpu. Když stál vedle Nami, tak vzal svitek a předal ho Sanirovi. "Můžeme vyrazit." Řekl směrem na Sanira a pak se otočil na ostatní. "Zlomte vaz. A ne, že převrátíte Tokai vzhůru nohama. Hehe" Zavtípkoval a čekal, až Saniro použije ten svitek. Nikdy předtím takhle necestoval, takže ani nevěděl, co to obnáší, ale byl strašně natěšený.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

A tak to začíná...! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   A tak to začíná...! - Stránka 6 Icon_minitimeMon Mar 21 2016, 20:59

Kiyo <-

Hina Miu

Pousmála se na tebe a zastrčila si kunai do kapsy. Byla trošku překvapená že se opět ptáš na otázku kterou skoro označila jako hloupou. Hlasitěji si tedy povzdychla a opřela se do židličky.
"Ano, ale jsi kluk a slušnost je se nejdříve představit. Ah, to je dnes morálka... Mé jméno je Hina Miu a patřím do strážní jednotky." Představila se a pak se hlasitě nadechla.
"Přímo ho nesnáším. Jak jsem řekla, Itazuki si tu dělají co chtějí a nikdo není schopný s tím něco udělat. Nevím jestli mu na lidech tady záleží nebo ne, každopádně nesouhlasím s tím co dělá ale nikoho můj názor nezajímá. Koho by taky zajímal názor holky která ani nemá rodinu." Zasmála se tomu ironicky a z batohu který měla vedle židličky vytáhla nějaký smotaný svitek který měl přes sebe zvláštní pečeť, kterou si ještě nikdy neviděl. Pohlédla na něho a výraz ve tváři jí dost zesmutněl. Svitek ale vzápětí hned strčila do kapsy a zase se vynuceně usmála.
"A proč ty nemáš rád Sanira?" Zeptala se aby změnila téma.

Ostatní <-

Všichni si vyslechli Nami načež zmizela zas jak blesk. Stihla ale mrknout a hodit výboj na Ichira který po ní vyjížděl. Ať už to myslel ze srandy nebo vážně, to nikdo nevěděl. Schytal ale malý výboj kterému se ani nepokusil vyhnout a trochu se otřepal.
"Viděli jste to? Jiskra přeskočila!" Zasmál se a pak všichni odvrátili pohled na Aizena který aktivně donesl svitek Sanirovi. Saniro se na to jen usmál protože cítil v Aizenovi velké nadšení a to bylo lepší než čekal. Vzít sebou někoho nudného by nebylo to pravé ořechové. Převzal si tedy od Aizena svitek a mírně na něho přikývl. Pak se ještě naposledy podíval na Tamae zdrceným pohledem že jí musí opustit a to už pomalu rozevřel svitek kde bylo několik pečetí.
"Hodně štěstí, dejte na sebe pozor." Pověděl Osore a mírně se usmál. Ichiro se taky usmál a přikývl motivačně na Aizena. Ten ale chytl Sanira za rameno, který následně složil několik pečetí na onom svitku. Po obou zbyl jen bílý mráček a do vteřiny byli pryč.

Tamae ucítila v tu chvíli silnou bolest u srdce. Bylo to jako bodnutí nožem, což ti mohlo i trochu podlomit kolena. Ucítila si zároveň velký nával únavy, jakoby ti vyprchala všechna chakra. Nevyprchala, ale když Saniro zmizel, tvůj chakrový oběh se zpomalil a vrátil se do normálu. Což v tu chvíli byl divný pocit a cítila si se úplně slabě. Po chvilce ti ale mohlo dojít, že přesně takhle se cítíš pořád, kromě posledních chvil se Sanirem. Jen teď ti to kvůli té změně přišlo divné.
"Jsi v pořádku?" Zeptal se Haruki starostlivě a všichni na tebe odvrátili pohled.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

A tak to začíná...! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   A tak to začíná...! - Stránka 6 Icon_minitimeMon Mar 21 2016, 21:51

Tamae Itazuki

Sakra pomyslela a trochu se jí podlomili kolena. Ruce napnula a zapřela se o stůl s mapou. Vypadala jako kdyby dostala neviditelnou ránu a tak se i cítila. Všimla si všech přítomných pohledů, co jí nebyla příjemné, kvůli stavu v jakém jí viděli a hlavně se necítila už tak dobře jako předtím. Zvláštní. Pomyslela si, ale teď nad tím nechtěla uvažovat. Ne, než to tady dořeší. Nesměla na sobě ukázat jakoukoliv slabost. Zhluboka se nadechla a narovnala se. Pohlédla na Harukiho kývla hlavou. "Ano, jenom se mi zamotala hlava." řekla vážně a nejspíše bylo i vidět, že to není jenom to. Jenže taky svým vážným postojem dala najevo, že to nemají dále rozebírat. Projela pohledem zbylé účastníky, Ichira,Osoreho,Harukiho. Byla poměrně spokojená, protože tu v podstatě měla od každého klanu někoho a zároveň jí všichni naslouchali. "Takže, kde jsme to skončili. Jo. Po dobu co bude Saniro pryč by jsme se měli zaměřit hlavně na obranu a vesnici samotnou." Pověděla a nějak tušila, že s ní budou souhlasit. "Můžeme dát do kupy všechny co nám můžou pomoci s obranou, protože každý zná svojí část. Ichiro bylo by fajn využít veškerých schopností klanu Girahari. Zrcadla nebo skleněné předměty jako je tento. Pověděla a ukázala na stůl, kde byl stále skleněný objekt od Aizena. Pak pohlédla na Osoreho. "Vaše pasti, pečetě nebo znalosti. Vše by bylo dobré právě teď vyložit na stůl. Vše se teď změní. Nesmíme polevit. Musíme vědět o všem co se v lese jenom mihne. Nic nás nesmí překvapit jako posledně." Dopověděla a to už se rozhlížela po všech. Zahleděla do mapy a sledovala černé linky, vyznačující místo Tokai. "Nesmíme si dovolit, aby na nás zatlačili ještě tvrději. A až nastane ten správný moment. Vrátíme úder." Zakončila vášnivě se zatnutou pěstí."Příprava může začít hned, ale vše bych uskutečnila až od zítra. Pokud ovšem souhlasíte." Dodala na konec a na všechny se významně rozhlédla. Už tu nebyl Saniro, který by jí bránil nebo podporoval. "Nejspíše už se setmělo a byl to dlouhý den. Lidé budou chtít oslavovat." Pomyslela, ale vypadala, že jí se oslavy rozhodně týkat nebudou.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

A tak to začíná...! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   A tak to začíná...! - Stránka 6 Icon_minitimeMon Mar 21 2016, 22:26

Ichiro, Osore, Haruki

Trochu nejistě se na sebe všichni 3 ohlídli když si řekla že si v pořádku ale dál to neřešili. Osore se na to ale tvářil dost zamyšleně.
"Že by...? Ne to je nesmysl.." Pomyslel si a pak jakoby se probudil.
"Znám pečetící pastě které dokáží odhalit, znehybnit, oslepit, paralyzovat nepřítele. Záleží jen na tobě jaké z nich chceš využít. Začít s tím zítra je moudré, jste všichni unavení a někteří chcete oslavovat dnešní vítězství. Zítra mě tedy najdeš zde až budeš chtít rozmístit ty pasti. Rád ti pomohu. Ale s přípravou opatrně, nevíme jestli tam někde kolem nejsou další." Pověděl Osore a usmál se na tebe.

"Vezmu si dnes v noci na starost stráž. Moje jednotka si taky potřebuje odpočinout a já zatím vymyslím jak by se dalo využít sklo v takovém typu obrany." Řekl Ichiro celkem rozumně a prohrábl si vlasy.

"A já dohlídnu nad pořádkem ve vesnici. V noci tu bude asi dost živo a nerad bych ještě nějaké nepokoje. Dneska sou všichni nabuzení adrenalinem a to není moc dobře." Reagoval jako poslední Haruki a společně s Ichirem se připravili k odchodu aby dál Osoreho neotravovali. Než však odešli tak se na tebe podívali a čekali jestli nemáš ještě nějaké přání nebo něco co by si jim chtěla sdělit.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

A tak to začíná...! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   A tak to začíná...! - Stránka 6 Icon_minitimeTue Mar 22 2016, 13:35

Kiyo Natsuin

Její výtku, že se měl představit první, protože je kluk absolutně neřešil, protože mu to přišlo v tuhle chvíli úplně bezpředmětné. Co ho však dost zaujalo bylo to, že promluvila o Sanirovi a zdůraznila, že by ji stejně nikdo neposlouchal, protože je to holka bez rodiny. Říkal jsem si, že neznám nikoho s jejím příjmením. Zvláštní. Někdo ji někde našel nebo si sem našla cestu sama? To je nesmysl, aby se sem dostala sama. Přemýšlel, ale to už jeho oko vidělo svitek, který ho dost zaujal, protože to neznal. Co nezná, to je pro něj zajímavé, protože v podstatě chce vědět úplně všechno. Vědění a znalosti jsou pro něho základem úplně všeho. Ale uviděl, že se při pohledu na svitek trochu posmutněla, jako kdyby s tím měla spojené něco dost smutného a tudíž to mohlo být spojeno s její rodinou, o které zrovna mluvila. Na ten svitek se ji prostě musel zeptat. Věděl, že to asi není otázka, kterou by chtěla zodpovědět, ale musel, prostě musel. Už se nadechoval, ale to už se ho zeptala na Sanira. Kiyo chvíli mlčel, neboť nevěděl, zda je moudré takhle říkat, co se stalo na schůzi, ale pokud něco chtěl změnit, tak musel využít všeho, co se mu naskytlo. "Já Sanira vždy obdivoval, ale po dnešních událostech už nemohu. Udělal hloupé rozhodnutí, kdy poslal ninji proti lovcům, což mohlo odhalit naši pozici a pak na schůzi prohlásil, že mu na lidech Tokai nezáleží a jen chce, abychom docílili jeho cílů a porazili lovce, při čemž mu je ukradené, že přitom dost ninjů může zemřít, jako se tomu stalo dnes. Zároveň ten dnešní útok byl spíše proti němu, protože si během cestování udělal nějaké nepřátele a ty po něm pak pátrali." Vysvětlil ji a pak se na chvíli odmlčel, při čemž se podíval do země. Následně zvedl hlavu a trochu se pousmál. "Proč bychom to nemohli změnit? Je jedno, že nejsi ze zdejších rodin, jsi stejný člen Tokai jako jsem já nebo například Tamae, jakožto dcera rodiny Itazuki. Také se mi nelíbí, jak to tu mají pod palcem. Proto jsem se rozešel do jižní části jeskyně, která je tak střežená, že tam musí být něco, co by mohlo změnit pohled všech obyvatel, ale k tomu potřebuji tvou pomoc." Nabídl ji spolupráci, která by mohla pomoci změnám v celém táboře. Pak se ale podíval na místo, kde měla svitek. "Co je to za svitek, Hino?"
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

A tak to začíná...! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   A tak to začíná...! - Stránka 6 Icon_minitimeTue Mar 22 2016, 13:51

Tamae Itazuki

Postupně na každého kývla a nakonec se musela usmát. Líbilo se jí jak s ní souhlasili a každý se ujal své části. Škoda, že to nemůže vidět moje mamka. Pomyslela si, ale smutná nebyla. "Skvělé, zítra se do toho pustíme." Pověděla Osoremu a kývla na něj ještě jednou. Ichiro i Haruki se chýlili k odchodu. "Děkuji všem." Zakončila a šla s nimi ven. Pak se jen zastavila mezi futry a zpětné se ohlédla na Osoreho. "Doufám, že Kiyo pochopí, že vše dělám pro vesnici. A přidá se k naším snahám." Řekla mu a pak už jen zabouchla rozbité dveře, který měli vylomený zámek kvůli Sanirovi. Zhluboka se nadechla a rozhlédla se. Viděla několik lidi jak přebíhá sem a tam. Věděla, že tuto noc nejspíše budou slavit a možná se i poperou. Vím, že to zvládneš. Pomyslela si a sledovala záda svého strýce, který si dnes vzal na starost pořádek. Čekala, že dnes nebude chtít být doma, kvůli synovi. Doufala však, že až se ostatní opijí nebudou mu něco vyčítat, protože je otcem zrádce. Pomalu se rozešla k jejich domu. Prohlížela si spoustu oslavujících, ale i několik smutných lidí. Lidem se snažila vyhýbat, ale když nějaké potkala tak na ně hlavou kývla. Došla až k domu, kde otevřela dveře a posadila se na židli. Odsunula druhou a na ní si hodila nohy. "Co to bylo. Je to vážně tak, že když jsem s ... otcem. Můj oběh chakry se zrychlí." přemýšlela. Konečně měla nějaký čas pro sebe. Mají to tak všichni v klanu? pomyslela si a nehty ťukala o dřevěný stůl. Byla trochu nervozní a cítila se dost nesvá. "Snad se brzo vrátíš." Zatnula pěst a zhluboka se nadechla, jako kdyby to něco chtěla od sebe odfouknout. Sundala nohy ze židle a postavila se otočila se a očima mířila na polici. Věděla přesně kam, protože tam byla jejich společná fotka. Saniro i Mae se usmívali jenom Tamae se mračila. Byla to fotka, když jí bylo asi 6 let. Tentokrát se však musela usmát a pak vyrazila ke dveřím ven. Cestou natáhla ruku a vzala na sebe plášť a zakryla si hlavu. Zavřela za sebou dveře a procházela se po městě. Proklouzla několika domy a mířila k bráně jeskyně. Věděla, že tam bude Ichiro. Na cestě se zastavila a pohledem přejela rozsvícené skoro by se dalo říci hořící město, protože zde nebylo přírodní světlo. Tokai. pronesla potichu a usmála se.Pak už se, ale otočila a mířila k bráně. Ichiro jí už mohl spatřit jak se otáčela, ale byla zakrytá. Došla k němu blízko a sundala kapuci. "Ichiro. Pusť mě ven. Budu brzy zpátky." Pověděla mu a trochu se usmála.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

A tak to začíná...! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   A tak to začíná...! - Stránka 6 Icon_minitimeTue Mar 22 2016, 17:54

Kiyo<-

Hina Miu

Zasmála se a zavrtěla hlavou.
"Až najdeš způsob jak ty lidi přesvědčit aby s námi souhlasili tak ti dám pusu!" Znovu se zasmála. Pak se ale zahleděla do země a vypadala dost zamyšleně.
"Hm.. Jak bych s tím mohla pomoct? Jestli fakt chceš tak tedy běž, zřejmě si dost neústupný a já se nechci hádat." Mávla rukou směrem do jeskyně a hlasitě zívla únavou. Pak se ale Kiyo zeptal na svitek a i přesto že o tom fakt mluvit nechtěla tak se rozhodla, že se ti svěří.
"Tohle je jediné co mi zbylo po rodičích. Lépe řečeno po otci. Pamatuji si jen, jak mi to předal když jsem byla ještě hodně malá... Ani si nevybavuji jeho tvář.." Opět trochu posmutněla, ale vzhledem k tomu že vypadala dost náladově tak to nebyla taková tragédie. Pak se ale zarazila a vykulila na tebe oči.
"Počkat! Ty si vlastně Natsuin! Možná bys věděl jak ho otevřít!" Vyhrkla a hned ti ho hodila přímo do ruky.
"Nikdo zaboha nepřišel na to, co je tohle za pečeť." Vysvětlila a čekala na tvou reakci.

Tamae <-

Ichiro Girihari

Když si procházela vesnicí, viděla si spousty lidí co otevírali flašky s alkoholem. Ať už kvůli slávě z vítězství, nebo ze žalu, stejně si všichni našli důvod se dnes pořádně napít. Celkem to tam ožilo a místo potyček si všichni rozuměli, jakoby dávka bitvy s lovcema bylo to, co potřebovali.
Pomalu si došla k bráně která už byla opravená díky Natsuinům a u ní na jednom kamenu seděl Ichiro který na tebe ihned upřel pohled. Usmál se a vyskočil na nohy.
"Pusť mě ven? Hm, přímé rozkazy jsem už někde slyšel... Hmm, že by od tvého taťky? No i kdyby si fakt hodně poprosila tak tě samotnou nikam nepustím. Nevezmu si na triko že by se ti něco mohlo stát." Řekl narovinu a opřel se o bránu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

A tak to začíná...! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   A tak to začíná...! - Stránka 6 Icon_minitimeTue Mar 22 2016, 18:53

Tamae Itazuki

To je ten Ichiro, kterého znám. Pomyslela si. Mohlo to být pro něj překvapením, že se Tamae usmívá, i když odmítl její požadavek. Přistoupila k němu o pár kroků blíže. "Nechci ti rozkazovat a nechci tě prosit." Začala a tvářila se vážně. Byla od něho možná tak dva kroky. "Chci se podívat do města. Tam nikdo nikdy není. Před svítáním jsem zpátky." Pověděla a tušila, že to stačit nebude. Otočila hlavu a pohlédla na veselou vesničku a pak zpátky na něho. "Všichni slaví, i když je to jen začátek bojů. Proto tě žádám, aby si mi dovolil mít svojí chvilku. Nežádám tě jako Itazuki, podobně jako před pár hodiny na schůzi." Připomněla mu, protože tam s jejími nápady souhlasili. "Žádám tě jako Tamae. Ostatní bych mohla zastrašit nebo na ně zatlačit, aby mě pustili. Třeba jako na ty dva slabochy co si měl v kasárnách, kteří utekli hned co spatřili první lovce." Udělala k němu poslední krok. A byla už blízko "Jenže tebe můžu pouze žádat. A navíc to budeš mít u mě až něco budeš potřebovat. Ať už ode mně nebo od otce. Takže jak se rozhodneš ?" Zeptala a povytáhla jedno obočí. Vážně chtěla ven. Chtěla si ještě jednou prohlédnout zničené město. Černou oblohu, plnou hvězd. Měsíc, který jí chyběl a viděla ho párkrát za život.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

A tak to začíná...! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   A tak to začíná...! - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 23 2016, 17:23

Ichiro Girihari

Ichiro si tě chvilku překvapeně prohlížel a pozorně tě poslouchal. Když si k němu přistoupila posledním krokem, tak malinko couvnul a odvrátil pohled. Nevypadal na to, že by se styděl. Spíš se bál jakéhokoliv kontaktu kvůli Sanirovi. Věděl jak moc je na tebe fixovaný a tak měl doslova strach.
"No.. Na tohle ti nemám čím oponovat. Ale pokud chceš opravdu jít do města, tak půjdu s tebou. Kdyby se ti něco stalo tak by mě tvůj otec zabil, to musíš pochopit." Vysvětlil i když věděl že s tím moc souhlasit nebudeš. Jedno ale věděl jistě, samotnou tě pustit nemůže. V téhle době je to až příliš riskantní.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

A tak to začíná...! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   A tak to začíná...! - Stránka 6 Icon_minitimeThu Mar 24 2016, 01:50



Tamae Itazuki

"Chápu." Pověděla mu a usmála se což ho mohlo překvapit. Vypadala dost klidně jako kdyby to byla součást jejího plánu nebo jí to opravdu bylo jedno. V posledních hodinách se pro ně mohla chovat nevyzpytatelně, ale bylo to hlavně, protože nikdo nevěděl jaká je když něco opravdu chce. "Sám uvidíš, že nebudu dělat nic zajímavého a vrátíš se." Odvětila mu a ušklíbla se. Nechala ho otevřít bránu a prošla kolem něho. "Hlavně ať bude někdo na stráži." Upozornila ho, když vycházela ven na ucítila čerství vzduch. Na její vkus vycházeli příliš málo, proto chtěla využít tuto jedinečnou noc. Tentokrát bylo poznat, že to myslí vážně. To nevadí. Alespoň budu mít společnost. Pomyslela asi a šla dál. Nesledovala ho jestli jí následuje, nebo se vybavuje ohledně stráže. Neohlížela se a vyskočila na první strom. A pak přeskakovala na další dokud se nedostala na úroveň vesnice a nespatřila první domy.

Tamae hodně zpomalila a procházela zničenými domy. Byli to trosky něčeho co dříve existovalo. Města, které museli být plné života a emocí. Teď z nich byli pouhé trosky, ale Ichiro mohl vidět, že si ty domy prohlíží jako kdyby to byli nějaké okázale honosné stavby. "Stromy, které byli pokáceny, kvůli městu znovu vyrostli. Město muselo být postaveno dávno." Začala a prohlížela si jednotlivé trosky domů. "Slyšela jsem, že tu byli kováři, kteří dokázali ukovat ty nejostřejší čepele a hutníci, kteří dělali ty nejvyváženější šípy. Za vše byli potrestáni a jejich město bylo vypáleno." Povídala mu to co si načetla nebo slyšela od ostatních. "Celé rodiny zemřeli. Budovy byli zničeny a nikdo se sem nehodlal vrátit. Pohřbili to tu. Ocejchovali je jako zrádce a neměli slitování." Pokračovala bez náznaku lítosti nebo zlosti. Pomalu vyšla rozbořené schodiště, které vedlo na vyvýšené náměstíčko. Postavila se před polorozbořený dům, který měl jako jeden z mála kus střechy. Vyskočila na ní a ujistila se jestli bude držet. Drží. zhodnotila, když se střecha pomalu ani nehnula. Pomalu si lehla na vypálené hliněné kachličky a dala si ruce pod hlavu. Cítila se velmi uvolněně a v pohodě. S úsměvem pozorovala měsíc. Vzduch měl příjemnou teplotu a tak Tamae nebyla ani zima. "Todle mi chybí. Svoboda." Zakončila svůj výstup, u kterého ani nečekala že jí po celou dobu poslouchá, prostě se chtěla bavit ať už by tu byl on nebo jenom ona sama. Každopádně věděla, že teď jí bude následovat všude, takže se nebála, že by za ní na ten barák, střechu, nevyskočil. S nakloněnou hlavou pozorně sledovala své odhalené bříško, kde měla vypálenou značku Tokaie. "Brzy přijde čas, kdy vystoupíme znovu na povrch. Celá vesnice opustí jeskyni a my budeme moci svobodně žit. Všichni budou pak najednou moci obdivovat krásu měsíce, bez starostí a strachu. A víš proč ?" Zeptala se a konečně po celé té dlouhé době na něho pohlédla. Byla to řečnická otázka, protože hned pokračovala. "Většina lidí ani neví proč proti nám bojují. Možná, že ani nechtějí. Když jsem s nimi dnes bojovala. Viděla jsem pouhé figurky, co jsou v moci někoho vyššího, který si umanul, že nás zničí. Pokud nás bude hodně a dáme věci do pohybu možná vyhrajeme a ani v tom nebudeme muset být sami. Viděla jsem jak všichni Tokai hrdě brání. Dávali do toho vše." Hlasitě povzdychla a pohleděla na oblohu posetou hvězdami. "Jaké to bylo asi dříve. Slyšela jsem, že ninjové byli úplně všude a všichni je respektovali. To muselo být skvělí." Zakončila a vypadalo to, že už nebude pokračovat. Opravdu vypadala dost uvolněně a někdo by řekl, že i šťastně. Dnes pro ní byl velmi náročný a zlomový den. Vše jsem zvládla. pomyslela si. Více poznala svého otce a na radě s ní ostatní souhlasili a teď si chtěla tento moment završit jako svobodná osoba, která není lovena lidmi. "Jaké to asi může být. Co myslíš?" Zeptala se ho. Byl o několik let starší než ona. Přes všechno svoje postavení byl stále mladý a jí zajímalo jak se na to kouká on.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

A tak to začíná...! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   A tak to začíná...! - Stránka 6 Icon_minitimeFri Mar 25 2016, 20:25

Ichiro Girihari

Byl překvapený že si s tím tak jednoduše souhlasila. Neměl tedy námitky a následoval každý tvůj krok. Vešli jste do městečka, které mělo v noci i trochu děsivou atmosféru. Skoro až hororovou. Ichiro se stále bedlivě ohlížel a při chůzi se opíral o svůj oštěp s dlouhým skleněným hrotem. Na Tamae to zde působilo dost intenzivě a tak se rozvášnila a při svém relaxování na střeše se i hezky rozpovídala. Ichiro se posadil vedle tebe a sledoval měsíc na obloze stejně jako ty. Vítr si hrál s jeho dlouhými, stříbrnými vlasy, které v měsíčním svitu doslova zářili. Vypadal velmi uvolněně, zřejmě něco takového potřeboval po posledních událostech. Rozvázal si obvaz na ruce který měl z ošetřovny a ty si mohla spatřit celkem hlubokou řeznou ránu od zápěstí až k předloktí. Pořád vypadala dost ošklivě ale spokojeně si oddechl když sundal ten škrtící obvaz. Podíval se na tebe a znovu rychle odklonil pohled když zahlédl tvé odhalené bříško.
"Hele, natáhni si to triko... Nastydneš." Řekl vážně a trošku panovačně, ale nemyslel to vůbec zle. Znovu zvedl hlavu k měsíci a mírně přikývl.
"Jo, máš pravdu, spousty lovců vypadají jako pod nějakou drogou. Jakoby ani nebyli při smyslech. Zato naši ninjové se nebojí do toho dát všechno a opravdu jsou schopní dobře bránit své domovy. Pochybuju ale, že to půjde tak snadno vzhledem k počtu lovců. No třeba za pár let, co ty víš.." Zasmál se a odrhnul si vlasy z obličeje.
"No skvělý možná, ale jak v čem... Velká konkurence síly, spousta nenávisti a dopady válek byli mnohem větší než lovců. Nemohu to ale posoudit, těžko si představím jaké to asi bylo." Dodal odpověď na kterou ses ptala. Nevěděl moc dobře co by si o tom měl myslet. Měl to i celkem na háku a spíš ho zajímala přítomnost.
"No, teď spolu budeme často spolupracovat." Řekl a otočil se k tobě. Natáhl ruku a rozevřel dlaň. Zahlédla si něco zvláštního, na jeho dlani se zformovala chakra která začala zlehka rotovat a po chviličce se přeměnila na nádherný, celkem velký rozrostlý květ skleněné růže. Nechtěl dát najevo nějakou svou slabost a tak se zatvářil celkem drsně. Arogantní výraz ve tváři mu šel opravdu skvěle a on na tebe jen přikývl aby sis jí vzala.
"Aizen ti dal střep, který funguje jako varovný signál v případě, že se rozbije. Tohle je prakticky to stejné, jen.. pro dívku se toto hodí víc. Hlavně když jí rozbiješ, dozvím se to já a najdu tě. Saniro na mě spoléhá, musím na tebe dát pozor." Poslední větu skoro vyhrkl aby si za tím neviděla něco jiného, ačkoliv při téhle atmosféře to vypadalo dost romanticky.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

A tak to začíná...! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   A tak to začíná...! - Stránka 6 Icon_minitimeSat Mar 26 2016, 16:51

Tamae Itazuki

Na bříško nereagovala a jenom se zavřenýma očima záporně zakývala hlavou. Poslouchala ho pozorně, protože se poměrně rozpovídal a za to byla ráda. Byla ráda, že není jediná kdo si toho všiml. Hlavní jí nepřekvapilo, že spíše myslí na přítomnost. To mám z toho čtení. pomyslela si, protože to považovala jako odůvodnění proč je tak často zamyšlená a někdy když má čas jako teď žene své myšlenky do minulosti. Zraněni bylo ošklivé, ale nereagovala na něj, jelikož ho málo kdy viděla ve vesnici se zraněním a tohle na něm mohlo zanechat i trochu tu psychickou jizvu a kdyby to zmínila tak by mohla započíst nepříjemná konverzace a to neměla v plánu. "Ano to budeme." Odpověděla mu a překvapeně pozorovala jeho nataženou dlaň. Dokonce jí to donutilo se posadit. Důležitý výraz si nedokázala udržet, protože se usmívala. Nečekala by od něho něco takového a důkladně ho pozorovala. Na tváří měl arogantní výraz a tvářil se vážně, ale v ruce držel nádhernou skleněnou růži, kterou jí chtěl věnovat. Ta kombinace jí připadala zvláštní. Je známí svojí arogantností. Ale teď. Pomyslela si když očima přejížděla po květu a jeho očích. Znamenalo to pro ní dost. Také mohl prostě mlčet a jenom kývat hlavou nebo být otrávený, že s ní musel pryč. Naklonila se k němu blíže a prohlédla si květinu ze shora. "Děkuji." Dostala ze sebe a oběma dlaněmi sevřela jeho ruku spolu s květem. V tu chvilku se pohnula, zvedla hlavu a dala mu polibek na pusu, tak aby to nečekal a aby nemohl zareagovat měla zavřené oči a jeho dlaň, ve které měl růži, trochu více sevřela. Pomalu se od něho odtáhla a měla červené tváře. "Hmm." Zamyšleně povzdechla, což ho mohlo dost zmást, jako celá ta situace. Do ruky s převzala skleněnou růži a z malé brašny, kde byla výbava vytáhla stříbrnou jehlu, která sloužila na svazování kunai. Teď vzala provázek a jehlu svázala k růži. Po té si do dlaní nabrala vlasy a svázala je skleněnou růží i s jehlou, aby drželi pohromadě. "Je nádherná." Řekla mu znova a kdyby neměla červené tváře a zamyšlený pohled se nezaměnil za úsměv, vypadalo by to jako kdyby se ten polibek nestal. Teď už růži neviděla, ale dokázala si představit jak by jí měla slušet a tmavších vlasech krásně vynikat.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

A tak to začíná...! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   A tak to začíná...! - Stránka 6 Icon_minitimeSat Mar 26 2016, 17:58

Kiyo Natsuin

Když mu řekla, že dostane pusu, pokud se mu podaří nějak sesadit Sanira, tak se jen trochu uculil a možná i decentně zčervenal. To se však změnilo v obrovské nadšení, protože mu dala volný přístup do jeskyně, kam fakt chtěl. Už zvedal nohu, že se rozejde, ale to už mu do ruky vlétl svitek, který jen tak tak chytil, neboť s tím hodem vůbec nepočítal. Pevně ho stiskl a hleděl na dívku. "To je pravda!" Zvolal a ihned si sedl do tureckého sedu, při čemž si vzal svitek do dlaní a pozorně si ho prohlížel. Normálně by se nenechal takto přemluvit, ale podala mu vlastně takovou novou záhadu, která byla teď před ním. Nemusel ji hledat, přišla sama, takže ho tímhle úplně dostala. "Na to přijdu!" Zvolal nadšeně a dál si prohlížel svitek. Zkoušel do něho nakoncentrovat chakru a zbytek různých věcí, které se naučil, protože měl dost načteno a když jde o pečetě, tak je to jeho silnější stránka. Zároveň si v hlavě zkoušel vybavit podobné pečetě, jako je ta na svitku.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

A tak to začíná...! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   A tak to začíná...! - Stránka 6 Icon_minitimeTue Mar 29 2016, 18:36

Ichiro Girihari

Čekal na tvou reakci a taky se jí dočkal. Byla však úplně jiná než si čekal a jen se vaše rty setkali, ihned se od tebe odtáhl a udělal dva rychlé kroky od tebe. Zůstal na tebe překvapeně zírat a byl rudý jak paprika.
"Proč si to udělala?! Tvůj otec mě zabije..." Vyhrkl ze sebe a udělal ještě krok zpátky. Vypadal dost vyděšeně a zřejmě přemýšlel co teď bude dělat. Jako kdyby si udělala nějaký zločin. Z hluboka se nadechl a odvrátil pohled.
"Měli by jsme se vrátit do Tokaie. Je hodně hodin." Řekl a rozhlídl se kolem ze střechy. Při polibku si necítila nic zvláštního. Po zkušenostech se Sanirem ti ani jako pravý polibek nepřipadal. Bylo to prázdné a nic to v tobě nevzbudilo.

Kiyo <-

Hina Miu

S plným nadšením si se pustil do zkoumání toho svitku což Hinu trochu překvapilo. Takovou reakci nečekala a tak se tedy jen uculila a sledovala co s tím provedeš. Na svitku byla zvláštní pečeť kterou si opravdu ještě nikdy neviděl. Bylo jasné že pokud pečeť neprolomíš, nikdy svitek nerozbalíš. Jediné co ti bylo povědomé, tak styl pečetě který znázorňuje klíč. Dočetl si se v jedné z knih, že většina zamykacích pečetí různých druhů, má podobný tvar. Vypadala dost složitě a promyšleně, určitě to nezamkl nějaký amatér. Koncentrace chakry ani nic podobného se svitkem nic neudělalo. Hina po chvilcce trochu zklopila hlavu a povzdychla.
"Nevíš co s tím že? Nejsi první. Moc by mě zajímalo co je uvnitř." Pověděla zkroušeně a čekala co dál s tím vymyslíš.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

A tak to začíná...! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   A tak to začíná...! - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 30 2016, 13:05


Kiyo Natsuin

Soustředil se jak jen to šlo. Před očima se mu ukazovaly různé nákresy a obrázky, které kdy viděl. Skoro jako kdyby si před očima listoval jednotlivé stránky různých knih a snažil se vybavit podobnou pečeť, která byla i na tomto svitku. Pak však Hina uviděla, jak se nějak zastavil, jakoby se přestal hýbat. Celou dobu točil svitkem a rychle hýbal očima, aby mu nic neuniklo a najednou se zastavil. "Už jsem to viděl." Řekl tiše a pak dodal. "Viděl jsem něco podobného. Znázorňuje to klíč a je to zamykací pečeť. Kdo byla tvá rodina? Co jsi zač?" Zeptal se nechápavě a dál držel svitek. Držel ho dost pevně aniž by si to uvědomil. Vůbec ho nechtěl pustit, skoro jako kdyby to bylo jeho. Bral to jako svou záhadu, na kterou musí přijít. V hlavě mu lítala hromada otázek, na které chtěl okamžitě odpověď. Kdo to je? Odkud pochází? Proč má svitek s tak silnou pečetí? Přemýšlel a Hina si mohla všimnout, že mu opět rychle kmitají oči a není schopný je zastavit, skoro jako kdyby byly na šňůrce, kterou někdo hýbá a kvůli tomu létají ze stranu na stranu. Přestal vnímat veškerou realitu a ponořil se do svých myšlenek. Opět se mu vrátil jeden z těch záchvatů. Sice nespadl k zemi a nezačal sebou vrtět, ale byl úplně mimo. Oči mu létaly z místa na místo a nebyl schopný mluvit. Hina si všimla, že ani není schopný na ní nějak reagovat. Pokud se mu pokusila vzít svitek, tak to nešlo, protože ho držel šíleně pevně a ještě i pomocí koncentrace chakry. Je to můj osud. Musím na to přijít. Ten svitek je klíč ke všemu. Já jsem klíč ke všemu. Honilo se mu hlavou, když koukal do blba, jelikož už se mu zastavily oči a hleděl směrem na Hinu, ale ne že by ji vnímal. Naopak hleděl skoro jako kdyby tam nebyla. Měl naprosto nepřítomný výraz. Všechno je součástí jednoho velkého plánu, kterému nikdo nerozumí a jsme pouze loutkami našich osudů. Můžeme však na vše přijít, porozumět minulosti a důležitým věcem. Já na to přijdu. Natsuinové. Ne, Uzumaki. Jsem Uzumaki, ne Natsuin. Přemýšlel a dál hleděl do blba. Byl v tureckém sedě, ze kterého se najednou dostal na záda, proto pomalu spadl a hleděl ke stropu. Neviděl nebe, jen krápníky a temnotu. Nic, jen tma. Uzavřené prostory, tady není kam stoupat, tady člověk nic neobjeví. Byl při vědomí, ale byl úplně uzavřený do svých myšlenek, nehodlal propustit nic z venčí. Jako kdyby byl ve vesnici sám a jen slyšel svůj hlas ve formě myšlenek. Lovci. Jsou oni těmi špatnými nebo jsme to my, protože se bojíme ukázat a sjednotit? Proč se schovávat v jeskyni, kde nemáme šanci růst. Proč světu neukázat, že se nebojíme, aby se přidaly ostatní vesnice? Jsme ninjové s dlouhou minulostí. Přemýšlel dál při pohledu na strop. Pak sebou ale začal šíleně trhat, začal se klepat a nebyl schopný zůstat v klidu. Jeho oči byly přivřené tak, že ostatní mohli vidět jen bělmo skrz pootevřená víčka. Cukal sebou tak, že mlátil rukama o zem a začaly se mu vytvářet malé modřiny, protože povrch byl kamenný. Pak po pár vteřinách přestal a naposledy se podíval svými oči ke stropu. "Kiyo Uzumaki. Nechci být Natsuin." V ten moment zavřel oči a omdlel. Svitek se mu pomalu skutálel pryč z dlaně.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





A tak to začíná...! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   A tak to začíná...! - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
A tak to začíná...!
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Turnaj začíná
» Plán Fénix začíná
» Tady to všechno začíná
» Něco končí, něco začíná II.
» Něco končí, něco začíná

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Kage Wars: Vyhnanství :: Tokai Kyanpu :: Herní místnost-
Přejdi na: