Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Věděli jste, že to přijde!

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věděli jste, že to přijde!   Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 05 2016, 11:46

Kiro "47" Suikafuurado

Stále ho pozoroval se zvědavostí v očích. "Pouhou věcí jsem byl půlku života. Byla zajímavá zkušenost." Odpověděl diplomaticky, ale nebylo na něm vidět, že by z toho byl nějak špatný nebo že by s ním nesouhlasil. Myslel to dobře, jako nějaké ospravedlnění, proč se tak stále nazývá. Představil se jako Lorenzo Hyuuga. Zajímavé jméno. pomyslel si a pak ho poslouchal dále. Kiro konečně přerušil oční kontakt, který s ním neustále držel a celého si ho prohlédl, během jeho části dialogu. Zaujmuli ho jeho dlouhé rukace s drápy na prstech. Vypadali dost pevně a to samé jenom v menším si všiml i na botech. To narušilo domněnky, že je Lorenzo klidný a vyrovnaný. Todle mu více napovídalo, jakože je nějaký bojovník, protože vypadal ozbrojeně i když byl v jejich táboře. Ledaže.. pomyslel si a Kirův pohled se zase věnoval přímo jemu, jelikož promluvil o jeho roku chakry a Rothiusu. Kira to překvapilo, protože nevěděl jak to ten muž může vědět, ale neptal se ho. "Ty nebudeš z žádného tábora. Budeš nějaký cestovatel, poutník. Tím způsobem jaký ses ke mě posadil a mluvíš semnou mi napovídá, že si velmi klidný a trpělivý, ale tvé rukavice a boty, mi říkají, že si vždy připraven na nebezpečí, které ti nejspíše často hrozilo." Začal a vypadalo to jako kdyby na jeho slova vůbec nereagoval, ale pro Kira to byla příležitost poznat někoho nového a tak šel do toho po svém. Zvedl dlaň z Rothiuse a prohlédl si jí. Pak jí na něj zase položil a pohlédl zpět na Lorenza. "Nevěděl jsem to. S Rothiusem se seznamuji. Na místě kde jsem pobýval jsem se s ním spojit nemohl." Pověděl mu a pak nastala chvilka pauzy a bylo vidět, že Kiro přemýšlí. Kdyby byl poslední tak by Rothiuse znal. Možná by o nich něco mohl vědět tak. Pomyslel si a nakonec se ho zeptal. "Víš něco o posledních?"
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věděli jste, že to přijde!   Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 05 2016, 12:21

Yuki Igaku

Pozerala na Ryuua a stále nechápala ako. Veď vyzeral tak nevinne, neškodne, len tam tak stál a nechápavo na nich pozeral. Ako by mohol niečo takéto vedieť a niečo jej ukázať. Jeho oči fungujú. Povedala keď sa naňho nejakú tú chvíľku pozerala. Čo Daisuke tu nieje? Preletelo jej hlavou keď počula tie slová od svojho otca. Už raz keď som videla útok, tak prišiel. Povedala z vážnym hlasom a na chvíľu sa odmlčala. Určite bude lepšie keď budeme pripravený. Vydala zo seba s trochu sklesnutým hlasom a tým dala za pravdu svojmu otcovi. Kokai? to je Kaishinov otec. Pomyslela si a vybavila si to ako chcel na seba zobrať zodpovednosť za svojho syna. No v hlave sa jej vybavila aj spomienka na démona ktorého stretla v Misuteri. Medailón na svojom krku v ktorej bola časť démona zovrela vo svojej ruke. Kaishin. Povedala. Kaishin, je stále väznený? Pokračovala a na chvíľku sa zamyslela. Potrebujem s ním o niečom hovoriť. Povedala a mohla sa to zdať trocha podivné prečo práve s ním má potrebu ísť niečo riešiť. Dúfam že si v poriadku. Pomyslela si a trocha sa nenápadne usmiala.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věděli jste, že to přijde!   Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 05 2016, 14:15

Sai Kaguya

"Vážně se ptáš, proč ti to celé tajil? Není to snad zřejmé vzhledem k tomu v jaké době žijeme? Žiješ v době, kdy jsou ninjové bráni jako lovná zvěř." Řekl tiše a trochu i zklamaně. "Jako otec máš vždy nutkání chránit své dítě ať už tě to stojí cokoliv. Jeho to stálo pověšení ninjovského řemesla na hřebík. Kvůli tobě se rozhodl skončit s veškerou chakrou, aby tě udržel v bezpečí a doufal, že se svou chakru nenaučíš ovládat. Proto ti o tom ani nikdy neřekl, abys neměla nutkání se o to zajímat a nestrhla na sebe pozornost." Pak ale promluvila i o Malekaiovi, což se Saiovi moc nelíbilo. Znělo mu to trochu jako kdyby svého otce obviňovala z toho, že umře jeho žena. "Nebyl jsem tam v tu dobu, kdy tvá matka zemřela, ale vím, že tvůj otec by udělal téměř cokoliv, aby ji zachránil, ale podle mě si to matka nepřála. Možná by Malekaie zabil a možná taky ne, takže se asi Malekaiovi nepostavil tváří v tvář, jen kvůli tomu, aby tě mohl vyhledat." Odpověděl ji. Prošli skrz velkou skálu a mířili směrem k jakési písečné poušti.

Lorenzo Hyuuga

Bylo vidět, že Kira zaujalo Lorenzovo ozbrojení. "Dalo by se říci, že jsem něco jako poutník. Nějakou dobu jsem byl trochu mimo, ale když jsem teď zase při smyslech, tak chci poznat spoustu dalších lidí. Vůbec bych tě neoslovil, kdybych neviděl, jak spolupracuješ s tímto mečem - Rothiusem. Ale je to něco, co jsem asi ještě nikdy neviděl, když nebudu počítat mocnou zbraň jménem Samehada." Pověděl mu, ale to už se Kiro zeptal na Poslední. Lorenzo se na chvíli odmlčel, protože bylo vidět, že přemýšlí, že se snaží vzpomenout zda se s něčím takovým již setkal. Pak však zakroutil hlavou. "O Posledních jsem nikdy neslyšel. To je nějaká organizace, která je podobná Akatsuki?" Zeptal se ho. Nevěděl, že tady Akatsuki neznají, protože nebyla dlouho aktivní, jenže v jeho době aktivní byli a to dost. Proto ho to dost zajímalo, zda je i v této době něco podobného. Záměrně mu neřekl, že pochází z minulosti, protože několik desítek let spal v nádobě, aby mohl později splnit své poslání společně s Kisukem a Zanchim.

Sayaru Igaku

"Já to Daisukemu oznámím. Je tu muž jménem Batsu, který je schopen se s Daisukem spojit na velkou vzdálenost." Řekl ji, aby nemusela řešit tuhle záležitost a mohla se soustředit na něco aktuálního. Na něco, co holky v jejím věku zajímá, což Sayaru netušil, neboť byl spíše vědec, který celé dny něco vytvářel nebo zkoumal. Jenže to už se zeptala na Kaishina. "Není vězněný, Daisuke ho propustil, ale momentálně jsou spolu na srazů vůdců. Kaishin totiž na Daisukeho trochu vyjel a vznikl zde spor o to, kdo by měl vládnout Suichu Kyanpu, takže momentálně jsou zde dva tábory. Jeden stojí za Daisukem a druhý za Kokaiem, který se rozhodl, že bude kandidovat do čela vůdce táboru." Vysvětlil ji, co se ve vesnici vlastně stalo v době, kdy tu ještě nebyla. Pak se ale podíval na Ryuua, který se najednou otočil a odplaval rychle pryč do nějaké velké mušle, kde se schoval. Vypadalo to, že se mu chtělo spát, protože ho unavilo užití jeho očí.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věděli jste, že to přijde!   Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 05 2016, 14:48

Kiro "47" Suikafuurado

Kiro zakroutil hlavou. "Je mi líto Lorenzo. Nikdy v životě jsem neslyšel o meči jménem Samehada nebo o Akatsuki. Neměl jsem možnost podívat se po světě tak je možné, že se ke mě nic nedostalo." Pověděl mu, protože nikdy o nikom ani o ničem takovém neslyšel. Samegada, Akatsuki třeba bude něco vědět otec. Nechci si připadat takhle hloupě, až se mě na to někdo zeptá. Pomyslel si Kiro a pak se na Lorenza usmál. Byl to takový zoufalý úsměv, protože mu bylo líto, že mu v tomto tématu neměl co nabídnout. Vždy chtěl procestovat svět a dozvídat se o nových věcech, ale nikdy mu to nebylo přáno. "Poslední vlastní zbraně jako je Rothius. Potkal jsem muže jménem Sai Kaguya. Říkal, že jeho otec tyto zraně vyrobil. Což bylo zvláštní, protože vypadal, že je stejně starý jako já a moje matka mi řekla, že tento meč používal už její praděd." Pověděl Kiro a pozoroval Rothius. Bylo vidět, že si ho moc váží, už jenom kvůli tomu, že mu ho matka svěřila. "Možná to budou ti tvoji Akatsuki. O Posledních více nevím." Dopověděl a pak na něj zpátky pohlédl, tentokrát to byl jiný pohled. Kiro už se netvářil s takovou jistotou, jako předtím. "Myslíš, že sním spolupracuji? Při boji se mi vrací do ruky, proto se ho nebojím vrhat a využívat. Jenže když dobojujeme tak se mi odmítne vrátit. To samé bylo jako s tím Saiem. Doslova rothiuse ovládl a on mě přestal poslouchat, proto se ho snažím poznat." Vysvětlil Lorenzovi.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věděli jste, že to přijde!   Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 05 2016, 15:06

Yuki Igaku

To že si kontaktovanie Daisukeho zobral na starosť ju potešilo. Aspoň sa nemusela trápiť tak vážnou vecou. Trocha sa usmiala pri tom. Hmm, ako to asi vyzerá vonku? Pomyslela si. Mala chuť sa ísť natiahnuť niekde von pod strom a počkať tam až sa zotmie. Tak Kaishin je na zraze vodcov? Spýtala sa mierne nechápavo, lebo sa jej zdalo že bol na niečo také dosť mladý. Aspoň že je v poriadku. Preletelo jej hlavou pričom sa usmiala a trocha začervenala. Jej reakcie mohli dôjsť jej otcovi trošku zvláštne. No ten pokračoval vo vysvetlení čo sa tu vlastne stalo. Ehm, v tejto dobre nieje rozkol moc vítaný. Zareagovala na to že sú dva tábori, jeden za a druhý proti Daisukemu. Nezdalo sa jej múdre aby boli rodiny rozhádané, zvlášť keď bola Suichu zraniteľná a utrpela značné škody. Všimla si že Ryuu sa skryl do nejakej mušle a uložil sa k spánku. Ach, maličký. Preletelo jej hlavou a zasmiala sa. Sladké sny. Zašepkala u nádrže a obrátila sa na svojho otca. Aj ja si pôjdem oddýchnuť. Povedala mu a na rozlúčku mu dala pusu na líce. Bola rada že to bol len sen, alebo vízia a že bol stále tu. Zamierila von z Laboratórií do svojej izby, aby si zobrala nejaké to vybavenie. Predsa len po tom čo videla chcela byť trocha opatrnejšia. V izbe len zobrala vak z guľôčkami, ktorý najskôr skontrolovala a doplnila veci ktoré chýbali. Zamierila von z hradu k neďalekým stromom aby si našla tienisté miesto v ktorom by si ľahla do trávy.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věděli jste, že to přijde!   Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Icon_minitimeThu Apr 07 2016, 12:07

Lorenzo Hyuuga

Celou dobu si Kiro mohl všímat toho, že je Lorenzo úplně v klidu. Pomalu dýchá, sedí na jednom místě a čas kolem nich pomalu utíká. Bylo hezké počasí, takže si ani jeden neuvědomovali jak plyne čas. Jenž pak si Kiro všiml, že sebou Lorenzo cukl ve chvíli, kdy zmínil Saie Kaguyu. Lorenzovy oči tikaly ze strany na stranu a vypadal, že něco tak trochu nechápe, že tu něco nedává rozum. Sai? Zanchiho syn? Přemýšlel. Tak odtud je mi ten meč povědomý. Je to ten meč, co vyrobil Zanchi díky mé chakře. Pomalu mu docházely informace, které měl celou dobu před sebou. Kiro mohl být trochu nervní z toho, že ho Lorenzo během svého přemýšlení ignoroval, jako kdyby tam vůbec nebyl. Pak však zvedl hlavu a podíval se opět na Kira. "Mají ti Poslední černé pláště s rudými mraky? Pokud ano, tak se asi jedná o Akatsuki, jinak ne. Ale to teď není asi ani moc důležité." Konečně promluvil a pak se opět na chvíli odmlčel. "Vím, jak se dorozumět se svým mečem. Musíš se do něho dostat svým vědomím, což docílíš náročnou meditací a koncentrováním chakry do meče." Když to dořekl, tak akorát vyšla Yuki, na kterou se Lorenzo podíval a pak na ní mávl rukou.


Yuki -> Odešla pryč z laboratoře a za ní se zavřely dveře. Sayaru došel ke dveřím a ujistil se, že jsou skutečně zavřené a následně je ještě pojistil zmáčknutím zámku, který nedovolí nikomu vkročit dovnitř, i když zná heslo. Poté došel zpět ke svému stolu, kde si i sedl a z šuplíku vytáhl desky s hromadou papírů. Pomalu je otevřel a před sebe po celém stole rozložil papíry, na kterých byly fotky mladé Yuki. Byly zde fotky z každého jejího roku přesně na její narozeniny. Fotky byly pořízeny tajně, aby si toho Yuki nevšimla. Fotky byly normální, každým rokem vypadala starší, jako normální člověk, až na jednu fotku. Na fotku, která byla pořízená pár vteřin hned po porodu. Na fotce bylo dítě, které bylo celé modré a pokryté šupinami. Takhle vypadala jen na té jedné fotce a na další už byla pokrytá jen pár šupinami, které pomalu opadávaly a její kůže se zbarvovala do lidské. Byla to fotka pořízená asi dva týdny po porodu ještě než se vrátili zpět do Suichu. Tam se vrátili až ve chvíli, kdy Yuki vypadala jako normální člověk a nikdo nemohl mít podezření. Fotky sbalil a dal je na jednu hromádku. Poté si vzal před sebe papíry, které pomalu odebíral a dával na druhou stranu až dokud nenašel ten papír, který přesně hledal. Byl tam velký nadpis s názvem Pokus 1.03. Pod nadpisem byla hromada textu, kde bylo rozepsané chování Yuki už od jejího mládí a dnes tam Sayaru pomalu dopsal větu "Subjekt 3.01 reaguje na starší subjekt 1.03." Pak se pousmál a podíval se na nejmladší fotku Yuki, která byla pořízena před půl rokem na její narozeniny. Těžko říct, zda na fotku hleděl s myšlenkou na svou dceru nebo na svůj výtvor. Yuki mezitím odešla ven, kde viděla sedět Lorenza společně s Kirem. Lorenzo si ji všiml a ihned na ni mávl rukou.

Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věděli jste, že to přijde!   Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Icon_minitimeThu Apr 07 2016, 12:38

Kiro "47" Suikafuurado

Sledoval Lorenza a jeho chování. Stále byl klidný. Jednou toho meditací snad také dosáhnu. pomyslel si během rozhovoru a pak si všiml cuknutí. Nedalo se to přehlédnout bylo to jako když proletí malinký předmět pevnou němou pavoučí sítí. Bylo vidět, že Lorenzo už ho tolik nevnímal, protože Kiro měl vždy takový pocit, že mu vidí až do žaludku a má ho celého přečteného. Tentokrát, ale jeho slova vyvolala zamyšlení. Bylo to první překvapení. Druhé přišlo v tu chvilku kdy mu Lorenzo v klidu řekl jak se spojit s mečem. Samo osobě to nebylo překvapení Kiro měl v pořadníku i tuto možnost a právě díky Lorenzovi se k ní nedostal, ale to co bylo překvapením byl způsob jakým to podal. Ta jistota, jako kdyby věděl o co se jedná. To Kirovi neušlo. Mohla to být náhoda. Pomyslel si, ale pak se podíval přímo na Lorenza, který mával na holku, který byla poblíž. Byl to jiný pohled. Takový, který prověřuje člověka až do morku kosti. Nedalo by se považovat za příjemný pohled a Kiro nechtěl být neslušný či ho nějak naštvat, ale ještě před nějakou chvilku tvrdil, že nezná poslední a jeho meč mu přijde zajímavý, po té co mu zmínil Saie, vypadal, že zná oboje. "Díky." Zakončil Kiro, celý svůj zamyšlený postoj. Nechtěl mu teď nic vyčítat. Tahat z něho více informací, ale byl přesvědčen, že ví více. Ohlédnul se na Yuki, kterou neznal, ale Lorenzo na ní mával. Jeho spolucestovatelka ? Pomyslel si, protože jí vůbec nepoznával Nejraději, by se do tréningu pustil hned, ale chtěl na to více soukromý, protože nevěděl co od toho může čekat. "Přišla s tebou ? Mám odejít?" Zeptal se Lorenza ještě než přišla Yuki. Bylo to zvláštní, že se na to zeptal, jelikož si asi Lorenzo myslel, že se budou znát, ale i když je Kiro ze suichu, tak byl většinu svého života pryč.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věděli jste, že to přijde!   Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Icon_minitimeThu Apr 07 2016, 16:01

Yuki Igaku

Netrvalo dlho a prišla k neďalekým stromom. Už z diaľky videla že tam niekto sedí pri strome. Kedysi by na takú diaľku vôbec nerozoznala kto to je, možno ani to že tam niekto je, no teraz jasne videla že tam sedí Lorenzo a ešte z niekým. Koho by mala poznať, no nejak si ho nevedela vybaviť ani priradiť do rodiny z ktorej by mohol byť. To že videla Lorenza ju trocha potešilo a mierne pridala do Kroku. Tak už sa zoznamuje z okolím? preletelo jej hlavou a trocha sa tomu zasmiala. Celou cestou ich pozorovala a všimla si že sa o niečom bavia. No nepočula ich. Možno by bola teraz schopná im ich slová vyčítať s pier no, nikdy to neskúšala. Musím sa to naučiť. Povedala sama sebe pri myšlienku na čítanie z pier. Lorenzo už si jej všimol a dvihol na ňu ruku. Ona mu tiež zamávala a prišla až celkom blízko k nim. Videla som ťa už z diaľky. Vypadlo jej z úst namiesto privítania, no za privítanie už počítala to mávanie na seba. Lorenzo si mohol všimnúť že sa jej oči zmenili a bolo na nej vidieť že možno čaká nejaké opísanie stavu. Posadila sa do trávy na miesto kde strom vrhal svoj tieň, ako keby chcela utvoriť z nich troch trojuholník. Pozrela teraz už svojimi jasno zelenými očami na Kira a premerala si ho pohľadom. Hmm. Teba som tu ešte nevidela. Povedala zamyslene. Možno ako dieťa by ho spoznala, no teraz nemala šancu. Usmiala sa naňho a vytrčila smerom k nemu ruku. Ja som Yuki. Vyletelo jej z úst. Pred misuteri by sa mu asi takto nepredstavila, no teraz to bolo iné. Vonku bol krásny slnečný deň a slnečné lúče ktoré prešli cez korunu stromu sa jej odrážali od zeleného medailónu ktorý jej visel z krku.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věděli jste, že to přijde!   Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Icon_minitimeThu Apr 07 2016, 16:34

Lorenzo Hyuuga

Když se zeptal, zda přišla s ním, tak se zatvářil trochu nechápavě, ale nechal to být. Přišlo mu divné, že se dva obyvatelé jednoho tábora moc neznají nebo vlastně vůbec neznají. Každopádně do toho nechtěl nijak rýpat. "Ne, to je Yuki Igaku. Bydlí zde." Řekl mu, ale to už dorazila Yuki přímo k nim. Sledoval jak se na sebe oba podívali a pak se pousmál, při čemž se pomalu zvedl. "Vidím, že se sami neznáte, takže vás chvíli nechám a pak se vrátím. Něco mě napadlo okolo toho meče, Kiro. Prostuduji to během hodiny a vrátím se, abych ti něco pověděl. Zatím se starej o Yuki. Bylo toho na ní za posledních pár dní celkem dost." Řekl a pomalu odcházel, ale pak se ještě na chvíli otočil. "Ale pro tebe zřejmě taky, když jsi potkal Saie." Dodal a pak se odebral směrem k hradu.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věděli jste, že to přijde!   Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Icon_minitimeThu Apr 07 2016, 16:39

Eve Kurosu

Poslouchala ho a v půlce otočila svojí hlavu do jiného směru. Stále ho ale poslouchala. Takže to dopadlo tím horším způsobem. Nevím proč mě tedy přihlásil do tréningu, který tomu určitě moc nepomohl... to utajit. Pomyslela si. Představovala si opět tu scénu, kdy se jí aktivovala chakra. Je toho moc. Za pár dnů se toho stalo tolik... už nic nechápu. Proletělo jí ještě hlavou. Když dokončil svojí řeč, tak Eve nic neříkala. Neměla na to ani co říct. Spíš nad tím neustále přemýšlela. Snažila se najít jakoukoliv skulinku, která by vedla k pravdě. "Děkuju za informace." Poděkovala a jenom pokývala hlavou. Zbytek chtěla nechat na jejím setkání s otcem, kde si chtěla ověřit to, že se budou informace shodovat. Konečně prošli velkou skalou, kde se cesta napojovala přímo k nedaleké poušti. "Poušť?" Vydala ze sebe a naklonila hlavu více dopředu, aby se ujistila, že vidí dobře.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věděli jste, že to přijde!   Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Icon_minitimeThu Apr 07 2016, 16:50

Sai Kaguya

"Ano, poušť." Řekl tiše a pomalu došlápli na první zrnka písku. Nebylo zde však takové teplo, jak na pouštích většinou bývá. Ani v tomto prostoru žádná poušť být neměla. "Je uměle vytvořena jedním z členů Akatsuki. Funguje jako ochrana." Řekl ji tiše, ale to už kráčeli po písku. Byly zde různě velké kameny, ale nikde žádné domy nebo tak něco. Pak ale pocítili menší zemětřesení, které bylo způsobeno tím, že kousek před nimi ze země vylezly jakési dva velké kameny, které praskly a rozdělily se na dvě půlky a z každého kamene vylezla kamenná osoba, která byla vytvořena čistě jen z kamene a v rukou držely kamenné oštěpy. "Kdo jste? Co tu chcete?" Promluvila jedna z kamenných postav. Neměly tvář ani nic podobného. "Já jsem Sai Kaguya a tohle je Yami Kurosu. Jistě víte, čí je to dcera." Řekl a pak se trochu pousmál. "Chceme vstoupit do pevnosti." Dvě kamenné postavy nic neřekly, jen zapíchly oštěpy do země a přestaly stát v útočné pozici. "Ona může. Ty ne." Řekly, ale to už Saiovy nohy byly obalené pískem, aniž by si to sám uvědomil a během chvíle byl obalený celý pískem. Jeho písečný kokon byl následně vcucnut pískem přímo pod zem. Kamenné ženy pomalu vkročily zpět do svých kamenů, které je začínaly uzavírat. Než se za nimi uzavřely kameny, tak jedna stihla promluvit. "Pokračuj Yami." Pak se kameny uzavřely a opět se schovaly pod písek. Vypadalo to jako dost silná obrana. Yami mohla v klidu pokračovat do dálky, kde nic nebylo, ale najednou prošla něčím divným, nějakou bariérou a přímo před ní stála obrovská stavba. Sai zůstal uvězněný někde uprostřed písku, protože bylo zřejmé, že je nezvaným hostem.

Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 1casstleee2fb_by_ninjatic-d7jya0v
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věděli jste, že to přijde!   Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Icon_minitimeThu Apr 07 2016, 17:20

Eve Kurosu

Když jí Sai potvrdil, že se opravdu jedná o poušť, tak celkem udiveně koukala. Jakmile udělala svůj první krok na písek, tak se nohou v písku trošku provrtala. Na poušť tu je celkem fajn. V Shosan nám jí popisovali jako velkou plochu pokrytou žhavým pískem a velkým teplem. Pomyslela si. Sai během chvilky vysvětlit vše, nad čím Eve přemýšlela. Hodně nenápadný. Prolétlo jí hlavou. Když tak kráčeli, tak se popis poušti aspoň trochu vydařil a to hlavně v tom, že nikde nic není. Krom nějakých šutrů. Země se začala během chvilky třást a hned před nimi vyrostly dva kameny. "Co to je?" Zeptala se, ale odpověď ani nečekala, protože se ty kameny rozdělily na dvě půlky a každý si nesl svého strážce. Eve nechala mluvit Saie, protože byl přeci jenom zkušenější. Sai zmínil její pravé jméno, což Eve donutilo se podívat na bok a divně zabrousit zuby. Ty kamenné cosi odložili zbraně a dovolili projít jenom Eve. Saie začal obalovat písek a Eve hned začala hrabat do toho písku, který ho obaloval. "Hej, hej, hej!" Křičela, ale bylo to k ničemu. Písek ho obalil a spolkl ho. Klekla si a ještě chvilku hrabala do písku. Avšak jakmile se dozvěděla, že může pokračovat, tak bez Saie jít nechtěla, ale věděla, že musí. Sai je silný ninja. Určitě to zvládne. Pomyslela si. Postavila se na nohy a kývnula hlavou. Rozešla se směrem kupředu. Nějakou chvilku jenom šla a nic se nedělo, avšak to během chvilky nahradil pocit, který jí naznačil to, že prošla něčím hodně divným. Nevěděla co to je a byla trochu zmatená, avšak to nahradilo to, že se před ní objevila obrovská stavba. Vypadalo to, jako nějaký velký písečný hrad. Jít zpátky nepřipadalo v úvahu. Opět se rozešla směrem k tomu hradu a dávala si pozor na okolí. Mohlo se stát cokoliv, když je takhle na neznámém území.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věděli jste, že to přijde!   Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Icon_minitimeThu Apr 07 2016, 19:03

Kiro "47" Suikafuurado

"A já Kiro. Kiro Suikafuurado. Syn Kokaie" Představil se Kiro a pevně jí stiskl ruku. Podle jména jí mohlo dojít, že patří do jedné z rodin a proto bylo docela vtipné když se sama divila, že ho nikdy neviděla. I přesto, že Yuki přišla spíše za ním se zvedl a odcházel. "Uvidíme." Řekl mu a usmál se na něho. Zvláštní ninja. Pomyslel si. Úsměv mu, ale trochu spadl a vypadal zamyšleně. Jo Sai.. pomyslel si a to už Lorenzo odešel a Kiro opět položil dlaň na svůj meč, jako předtím. Yuki seděla poblíž něho a právě teď zde zůstali samy. "Jasně Yuki, Igaku." Rozpoměl si Kiro a trochu se zasmál. Druhou rukou se poškrábal na krku, kde měl vytetované číslo 47 a pokračoval. "Si dcera Sayara. Už vím. Potkal jsem ho nedávno když si k nám šel pro tělo lovce." Řekl a usmál se. Bylo zvláštní, že o tom mluvil s takovým klidem, i když to zde způsobilo zkázu, nejednomu by došlo, že o tom nic neví což by se i přiklánělo k tomu, že de nebyl vůbec vidět, protože moc v Suichu nebyl. Pak se uklidnil a prohlédl si jí. Měla na sobě černý plášť a pěkný náhrdelník. Kiro si nemohl nevšimnou, že měla zelené oči co ladili s náhrdelníkem. "Pěkný náhrdelník." Začal a sledoval její zelené oči. "Odkud znáš toho poutníka, Lorenza? Ví docela zajímavé věci." Zeptal se jí a usmál se. Byl překvapený, důvod proč si myslel, jestli ona s ním necestuje byl prostý. Neznal Yuki a Lorenzo nebyl odsuď a přitom vypadali jako dobří známí.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věděli jste, že to přijde!   Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Icon_minitimeThu Apr 07 2016, 19:30

Yuki Igaku

Predstavil sa jej ako syn Kokaia. Takže to musí byť Kaishinov Brat. Pomyslela si a sledovala čo robí Kiro. Lorenzo medzi tým odišiel a to sa ho potrebovala spýtať na zmeny v jej očiach. Nevadí veď sa znovu vráti. Pomyslela si pričom sa trocha zamračila. Mohlo to vyzerať že sa mračí na Kira, no tak to nebolo. No zrazu si spomenul, že o nej niekde už počul. Jej pohľad zaujalo to tetovanie na ktorom sa poškrabal. Čo znamená to tetovanie? Číslo 47? Spýtala sa zo záujmom. Občas aj ona sama rozmýšľala o nejakom tetovaní no nevedela si rozmyslieť čo by to bolo, no hlavne kam by išlo. Potom spomenul, odkial pozná jej otca. Ja chcela som hovoriť z Kaishinom a že nieje teraz v tábore. Povedala trocha neisto pričom sa mierne začervenala. No to už jej pochválil náhrdelník. To je to o čom som s ním chcela hovoriť. Preletelo jej pri tom hlavou. Sledoval jej oči, musel to byť zvláštny pohľad, trocha z neistila a začala sebou ošívať, ako keby ju to trocha znervózňovalo. Keby mu teraz pozrela do očí, možno by videla skrz oči až do vnútra jeho hlavy. Pútnik. Reagovala zamyslene na otázku ohľadom Lorenza, ako by si nevedela vybaviť o kom je to vlastne reč. To označenie pútnik jej prišlo že k nemu sedí, bol to vlastne taký pútnik časom. To je trošku zložitejšie. Povedala pričom sa zamračila a ľahla si na trávu. Ja som ho vlastne... Povedala a na chvíľku sa odmlčala pričom premýšľala čo povedať. Dalo by sa povedať že som ho našla, alebo skorej prebudila. Povedala zamyslene pričom pozorovala oblohu. Táto odpoveď sa mohla zdať Kirovi dosť zvláštno, možno nič nehovoriaca, no nevedela na koľko mu mohla veriť, ale keďže to bol Kaishinov brat, malo by to byť v pohode.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věděli jste, že to přijde!   Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Icon_minitimeThu Apr 07 2016, 19:56

Kiro "47" Suikafuurado

Kiro se smutně usmál, jelikož se zeptala na jeho číslo. "Důvod proč se neznáme." Řekl tajemně a ještě jednou si jí prohlédl. Mračila se, ale Kiro to spíše bral jako takové zamyšlené mračení. Pak se Kiro, ale rozmluvil. "Já jsem 47. Většinu života jsem strávil jako zajatec v Konoze." Pověděl klidně a to byla odpověď na jeho tajemnou větu zpočátku. "Vážně ? Bratra jsem neviděl dlouho, ale je prý někde na srazu vůdců." Pověděl jí a bylo vidět, že ho to ani tak moc nezajímá. "Znáte se ?" Zeptal a pak dodal. "No jasně hloupá otázka. Určitě se znáte. Bratr se zná se všemi dívkami kolem." Dodal a zasmál se. Doufal, že si to nebude nějak špatně brát. Pak se, ale najednou zarazil. Byl to podobný pohled, který zpočátku věnoval Lorenzovi, když si tak k němu přisedl. "Našla..." Zapřemýšlel a dával si první a poslední dohromady. Vypadal velmi soustředěně a zamyšleně. "Lorenzo říkal, že byl nějakou dobu trochu mimo. Beru to tak, že se z toho dostal, když tě potkal." Zakončil a hlavu naklonil k levému rameni a světlo ze slunce skoro pohltilo nápis 47 na jeho krku. "Také si cestovala ?" Zeptal se a sledoval jí. Kiro vypadal dost vyrovnaně a možná by se dalo říct, že jí i nějak studoval. Bylo vidět, že jí chce poznat.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věděli jste, že to přijde!   Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Icon_minitimeThu Apr 07 2016, 20:16

Yuki Igaku

Ako sa slnko posúvalo po oblohe začal sa posúvať aj tieň a začínala sa ocitať na slnečnom svetle. Nejako to neriešila, bolo príjemné a teplé. Zajatec v konohe? Zopakovala si v hlave pri jeho slovách. Preto si ho nepamätám. Pomyslela si a počúvala ďalej jeho odpovedi. Tak. Kaishin zachránil môjho otca. Povedala ako reakciu na narážku že pozná všetky dievčatá v tábore. Bolo vidieť že je pri tom dosť nesvoja. No. Zamyslela sa pri slovách že Lorenzo hovoril o tom že bol nejakú dobu mimo. Dalo by sa to tak povedať. Povedala a zasekla sa. Že bol mimo. Dokončila a pritom sa zasmiala. Zdalo sa jej smiešne povedať to takto, pričom bol uložený k spánku na nejakom temnom mieste. On vlastne spal. Prezradila mu ďalšiu časť. No spýtal sa či tiež cestovala. Nie, ja som necestovala. Povedala pričom sa posadila a pozerala rovno na Kira. Ja som len počula ich volanie o pomoc. Povedala z vážnym výrazom a tónom. Celá sa to mohlo zdať Kirovi divné. Vlastne aj Yuki sa mu mohla zdať tak trochu divná. To ako mu hovorila ako sa stretla z Lorenzom a že to hneď nepovedala ako to bolo.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věděli jste, že to přijde!   Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Icon_minitimeThu Apr 07 2016, 20:34

Kiro "47" Suikafuurado

Jednou věcí si byl Kiro jistý. Čím více se s Yuki bavil tím více byl zmatený. Všechny tyto informace se měnili do pomyslných cest a mostů mezi různými situacemi a Kiro byl dost zmatený a nevěděl jakou se má vydat. "Jo. Slyšel jsem, že zaútočil Malekai. Bratr ten den musel nejspíše zachránit spousty životů." Pověděl zamyšleně, ale hrdě zakýval hlavou. Samozřejmě zachránil Sayara jiný den, ale Kiro o ničem nevěděl byla to jediná situace, kdy pro něj byla Suichu v ohrožení. Kiro viděl, že Yuki měla několik témat u kterých je nesvá a dalo se to na ní poznat. Hlavně podle toho jak mluví. Pohlédl jí do očí a pak na chvilku zavřel ty své. Zhluboka se nadechl. Uchopil meč a špičkou ho zabodl mezi nohy do trávy a opřel ho o své rameno. Pak oči znovu otevřel, jako kdyby si to musel celé urovnat a zopakovat její slova. "Spal ?" Zopakoval její slova a celou si jí prohlédl od paty až k očím, jestli se mu to všechno nezdá. "Vy jste mi, ale podivná dvojka. Vůbec mi to nedává smysl. Oba mluvíte velmi záhadně a člověk, aby si všechno domýšlel." Řekl a nakonec se pousmál. "Nechám to tak, než se do toho ještě více zamotám. Nechci být otravný. Jenom mě dost zaujal. Nepoznal jsem člověka jako je on. Je velmi klidný a vyrovnaný. Navíc zná můj meč." Pověděl Kiro a pohlédl modrou čepel, hned ale svůj pohled odvrátil, protože mu odraz slunce zasvítil do očí. "A přitom nezná poslední, jenom mluví o nějaké Akatsuki. Nebýt těch plášťů tak jsou možná jedno a totéž." Zamyslel se Kiro a sledoval okolí. Poslední část zvolal tak nějak do větru protože očekával, že neslyšela jejich minulou konverzaci.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věděli jste, že to přijde!   Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Icon_minitimeThu Apr 07 2016, 20:56

Yuki Igaku

Sledovalo to čo robil zo svojím mečom. Ten meč sa jej zdal zvláštny, no nebol nič pre ňu. Ona uprednostňovala nenápadnejšie a hlavne ľahšie zbrane. Napustiť ho celý jedom by dalo veľa roboty. preletelo jej hlavou pri tom ako si obzerala ten meč. Uhm, pekný meč. Taký sa nevidí každý deň. Vypustila nakoniec zo seba, nech nemusí myslieť na to že mu nedáva jasné odpovede. Vieš, ono je to celé až príliš zložité. Povedala mu aby ho trocha upokojila, aj keď to nemuselo vyznieť zrovna dobre. Pozrela naňho a trocha nechápavo nahla hlavu. Máš pravdu. Lorenzo je veľmi zaujímavý človek. Povedala a pritom sa usmiala. keď si namieril slnko do vlastných očí musela sa začať smiať. Prišlo jej strašne vtipné ako sa dokázal odrovnať z vlastnou zbraňou a schytal ďalší zásah pre zmenu do druhého oka z jej medailónu. Samozrejme že k tomu prišlo omylom a bola to len nehoda. No smiať sa neprestávala. Ach prepáč. Povedala ešte zo smiechom na perách. je ohromujúce čo dokáže obyčajné svetlo. Dodala. No pri tej časti o Akatsuki zvážnela a ostala zarazená, lebo pre zmenu teraz ona nemala najmenšie tušenie o čom je reč. Uhm, aký posledný Akatsuki? Spýtala sa pričom mu pozerala priamo do očí.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věděli jste, že to přijde!   Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Icon_minitimeThu Apr 07 2016, 21:52

Kiro "47" Suikafuurado

Pousmál se když mu pochválila Rothius. "Jmenuje se Rothius." Pověděl jí. Řekl to s hrdostí a bylo vidět, že ten meč pro něho znamená všechno. "Máš štěstí, že si narazila na někoho jako je on. Vypadá to, že mu na tobě hodně záleží. Rodina je to nejdůležitější na světě. Jedna úžasná holka, mi ukázala, proč za ní stojí bojovat a pokud máš k tomu i přátele jako je on nebo Kaishin tak se nemáš čeho obávat." Mluvil během toho co si užívala slunečného dne. Kiro se na ní usmál a podíval se jí na náhrdelník, který já zasvítil do očí. "Nejraději bych se za tak slunečného dne rozhlédl z těch hor a spatřil celý svět." Řekl a opírajíc se o svůj Rothius ukázal na hory, který vykukovali zpoza nedalekého lesa a obklopovali Suichu. Pak zvážněla a pohlédla Kirovi do očí. Ty syté zelené oči jako kdyby ho propalovali. Byl opravdu fascinovaný jak září stejně intenzivně jako její náhrdelník. "Né. Poslední a Akatsuki. Poslední jsou organizace, která vlastní legendární zbraně jako je tento. Slyšela si o muži jménem Sai Kaguya ? Vypadá to, že Lorenzo ho znal. To jméno ho dostalo do rozpaků." Začal, ale tak vážně se netvářil. Usmíval se na ní jak se při takovém slunném dni patří.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věděli jste, že to přijde!   Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Icon_minitimeThu Apr 07 2016, 22:47

Eve -> Pomalu kráčela po písku, který ji vedl k velké pevnosti. Nikde neviděla ani živáčka a vypadalo to tu úplně opuštěně. Když se otočila, tak viděla cestu, kterou sem přišla, ale kdyby stála venku, tak sama sebe nevidí. Celé místo bylo z nějakého důvodu skryto pomocí jakési bariéry. Už byla kousek od schodů, které vedly k velkým dřevěným dveřím, když v tom se dveře pomalu otevřely a Eve uslyšela jakýsi hluk, skoro jako kdyby z té budovy vycházel zvuk nějaké hudby. Ze dveří poté vyšla žena v černém plášti s rudými mráčky a následně za sebou dveře zavřela. Pomalu scházela po schodech přímo k Eve.

Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Cm__mei_ling_by_chloeeh-d4dlirx

Když k ní došla, tak se trochu usmála. "Konečně jsi tu Yami. Už tě očekáváme." Řekla klidným a celkem i příjemným hlasem. Vypadala však dost tajemně, protože už i ten plášť ji dodával jakousi tajemnost nebo temnotu. "Já jsem Mei. A jsem členkou Akatsuki. Ale nebudu ti tu nic povídat, jsi jistě zmatená a chceš vidět, co to vlastně Akatsuki je, že? A pravděpodobně tu jsi i kvůli svému otci, který už tě očekává." Dodala, ale ruku ji nepodala. Eve si totiž mohla všimnout, že její dlaně jsou něčím zajímavé, jelikož měla až moc vystouplé žíly, které byly jasně rudé. Když se pak Mei pousmála, tak si všimla, že má všechny zuby do špičky, skoro jako kdyby měla plnou pusu jen špičáků. "Pojď, pojď." Řekla s mávnutím ruky směrem k velkým dveřím.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věděli jste, že to přijde!   Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Icon_minitimeThu Apr 07 2016, 23:30

Yuki Igaku

Uhm vyliezť na tie hory a vidieť celý svet? Zopakovala v hlave. Zaujímalo ju ako ďaleko by dokázala vidieť po tom čo sa jej oči začali vyvíjať, určite by v diaľke videla zaujímavé a krásne miesta. Ja som v horách už bola. Povedala pričom si užívala slnka ktoré prehrievali celé jej telo. Len nie až na vrcholoch. Dokončila a trocha sa zamračila. Teraz jej to ostalo v hlave vyliezť až hore a vidieť svet, rozhliadnuť sa, roztiahnuť krídla a letieť. Tak ten meč je legendárna zbraň? Podivila sa keď ju opravil že to niesú posledný Akatsuky, ale že sa jedná o dve odlišné skupiny, či skorej organizácie. Potom sa spýtal na Saia Kaguyu. Ako to? Zanchi hovoril, že sú zrejme posledný zo svojich klanov. Vynorila sa jej v hlave myšlienka a bolo vidieť že tiež trocha znervóznela. To mohlo byť Kirovi zase viac a viac divné. No. O nijakom Saiovi som nepočula. Povedala a trocha sa zamračila. Ale poznám iného Kaguyu. Dodala aby Kirovi dala aspoň nejakú odpoveď. Je to jeden z Lorenzových spoločníkov. Preto ho to mohlo trocha znervózniť. Vypadlo z nej po nejakej chvíľke odmlčania, no potom sa znova zoširoka usmiala. Hmm, máš pravdu. Pozrieť na svet z vrcholku tých hôr by určite stálo za to. Vrátila sa k téme skúmania sveta.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věděli jste, že to přijde!   Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Icon_minitimeFri Apr 08 2016, 10:17

Eve Kurosu

Pokračovala dál s upřeným zrakem na té pevnosti. Je to hodně podivné. Obrovská pevnost uprostřed ničeho. Pomyslela si. Po nějaké té době už byla kousek od schodů do té pevnosti. Než se stihla rozhodnout, jestli půjde k těm dveřím, tak se otevřely. Poslouchají tam hudbu? Pomyslela si po tom, co uslyšela ten divný zvuk. Z dveří vyšla žena, která hned promluvila k Eve. Opět trochu zatnula zuby, když řekla její pravé jméno. Už si zvykla na tohle a svoje staré jméno chtěla nechat pohřbené v Shosan. Pokývala hlavou a koukala se směrem na Mei. "Ráda tě poznávám, Mei. Ano jsem tu kvůli otci." Řekla a několikrát za sebou pomrkala, když viděla, jaký má dentální arsenál. Trochu se začínám obávat toho, co mně čeká. Pomyslela si. "Jdu, jdu." Řekla a následovala Mei.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věděli jste, že to přijde!   Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Icon_minitimeFri Apr 08 2016, 12:47

Kiro "47" Suikafuurado

"To se máš." řekl, ale pak přišla změna nálady. Mohlo to být až mrazivé, protože Yuki vyslovila něco co Kira velmi zaujmulo. Hmm. Podivil se Kiro a bylo vidět, že zvážněl. V tu chvilku kdy znervózněla při vyslovení toho jména. "Další Kaguya." Zhluboka se nadechl. "Je mi líto Yuki, ale musím se zeptat je to pro mě velmi důležité." Bylo vidět, že to myslí vážně a proto už na její poslední úsměv nereagoval. Stále byl velmi klidný a vyrovnaný, jenže to ještě umocňovalo situaci. Pohlédl do jejich zelených očí, jako kdyby tam hledal veškerou pravdu. "Chtěl bych se s tím Kaguyou setkat. Mohu se zeptat kde ho najdu ?" Pak se rozhlédl kolem. "Pokaždé když zmíním Saiovo jméno tak otřesu vaším světem. Je to kluk pomalu v našem věku. Jenže tvrdí, že zná původ těchto mečů. Tento meč používal i můj prapraděda. Jak je tedy možné, že je zná. Říká, že ty meče vytvořil jeho otec. Vždyť by mu muselo být přes 100 let a přitom je mladý. Říkáš, že jeden Kaguya cestuje s Lorenzem. A ten nezná poslední, ale můj meč zná. Od té doby co jsem mu řekl jméno Saie, je si skoro jist, že ví o jaký meč se přesně jedná." Kiro mluvil dlouho stejným tonem a vážně. "Něco mi tu uchází, nebo jsem se ztratil mezi fakty, ale děje se tu něco velmi záhadného a ty je znáš. Oba Lorenza a Kaguyu." Byl z toho fakt mimo. Bylo tady takových otázek a tak málo odpovědí. Nic mu najednou nedávalo smysl. Kdyby před sebou neviděl Yuki, asi by si myslel, že se zbláznil a Lorenzo byl jenom výplod jeho mysli. "Asi pochází z velmi daleka, protože neznají poslední, ale jak by si ho mohla probudit, když si jak říkáš necestovala. Jenže si je 'slyšela' ?" Zakroutil Kiro hlavou a pevně objal meč. S tím, že si opřel hlavu o jeho zášitu.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věděli jste, že to přijde!   Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Icon_minitimeFri Apr 08 2016, 22:10

Yuki Igaku

To ako bol kľudný ju znepokojovalo a začínala z neho mať celkom strach, ktorý sa snažila skryť, no nie vždy jej to mohlo vydariť. Ďalej ten pohľad ktorým jej pozeral do očí, ako keby chcel vidieť niečo v jej vnútri, ako keby ju chcel celú preskenovať a zistiť z čoho sa skladá. Pozorne počúvala čo jej hovorí a nesnažila sa mu nijak skočiť do reči, alebo reagovať priebežne. To nebude jednoduché. Preletelo jej hlavou a povzdychla si keď si uvedomila že mu to celé bude musieť vysvetliť. Ach, pokúsim sa ti to nejako vysvetliť. Povedala z ďalším výdychom a bolo vidieť ako by sa jej do toho nejako nechcelo, alebo že to nebude nič jednoduché. Takže ako som ti povedala, o Saiovi, alebo posledných neviem nič. Povedala a na chvíľku sa zamyslela. Pri tom čo hovorila pozerala Kirovi tiež rovno do očí aby videl že mu hovorí pravdu. Lorenzo má dvoch spoločníkov. Sú Lorenzo, Zanchi a Kisuke. Zanchi sa volá Kaguya. Lorenzo ostal tu v tábore aby sa k nám pripojil a Zanchi s Kisukem sa vybrali za nejakými inými povinnosťami. Povedala mu a znovu si vydýchla a trocha sa natiahla. Týchto troch som našla v horách. Boli v nejakom zariadení kde spali v akýchsi nádobách. Ja som počula len ich volanie, neviem ako a ani prečo, ale bolo to tak. Pokračovala vo vysvetľovaní a zámerne nespomenula nič o Nazovi a jeho bláznivých experimentoch. Lorenzo nie je z našej doby. Povedala nakoniec trocha tajomne a siahla do svojho vrecka pre guľôčku ktorú si rozdrvila pri nose a dym čo z nej vyššie vdýchla do seba. Toto sa mohlo zdať Kirovi ako zvláštny rituál, no jej rozprávanie sa mu mohlo zdať ako úplná rozprávka, alebo výmysel. Vôbec by sa mu nečudovala keby jej z tohoto neveril ani slovo. No jej pohľad naňho bol úprimný.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věděli jste, že to přijde!   Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Icon_minitimeFri Apr 08 2016, 23:48

Kiro "47" Suikafuurado

Kirovi tikali panenky, jak se soustředil na Yuki. Poznal povzdech, který znamenal rezignaci. Byl dychtivý po informací, jako tenkrát, ale teď to bylo jiné, protože věděl, že stačí, aby Yuki chtěla a pak mu bude schopná vše říct. Poslouchal jí a pak zavřel oči. Lorenzo není z naší doby. Zopakoval si Kiro a zhluboka se nadechl. Otevřel oči v tu chvilku když prováděla svůj rituál. Bylo otázkou jestli by jí zde uvěřil cokoliv, když měl takovou náladu. Pak se najednou oklepal, jako kdyby ho polila husí kůže a usmál se. "Takže říkáš, že nejsou z naší doby. To by všechno vysvětlovalo." Zakončil. "Pokud jsou z jiné doby, mohli by toho dost vědět. Což už Lorenzo dokázal. Způsob jak by mohl Lorenzo vědět o meči, je ten, že se to mohl dozvědět od Zanchiho. Ten pochází ze stejného klanu jako Sai. Mohli by být nějak příbuzní. Myslím si to, protože Lorenzo měl jen tušení, že zná můj Rothius. Po vyslovení Saiova příjmení si byl jist svým tušením." Dopověděl. Ani nevěděl jestli jenom přemýšlel nahlas, nebo mluvil na Yuki. Byli to věci, které Kiro musel zjistit. Sai byl pro něho velmi důležitou osobou, protože kdyby ho našel získal by informace o Rothiusu, možná i předkách a posledních. Teď tu však byli další možnosti jak zjistit nové věci. "Omlouvám se. Tyto informace jsou pro mě velmi cenné a já ti za ně děkuji." Bylo opravdu vidět, že je vděčný. Pohlédl na nebe a dlaní si zakryl slunce, aby mu nesvítilo do očí. "Sai mi změnil život. Dostal jsem druhou šanci. Vykoupil jsem se ze svých činů." Prohlásil a usmál se. Stále sledujíc nebe. "Stále mluvím o sobě a stále kladu otázky. Musím tě nudit." Zasmál se a pohlédl jí do očí. "Honím se za přeludy a otec za démony, jsme to, ale rodina." Odlehčil Kiro
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věděli jste, že to přijde!   Věděli jste, že to přijde! - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Věděli jste, že to přijde!
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Pochlubte se odkud jste...
» Smutek přijde na všechny
» Získali jste si respekt
» Na každého přijde řada

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Kage Wars: Vyhnanství :: Suichu Kyanpu :: Herní místnost-
Přejdi na: