Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 Konoha v plamenech

Goto down 
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Konoha v plamenech   Thu Mar 03 2016, 23:32

Kiro, Eve i Batsu opustili Konohu. Za sebou nechali spoustu mrtvých lidí, kteří se procházeli jako každý den po vesnici, dokud Batsu nenechal polovinu Konohy vyhodit do povětří. Jiro Kentiri byl přímo v epicentru jednoho z výbuchů. Domy se sesunuly k zemi a zavalily ho obří kusy kamenů. Domy se sunuly k zemi a lidé běhali po svých dříve čistých ulicích se snahou uhasit oheň, který zaplavil celou bohatou čtvrť. Někteří se výbuchům vyhnuli, ti co se však nevyhnuli, tak buďto skončili body kusy zdí nebo uhořeli k smrti. Po nějaké době byl požár konečně uhašen a lidé se konečně postavili na nohy. Kontrolovali všechna místa, kde by mohli být uvězněni další lidé. "Kde je vůdce?!" Zvolal jeden z lovců, který měl za úkol najít všechny členy vysoce postavených rodin. "Nevím. Nikdo ho neviděl. Prý ze svého domu odešel chvíli před výbuchy." Zvolal další lovec, který měl na zádech malého chlapce. Pravděpodobně s ním běžel do nemocnice.


Když v tom oba uslyšeli hlasité rány. Vycházely z místa, kde dříve stály dva velké domy, které nyní byly rozloženy na kusy. Chvíli to trvalo, ale pak skrz několik velkých kusů zdi vylétla ruka, která nevypadala vůbec lidsky, naopak byla celá z nějaké slitiny železa a byla neskutečně mohutná, jako kdyby patřila člověku, který má ruce velké jak normálního člověka dvě stehna dohromady. Ruka poté hlasitě plácla do kamene a zbytek zdí se začal pomalu zvedat, dokud se ze sutin nedostala mohutná postava samotného Jira Kentiriho. Měl celý obličej, ale i záda od krve. Jeho rudý oblek byl roztrhaný a popálený. Vytáhl i druhou železnou ruku, kterou také plácl do kusu zdi, díky čemuž vylezl z velké hromady kamení ven. Stál teď na zbytku dvou budov. Chytl se jednou svou rukou za hlavu a trochu s ní cukl, aby si ji prokřupl a uvolnil svalstvo. Poté sešel z velké hromady a došel k lovci, který ho hledal. Beze slov ho svou železnou rukou chytl za krk, zvedl ho do vzduchu a zle na něj hleděl. Poté už bylo vidět jen to, jak se muž svíjel v bolestech a z jeho krku i úst vychází dým. Následně mu odpadla hlava, ale žádná krev. Jiro mu prostě upálil hlavu od zbytku těla a poté tělo odhodil k zemi. Následně se podíval na druhého lovce, ale na něm uviděl vyřízeného chlapce. "Běž." Řekl a lovec se se strachem v očích rozeběhl do nemocnice.

Jiro se rozhlédl kolem sebe a viděl, jak je vše zničené. Batsu, ty hajzle. Pomyslel si, ale pak si všiml toho, že chudá část Konohy je úplně v pořádku. Vůbec nic se s ní nestalo. Jiro se beze slov rozešel přímo k čtvrti, kterou ovládal Suizu Suikafuurado. Procházel kolem zničených budov, kde na něj hleděli ostatní lidé a nevěděli, co mají dělat. Jiro si jich ani nevšiml, měl jen naprosto vytočený výraz ve své tváři. "Kentiri?" Vypadlo z jednoho z mužů samotného SuiSuie, když uviděl, jak se k němu blíží Jiro. "SuiSuii! Máme prob..." Ani to neřekl a už měl ve svém hrudníku skrz na skrz jakousi stříbrnou střepinu, kterou do něho vpálil z dálky Jiro. Všichni lidé vyběhli ze svých chudých domů a stáli před Jirem. Jiro se u nich zastavil a jen se pousmál. "Nesnažte se mě zastavit. Chci mluvit se SuiSuiem. Pokud ne, tak si skrz vás všechny udělám cestu." Řekl naštvaně a muži i ženy se najednou postavili do bojových pozic s různými zbraněmi. Bylo tam tak 20 lidí proti jednomu Jirovi. Tohle očekával a tak se proti nim naštvaně rozešel. "To jsem čekal." Řekl a z jeho železných ramen najednou vyfoukla pára a následně se jeho konečky prstů rozzářily rudou barvou. "Dost!" Zařval SuiSui zpoza skupiny lidí a pomalu se skrz ně prodral. Když tak učinil, tak stál kousek od Jira. "Co je Jiro? To co se vám stalo není náš problém a ani jsme to nezpůsobili." Jiro jen zakroutil hlavou a šel k němu blíže. Když byl od něj na dosah své velké ruky tak se zastavil. "Nezajímá mě, že jste to nebyli vy. To vím. Ale také vím, že moc dobře víš, kdo za tímhle stojí. Chci hlavy těch lidí před svým domem do několika dní. Pokud ne, tak to tu celé vyvraždím a už nikdy neuvidíš svou dceru. Je ti to jasné?!" Zařval na něho naštvaně a hleděl mu přímo do očí. "Opovaž se ji něco udělat." Oponoval mu SuiSui, ale to už byl chycen obrovskou rukou přímo pod krkem a jeho lidé sebou cukli, protože se chtěli dát do boje, to však Suizu zarazil tím, že mávl rukou a všichni se trochu stáhli. "Přestaň mi odmlouvat. Nejsi v postavení, ve kterém bys mohl určovat podmínky ty!" Řekl vytočeně Jiro a ze Suizova krku začal vycházet kouř. Suizu se však najednou proměnil ve vodu, protekl mezi Jirovi mezi nohy a znovu se zformoval přímo za jeho zády. "A ty nejsi tak mocný, jak si sám myslíš." Oponoval znovu Suizu. Jiro se prudce otočil se svým loktem, aby SuiSuie udeřil, ale ten se znovu proměnil ve vodu a zformoval se na druhé strany, ze které chtěl Jira udeřit. Jenže ve chvíli, kdy ho udeřil, tak zůstal stál v úplné paralýze. Nemohl se ani hnout, byl jako socha, hýbal jen očima. "Jak jsem řekl, máš pár dní! Pak tvá dcera i zbytek těchto ubožáků padne před tvým zrakem." S těmito slovy Jiro odešel a teprve po pár vteřinách se SuiSui opět pohnul.

Jiro Kentiri došel zpět ke svému domu, ze kterého zůstalo jen pár trosek. Pomalu zvedal své ruce až je měl u ramenou. Poté se dlaněmi dotkl ramen a ozval se hlasitý výfuk jakéhosi plynu, při čemž se velké železné ruce rozevřely a spadly k zemi. Jiro měl teď zase své klasické ruce, jako normální člověk a hleděl na zničenou budovu. Doběhl k němu jeden z vědců. Zastavil se kousek od něj a čekal až dostane pokyn, že může promluvit. Jiro se na něj ani nepodíval a jen hleděl do těch trosek. Až poté pokynul hlavou a vědec promluvil. "Mám pro vás důležitou zprávu, pane." Řekl. Jiro mezitím vylezl po troskách nahoru a sáhl rukou do jednoho otvoru mezi jednotlivými kusy kamenů. Pomalu z něho vytáhl fotku, která byla natrhnutá, protože ji rozřízlo sklo z rámečku. Podíval se na ní a uviděl fotku svého syna - Malekaie. "Kde je můj syn? Kde je Malekai?" Zeptal se naštvaně a pomalu se otočil na vědce. Ten kývl nervózně hlavou a bál se mu podívat do očí. "O to právě jde, pane."

____________________________
Návrat nahoru Goto down
 
Konoha v plamenech
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Konoha nemocnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Kage Wars: Vyhnanství :: Other countries :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: