Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 A tak to začíná...!

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Myri
Chunnin
Chunnin
avatar

Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Sat Feb 20 2016, 16:12

Aizen Girihari

Vyšel z ošetřovny a rozhlížel se okolo. To je šílené. Nikdy jsem takhle Tokai neviděl. K čertu s těma lovcama. Pomyslel si a pak do něho vrazil ninja, protože zamyšleně blokoval dveře. Odstrčil ho na stranu a Aizen se jenom mírně pousmál. . "Gomene." Omluvil se a pak si všiml, že nese Ichira. "Ichiro-san! " Vykřikl a popošel blíže k tomu ninjovi, když se zastavil. "Co se přesně stalo? Co úderná jednotka? " Střílel po něm otázku za otázkou. Počítal s tím, že mu v takovém stavu neodpoví na všechny, ale vypadalo to, že chce říct něco důležitého. Jakmile se dozvím informace, tak musím jít pomoct Tamae. V tom labyrintu to není tak jednoduché a určitě ocení pomoc v takové situaci. Pomyslel si a čekal co mu Ichiro poví.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Sun Feb 21 2016, 16:23

Kiyo Natsuin

Otec dělal, že se vůbec nic neděje, což Kiya vůbec nepřekvapilo, jelikož to bylo u něj normální. Radši bude přehlížet nějaký problém, aby ho nemusel vůbec řešit. Kiyo byl hodně klidný a věděl, že není bojový typ ninji, takže nemusí pospíchat, jelikož by extra nepomohl a naopak může zkusit na otce naléhat, aby ho probral ze spánku a začal jednat. "Ne." Zvolal a chytl jemně otce za zápěstí, aby zdůraznil, že má přestat. "Není čas na to, co jsi objevil, to můžeme probrat později a věř mi, že mě to zajímá. Tábor je skutečně napaden, prorazili bránu a skrz labyrint se sem dostal další nezvaný host. Jsi moudrý člověk, co nad vším přemýšlí, když jsi to tu vedl, tak jsi musel mít něco připravené, pokud se stane taková věc. Takže se teď zamysli, co bys udělal. Nechci po tobě, abys šel bojovat, jen chci, abys mi předal svou myšlenku a plány, které já zrealizuji!" Pokusil se ho motivovat a zároveň mu dát pocit bezpečí, že sám nikam chodit nemusí, že vše zařídí Kiyo.

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Sun Feb 21 2016, 17:28

Tamae Itazuki

Ucítila kopanec do zad a letěla vpřed, kde jí nejdříve zachytil Shin a pak jke společně zachytila fasáda domu. Tamae se oklepala a ihned vstala. "V pohodě." odpověděla Shinovi naštvaně. Byla hloupost se otáčet, ale nečekala, že se ten muž objeví sám. To byla jeho chyba. Do boku jí vystřelila bolest, ale nedala to na sobě znát a vrátila se přede všechny. Ten muž jí znal, což potvrdilo jenom to tušení, že je to někdo z vesnice. "Todle je ta krysa co nás zradila a zabila Hirokazua." Řekla všem a zhluboka se nadechla. "Je mi jedno kdo si nebo o co se snažíš. Byla chyba se vrátit do vesnice. Tady nemáš šanci!" Řekla odhodlaně, nevěděla co má do něho čekat, ale právě teď večer do jejich vesnice, na jejich písek, kde byli v přesile. Zvedala ruku a nastavila dlaň na které se jí tvořila suitonová koule, ve které se střídala černá a modrá barva. "Já Tamae Itazuki, tě za zradu této vesnice odsuzuji k smrti." Pověděla a vypadala velmi soustředěně. Utéct ho rozhodně nehodlala a taky doufala, že budou kolegové připraveni, jelikož ten muž musel mít nějaký plán, když sám přišel.

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 23
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Sun Feb 21 2016, 22:46

Aizen<-

Ichiro Girihari

Vypadal velmi vyčerpaně takže ti nemohl odpovědět na tvoje otázky tak jak by si chtěl.
"Tvůj otec... Viděl jsem údernou jednotku jak byla přepadena velkou skupinou lovců. Byli v pasti a odříznutí v lese. Nevím co se s nimi stalo... Jdi pomoct Tamae k labyrintu... Bude tě potřebovat." Vysoukal ze sebe potichu a pak už zavřel oči vyčerpáním. Ninja co ho nesl ho ihned vzal na ošetřovnu a ty si se zase ocitl uprostřed toho chaosu kolem.

Kiyo <-

Osore Natsuin

Trošku si ho zaskočil tím jak si mu podal problém i řešení. Zamyslel se tedy a rukou si přejel po čele.
"No víš synku, jiné mechanismy tu nemáme, spoustu let jsme se drželi právě tím, že nás nikdo neobjevil. Velký kámen co sloužil jako brána byla jediná možná ochrana před příchodem lovců. Půjdu ale s tebou, znám jednu pečetící techniku která by měla posloužit jako bariéra místo kamene který jak říkáš je zničen. Jsou k tomu potřeba dva lidé, je to náročná pečeť dokonce i pro mě." Řekl vážněji a šlo vidět že chce spíše pomoct tobě než lidem z Tokaie. I přesto všechno mu na tobě dost záleželo a nechtěl tě zklamat když je situace tak vážná.

Tamae (všichni) <-???

Pomalu před vás předstoupil a ti 2 ninjové ze strážní jednotky jen pomalu udělali několik kroků zpět. Vypadali dost vyděšeně už jen z toho jak muž s maskou vypadal. Shin se taky pomalu vyhrabal na nohy a vypadal docela pohmožděně z toho dopadu. Kopanec to byl velmi silný, silnější než od obyčejného člověka.
"Ano, tady skutečně sám nemám šanci." Pověděl celkem klidně a pak se tiše, krátce zasmál.
"Dovol mi tedy, abych ti situaci osvětlil." Popošel k tobě ještě blíž bez jakéhokoliv strachu z tvé suitonové koule.
"Máš pravdu v tom že jsem zabil Hirokazua. Jeho smrt byla naprosto zbytečná, posloužil jen k odvedení pozornosti. Když se na jeho smrt zaměřila skoro celá Tokai, mohl jsem se proplížit do sídla Natsuinů a ukrást tam docela zajímavé svitky o jejich pečetících technikách. O tom kde jsou a kde je najdu mi řekl Yuiji Natsuin kterého jsem lehce unesl... mučil... a následovně také zabil." Rozpovídal se vypadalo to že se ve svých činech docela vyžívá. Shin stiskl ruku v pěst a udělal krok vpřed.
"Tvůj přítel, Aizen Girihari mi to ale trochu zkomplikoval svou přítomností. Jako jediný si mě všiml když jsem ukradl ty svitky a vracel se do labyrintu. Nevadí, nevadí. Yuiji mi stihl říct víc než dost. Teď vám ukážu, jaká je má role v černé armádě která si pro vás už jde..." Když to dořekl tak se pod maskou ozvalo další zasmání a v tu chvíli se ozval další výbuch u brány.

U vchodu

Spousta ninjů pobíhala sem a tam. V tom chaosu nikdo nevěděl co má dělat.
"Kde je Saniro-sama?" Ozývalo se v davu protože nutně potřebovali někoho kdo by je vedl. Po jejich generálovi nebyla ani stopa a morálka klesala čím dál víc. V tom ale dírou v kameni který sloužil jako brána, proletěli jakési černé koule které na sobě měli nějaké rytiny. Vypadalo to, jako by ty koule byli složeny z několika kusů. Bylo jich asi pět a proletěli přímo k davu ninjů kteří na to ani nestihli zareagovat. Když dopadli na zem, ozvala se rána, výbuch který slyšela až Tamae a její tým. Dokonce i Aizen u ošetřovny. Když koule vybuchly, rozletěli se na několik kusů a z nich spousta černých střepů. Byli to jako tříštivé granáty které pokryli velkou plochu. Ozval se řev obyvatel Tokai a asi 20 ninjů v dosahu co to schytali nejvíce, se složili k zemi se spoustou střepů v těle. To už ale dírou proskočilo několik mužů v černém a v ruce měli kopí. Poměrně dlouhé a samozřejmě taky černé.Lovci měli i černé "masky" (Podobně jako Kakashiho) od nosu až k bradě že nešlo rozeznat jejich obličeje. Bylo jich asi 10 a hned se vrhli do davu. Bojovali jako šílení. Bylo jim jedno že utrpěli zranění. Vypadali jako nadopovaní a bojovali dokud jejich tělo nebylo hodně zrušené. S kopím to ale uměli dost dobře jakoby byli mistři v zacházení s takovou zbraní. U vchodu se začala shromažďovat celá Tokai.

???

Maskovaný muž vytáhl z rukávu svitek, který se v tu ránu před ním rozbalil.
"Zklamala si Tamae... Jako vždy." Pověděl hlasitě a dlaní udeřil do svitku na kterém se rozzářila velká složitá pečeť.
"Gyaku Kuchiyose no Jutsu!" [Převrácená přivolávací technika] Před ním se v tu chvíli udělala obří kouřová clona z které museli 2 ninjové co tě doprovázeli uskočit.
"Pozor Tamae!" Vykřikl Shin protože zřejmě věděl oč se jedná. Z kapsy vytáhl kunaie s lístkama a byl připravený na útok. Kouř ustál a před mužem s maskou stálo asi 30 lovců s kopíma a maskama. Vypadalo to až děsivě protože stáli ve formaci a když vás spatřili, namířili hroty na Vás. To už ale Shinovi došlo, že celou tu dobu to nebyla jen sabotáž, ale měl za úkol sem dostat lovce jiným způsobem, aby přepadli ninji z místa kde to nečekají. Celkem dokonalý plán který vypadal že se zdařil, až na překážku kterou byla Tamae a její skupinka.

Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Sun Feb 21 2016, 23:33

Kiyo Natsuin

Byl skutečně nadšený z toho, že otec souhlasil s tím, že pomůže. Neřešil zda to dělá pro něj nebo pro vesnici, ale byl vděčný, že jeho otec půjde ven a pomůže lidem, což určitě potřebují. Zároveň je i jeho přítomnost podpoří, jelikož když vyleze takový srab, tak už to samo o sobě svědčí o tom, že je potřeba bojovat. "Tak jdeme. Drž se u mě." Zvolal a vyrazil s otcem ven. Viděl na něm, že ještě před dveřmi trochu váhá, ale pak udělal krok a ve chvíli, kdy dopadl nohou na zem, tak dostal trochu odhodlání a rozeběhl se s Kiyem k bráně. Bylo to neuvěřitelné. Vyběhli zrovna ve chvíli, kdy se ozval další výbuch. "Honem! Musíme pohnout!" Zvolal a probíhali skrz uličky než doběhli až k bráně, kde na zemi leželo spoustu ninjů, kteří byli plní černých střepů a kolem bojovali muži v černém. Normálně by Kiyo v této chvíli vtipkoval, ale tohle bylo dost drsný i na něj. Viděl, jak se ninjové snaží potlačit útok. "Držte dál ty muže!" Zařval a čekal až si ninjové rozeberou ty muže v černém. "My zablokujeme vchod!" Zvolal, při čemž se podíval na svého otce a kývl hlavou. "To zvládneme." Dodal a rozeběhl se s ním směrem k bráně, kterou podle jeho instrukcí chtěl zapečetit.

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
avatar

Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Sun Feb 21 2016, 23:54

Aizen Girihari

Aizen si vyslechl Ichira a pak sevřel ruku v pěst. "Veřím tomu, že můj otec je v pořádku a že se určitě vrati!" Řekl a pak se otočil zády k Ichirovi. "Pořádně si odpočiňte. Já to zvládnu. Ve jménu rodiny Girihari přísahám, že ochràním Tokai i kdyby mně to mělo stàt život!" Prohlásil a zpětně mávnul na Ichira a vyrazil k labyrintu. Po delší cestě plne chaosu se konečně dostal blíže k labyrintu a nemohl uvěřit tomu, co viděl. Bylo tam asi 30 lovců ozbrojených až po uši. Cožeee?! Jak se sem dostala taková armáda?! Tim labyrintem?! To snad ne.... Pomyslel si a pak zahledl Tamae s několika ninji po jejim boku. "Tamae!" Zakričel a nechal si tělo pokryt sklem. Chtěl udělat stejný trik jako v tom bludišti. Skočil na stěnu baraku a ihned se odrazil a miřil na ty lovce. "Kai!" Řekl a sklo se rozletělo přímo na ty ninji. Dával si hlavně pozor na to, aby nezasah nejak sebe a nebo někoho ze skupiny Tamae.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Mon Feb 22 2016, 14:14

Tamae Itazuki

Muž se pořádně rozpovídal. Nic už ho však nemohlo zachránit od rosudku, který vyřkla. Tamae měla ve zvyku dokončit věci, které začala. Neohromil jí jeho plán, to co ale jí ohromilo bylo převrácené přivolání. Byl to velmi dobrý plán hlavně když začalo to, čeho se nejvíce obávala. Útok zevnitř zároveň s útokem zvenčí. Měli předsebou spousty lovců a bylo na nich, aby je zastavili. Muž s lovci byl v rohu jakého si Lka, kde jedna cesta vedla do centra a druhá ke vchodu, ve kterém jím Tamae s týmem překážela. Vyhodila suitonovou kouli před sebe a bylo jí jedno jaké škody to udělá, protože při tak těsném prostoru, se stejně vyhnout nemohli. Rychle si klekla a chtěl uzavřít cestu do centra pomocí dotonu. Chtěla získat čas. S jedním, ale nepočítala, že se přiřítí Aizen a všechno příjde vniveč. Bylo sice pěkné, že nad všemy vybouhl a mohl je všechny zranit, ale také vystřelil kusy skla na Tamae a ostatní. Ta si musela vybrat. Co to sakra dělá?! Naštvaně si pomyslela. Teď ohrozil celou akci, jelikož buď pomocí dotonu mohla vytvořit zeď, která zachytí lovce a donutí je jít přes ně, nebo mohla ochránit sebe a svůj tým. „Sakra!“ Zařvala a zabořila ruce do země. "Doton: Kami no te" Křikla a na opačné straně cesty, na té která vedla do centra se velmi rychle zvedala země, která bourala i přítomné zdi budov. Postupně se se objevilo pár prstů a pak celé dlaně obalené černými pečetmi, co vypadali jako řetězy. Ty zastínili celou cestu do centra. Doufala, že jí někdo ochrání spoléhala na to, že jí Aizen vážně neporaní, jelikož sklonila hlavu a byla v podřepu. Vybrala si ochranu ostatních a dala v risk jejich život. Jelikož teď nejspíše všichni budou muset projít přes ně a zároveň i za nimi se kupila armáda. V krví jí koloval adrenalin ať už z možného zranění od střepů nebo situace, ze které nebylo moc východisek. Vytáhla ruce ze zem, které byli trošičku odřené. Doufala, že její tým jí poskytne čas než připraví svou techniku.

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 23
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Mon Feb 22 2016, 18:52

Kiyo <-

Osore přikývl a rozhodl se tě následovat podle tvých pokynů. Když vyšel ven zděšeně se rozhlídl kolem sebe. Normálně dlouho nebyl mimo svou budovu, natož když viděl takový chaos. Lidé kolem se na něj dívali celkem překvapeně. Dlouho ho nikdo neviděl venku ale nikdo z toho moc radost neměl, lidé spíš chtěli vidět někoho jiného. Když jste doběhli ke vchodu, několik lovců tam docela dělalo paseku. Ninjové měli fakt mizernou morálku a nevěděli co mají v takovém davu dělat. Lovci měli navrch ve svém boji na blízko a díky dlouhým zbraním, zasáhli i několik cílů naráz. Začala se hromadit spousta zraněných.
"Musíme to zvládnout!" Zakřičel trochu pozitivně a rozeběhl se k rozbitému balvanu. Mávl na tebe ať běžíš k té druhé protější části kamene. No když uběhl pár metrů, skočil před něho jeden lovec a zaútočil na něho bodným útokem svým kopím. Na ruce se ale Osoremu objevila pečeť a v ruce se mu zjevila katana stejně jako tobě shurikeny. Mečem tedy útok odvrátil a to lovec nečekal. Osore neváhal a provedl protiútok, bodl lovce přímo do prsou a katanu v něm nechal zabodnutou. Ninjové kolem se začali radovat s trochu je to povzbudilo. Tvůj táta se na tebe podíval s úsměvem a doufal že na něho budeš i hrdý - což neměl v tu chvíli dělat. Přestal být ostražitý, a lovec s katanou v těle udělal otočku a zadní částí kopí ho tvrdě udeřil do hlavy. Osoreho tedy odhodil asi 2 metry do zadu a skoro ho uzemnil. Vytáhl si katanu z hrudi a znovu se rozeběhl proti ninjům jako ostatní lovci.

Aizen, Tamae <-

Letěl si přímo na ty lovce přičemž si odpálil sklo na svém těle. Vytvořil si jakýsi déšť střepin které se snesli na docela velkou část uličky kde všichni stáli. Což byla chyba protože si tím pokropil i Tamae a její tým. Naštěstí si nedoletěl až do bezprostřední vzdálenosti lovců, takže ses nenabodnul na jejich dlouhé kopí ale dopadl si mezi ně a Tamae. 2 ninjové kteří byli s ní uskočili do stran ke stěnám domů, aby se střepům vyhnuli co to jen šlo. Shin skočil ke skrčené Tamae a naklonil se nad ní aby jí ochránil alespoň svým tělem. Nic jiného v tu chvíli udělat nemohl a věděl, že se teď soustředí na něco jiného, takže jí musel pomoci. Střepiny se mu zabodaly do zad a on jen zasyčel bolestí.

???

Lovci si všichni nastejno zakryli obličeje před střepinami a vy jste mohli zahlédnout že měli i černé rukavice. Stejně jako zbytek jejich oblečení bylo dost odolné, takže se střepy jen odrazili nebo sklouzly po jejich "uniformách". Stály tedy nehybně bez jakékoliv újmy. Když Tamae vypustila svou suitonovou kouli, tak se jen skrčili a ona vlítla do maskovaného muže. Měla si jí připravenou tak i oni čekali útok od tebe, byli tedy připravení na to reagovat. Maskovaný muž jen nastavil ruku před sebe a koule se o něho rozbila. Ani s ním to nehlo, jako by bylo odolnější než obyčejný člověk - člověk by totiž zásahem odletěl.
"To si tak hloupý nebo nic jiného neumíš?" Zasmál se maskovaný muž zpoza lovců a podíval se na zeď vytvořenou Tamae.
"Víte co máte dělat, držte se rozkazů od Hime-sama. Tyhle nechte mě." Pověděl vážným tónem a lovci jen jednohlasně zařvali:
"Hai!" Po té nastavili své kopí před sebe že dosáhli skoro až k Aizenovi. Před vámi stála dá se říci zeď lovců která se nedala obejít. S nataženýma kopíma působili skoro jako formace Phalanx s tím rozdílem že nešli pomalu, ale rozeběhli se na vás. Jediná cesta k útěku byla zpátky ulicí až ke vchodu do jeskyně kde se odehrával boj. Nevypadali na to že by je něco jentak zastavilo.
"Na mou dceru ale nešahejte!" Okřikl ještě muž s maskou dav lovců a ti se před Tamae (a Shinem) vyhnuli aby je nenabodli. (Pokud jste zůstali na místě)
Ti 2 ninjové ze strážní jednotky začali utíkat před vlnou lovců a začali přitom řvát o pomoc.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Mon Feb 22 2016, 20:57

Tamae Itazuki

"Shine!" Zvolala překvapeně a vytřeštila oči. Todle nečekala, jelikož myslela, že jí ochrání nějakou technikou a né vlastním tělem. Vstala a byla u něho velmi blízko. Napřáhla ruku a pevně ho chytla za límec. "Todle už nikdy nedělej!" přikázala mu a bylo na ní vidět, že jí ta celá situace frustruje. Byla na něho naštvaná, ale zase jí bylo vidět na očích, že je ráda a je vděčná. Věděla, že někdo přijde k úrazu, ale nechtěla aby to bylo kvůli ní. Armáda lovců se rozpohybovala jejich směrem viděla jak se ty dva sebrali a začali utíkat pryč. Chtěla. Musela. Ale nevěděla jak je zastavit. Co teď ? pomyslela si. Utíkat se jí nechtělo, ale musela. "Jde..." nedokončila větu a celá stuhla. Na mou dceru ale nešahejte! zopakovala si ve své mysli. Najednou uviděla, že stejně není čas. Lovci kolem nich procházeli jako kdyby tam vůbec nestáli. A Tamae vstřebávala to co ten muž řekl. Ne Pomyslela si a pustila Shineho, kterého obešla. Byl tam pouze ten zahalený muž. "Co sis to dovolil říct?" Zvolala na něj jako kdyby armáda, který prošla kolem byla tu a tam. Alespoň, že nemohla jít přímo do centra. Na rukou se jí začla hromadit modročerná chakra a vytvořilo se několik koulí, která do sebe vdechla. "Suiton: Dan’yaku" Vydala ze sebe společně se suitonovýma koulema a po té vytvořila další tentokrát rovnou v puse. Letěli tak na něj tři. Věděla, že to může znova vykrýt, ale chtěla demonstrovat svojí naštvanost.

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
avatar

Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Mon Feb 22 2016, 21:21

Aizen Girihari

Aizen celkem zariskoval a udělal něco, čeho bude litovat, ale zkusit to musel. Upsi. To nefungovalo tak, jak mělo. Pomyslel si a to už stál mezi všema. Poškrábal se za hlavou a usmál se. U šálku čaje to asi nevyřešíme. Hehe. Proletělo mu hlavou a přemýšlel co má dělat. Oboje strany byli připravené k boji. Aizen nashromáždil chakru do noh a rychle uskočil k Tamae a ostatním. "Gomene. To nevyšlo tak, jak jsem plánoval." Omluvil se a Tamae již přesla k útoku. Aizen byl připravený vyblokovat jakýkoliv útok, který by směroval na Tamae. "Budu ti dělat  štít. Znič ho" Řekl a svojí ruku měl mírně natáhnutou ve vzduchu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 23
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Mon Feb 22 2016, 21:46

Tamae, Aizen <-

???

Aizen měl celkem štěstí že proskočil k Tamae a vyhnul se tak lovcům kteří prostě jen chtěli projít což se jim také povedlo. Mířili rovnou ke vchodu. Shin se jen vyděšeně rozhlížel kolem a snažil se si vyndat střepy ze zad. Potom ale ztuhl stejně jako Tamae když maskovaný muž řekl, to co řekl.
"On... on je tvůj otec?" Vydal ze sebe vyděšeně protože věděl moc dobře, kdo je Tamaiin otec. Zůstal při zemi a raději nic nezkoušel. Byl dost chytrý na to aby věděl, že se do toho teď plést nemá. No Aizen byl ale opačný případ.

"Slyšela si dobře drahá..." Pověděl celkem oplzle a opět se "zahihňal" pod svou maskou. Na to ale před Tamae skočil Aizen a prohlásil, že jí bude dělat štít.
"Zase ty? Nepleť se do rodinných záležitostí skrčku!" Vykřikl už trochu podrážděně a v tu chvíli už na něho letěli 3 vodní koule slušnou rychlostí. Aizen ho trochu rozptýlil, takže ta první ho zasáhla do ramene než na ně začal reagovat. Zbylým dvoum uskočil do strany sem a tam. Byl celkem rychlý což sedělo na tvého otce. Rozeběhl se přímo na Vás a vypadal, že chce nejdřív vyřídit Aizena který mu stál v cestě k Tamae. No neměli jste moc času na plánování a reakce, byl od vás kousek a vzhledem k tomu jak byl rychlý tak byl během chvilinky před Aizenem.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
avatar

Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Mon Feb 22 2016, 22:40

Aizen Girihari

Aizen věděl, že to zrovna není nejpříjemnější situace, ve které by chtěl být, ale něco tomu týpkovi dlužit. Byl celkem udivený, že to je otec Tamae. Heh? Celé to je nějaké zamotané. Pomyslel si a pak s naštvaným obličejem trošičku více zvedl ruku. "Rodinné záležitosti? Níčíš tu Tokai, náš jediný domov a ty mi tu chceš říct, abych se nepletl do rodinných záležitostí?! Jediná věc, která je teď prioritou, je ta, se zbavit vás lovců a nastolit zase pořádek... kčertu s rodinnýma záležitostma." Řekl a doufal, že ho bude Tamae chápat, protože Aizen chtěl ochránit Tokai, protože mu na jeho domově záleží a nechce aby ho zníčil někdo takový, jako je zrovna on. Ten muž se hnedka vrhnul na Aizena a ten jenom dokončil svůj pohyb rukou a vytvořil před sebou svoje speciální zrcadlo. Nechtěl se za ním schovávat, ale chtěl ho použít jako něco, o co se může odrazit. Skočil na to zrcadlo a odrazil se do vzduchu. Složil 2 pečetě a vykřikl. "Gurasuton: Ame Senbon". Ze zrcadla pak začali střílet skleněné senbony. Počítal s tím, že ho to zrcadlo donutí zastavit.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Mon Feb 22 2016, 23:05

Tamae Itazuki

Drahá.. zopakovala ve své hlavě a měla si chuť odplivnout. Jenže to neudělal to by se na holku neslušelo. Lže. pomyslela si a nehodlala si takovou kravinu připustit. Mohl říkal cokoliv jen, aby ovlivnil její úsudek. To už zaútočil na Aizena, který měl poměrně hezký proslov, ale když nad tím tak zapřemýšlí tak právě 30 lovců proběhlo kolem a pokud by ten muž nezačal celou tu věc s jejím otcem, tak by je tu nechala a šla radši zastavit před ničením vesnice a zabíjením. To jí bohužel okolnosti nedovolovali. Musela toho lháře umlčet. Možná mi tedy nakonec úsudek zamlžil.. pomyslela si. Klekla si a Aizen dokončil svou techniku, která mu zaručovala dobrou obranu i útok. Tamae ho v tom chtěla podpořit. "Já jsem Tamae Itazuki, dcera Sanira a Mae Itazuki, hajzle." Bylo vidět, že je opravdu naštvaná hlavně, protože nemohla pomoci zbytku vesnice a musela tu trávit čas s ním. Znovu zabořila ruce do země a skoro ihned se zeď do centra probořila, nebyl důvod jí držet jelikož všichni už odešli a byl tu jen on. V tu chvilku za tím mužem ze země vyrazili dvě ruce, které se snažili může zastavit před jakýmkoliv útěkem od stěny, ze které střílely jehly.

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 23
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Mon Feb 22 2016, 23:35

???

"Já nic neníčím, to lovci. Já jsem jen pouhý prostředník..." Zasmál se při běhu a to už před ním Aizen udělal ono zrcadlo.
"Zase? Heh, pořád stejný..." Neudeřil do něho protože už věděl co to dělá a jaký to má účel. Nečekal ale jinou věc. Ze zrcadla začala lítat hromada skleněných jehlic přímo na něho, jelikož před ním stál. Vypadal dost překvapeně a pokusil se uskočit v čemž mu hned zabránila Tamae svým dotonem.
"Ty...!!! Víš ty kdo já jsem?! Jak můžeš ubližovat svému otci!" Vykřikl a to už se do něho začali zabodávat jehly. Byl jimi celý pokropen a i přesto že byl dost odolný a měl zřejmě i oblečení lovců tak ho to muselo pekelně bolet.
"Tseh! Jak chcete...!" Vykřikl když jehlice skoro ustály a vyskočil do vzduchu proti padajícímu Aizenovi. Dal mu opravdu silnou ránu pěstí, protože neměl žádnou možnost se ve vzduchu ubránit leda tak se zakrýt rukama. Když ale Aizena udeřil, jeho ruku obalily blesky a on dostal ránu ještě 2x tak silnou která ho odhodila až do stropu jeskyně. Muž s maskou pak dopadl na zrcadlo a rukou ze sebe oklepal zbytky skleněných jehlic. Pořád jste ale neviděli žádnou krev.
"Teď si vychutnám tebe Tamae... To mám za to všechno? Takhle se mi odvděčíš?" Zakřičel na ní a kolem jeho těla začali lítat blesky.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Tue Feb 23 2016, 00:17

Tamae Itazuki

Do muže se zabodávali jehlice. A bylo vidět, že začíná být rozzuřený což bylo jasné. Ruce mu zabránili v úskoku a tak se vrhl na Aizena. Tamae udělala poslední pohyb a pak vyndala ruce ze země a běžela k ním. Obě dlaně se začali spojovat a Tamae, mezitím co se ten muž soustředil na Aizena, vběhla do sevření a vteřinu na to vyskočila ven vzhůru. To už se ruce zformovali do pečetě tigra a Tamae dopadla na špičku prstu, který mířil vzhůru což bylo metr pod stropem. Teď byla ve stejné výšce jako ten muž, který právě ze sebe oklepal jehlice. Nekrvácí. Zajímavé. Prohlížela si ho a sledovala jeho výbuch hněvu. Ledaže by .. Ne zavrhla ihned a poslouchala jeho výlev. Neměla z něho větší hlavu. Něco na něm bylo, rozhodně ta jeho síla, ale teď se začínal chovat jako magor a to Tamae už nedostalo. Ukázala na něj prstem. "Vím kdo si!" Začala a zhluboka se nadechla jako kdyby něco strašného zjistila. Skoro to vypadalo, že ten muž uslyší co chce. Pak, ale úplně přepnula a muselo mu být jasné že si z něho dělala srandu. "Si zbabělec a lhář. Někdo velmi slabý, který propadl temnotě a vzdal se své cesty, protože neměl vůli pokračovat." začala a bylo vidět, že neskončila. Ten muž se celou dobu smál veškerým odmítáním, ale zároveň na všechno reagoval. Byla tu možnost, že udělá chybu. "S takovým slabochem se tu vypořádám raz dva a pak dám do pořádku chaos, který si vytvořil, protože si obyčejná nicka a je mi z tebe zle!" Zakončila svůj proslov, protože vše co udělal se jí znechucovalo a úplně nejvíce to, že jí pořád oslovovat. Stála na pečeti tygra odhodlaná a plná energie. Její obličej vypovídal o pevné vůli a jasnému cíli. Byla připravená zabít muže, který tvrdil, že je její otec, už jí nic nezastaví, protože se rozhodla v tu chvíli, kdy řekl, že si jí vychutná.

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
avatar

Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Tue Feb 23 2016, 00:46

Aizen Girihari

Aizenův plán vyšel a ten muž schytal spoustu ran od skleněných jehlic. Yosh! Nažer se! Řekl si v mysli a když padal, tak ten muž byl schopen protiútoku. Heeeh? Prolítlo mu hlavou a ten muž ho údeřil do rukou, které měl skřížené, když padal, aby se vyhnul kritickému poškození. Byla to hodně silná rána, která byla ještě nabitá elektřinou. Aizen odletěl vysoko do vzduchu až se potkal zády v tvář stropu Tokaie. Byla to šlupka a Aizen si málem vystřelil dech. Ksakru! Prolétlo mu hlavou a s bolestí v zádech dopadl na nohy poblíž Shina. Aizen se protáhl a sledoval Tamae, která se toho nebála. Tamae je hodně drsná. Nejspíš bude nejlepší toho muže nechat na ní... Zatím poklidíme ty ostatní lovce. Třeba mu spadne kuráž až tu nebude mít ani panáčka. Pomyslel si a v rukách si chtěl nechal vyrůst skleněné bodáky, které začal házet po těch lovcích. Svoje tělo si kryl pevným sklem, protože se nechtěl nechat propíchnout nějakou tou jejich halapártou. Vždycky ale trochu očkem brousil kolem Tamae a toho muže. I přes to, že Tamae byla silná a hodně odvážlivá, tak měl starosti, aby to její povaha nepřehnala, jako se to stalo jemu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Tue Feb 23 2016, 16:43

Kiyo Natsuin

Před otce skočil lovec, kterého však otec hbitě probodl, na což Kiyo ihned vykulil oči a ve chvíli, kdy se na něj otočil, tak se mu i objevil úsměv na tváři, protože ho otec mile překvapil. Jenže to už Kiyo uviděl, jak se lovec vzepřel a zaútočil na otce. "Bacha!" Zvolal Kiyo, ale už bylo pozdě. Lovec otce odhodil a pak se rozeběhl do boje. Kiya trochu překvapilo, že si lovec nedělal starost přímo o něj a běžel k ostatním lovcům. Kiyo věděl, že nemá cenu, aby se dával i on sám do boje, protože jeden ninja ničemu nepomůže, kort když není přímo bojovým typem. Proto se rozeběhl přímo k otci, kterého začal zvedat ze země. "Jsi v pořádku, tati? Musíme to dokončit, ale překvapil jsi mě! Jsi skvělý ninja." Přeháněl Kiyo, aby mu zvedl znovu sebevědomí a mohli se dát do ochrany vstupního vchodu. "Musíme pohnout." Dodal k tomu všemu. Doufám, že tohle otce nedemotivuje, dostat takovou ránu je dost nepříjemné. Hlavně když na to není zvyklý. Pomyslel si s ustaraným výrazem ve tváři.

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 23
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Tue Feb 23 2016, 17:36Mezitím venku nad jeskyní, v bývalém městečku.

Stála tam skupinka asi 5 lovců. Měli stejné masky jako ti co zrovna bojovali v Tokai, akorát neměli kopí, ale nějaké kapsy a vaky po celém těle. Jeden z nich měl měl místo černé masky tmavě červenou a kolem krku šátek ve stejné barvě.
"Jste připraveni? Budeme podpora našich bratří ze střední vzdálenosti, na nás může záležet výsledek bitvy tak si dejte záležet. Hime-sama na nás spo-.." Šeptal muž s rudými doplňky, který byl zřejmě jejich kapitán. No nestihl to ale doříct a ucítil jak se vítr opřel do jeho zad. Přímo věděl že za ním někdo stojí - nebo spíše se zjevil. Než se stihl otočit, ozvalo se hlasité křupnutí a jeho tělo spadlo bezvládně na zem se zlomeným vazem.
"Taichou!" Vykřikl jeden lovec a všichni z kapes vytáhli malé bombičky. Hned se ale zarazili a zůstali stát jako přibitý k zemi. Viděli muže s páskou přes oči a kamenným výrazem ve tváři.
"To je on! Ten slepý ninja! To je náš hlavní cíl!" Vykřikl jeden z nich a všichni udělali krok směrem od něho.
"Každý si zaslouží šanci žít, vašeho kapitána je mi líto. Řekněte mi tedy, kde držíte údernou jednotku ninjů z Tokai a nechám vás na živu." Pověděl Saniro potichu až to působilo trochu děsivě. Lovci si v tu chvíli jen vyměnili pohledy mezi sebou a chvilku bylo ticho. V tom se ale všichni najednou začali smát a jeden se při tom zmáčkl jakési tlačítko na zápěstí.
"Neboj se Shinobi.. my tě k nim zavedeme.." Řekl ve smíchu a to už kolem nich vyběhla armáda lovců ze všech koutů a rohů zničených domků jakoby tam byli celou dobu schovaní. Uběhlo pár vteřin a Saniro se ocitl v kruhu asi 100vky lovců kteří už měli kopí. Svými hroty kolem něho udělali kroužek a připravili se k útoku.

"Nevážíte si svých životů a dobré vůle druhých. To je důvod, proč tuhle válku nikdy nemůžete vyhrát." Řekl s naprosto klidným hlasem.

Tamae <-

???

Stál proti tobě bez jakéhokoliv pohybu a vypadalo to, jako by si tě prohlížel.
"Proč? ..." Řekl a odmlčel se.
"Proč se mě snažíš zastavit? Copak to nevidíš Tamae? Je konec... Proti lovcům zkrátka nikdy nemůžete vyhrát. Bráníš tuhle díru svým životem a proč? Žijete tu ze dne na den doufajíc že si pro vás lovci nepřijdou. Skrytý v jeskyni celý život. Copak tohle je nějaký život? Ale ještě není pozdě, přidej se ke mě a já ti zaručím jistou budoucnost. Vždyť je to úplně jasné, máš to v krvi, teda ty spíš v chakře ale černá barva je náš symbol. My k nim patříme. Z nás mají respekt!" Rozmluvil se a zněl dost vážně, nevypadal na to že by vtipkoval. V tom tě ale šíleně zabolela hlava a zatmělo se ti před očima. Cítila si, jako by si byla přítomna úplně někde jinde na jiném místě. Oči tě začali pálit jako by si pohlédla do ostrého světla a viděla si tvého otce jak stojí uprostřed 100vky lovců. Viděla si to jakoby ze shora, jakoby si byla nějaký duch vznášející se nad všemi. Mohla si spatřit i lokaci, protože městečko nad jeskyní si dobře znala a tak ti mohlo dojít kde to vlastně je. Pohled se ti opět rozostřil a hlava tě přestala bolet. Byla si opět v Tokai a před tebou stál maskovaný muž. Jakoby se ti vrátila duše do těla. Muži s maskou na zápěstí začalo blikat nějaké světýlko a zároveň to začalo hlasitě pískat. Ohlédl se na svou ruku a stisknul onen náramek který následovně zhasnul.
"Hmm, našli ho?" Pověděl sám sobě nahlas a opět se podíval na tebe.

Aizen <- Hodil si bodce po skupince kterou přivolal maskovaný muž a jednomu se zabodl bodec do zad. Byli už dost daleko takže jinýma si se nikam netrefil. Muž s bodcem a ještě jeden vedle něho se zastavili přičemž ten druhý mu vytáhl bodec ze zad jakoby nic. Oba se na tebe potom otočili a rozeběhli se vás. Na tebe a Shina. Shin se pomalu otočil a přemýšlel co udělat, nejspíš čekal na tvůj první krok. Mohl sis všimnout jak oboum lovcům začali blikat nějaké narámky na rukách přičemž také pískali.

Kiyo <-

Osore Natsuin

Doběhl si k němu a pomohl mu se zvednout. Tvá slova na něj měli docela velký vliv a dávali mu sílu pokračovat. Mírně na tebe přikývl a otřel si krev z koutku.
"Ty jsi skvělý Kiyo... Pojď zvládneme to.." Zvedl se a rozeběhl se ke zničenému kameni. Když tam doběhl, stoupl si k jedné části a ukázal na tebe, ať jdeš k té protější. Začal skládat pečetě a kousl se přitom do prstu aby měl na rukou krev.
"Dělej to co já Kiyo! Musíš to udělat ve stejnou chvíli jinak se pečeť nepovede!" Doufal že budeš kopírovat jeho pečetě. Bylo jich fakt hodně ale nechtěl riskovat že po něm zas někdo skočí a tak zrychlil své ruce. Mohl sis všimnout jak všem lovcům co tam byli začali blikat a pískat nějaké náramky na rukách. Ale vzhledem k tomu že bojovali tak to ignorovali. Také se uslyšel a uviděl řev ninjů a jak se všichni začali otáčet. Do jejich zad vběhlo asi 30 dalších lovců s kopíma a překvapili tak asi každého kdo tam bojoval. Přiběhli uličkou která vedla k cestě do labyrintu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Tue Feb 23 2016, 18:21

Kiyo Natsuin

"Dobře tati! Jdeme na to!" Řekl a kousl se také do prstu. Stál bokem, aby se mohl koukat na jeho pečetě a pustil se hned do toho. Jel opravdu rychle, což nebylo nijak divné, protože pečetě byly to nejdůležitější pro rodinu Natsuin vzhledem k tomu, že k zapečeťování je potřeba spousta pečetí. Všiml si, že se objevili další lovci, ale nemohl to teď řešit, pokud by to řešil, tak by přerušil pečetě a bylo by to celé zbytečné. Museli zablokovat hlavní vchod, kde mohlo být ještě více lovců. Poté mohli klidně přeběhnout k labyrintu, ze kterého pravděpodobně vybíhalo dalších několik lovců, který mohli společně s otcem také zapečetit. Teď však musel spoléhat na ninji, kteří byli za jejich zády, zda jim budou hlídat záda. "Nepolevujte ninjové Tokai! Zapečetíme vchod a pomůžeme vám! Teď ale nesmíte polevit! Pokud polevíte, tak je s námi všemi ámen!" Řval Kiyo, ale koukal přitom na otce, aby nepřišel ani o jednu z pečetí. Myslel to však na ninji za jejich zády. "My jsme ninjové! My jsme ti, co ovládají něco víc, co lovci nikdy nedokáží!" Dodal a v hlavě si uvědomil, že jeho bratr Shin je taky tam někde.

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Tue Feb 23 2016, 18:48

Tamae Itazuki

Zakroutila nesouhlasně hlavou a svěsila ruku podél těla. Pak jí, ale začala bolet hlava, jenže Tamae se vůbec nepohnula a sledovala toho muže. Co se to děje.... pomyslela si a viděla Sanira. Tati? zeptala se zmateně, protože kolem něho byla dobrá stovka lovců co si tak odhadem pomyslela. Sledovala strop jeskyně. Jistě je to možné, ale jak jsem se tam dostala ?? Pomyslela si a pak jí to teprve pořádně došlo a Tamae se zamračila. Snad stovka ninjů. Musí to zvládnout. pomyslela si a pak se soustředila na toho muže. Zopakovala si jeho slova a rozesmála se. "Doufáme v další dny ?" Zeptala se a rozesmála se znovu. "My lovců děláme kořist a teď když přišli tak je můžeme rozmetat na našem území!!" Zvolala naštvaně a na svojí obranu. Nechápala jeho počínání, ale věděla, že to už musí skončit brzy. Jeho nabídky si nevšímala, ale bylo jí jasný, že je opravdu jeden z jejich klanu. Byl příliš odolný a normální muž by byl už celý od rudé krve. Dotkla se špičky prstu na kterém stála a za mužem se vynořila dotonová ruka, ale pouze jedna. Která byl zatnutá v pěst a letěla přímo na něho jako kdyby ho chtěla praštit a nahnat k Tamae.

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
avatar

Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Tue Feb 23 2016, 19:13

Aizen Girihari

Skleněnýma střepama trefil jenom dva lovce. Tak jenom dva.. furt lepší než nic. Pomyslel si a začal v sobě koncentrovat chakru, kterou pak uvolňoval do jedné strany. Mezitím co si vyndávali ty střípky, tak Aizen vytvořil jeden svůj skleněný klon. "Shin, že? Pošlu na ně svůj klon, který pak ihned odpálím, bude vysoce pravděpodobné, že to bude létat všude okolo, tak se postav za mně." Řekl a klon se rozeběhl proti nim. Ti lovci se pak s pípajícíma náramkama rozěběhli směrem ke klonu a Aizen složil pečetě. "Gurasuton: Gurasu Heki!" Zakřičel a vytvořil zeď, která oddělila ty dva ninji a ostatní. Potřebuju zkusit, jestli talhe kombinace bude fungovat. Sice to bude stát více chakry, než jsem si myslel, ale pro testovací učely, proč sakra ne. Pomyslel si a pak rychle složil jednu pečeť. "Kai!" Odpálil klon a vytvořil před sebou svoje odrážející sklo, které je mělo ochránit před střepama z klonu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 23
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Wed Feb 24 2016, 16:12

Tamae <-

???

Hlasitě si povzdechl a taky zakýval hlavou.
"Si tak mladá a naivní, škoda, alespoň jsem to zkusil.." Řekl trochu zklamaně a to už na něho letěla kamenná ruka. Jeho tělo opět obalily blesky a velkou rychlostí se odrazil od zrcadla a skočil přímo na tebe. Rozpřáhl se a vypadalo to, že tě chce udeřit pěstí jako předtím Aizena. Mohla sis všimnout, jak se na jeho náramku roztočil nějaký kovový kroužek.

Kiyo <-

Osore Natsuin

Podíval se na tebe a přikývl. Udeřil dlaní do kamene a zakřičel:
"Fūinjutsu: Shuuho!" Pokud si udělal totéž, tak se obě části kamene začali třást že vzniklo skoro zemětřesení a pomalu se začaly sunout k sobě dokud nesplynuli. Z tvojí a Osoreho pečetě které vznikli na místě kde jste přiložili ruce, se začali roztahovat nějaké znaky které nakonec propojili vaše pečetě a tak i kameny. Cesta se tedy uzavřela a tentokrát to vypadalo dost neprůchozí. Ninjové na tvé povzbuzení reagovali celkem kladně a do boje dali všechno. Šlo na nich vidět že motivační slova raději slyšeli od tebe než od tvého otce a tvůj taťka se na tebe s úsměvem podíval.
"Jednou z tebe bude skvělý vůdce Kiyo." Pověděl potichu aby si to slyšel jen ty a to už se na tebe rozeběhl jeden lovec který se tě pokusil nabodnout kopím do zad.
"Pozor!" Vykřikl Osore a chytl se zděšeně za hlavu.

Aizen <-

Shin jen souhlasně přikývl a skočil za tebe aby ho nezasáhly střepy. Vše ti vyšlo jak si plánoval, jen ten druhý lovec se schoval za toho prvního, takže běžel v jeho stínu. Když ten první bodl klona, tak klon vybuchl a zasáhla ho pěkná dávka skla. Střepy se rozletěli i na vás, ale to už je pojalo tvé zrcadlo a vrátilo je to ve formě tlakové vlny, která lovce povalila na zem. Když ho ale strhla dozadu, zahlédl si jak lovec za ním přehodil toho zrušeného za sebe a utíkal dál jakoby ho vůbec nezajímalo že ze svého kolegy udělal živý štít který to hezky odnesl.
"K zemi Aizene!" Vykřikl Shin zpoza tebe a silou tě stlačil k zemi aby si se sehnul. Vyskočil a odrazil se od tvých zad asi 2 metry do vzduchu. Rukávem mu sklouzl svitek do ruky který v ten samý okamžik rozbalil ve vzduchu před sebou.
"Fūinjutsu: Kai!" Vykřikl a ze svitku za sebou vyletělo asi 5 Fuuma Shurikenů za sebou. To lovec fakt nečekal a nastavil před sebe kopí ve snaze se vykrýt. No držadlem odrazil asi jen jeden a další 4 se do něho zabodaly jak do másla. Zůstal ale stát a začal kašlat krev skrz svou masku na ústech, díky které se taky dusil.


Naposledy upravil Nero dne Wed Feb 24 2016, 17:00, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Wed Feb 24 2016, 16:54

Tamae Itazuki

Pomalu se narovnala během toho co pěst vylezla ze země a letěla proti muži. Neposlouchala ho. Její pohled vypadal dost nepřítomně, jako kdyby nad něčím přemýšlela. Toho muže obalily blesky a vyletěl proti Tamae. Byl opravdu rychlý a Tamae neměla kam uskočit. Najednou zavřela oči a usmála se. Muž byl před ní a letěl přímo na ní, že jí uzemní ránou. Bylo to velmi zvláštní, vypadala příliš klidně na to, že ten muž jí měl udeřit každou chvíli. Jenomže vše měla pečlivě naplánované. Teď už nemůžeš uhnout. Pomyslela si, jelikož muž letěl a nemohl se o něco zapřít nebo změnit směr. Dala odhodlaně ruce v kříž jako kdyby chtěla vyblokovat ránu toho muže. Pořád vypadala klidně. Muž už byl u ní a pak se to stalo. Půl metru než muž udeřil do Tamae ruply obě ruce, svírající prsty ve znamení Tigra, tudíž celá platforma byla najednou nestabilní a nedalo se na ní nijak postavit a kousíčky nemělo dostatek síly, aby někoho udrželi. Za tím mužem, který letěl tudíž stále neměl pod sebou pevnou zem se objevil něčí stín. Doton doslova vystřelili do všech stran a způsobil pár oděrek na kůži, u muže se spíše zastavili o jeho Raiton. a muž udeřil Tamae do kříže jejich rukou, které byli na prsou kvůli obraně. Jenže Tamae neodletěla. Puf ozvalo se a muž měl tendenci letět dál, protože to nejspíše nemohl čekat a nic pevného ho nezastavilo. Byl to pouze klon. Teď nebo nikdy pomyslela si znova Tamae značně vyčerpaná. Byla též ve vzduchu, ale za tím mužem, který právě teď proléval kolem a nepříjemně ho trefovali suitonové koule vytvořené výbuchem klonu. Vše proběhlo během pár vteřin tudíž bylo maximálně 2 metry za ním, jen on letěl vpřed a ona vzhůru. "Kuroi Suiton: Chishi Mizu" vyslovila tajemně. Měla ústa od krve, jelikož celou dobu co vystřelila pěst země rozdělovala chakru potají sevřená v dotonu a neměla zrovna moc času jen asi 10 vteřin, to však bylo dost času na přípravu techniky, kterou trénovala. Držela u úst černou kouli, která byla velká, jako její dlaň.Z pusy jí vylezl poslední pramínek černé chakry, který se oddělil od vody, který se vlil zpátky do úst a ten černý pramínek se přidal se do té koule. Pak tu kouli vystřelila přímo tomu muži do zad. Ta koule se dala sotva postřehnout a měl zničit všechno v cestě. Muže, zem, domy a bůh ví o co by se dokázala vůbec zastavit, ale tím že byla za mužem tak trajektorie letu mířila skrze muže do zdi, jelikož jejich pozice se tímto opět otočili. Tamae nevěděla jak to dopadlo, jelikož narazila do stropu a ošklivě si něco narazila. Nemohla změnit směr jelikož když její dotonové sevření prasklo ona vyskočila vzhůru, aby se dostala za muže a odpálila kouli. Pochroumaná a vyčerpaná spadla na zem, kde pohlédla směrem dopadu koule, aby věděla jak to dopadlo

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
avatar

Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Wed Feb 24 2016, 18:14

Aizen Girihari

Kombinace vyšla přesně tak, jak plánoval a to mu udělalo radost. Perfektní! S tím už se dá dobře pracovat. Pomyslel si a pak ho Shin upozornil na to, že se má sehnout k zemi, protože ten druhý lovec byl celkem chytrej a použil svého kolegu jako živý štít. Tak to jsem nečekal.. v boji jim to celkem myslí. Prolítlo mu hlavou a Shin se též zůčastnil boje a toho druhého lovce vyřídil několika fuuma shurikeny, který neměli vůbec slitování. Lovec ještě ale stál a silně krvácel. Má celkem výdrž. Pomyslel si a pak se postavil a podíval se na Shina. "Dobrá práce, Shine." Řekl a v ruce si nechal vyrůst ostrý střep, který pak za pomocí chakry rychle hodil přímo na toho lovce, který v sobě měl zabodané fuuma shurikeny. Mířil mu na krk, aby se ujistil, že je opravdu vyřízený a že ještě neudělá nějakou záludnou věc. Aizen počítal s tím, že ho to dodělá, proto si pak už nedělal starosti o to, kolem třeba projít. Aizen se rozeběhl a vyběhl svojí zeď. Postavil se na ní a podíval se na druhou stranu uličky, protože chtěl vědět, jak dopadla situace. Tamae byla úplně vyčerpaná a už se jen válela na zemi. Ten muž co prohlašoval, že je její táta byl v hodně špatné situaci. Tamae? Řekl si v mysli a seskočil k ní. Kleknul si k ní a prohlédl si jí. "Jsi v pořádku?" Zeptal se Aizen, aby se ujistil, jestli vůbec reaguje a neutrpěla nějaké kritické zranění.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
avatar

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 23
Bydliště : Česká Lípa

PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   Wed Feb 24 2016, 19:46

Aizen, Tamae <-

???

Tamae měla dokonalý plán který jí vyšel na jedničku. Muž neměl žádnou šanci s tím něco udělat a tak dostal černou koulí přímo do zad. Koule letěla dál i s ním a vletěla velkou ránou do zdi čímž pěkně rozdrtila maskovaného muže který narazil do zdi čelem. Ze skály se zvedl prach a kouř takže chvilku nebylo vidět co se s ním vlastně stalo. Tamae s naraženými žebry a vyčerpaná dopadla na zem kde měla co dělat aby byla vůbec schopná vstát. Aizen svým kunaiem vyřídil umírajícího lovce a pak společně se Shinem doběhli k Tamae.
"Není ti nic? To byla pěkně silná technika!" Prohlásil Shin překvapeně a soustředil se na místo dopadu toho maskovaného muže.
Kouř po chvilce ustál a u skály seděl opřený onen nepřítel. Na hlavu se mu drolily kousky kamenů z pěkně rozkřáplé zdi a vy jste zahlédli jak mu opadávají zbytky masky z tváře. Byl to muž kterého jste moc dobře znali, ten který byl i u té vraždy ve městě.
Byl to sám Tokai Itazuki, bratranec Tamae. V břiše měl velkou díru po černé kouli, takže jím bylo vidět skrz na skrz. Všude pod ním byly velké kaluže černé krve která ho asi jako jediná držela při životě protože mu regenerovala otevřenou ránu. Hlasitě zakašlal a z pusy se mu vyvalila další krev.
"Zesílila si.. Tamae... Není divu že si Saniro tak moc chrání svojí holčičku. Byl by na tebe hrdej kdyby to viděl... ale.." Říkal skoro pološeptem a s přestávkami protože se snažil popadnout dech.
"Škoda jen, že už ho asi neuvidíš..." Řekl hlasitě s úsměvem a pomalu mu začali těžknout víčka.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   

Návrat nahoru Goto down
 
A tak to začíná...!
Návrat nahoru 
Strana 3 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Kage Wars: Vyhnanství :: Tokai Kyanpu :: Herní místnost-
Přejdi na: