Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 A tak to začíná...!

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Mon Feb 15 2016, 23:31

Tamae Itazuki

Kiyo to chtěl rozebrat jak jen to moc šlo, což se Tamae zamlouvalo, jelikož bylo vidět, že to chce také rozřešit. "Všichni a zároveň nikdo." začala poměrně překvapivě, ale pak si to chtěla obhájit. "V této vesnici je pomalu každý ambiciozní, ale málo kdo by zabil vlastního druha. Hirokazu chtěl jen to nejlepší pro vesnici." Řekla a pak začala přešlapovat z místa na místo. "Myslím si, že nebyl trnem v oku vysoce postavených rodin." pověděla a zvedla prst vzhůru, aby udržela myšlenku. "Každý by chtěl mít takového muže u sebe nebo pod kontrolou. Co když to byla nějaká škodná ? Někdo, kdo jde po lidech co jsou pro vesnici důležití. Co by někomu překáželi v cestě. Někomu neznámého, od kterého by to nikdo nečekal tak jako Hirokazu" pomyslela si a zastavila se.

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 23
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Tue Feb 16 2016, 19:06

Aizen <-

Sice si stihl vytvořit zrcadlo, ale jeden z kůlů letěl několik centimetrů před zbytkem a tak stihl proletět, než se zrcadlo složilo. Kůl prosvištěl a ošklivě tě zasáhl do levé ruky. Byl to pro tebe i celkem šok, protože si zrovna byl zády a skákal si mezi otvor ve zdi takže si zásah do ruky nečekal. Měl si však štěstí že si stihl proskočit a těsně za tebou se kameny sevřeli. To co se stalo s odraženými kůly na muže s maskou už si neviděl. Neviděl si vlastně vůbec nic, protože jediné světlo vydávala svíčka v místnosti a ty si se ocitl v úplné tmě. V úzkém chladném labyrintu kde byla spousta cest a slepých uliček. Po chvilce si ucítil ještě větší bolest ve své ruce, kde si měl zabodnutý skrz na skrz ostrý černý kůl. Zamotala se ti hlava a ty si ucítil jak tě opouštějí síly. Opouštěla do slova chakra. Zároveň by nebylo moc moudré kůl vyndavat, protože by to byla velmi otevřená rána a ty by si mohl ztratit až moc krve.

Tamae, Kiyo <- Začali jste debatit o mrtvém ninjovi a vaše teorie se zdály dost chytré. Poslouchal vás totiž malý kluk, který vás sledoval z poza rohu jednoho domku. Nenápadně se rozhlídl kolem a potom k vám rychle přiběhl. Mohlo mu být asi 14 let.
"Vy vyšetřujete tu vraždu že? Víte já rád sledují dění ve vesnici, nemám co během dne dělat a zahlédl jsem jednoho kluka z rodiny Girihari jak utíká tamtím směrem a už se neukázal. Měl dost naspěch." Řekl a ukázal rukou do jedné z uliček.
"Snad by vám to mohlo pomoct, nic jiného jsem totiž neviděl. Když se stala ta vražda byl jsem zrovna doma na večeři." Vyhrkl ze sebe svým směšným dětským hlasem ale vypadal že to myslí vážně. Opravdu chtěl pomoci a být taky užitečný.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Tue Feb 16 2016, 19:50

Kiyo Natsuin

Všiml si, jak k nim běží nějaký kluk. Rozzářila se mu světle modře pečeť na dlani a pomalu z ní vylézal kunai, protože nikdy člověk nemůže vědět, zda nejde jen o henge a není to náš vrah. Jenže pak kunai zase zalezl, protože Kiyo vytušil, že ten kluk rozhodně nijak neútočí. Vyslechl si pozorně jeho slova, ale hlavní myšlenka mu v hlavě zůstala ta, že řekl "Když se stala ta vražda, byl jsem zrovna doma na večeři." Těžko říct jak ví, že se vražda stala zrovna v té době, ale pochybuji, že tak precizní vraždu by dokázal tak mladý chlapec. Ještě k tomu, aby dosáhl přímo na srdce toho jednoznačně vyššího muže. Bylo to logické, když byl ten muž už dospělý, tak musel být vyšší jak tento chlapec. Proto rychle zavrhl tuto myšlenku a hezky se na chlapce usmál. "Děkujeme! Dost nám to pomohlo. Radši se zase vzdal a drž se mezi lidmi, dokud toho dotyčného nechytneme." Zvolal Kiyo a koukl po Tamae, při čemž se rychlejší chůzí rozešel k místu, kam chlapec ukazoval. Rozhodně neběžel, protože kdyby běžel, tak by mohl přehlédnout různé věci nebo případné nebezpečí.

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
avatar

Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Tue Feb 16 2016, 21:27

Aizen Girihari

Když Aizen proskakoval, tak ho do ruky sejmul jeden ten kůl. Bolest se prohnala celým tělem a Aizen zasyčel bolesti a šokovaně pak vykřikl. "Ksoooo!! ... " Byla to celke velká bolest, ale Aizen měl celkem silný tělo, tak bolest nebyla maximální. Po chvilce co se snažil utéct, mu to začalo sát chakru, protože jiné vysvětlení pro to aktuálně neměl. Sakra! Co s tím mám dělat? Pomyslel si a chytl ten kůl a pomalu se ho snažil vyndat. Když to vyndám, tak se snad zbavím toho efektu, ale ztratím celkem dost krve... Ještě že umím dobře kontrolovat chakru. Prolitlo mu hlavou a kůl rychle vyndal a přiložil jednu ruku na tu ránu. Kůl chytl do druhé ruky a začal tu ránu vyplňovat sklem, které se formovalo přesně podle typu toho kůlu. Muselo to fungovat, navíc Aizen neměl moc na výběr. Bolelo to, takže Aizen pri celé té akci syčel bolesti. To by mohlo nachvilku fungovat. Pomyslel si a ten kůl nechal zarůst do skla, aby se nestalo to, že by ho dostal znovu. S ubytkem chakry a sklenenym kulem v ruce se rozběhl zpátky. Nasledoval svoje skleněné úlomky, které odrazeli minimum světla od té svíčky, ale zatím to stačilo. Jakmile by se dostal do tmy, tak chtěl použít svojí chakru aby vycitil jejich polohu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Wed Feb 17 2016, 18:27

Tamae Itazuki

Neměli se čeho chytit a kluk byl poměrně podezřelí. Jenže ne tolik, aby je nalákal do pasti, nebo aby si to myslela. To nedává smysl. pomyslela si a zakroutila hlavou. "Girahari a kluk ?" Zapřemýšlela nahlas a koukla se na Kiya. "To může být leda Aizen." pověděla, jelikož doufala, že i on ho zná. "Zvláštní je, že ho ten kluk tak zpozoroval asi se musí hodně nudit." Pověděla a pomalu šla vedle Kiya. Nebylo kam spěchat. "Je to však naše jediná stopa. Pokud nic nenajdeme tak se skočím poptat stráží jestli jím něco nepřipadá povědomě." řekla Kiyovi a usmála se. "Tady nám nic neuteče." konstatovala a pozorovala okolí. "A hlavně nikdo." dokončila a vypadala, že je hodně soustředěná na svůj úkol.

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 23
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Wed Feb 17 2016, 19:36

Aizen <-

Pomalu si se potácel labyrintem a krev z ruky za tebou nechávala krvavou stopu. Chakrou si polohu kusů skla nevycítil. Skleněné střepy totiž v sobě žádnou neměli. Po několika minutách bloudění a šlapání na sklo si zahlédl jakési světlo. Cesta se ti zdála nekonečná a tak malá záře byla jako spása v tvých očích. Když si došel blíž, zahlédl si východ z labyrintu který označoval místo, kudy ses do něho dostal.

Kiyo, Tamae <-

Vydali jste se tedy oba směrem, který vám ukázal chlapec. Nenarazili jste na nic zvláštního, jen po pár jste zahlédli díru mezi domy, která vedla do labyrintu. Zvláštní však bylo, že před jejím vchodem ležel kus skla. Pokud jste přišli blíž, mohli jste zaslechnout jakési zvuky. Po chvilce byl zvuk hlasitější a vám ihned došlo, že jde o něčí kroky které přicházejí z té díry.

Mezitím ve vůdcově budově.

Dveře se rozletěli dokořán a do kanceláře vstoupil muž s páskou přes oči.
"No jistě, děláš ty taky někdy něco jiného?" Zeptal se Saniro s povzdechem a pomalu se posadil na židli u jeho stolu.
"Aaaa Saniro! Vítej, dlouho jsme se neviděli, jak to jde?" Zeptal se ho ihned Osore který se jako vždy hrabal ve svých papírech takže se na Sanira ani nepodíval.
"No přímo výborně, uprostřed vesnice máš mrtvolu ninji což tě samozřejmě nebude zajímat." Znovu si povzdechl a obrátil pohled na nejbližší zeď v místnosti.
"Cože? To přece není možné!" Vykřikl překvapeně a konečně se podíval na Sanira který se jen chvilku odmlčel.
"Ano, cítím že se něco blíží. Tohle je jen začátek. Dle mého úsudku, vnitřní sabotáž znamená jen jedno. Příprava na útok z venčí..." Odpověděl Saniro a pohlédl směrem do země. "Tamae..."
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
avatar

Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Wed Feb 17 2016, 19:58

Aizen Girihari

Aizen se snažil utíkat co to jen šlo. Musel se spolehnout na křupání jeho skla. Sakra... Zpátky mi to přijde víc nekonečný, než jsem tu procházel poprvé. Pomyslel si a pak si utrhl kousek pláště a uškrtil si ruku, aby mu tolik nekrvácela. Tak kde to kurňa je.. Nevím jak dlouho to vydržím. Prolétlo mu hlavou a už viděl kousek světla. Yosh! Mám to! Zákřičel si v mysli a přidal více na kroku. Rychle vyběhl z vchodu a mrsknul sebou do zdi hned naproti. "Jau... Ksakru.... " Řekl si a z hluboka dýchal.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Thu Feb 18 2016, 14:57

Kiyo Natsuin

Sklo? Pomyslel si, když uviděl střep. Není to úplně neobvyklá věc, kterou tu člověk nemůže najít vzhledem k tomu, že je zde rodina ovládající sklo. Podíval se na střep, ale pak už uslyšeli něco zvláštního. Někdo k nim běžel. "Bacha Tamae." Řekl a z ruky už mu opět vyjížděl kunai, jenže to už na denní světlo vyběhl Aizen. Napálil do stěny. Kiyo ho hned poznal, ale viděl, že je celkem vyřízený a v ruce má nějakou věc. "Hej, Aizene!" Zvolal na něj a doběhl k němu, při čemž mu kunai zajel zpět do pečetě. "Jsi v pohodě? Co se stalo?" Zeptal se ho, když k němu doběhl a chytl ho za rameno, aby ho podržel ve stoji než se pořádně rozkouká a bude vědět, kde je.

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Thu Feb 18 2016, 15:33

Tamae Itazuki

Postupovali vesničkou a za pár rohy byli u vchodu do skály. Sklo ? Pomyslela si a prohlížela si zem a při tom pomalu k němu přistupovala. Slyšela zvláštní zvuk zpoza skály. Kiyo zvolal její jméno a ať si dává bacha. Poslechla ho a pár kroků rychle ustoupil a složila ruce do úvodní pečetě. Byla připravená na cokoliv, ale nakonec vyletěl Aizen, který byl celý od krve. Kiro k němu přistoupil a podepřel ho. Udělala dva rychlé kroky ke vchodu. Byla poměrně překvapená, protože nechápala co se mohlo stát. "Co se tam stalo ?" zeptala se také a stála vedle otvoru do skály, ve kterém nebylo nic vidět. Skoro jakoby přehlédla, že Aizen krvácí, ale teď já spíše zaujalo to místo.

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
avatar

Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Thu Feb 18 2016, 15:52

Aizen Girihari

Myslel si, že si chvilku odpočine a pak se nechá ošetřit v nejbližším medi domě, ale všelijaké čekání mu bralo krev. . Pak se ukazal Kiyo a Tamae. Diky bohu. Pomyslel si a s Kiyovou pomocí se udržel na nohách. Krvácení bylo menší, ale i tak skrz zaškrcenou ruku rána tekla. "Ještě že tu jste... " Řekl a podíval se na vchod do labyrintu. "Dobrý. Není to nic kritického. " Řekl a zhluboka dýchal. "Pronásledoval jsem siluetu vraha, která mně zavedla až do toho labyrintu..." Řekl a znovu se pořádně nadechnul. "Ve velké hloubce měl skrýš. Ve které.... " Ani nedořekl a znovu si představil Yuijiho mrtvolu a jeho poslední slova. Na Aizenovi bylo poznat, že ho mluvení ještě víc vyčerpává. "Měl rukojmí, kterého ihned po mém příchozí zabil... myslím si, že odraz mé techniky ho silně zranil... stihl se ale zapečetit. " Dodal a už bylo vidět, že se mu nechce mluvit a že potřebuje rychle ošetřit.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 23
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Thu Feb 18 2016, 17:01

Všichni <-

Pomalu se Aizen dopotácel ven a ztráta krve jen přidávala k jeho únavě. Cítil se dost vyčerpaně a to měl jeho kůl v ruce jen chvilku. Sotva co stihl ostatním povědět co se tam vlastně stalo se ozval hlasitý výbuch. Byli jste nedaleko vchodu do jeskynního komplexu a tak jste v dálce na konci uličky zahlédli jak se obří balvan který díky pečetím sloužil jako průchozí brána rozletěl na kousky. Nezničila ho nějaká věc, zbraň nebo tak něco. Zničilo ho něčí tělo které ho prolétlo skrz na skrz. Stráže vyděšeně vyskočili a dali se do pozoru protože se celý den jen válely a tohle byla další neobvyklá věc která se snad ještě nikdy nestala. Když prach ustál, leželo na zemi mrtvé tělo muže, který byl celý oblečený v černém. Mohl to být jedině lovec. Měl v sobě zabodané ostré kusy skla a kvůli nárazu do kamene měl zlámané kosti v těle natolik, že mu některé i koukaly z těla. V balvanu po něm tedy zůstala pěkná díra kterou se následovně protáhl všem známý ninja.
"Ichiro-sama?! Jste v pořádku?" Vykřikl hlasitě jeden ze stráží a s vytřeštěným pohledem sledoval Ichira jak sotva prolezl dírou v kameni. Všichni co tam stáli byli dost překvapení protože v takovém stavu ho snad ještě nikdo neviděl. V ruce měl zabodané nějaké černé kusy železa, z čela se mu řinula krev po tváři až na krk a v břiše měl další černý kus který byl ale o dost větší. Udělal dva kroky a zapotácel se ještě víc.
"Lovci... přepadli nás... nejspíš znají naší polohu..." Dostal ze sebe s hlasitým nadechováním a pomalu se sesunul na kolena. Lidé kolem začali plašit a nikdo nevěděl co má dělat. Natsuin který byl součástí stráže, se pokoušel znovu složit 2 části balvanu a ostatní začali utíkat do domů aby stihli ukrýt své rodiny.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Thu Feb 18 2016, 20:25

Kiyo Natsuin

Viděl, že je na tom Aizen hůře a hůře. Pak mu však řekl o tom muži, který se zapečetil v labyrintu. Nevěděl teď co přesně dělat. Nejdříve chtěl Aizena odnést na ošetřovnu, ale pak zase chtěl jít do té temnoty a zkusit dané místo odpečetit. Jenže měl dost rozumu na to, aby tam rozhodně nechodil. Sám není moc bojový typ a nechtěl tam jít jen s Tamae, protože pokud takhle dotyčný zřídil Aizena, tak by je mohl čekat stejný osud. Jenže to už se ozval výbuch. Něco proletělo skrz bránu. Poté skrz ní prošel Ichiro, který zvolal, že lovci znají naši polohu. "Fajn, fajn. Mysli." Řekl si sám pro sebe a pak pozvedl hlavu. "Tamae běž za Ichirem a řekni mu o tom muži v podzemí. Já odnesu Aizena na ošetřovnu." Podíval se na Aizena a bez jakéhokoliv souhlasu ho vzal do náručí. Postavu na to měl, takže ho v pohodě unesl. Neexistoval žádný důvod, který by mu Aizen mohl říct, aby ho pustil. "Musíš se dát rychle dohromady, pokud nás napadnou lovci, tak bude potřeba úplně každý ninja!" Řekl, kývl na Tamae a rozeběhl se k ošetřovně.

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Thu Feb 18 2016, 21:09

Tamae Itazuki

Vrah je tedy zde. Pomyslela si, ale rozhodně tam nehodlala jít a pokud by tam někdo šel tak by mu v tom zabránila což nakonec nebylo potřeba. Neměl by nám nikam utéct pomyslela si. "Dobře, že si z toho místa vyvázl. Musíme sestavit tým a koukneme se po něm. Neměl by se z toho místa dosta..." nedořekla to. Ucítila slabý otřes a balvan se rozletěl na kousky. "Co je zase todle!" Zanadávala si a pak viděla vstoupit Ichira. Ten ? pomyslela si nechápavě, ale hned jí to došlo v tu chvilku co jim sdělil vážnou informaci. Nikdy jsem ho takhle zřízeného neviděla. pomyslela si bez náznaku starostí. Neměla ho moc v lásce byl to další člověk, který se nad ní dokázal povyšovat. "Neboj se. Dejte se do kupy a pak se zase uvidíme." řekla a kývla hlavou na Kiya. Otočila se ke vchodu do zdi. A udělal pár pečetí šla do podřepu a prsty se dotkla země. "Doton: Kami no te" šeptla a z obou stran se úzký vchod do labyrintu uzavřel. "Ty počkáš!" Rozkázala směrem k velké dlani, který byla obalená černými pečetěmi co vypadali jako řetězy. Najednou to vypadalo jako kdyby to byla ruka vyřezaná z jeskyně a po vchodu nebylo ani vidu ani slechu. Lidé začali panikařit a Tamae zůstala sama. Otočila se na Ichira, který byl nedaleko od ní a udělala 2 velké skoky a dopadla před něj. Nebylo na ní vidět, že jí něco zatěžuje. "Ichiro..." Začala a zhluboka se nadechla. "Todle nebude náš jediný problém. Máme zde i zrádce. Někdo tu zabíjí lidi zevnitř. Teď by měl být uzavřen někde v labyrintu za domy. Jenže pokud na nás zaútočí lovci. Nemůžeme si dovolit, aby nás někdo zradil uvnitř." Mluvila klidně, ale rychle věděla, že ho při nejlepším poslechne či při nejhorším odpálkuje.  Je to velitel strážní jednotky. pomyslela si, může mi vyhovět. "Chtěla bych několik lidí sebou a po té otevřu průchod do labyrintu. Pokud ho najdeme a nejlépe zlikvidujeme. Ve všech případech se lidé můžou schovat v labyrintu až na nás zaútočí lovci. Tam nikoho nenajdou." Řekla mu poměrně odvážně. Byla to její šance si šplhnout i u někoho jako jen i když je o pár let starší. Navíc se obávala nejhoršího, že až přijdou lovci tak se vrátí i ten muž kterého Aizen viděl.

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
avatar

Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Thu Feb 18 2016, 21:32

Aizen Girihari

Aizen byl strašně rád, že ma poblíž takové lidi. Už nemluvil a počítal s tím, že jim zbytek řekne až bude v pořádku. Všechno co řekli odkýval, protože mu nic jiného nezbývá. Na hrdinu si hrát bylo zbytečné. Po jeho výkladu byli celkem zamyšlení, což k ním sedělo. Vždycky ti dva přišli na to nejlepší řešení. "Pak se tam vrátíme a.. " Ani nedořekl a ozval se výbuch, který odhalil Ichira v opravdu špatném stavu. Ichiro-san?!  Kso.. Co se to dneska děje?! Letalo mu v hlavě a pak se otočil na Tamae, která tam měla jít dle rozhodnutí Kiyoje. "Zlom vaz. " Řekl a pak se podíval na Kiyoa. "Máš pravdu. Potřebuji se co nejrychleji dostat do pořádku. Jdeme. "  Řekl s mírným úsměvem a čekal až ho Kiyo odveze na ošetřovnu. Otče.. Doufám, že jsi v pořádku. Proletělo mu hlavou při cestě.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 23
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Thu Feb 18 2016, 22:14

Kiyo, Aizen <-

Kiyo popadnul Aizena bez problému. Vlekli jste se tedy celou vesnicí, protože ošetřovna byla poměrně daleko od místa, kde jste se nacházeli. Cestu vám dost komplikovali lidé běhající sem a tam. Všude byl hluk a bylo to celkem děsivé. Takový chaos jste tu ještě nezažili. Semtam do vás někdo při chůzi vrazil, což hlavně pro Aizena nebylo moc příjemné, ale než jste dotyčnému stihli něco říct, byl fuč mezi davem. Z domů vybíhali ninjové připínajíc si své katany, opasky, vesty a další výbavu pro boj takže tam probíhali i jakási militarizace. Po nějaké době jste konečně dorazili na ošetřovnu, kde pár lekářských ninjů běhalo a připravovali vše potřebné až to vypukne.
"A jéjé, už je tu máme prvního." Zavolal jeden medik za chůze a vklouzl do jiné místnosti. V tu ránu z té samé vyběhla krásná mladá dívka která vypadala asi na 18 let.


"Zdravíčko, no ta ruka nevypadá vůbec dobře!" Prohlásila hlasitě s úsměvem aby odlehčila situaci a chytla Aizena z druhé strany. Pomalu jste ho odnesli na lůžko, kde jste ho také posadili.
"Dobře, tady už to zvládnu, děkuji." Řekla zdvořile a s malým začervenáním se podívala na Kiya. Venku se hluk zvětšoval a zvětšoval, což Kiyovi připomnělo že by se nejspíš měl taky vrátit.

Tamae <-

Ichiro Girihari

Povedlo se ti celkem hezky uzavřít jeskyni a pak si doběhla ke klečícímu Ichirovi. Vyslechl si tě a mírně přikývnul.
"Eh, to zní celkem rozumně..." Procedil z bolesti protože na takové zranění nebyl vůbec zvyklý, natož na tu bolest. Bylo pro něj tedy těžké takhle jednat.
"Fajn, vem si koho chceš, bude to na moje triko... Prostě řekni, že jsem tě poslal." Odplivl si krev na zem a nadechnul se aby mohl pokračovat.
"Pospíchej, musíš ho rychle najít, protože sabotáž by nás mohla zruinovat. Osore nezabezpečil okolí tady uvnitř dost dobře. A já teď nemůžu velet strážím tady uvnitř." Vytáhl si kus železa z břicha a opět vykašlal krev.
"Doprdele... ah.. Poslouchej mě, s hlídkou jsme zahlédli údernou jednotku jak padla do pasti lovcům. Bylo jich fakt hodně a byli hodně dobře připravení. Jakoby znali jejich schopnosti. Než jsme stihli zareagovat zaútočili i na nás. Z mé jednotky nikdo nepřežil kromě mě a jeden lovec mě dokonce pronásledoval až sem. Mám z toho fakt blbý pocit." Popsal ti vše co se stalo a to už ho chytl jeden ninja co běžel kolem.
"Ichiro-sama! Vezmu ho na ošetřovnu..." Řekl ti skoro za běhu co popadl Ichira. Ten už pomalu upadal do bezvědomí.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Thu Feb 18 2016, 22:34

Kiyo Natsuin

Vyběhla nádherná sestřička, která by Kiya určitě zaujala, ale byl v situaci, kdy skutečně nemyslel na nějakou případnou známost nebo tak něco. Pomohl Aizena dostat na lůžko a pak kývl na slečnu. "Až budeš v pohodě, tak doraž Aizene. Budeme tě určitě potřebovat." Zvolal a rozeběhl se pryč z nemocnice. Nevěděl však zda má běžet za Tamae nebo domů, aby vše řekl otci, který stále nic neudělal. Tamae tam má ostatní, to zvládne. Já musím za otcem, kdo jiný než já. Pomyslel si, při čemž po cestě uviděl, jak vybíhá jeho bratr, který běžel ihned na pomoc. "Shine! Běž k bráně. Je tam Tamae a potřebuje pomoct v labyrintu, kde je někdo nebezpečný!" Zvolal na něj za běhu a Shin jen kývl hlavou, při čemž se rozeběhl k bráně. Kiyo vkročil do baráku a hned na to zaklepal na svého otce, do jehož místnosti ihned vkročil. "Otče, vím, že tohle není nic pro tebe, ale potřebujeme pomoct. Musíme zabezpečit vchod, aby lovci neodhalili, že tu jsme. Jsi tu již dlouho, musíš mít připravený nějaký obranný plán." Mluvil na něj klidně, protože věděl, že nezvládá moc dobře stresové situace.

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
avatar

Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Thu Feb 18 2016, 22:50

Aizen Girihari

Cesta na ošetřovnu byla šílená. Jak všichni behali sem a tam, tak Aizen schytaval rány, které nebyly příjemné. Když konečně doběhli na ošetřovnu, tak si ho do parády vzala celkem mladá, hezká medička. Mno tak tohle si nechám líbit. Pomyslel si Aizen a pak se usmál. "Hodně štěstí. Dorazím co nejdříve. " Řekl Kiyovi a pak se podíval na tu překrásnou medičku. Nikdy jsem jí tu neviděl... Nechodim moc často na ošetřovnu no. Zamyslel se Aizen a usmál se i na ní. "Věřím, že někdo tak krásný jako ty, mně dokáže ošetřit opravdu rychle. " Řekl s úsměvem a čekal, až začne s ošetřovanim. Zatnul zuby, protože vyndáváni toho skla bude bolet.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Thu Feb 18 2016, 23:09

Tamae Itazuki

Byla poměrně ráda, že ji vyslechl. Nejspíše to bylo tím zraněním, které vypadalo opravdu ošklivě.  "Dobře Dobře!" odkývala mu vše co řekl. "Já to zvládnu. Neměj obavy." Dodala a už mířil na ošetřovnu. Všimla si jak se k ní blíží Shine. Znala ho hlavně když byla mladší díky Kiyovi, když trávila spousty času u klanu Natsuin. "Ahoj!" Pozdravila ho, protože jí bylo jasné co tu dělá. "Jdeme do kasárny vezmeme si další sebou." Řekla rozhodně. Kasárna byla kousek od vchodu kde byli teď a také čekala ,že kolem bude spousty lidí, jelikož nastala poměrně neočekávaná situace. Dorazila na místo. "Hledám pár dobrovolníků na misi do labyrintu. Nejlépe někoho kdo umí dobře s Katonem. Jsem tu Ichirovím souhlasem. Potřebujeme zabránit sabotáži uvnitř naší vesnice!" Vypadal dost odhodlaně, ale to musela, protože věděla, že teď takový respekt nemá.  "A to hned!" Dokončila a jenom se modlila, aby kolem nebyl její otec.

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 23
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Fri Feb 19 2016, 19:44

Kiyo <-

Vběhl si do místnosti tvého otce, kde jako vždy seděl zahrabaný v papírech a tvářil se dost zamyšleně.
"Jéé ahoj Kiyo. Dlouho jsem tě neviděl. Jací lovci prosímtě... Tohle místo nemohou nikdy najít, buď vklidu a posaď se." Řekl s naprostým klidem jakoby se nechumelilo a popostrčil si brýle na svém nose.
"Představ si, objevil jsem něco zvláštního. Kde to sakra mám...." Začal se přehrabovat v papírech až z toho ze stolu smetl několik svitků. Vůbec neřešil to co se dělo venku, byl tak zahleděný do své práce že z toho až působil senilně.

Aizen <-

Opět se mladá sestřička začervenala nad tvým komplimentem a znovu si prohlédla tvou ránu.
"Neboj se, budeš hned v pořádku.." Řekl takovým povzbudivým tónem a vzápětí ti do ruky bodla injekci což si ani nečekal. Trochu to zabolelo a když ti tam vstříkla nějakou látku, cítil si mravenčení v celé ruce. Na nic nečekala a s bílýma rukavičkama chytla skleněný kůl a vytáhla ho ven. Šlo to celkem lehce nejspíš díky té látce, ale pekelně to bolelo. Zvlášt když byl kůl skrz na skrz tvou rukou. Když ho vyndala, ihned přiložila ruku na tvé zraněné místo a její ruka se obalila nějakou zelenou chakru. Ihned na to si ucítil úlevu a jak bolest ustupuje.
"No to chvilinku potrvá. Zatím mi můžeš říct co se to děje venku, dostali jsme jen informace že se máme mobilizovat a být připraveni na všechno." Řekla zvědavě a zase se na tebe mile usmála aby si nemyslel na tu ruku.

Tamae <-

Shine byl celkem zmatený protože nevěděl moc co se děje a najednou po něm něco chtěl bratr který ho přepinkl na Tamae. No a ta teď po něm chce zas další věc.
"A-ano, jdem na to.." Vydal ze sebe překvapeně a následoval tě do kasárny. U strážní jednotky jste byli docela rychle protože to bylo kousek od vašeho místa kde jste se nacházeli. No když jste ale vběhli dovnitř, byli tam jen 2 ninjové co si zrovna oblékali svojí výstroj. Trochu nechápavě se na tebe dívali a pak si i vyměnili pohledy mezi sebou.
"No když to řekl Ichiro-sama.. Já ovládám Katon.." Řekl první a trochu lenivě povzdechl.
"Hele, ty si ta Sanirova dcerka... Tvého fotříka zrovna moc nemusím.." Reagoval vzápětí druhý a strčil si do úst cigaretu načež si jí zapálil. Vypadali jako klony Shikamara. Stejně znudění a bylo jim vše jedno. Nejspíš se tu chtěli na celou situaci zašít a nic neřešit. Jeden vypadal líněji než druhý už jen podle toho, jakým tempem se strojili. Shine jen stál vedle tebe a trošku znechuceně si oba prohlížel. No mluvení však nechal na tobě ale nevypadal moc nadšeně z toho, že by s vámi měli jít zrovna oni.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Fri Feb 19 2016, 20:32

Tamae Itazuki

Vešla do kasáren, kde uviděla dvav muže, tedy skoro kluky, protože byli velmi podobně starý jako ona. To je dvojka. Pomyslela si, ale nemyslela do špatně. Přeci jenom jí nemuseli poslouchat, ale rozhodně to od nich očekávala. "Tak to buď rád, že tu nestojí on, ale já." Odvětila mu neutrálně a zamražila. Oba si je prohlédla, jako kdyby si je hodnotila, nebo odhadovala jejich schopnosti. Bylo vidět, že si je pečlivě pohlíží. "Půjdete oba, protože jste ty nejlínější a jediný jste tu zůstali v kasárnách i když je takový poplach." Řekla rozhodně. "Navíc tak pomůžete všem více než si dovedete představit." Řekla a založila ruce v bok. Vypadala velmi neústupně, protože pospíchala. Bylo vidět, že to myslí dobře a doufala, že je tam nebude muset dotáhnout násilím, jelikož by si pak na nich Ichiro určitě smlsnul a ona by tam musela jít pouze se Shirem.

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
avatar

Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Fri Feb 19 2016, 20:34

Aizen Girihari

Aizen se usmál a uvolnil se. Když se červená, tak vypadá strašně roztomile. Pomyslel si Aizen a pak jenom kývnul hlavou. "V to důvěřuuuujhuuuyah" Vydal ze sebe překvapeně když mu píchla nějakou injekci. Divný pocit. Proletlo mu hlavou. Kůl šel ven celkem rychle a Aizen si pak pořádně uvolnil. Když ho začala léčit, tak se na ní usmál a podíval se jí do očí. Nikdy mi nikdo neřekl, že v lékařině mají takové mladé, krásné a šikovné ošetřovatelky. Pomyslel si a už začal cítit, jak se jeho rána hojí. "Jsi šikovná. Jsem rád, že v Tokai jsou tak super lidi. " Řekl jí a pak chtěla vědět co se děje venku a Aizen sklonil pohled z jejích očí směrem dolů. "Zavraždili jednoho muže z Tokai v temné uličce. Nepřítel zdrhnul do labyrintu, kde ma i svojí skrýš. Snažil jsem se ho nějak dostat, ale nejsem si jistý, jestli to schytal nebo ne. Pak se zapečetil já musel utéct. Jakožto Girihari nedokážu odpecetit pečete. Navíc se asi chystá útok na Tokai. Strážní divize dostala na frak a jediný Ichiro-san přežil. K tomu se úderná divize ještě nevrátila, takže je možné, že je napadli... mám z toho celkem špatný pocit. " Rozpovídal se, aby nemyslel na svoje zranění a zároveň tu hezkou dívku dobře informoval.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 23
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Fri Feb 19 2016, 22:37

Tamae <-

"Hmmm, to by mi asi pěkně namlátil kdyby tu stál co? Ah, to musí být fajn mít někoho kdo tě má pořád pod "křídly" a chrání tě. No na můj vkus je moc elitářský..." Rozpovídal se a vypadalo to spíš že si chce povídat než něco dělat.
"Dobře dobře, pomůžeme ti. Si přeci Itazuki ne?" Řekl zas ten první a vyndal cigáro tomu druhému. Oba se připravili k odchodu s mírnou nechutí ale přeci jen šlo vidět že k tobě mají nějaký respekt. Shine jen protočil oči vsloup protože z nich měl opravdu dost a čekal až konečně půjdete.

Aizen <-

Pozorně tě poslouchala a pak se na tebe udiveně zakoukala.
"Tyyyjo, to je vážnější než jsem si myslela! No měl by si jít kamarádům pomoci. Jako někdo z Girihari rodiny pro ně určitě musíš být důležitý." Řekla a znovu se usmála. Měla v sobě zajímavé charisma, že ti přišlo, jako by ti při jejím úsměvu nic netrápilo. Po chvilce dala dlaň pryč a ty si měl ruku zacelenou. Měl si tam tedy docela pěknou jizvu, ale nekrvácel si a necítil si bolest. To bylo hlavní.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
avatar

Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Fri Feb 19 2016, 23:15

Aizen Girihari

Léčba byla efektivní a celkem rychlá. Možná to bylo tím, že měl Aizen o čem mluvit. Po jeho výkladu byla ta mladá ošetřovatelka celkem překvapená. "To ano. Jestli se jedná o bezpečnost úkrytu, tak pomůžu do posledního dechu. " Řekl a když ta dívka dolečila jeho ruku, tak se na ní usmál a pokroutil si rukou. "Je to super. Arigato Amaya-san." Poděkoval a zmínil i její jméno, protože ho viděl na její vysačce. Vzal si plášť a byl připraven odejít. "Mimochodem, já jsem Aizen. Snad se brzy znovu potkáme. " Dodal a usmál se na ní. Pomalinku šel ke dveřím, takže mohl ještě zachytit jakékoliv slova.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Fri Feb 19 2016, 23:18

Tamae Itazuki

Abych ti nenamlátila já. Pomyslela si a zakroutila hlavou. Nahlas to, ale neřekla zbytečně by mohla odradit dobrovolníka, který ani pomalu nemohl vědět do čeho jde. "Pomůžete hlavně nám všem." odpověděla a mávla na ně rukou. Jestli se teda vrátíme. Pomyslela si, protože pořádně nevěděla do čeho jdou. Teď, ale byli čtyři a mělo by to stačit. Tamae se svojí partou vyšla na lov. Procházeli vesnici. "Jdeme na lov vraha do labyrintu za vesnici. Mám takové podezření, že je to jeden z nás." řekla jim cestou a vyhýbala se lidem, který běhali sem a tam. "Získat informace a zabít." řekla bezcitně a zastavila se. Byla před nimi velká ruka, která jako kdyby něco držela. Tamae se dotkla jejího povrchu. Ruka zapraskala a rozpadla se i černými řetězy, kolem. Objevil se před nimi úzký průchod a Tamae se otočila. "Až tam vstoupíme. Vchod znova zavřu. Nebude cesty zpět." varovala je naposled a čekala na jejich reakci.

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 23
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Sat Feb 20 2016, 13:12

Aizen <-

Tvá odhodlanost se jí zalíbila. Opět se mile usmála a zamávala ti při odchodu.
"Ano, budu se těšit..." Pověděla při tvém odchodu a to už si vyšel ven před ošetřovnu. Chaos byl čím dál větší a nikde si neviděl nikoho nadřízeného kdo by to tam trochu uklidnil. Když v tom do tebe vrazil jeden ninja který podepíral a vlekl Ichira na ošetřovnu.
"Co tu stojíš jak kůl v plotě, uhni z těch dveří, je na tom špatně...!" Vyhrkl naštvaně ninja a odstrčil tě druhou rukou na stranu.
"Aizene...." Pověděl Ichiro potichu jakoby ti chtěl něco říct v poslední síle co měl. Ninja tedy zastavil a otočil se na tebe.

Tamae <-

Všichni se za tebou zastavili u vchodu do jeskyně a trošku zděšeně se tě prohlídli. Pak se ale Shine usmál a zvedl palec nahoru.
"Máš kuráž, to se mi líbí.. Jdu s tebou!" Prohlásil s úsměvem a prohodil pohled na ty 2 otrapy.
"Eh.. no já si myslím...." Spustil jeden z ninjů ale nedořekl to. Spíš jejich výrazy ve tvářích zbledli a ty si ucítila silný úder do zad jak si stála zády k otevřenému vchodu. Byl to nejspíš kopanec a ty si odletěla pár metrů vpřed. Zastavil tě až Shine který před tebe skočil aby ti tolik neublížil pád. Zastavil vás tedy dřevěný domek naproti přes ulici kterýmu jste trochu zničili fasádu.
"Si v pořádku?" Vydal ze sebe pohmožděně Shine na kterém si v tu chvíli ležela.

"Chodit dovnitř nebude potřeba...Tamae.." Ozval se hluboký hlas a před vchodem do labyrintu stál zahalený muž v černém s maskou na obličeji. Přesně ten o kterém Aizen mluvil.
"To jste si vážně mysleli že když něco zapečetím, že to nedokážu znovu otevřít?" Zasmál se a trochu negativně zakýval hlavou protože mu to fakt přišlo hloupé.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   

Návrat nahoru Goto down
 
A tak to začíná...!
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Kage Wars: Vyhnanství :: Tokai Kyanpu :: Herní místnost-
Přejdi na: