Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Naděje?

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Naděje? Empty
PříspěvekPředmět: Naděje?   Naděje? Icon_minitimeSun Apr 03 2016, 17:15

Tamae <-

Probudila tě neznámá vůně v místnosti. Byla to vůně svíčky na nočním stolku která byla opravdu nádherná. Když si otevřela oči, zjistila si, že vůbec nejsi u sebe doma, ale v domku v kterém si ještě nikdy nebyla. Ležela si v příjemné posteli a čerstvě povlíknuté. Za okny bylo pořád šero, jak už bylo zvykem v Tokaii - v jeskynním komplexu. Bylo však ráno a nejvyšší čas vstávat. Na zdech po pokoji byli pověšený různé skleněné předměty propracované k dokonalosti. Jako od nějakého umělce výtvory od A do Z. Než ses stihla rozkoukat tak někdo chytl za kliku a chtěl vstoupit do místnosti. No v tu chvíli sis ale uvědomila, že deku máš skopanou z postele na zemi a ležíš na posteli jen v kalhotkách a tričku.

Kiyo <-

Ze svého omdlení a dlouhého spánku si se probudil doma ve své posteli. Hned jak si otevřel oči, zahlédl si nad sebou svou matku která na tebe starostlivě pohlížela a přiložila ti ruku na čelo.

Hoshi Natsuin

"Si v pořádku Kiyo? Donesla tě sem nějaká dívka se strážní jednotkou. Prý si měl nějaký záchvat a omdlel si. Byla z toho chudák dost v šoku, dávala si to za vinu. Jinak nechala ti tu tohle." Řekla a podala ti onen svitek přičemž se trochu usmála.
"Říkala že ti ho svěřuje a že doufá že na to přijdeš. Ty prý už budeš vědět. Až se ti to podaří tak že víš kde jí máš najít." Dodala a podala ti sklenku vody.
"Je sice ráno ale měl bys ještě odpočívat. Tyhle tvoje stavy se mi moc nelíbí." Řekla ustaraně a ještě jednou si tě prohlédla jestli si v pořádku.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Naděje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naděje?   Naděje? Icon_minitimeSun Apr 03 2016, 20:28

Tamae Itazuki

Pomalu otvírala očka, natáhla ruce a zívla. Bylo to příjemné probuzení. Zamžourala a rozhlédla se kolem. Kde jsem to.. ? Chvilku vzpomínala a pak jí došlo, že na poslední věc co si pamatuji je jak mluvila s Ichirem na střeše. To jsem byla až tak unavená, že jsem usnula ? Pomyslela si. Když ještě k tomu viděla všelijaké skleněné předměty na zdi tak tak jí došlo, že bude buď u Ichira nebo někdy v sídle Girahari. Cítila se svěží, pohlédla na hořící svíčka a pak na sebe. Tváře jí zčervenali, nebylo to kvůli tomu, že by měla jenom tričko a kalhotky, ale z toho jak k tomu vůbec došlo. Ichiro ? Pomyslela si překvapeně, protože jí nejspíše někdo odstrojit musel, když už nespala ve všech věcech. V tu chvilku někdo zabral za kliku a ona si sedla. Tváře měla červené jako rak, ale snažila se udržet velmi vážný pohled. "Ichiro ?" Zeptala se, když někdo přicházel, jelikož ať to byl kdokoliv tak jí stejně musel pomoci se svléct jelikož si to nepamatuje. Takže se jenom posadila na okraj postele a čekala kdo přijde.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Naděje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naděje?   Naděje? Icon_minitimeSun Apr 03 2016, 22:10

Ichiro Girihari

Dveře se pomalu otevřeli a do místnosti vešel Ichiro s tácem na kterém byl čaj a míchané vajíčka se slaninou. Na snídani to bylo dost vydatné, ale zřejmě na to byl zvyklý a tak mu to ani nepřišlo divné to donést dívce. Když tě spatřil trochu se začervenal a odvrátil pohled.
"Eh.. Dobrý ráno Tamae. Udělal jsem ti menší snídani, určitě musíš mít hlad." Řekl a položil ti jí na noční stolek, ale pořád od tebe držel pohled stranou.
"Jo a snad ses moc nelekla, usla si na střeše a nést tě v náruči přes celou Tokai by bylo pro lidi docela zvláštní...Venku jsem tě nechat nemohl, tak jsem tě potají pronesl k sobě aniž by si toho někdo všiml. Až budeš chtít, tak můžeš normálně odejít. Věci máš ve skříni." Pověděl a ukázal na skříň naproti postele. Zase se snažil si zachovat svůj bezcitný přístup ale ty ho vždy dostaneš do situace, kdy mu to opravdu moc nejde. Zase se dal na odchod a vypadal trošku nervózně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Naděje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naděje?   Naděje? Icon_minitimeSun Apr 03 2016, 23:48

Tamae Itazuki

Ha. Takže je to jeho dům. Pomyslela si a sledovala Ichira, který jí donesl snídani. Bylo poměrně překvapená a výjimečně nebyla naštvaná, protože doma byla zvyklá si vše dělat sama a když se Saniro o něco takového pokusil tak ho zpražila. Teď jí to, ale nevadilo. Usmála se a vstala. "Děkuji, snad z toho nebude velká věda až od tebe budu odcházet." Zavtípkovala a mávla rukou. Nechtěla ho už nijak trápit, protože vypadal dost v rozpacích, i když se to snažil zatajit, což jí lichotilo. První co udělala bylo to, že přešla do skříně na kterou ukázal a nasoukala se do svých věcí. Pak vzala skleněnou růži a obdobně si sní sepnula vlasy jako předtím venku. "Počkej ještě." Zastavila ho a přešla k jídlu s čajem. Vzala příbor. "Už tě něco napadlo ?" Zeptala se ho, protože včera říkal, že vymyslí nějaký plán co může udělat. Mezitím se pustila do jídla a usrkávala z čaje, bylo to poměrně rychlé, protože byla fakt hladová, ale nechala tam ještě třetinu porce. Slastně povzdechla a usmála se. "Snídaně byla výborná. To, abych usínala v tvé blízkosti častěji." Zavtípkovala, ale pravý význam byl ztracen v jejím úsměvu, Pohlédla na něj, už neměla tak červené tváře, jako když byla ve spodním prádle, ale stejně jí to všechno přišlo velmi zvláštní. "Půjdu za Osorem, ohledně těch pastí, asi pak budu muset vyrazit ven je rozmístit, nebo někoho pověřit." Oznámila mu, aby věděl a jednou rukou se dotkla růže ve vlasech, aby zjistila, že tam opravdu je. "Ještě jednou děkuji za všechno." Dodala nakonec a vstala od stolu s tím, že ho ho doprovodí ven, nebo až domluví tak půjde.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Naděje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naděje?   Naděje? Icon_minitimeMon Apr 04 2016, 01:05

Kiyo Natsuin

Jsi Uzumaki. Nejsi Natsuin. Natsuinové nejsou pro tenhle svět dost dobří, jsou neocenění. Musíš být Uzumaki. Slyšel svůj vnitřní hlas během svého spánku. Nevěděl, jak si má uspořádat své myšlenky, ale jednu věc věděl jistě: Natsuinové nikoho nezajímají, podle toho, co se za poslední dobu událo. Najednou se probudil. Chvíli jen mrkal, aby pořádně zaostřil a pak už uviděl svoji matku. Hned jak se probral, tak na něho začala mluvit a konečně se pořádně probudil. Hlas jeho matky byl pro něho dost uklidňující a měl skutečně velkou radost, že ji vidí, protože ta jediná ho za poslední dobu nezklamala. Měl jsem zase záchvat. Co se to děje? Problesklo mu hlavou, ale to už mu podala svitek. "Jej, ona mi ho takhle svěřila?" Vypadlo z něho nevěřícně a svitek pevně sevřel ve své dlani. Nesmím zklamat. Pak mu ale řekla, že by měl ještě odpočívat, což on nechtěl, neboť se cítil dost odpočatě. "Nemohu odpočívat, mám práci." Řekl ji a pak se posadil na postel. "Musím za otcem. Je doma?" Zeptal se ji a dál držel svitek. Jakmile mu řekla, že je, tak se za ním rozešel, protože kde jinde by mohl být. Pokud za ním došel, tak mu bez jakéhokoliv pozdravu ukázal svitek. "Potřebuji ho otevřít."
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Naděje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naděje?   Naděje? Icon_minitimeMon Apr 04 2016, 22:35

Kiyo <-

Osore Natsuin

"Ano, jako vždy..." Odpověděla ti tvá matka nečekaně a trochu starostlivě na tebe pohlédla. Nebyla moc ráda že chceš zas někam běžet, ale věděla, že držet tě tu by nemělo smysl. Vyběhl si teda za svým otcem který už seděl u svého stolku a zas luštil nějaké šílenosti. Trochu ho tvůj brzký a náhlý příchod překvapil a taky to, že si ho ani nepozdravil.
"A-ahoj Kiyo, takhle jsem vtrhnout. Už si jak Saniro." Řekl a zasmál se přičemž si vzal ten svitek do ruky a pečlivě si prohlédl pečeť.
"Hmmm" Zabručel a porovnal si brýle na obličeji.
"Tuhle pečeť už jsem někde viděl. Hmm. Ooo ano, viděl jsem jí vyrytou na jednom kmeni stromu pár kilometrů odsud. Co však znamená to nevím. Vypadá dost složitě a takové zámky dokážou odemknout jen lidé kteří jsou toho hodni." Dořekl a usmál se, přičemž poklepal prstem na jedno místo na mapě, kterou měl rozloženou na stole.
"Tady je ten kmen. Ale pokud to chceš jít omrknout, nikomu o své výpravě neříkej." Popíchl tě a mrknul na tebe. Věděl moc dobře že tě to tady v Tokai užírá a že potřebuješ odpovědi. Ať už něco věděl, nebo ať už ti něco mohl říct, tak to neudělal. Věděl že tohle je to co potřebuješ, objevovat a rozšiřovat své vědění.

Tamae <-

Ichiro Girihari

Trochu se pousmál když viděl jak si do sebe naházela jeho snídani.
"Jsem rád že ti chutnalo. No napadlo... Spíš je to stará známá taktika tvého otce která se zatím moc nevyvedla protože... no zkrátka protože Saniro neumí jednat zkrátka. Udělám ze sebe volavku, až se ukážou lovci, ninjové zaútočí ze zálohy a obklíčí nepřítele. Úkolem je alespoň jednoho nechat naživu aby jsme z něho dostali informace. Jednou se to povedlo, ale lovec se pokusil utéct a Saniro... mu urval hlavu." Při poslední větě se trochu zasmál protože mu to přišlo zoufale vtipné. Pomalu jste vyšli před jeho dům a on se na tebe jen mírně usmál.
"Snad se lovci nachytají, nestává se to moc často. Jinak hodně štěstí s Osorem a buď opatrná, kdyby něco, víš co máš dělat." Poukázal očima na skleněnou růži ve tvých vlasech a znovu se pousmál. Pomalu si to zamířil k domu, kde byla pohotovost strážní jednotky a při odchodu se na tebe ještě jednou pootočil.
"A v mé blízkosti už příště radši neusínej." Dodal potichu abys to slyšela jen ty a pak pokračoval v chůzi.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Naděje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naděje?   Naděje? Icon_minitimeTue Apr 05 2016, 00:07

Kiyo Natsuin

Reakce otce ho dost zaskočila. Počítal s čímkoliv, ale rozhodně ne s tím, že ho sám pobídne, aby potají šel k nějakému stromu. Vzal si zpět svitek, který si dal do postranní kapsy. "Díky táto." Zvolal a sbalil si i tu mapu, kterou před ním vyložil, aby trefil na přesné místo. Neměl problém zapamatovat si kam otec ukazoval prstem, protože paměť měl moc dobrou. "Uzumaki opět na scéně!" Zvolal při odchodu, ale to už doběhl nahoru, kde si vzal svůj příruční batoh a následně opět seběhl dolů, kde mávl na mámu se slovy "Jdu to rozlousknout!". Poté už jen vyběhl z domů a středně rychlou chůzí se rozešel směrem k místu, které mu ukázal jeho otec. Neměl vůbec v plánu se s někým po cestě bavit a pokud ho někdo oslovil, tak ho odbil slovy "Nemám teď čas.", protože byl úplně zaslepený touhou po objevení něčeho zvláštního, něčeho nového a hlavně dopomoct děvčeti, které ho dostalo domů, když měl svůj záchvat. Cítil, že ji trochu dluží. Bral to i tak, že Tamae nedokázal pomoct a tohle zaplnilo to místo, kvůli kterému na to musel stále myslet. Díky tomuhle se mohl vykoupit ze svého neustálého přemýšlení, protože by konečně mohl něco objevit. Něco, co by mu mohlo zařídit klid.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Naděje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naděje?   Naděje? Icon_minitimeTue Apr 05 2016, 10:51

Tamae Itazuki

Poslouchala jeho plán, ale nadšená z toho nebyla. Rozhodně očekávala něco lepší hlavně od něho. Ano zase jsme u té volavky. Pomyslela si zklamaně a pokračovala v chůzi. "Ichiro. Tohle je styl mého otce, to máš pravdu." Začala a pak se trochu zamračila. Vypadala dost vážně, jako kdyby všechno to její flirtování a úsměvy zmizeli, když se přešlo na vážné téma a na povinnosti. A podle toho jak se mračila mohl Ichiro odhadnou, že se jí to nelíbí. Nakonec mu položila ruku na rameno, aby ho zastavila a otočila proti sobě. Nechtěla mu to vysvětlovat při chůzi. "Je to strašně okaté a skoro bych řekla i hloupé. Můj otec, vždy vše řešil silou. Můj klan vše řeší silou. Jenže mi bojujeme proti lidem, kteří se díky svým vynálezům dokážou vyrovnat naším schopnostem, ale ne silou těch vynálezů, ale chytrostí." Začala a složila ruce. Viděla jak jednoduše dokáže ztlumit chakru uživatele. Věřila, že toho mají mnohem více a celý tento plán by se mohl proměnit v boj o přežití, protože to mohli lehce prokouknout. "Já vím, že jsme hrdí na to co umíme, ale oni toho dokážou využít. Když jsme stáli proti Hime. Dokázala nás obrat o to nejceněnější. Chakru. Proto bych byla raději, kdyby se vymyslel plán, který by využil náš potenciál a přednosti. Přechytračit je pastmi, bojem na dálku. Nalákat je do našich vod. A až budou v koncích jak si s nimi můžeme už udělat co chceme." Vysvětlila mu jeho myšlenku. Nechtěla se nad něho stavit, ale viděla v něm stejný zápal zničit lovce jako v Sanirovi. V podstatě tento zápal poháněl většinu vesnice, ale toho nepřítel může lehce využít. A proto se raději stranila těmto nápadům. Bylo to jako když jsem porazila Tokaie. Byl příliš zaslepený zuřivostí a byl přesvědčen, že nemám proti němu šanci. On je mrtev a já žiji. Todle si však nechala pro sebe, doufala že pochopí to co tím myslela. Na jeho poslední větu nereagovala, ale zaznamenala jí. Znělo já to jako nějaká výzva. A tak se nakonec přesto všechno na něho usmála.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Naděje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naděje?   Naděje? Icon_minitimeWed Apr 06 2016, 16:27

Ichiro Girihari

Chvilku tě poslouchal ale netvářil se u toho moc nadšeně. Spíš skoro ani nechtěl zastavovat. Nahodil ten svůj namyšlený výraz a trochu změnil svůj přístup protože ho to už nebavilo.
"Ano je to okaté a jednoduché, ale na tom vůbec nezáleží. Teď tu není tvůj otec takže mám šanci ukázat své schopnosti a vzít do svých rukou. Podceňuješ mě stejně jako ostatní. Myslíš že je přechytračíš pastmi a bojem na dálku? Prosím tě, jak si řekla, nejsou hloupý a Tokai není stavěný pro boj na dálku, nikdo to tu nesvede takže by to bylo naprosto neefektivní. Možná by jsme se ubránili, ale nemělo by to žádný efekt. Nechci sedět a čekat na zázrak, pokud to tak chceš tak prosím, udělej to po svém ale mě do toho netahej. Beru si svojí jednotku a udělám tak jak chci já. Aspoň ukážu lidem že Saniro není jediná elita ve vesnici. Dokážu to co on!" Mluvil docela hlasitě a ve tváři začínal mít víc než jiskru a zápal pro odvetu. Nebylo jisté jestli ho k tomu nevede ještě něco jiného, ale byl přesvědčený že musíme co nejdřív zjistit informace a polohu o pevnosti a potom zaútočit.
"Osore už na tebe určitě čeká." Dodal a otočil se k tobě zády. Vyrazil a už na tebe dál nijak nereagoval.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Naděje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naděje?   Naděje? Icon_minitimeWed Apr 06 2016, 17:32

Tamae Itazuki

Poslouchala ho. Věděla, že se mu to nebude líbit, ale z toho co řekl pochopila proč. Z jeho zápalu doslova těžkl vzduch a nálada, která se v něm náhle otočila podtrhávala celou situaci. Netvářila se naštvaně, ale překvapeně. Domluvil a jeho vůle byla pevná jako skála. Věděla, že se nemá cenu s ním hádat. Otočil se a odcházel. Tamae ještě na něho pohlédla a zakroutila hlavou. Chtěla na něho zvolat něco ve stylu ať dává pozor, ale věděla, že by jí teď neposlechl, nebo by ho to ještě více naštvalo. "Nemusíš dělat to co on, aby si byl elitou." Nakonec na něho zvolala a také se otočila. Po tomto si myslela, že se snaží být jako Saniro. Respektovaný a silný, ale Tamae to považovala za chybu, zvláště po tom co se bude chovat jako on. Zakroutila hlavou a došlo k Osoremu domů. Zaklepala na dveře a čekala na pokynutí, aby vstoupila. Jemně zabrala za kliku, aby jí dveře nezůstali v ruce a vstoupila dovnitř. "Dobrý den, Osore." Začala a usmála se na něho. "Doufám, že taky chcete být slavný a budete dělat hloupá rozhodnutí." Řekla naštvaně a bylo jasné, že je podrážděná. Pak se oddechla. "Omlouvám se." Hlasitě oddechla, protože to byla hloupost, ale to jak Ichiro vybouchl, protože chce být stejně agresivní a slavný jako její otec jí přišlo prostě hloupé. Hlavně s jeho dispozicemi. "Někdy chápu proč jste byl zrovna vy vůdcem. Byl jste tu ten nejklidnější jedinec, který nebyl výbušný jako všichni v této vesnici." Zhodnotila a posadila se na nejbližší židli. Náročné ráno. Pomyslela si. "Jste připraven na dobrodružství?" Zeptala se a už měla znatelně lepší náladu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Naděje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naděje?   Naděje? Icon_minitimeWed Apr 06 2016, 17:58

Osore Natsuin

Seděl jako vždy na svém místě, jen jeho mapa kterou měl vždy před sebou na stole už tam nebyla. Pousmál se na tebe a mírně přikývnul.
"Dobrý ráno Tamae. Těžké ráno co?" Dodal protože mu to tak nějak došlo když si dal 5 a 5 dohromady podle toho co si řekla ale nijak se tím netrápil. Vypadal, že už ho tady vůbec nic nepřekvapí a tak si jen vklidu odložil brýle a zavřel rozečtenou knihu.
"A tebe to překvapuje vzhledem k nynější situaci? Mě tedy ne. No než začneme s tím plánováním, rád bych s tebou mluvil trochu osobněji. Nechci tě nutit, ale myslím že si mě ráda vyslechneš." Pověděl a pomalu došel ke knihovničce kde zatáhl za jednu knihu. Skříň se pomalu odsunula a vytvořila tak vchod kamsi do podzemí kam vedla spousta schodů.
"Budeš mě následovat?" Zeptal se slušně a usmál se.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Naděje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naděje?   Naděje? Icon_minitimeWed Apr 06 2016, 18:36

Tamae Itazuki

Těžké. Zopakovala si pro sebe a povzdechla. "Překvapuje mě spousta věcí. Naše vesnice už nikoliv." Pověděla a usmála se. Osore vypadal velmi klidně, bylo vidět, že člověk jako on nebude slavit. Kiyo tu není ? Zeptala se sama pro sebe a rozhlédla se. Byl to další hříšník co jí nedávno překvapil. Její rozhlížení přerušilo odtažení skříně. Tamae pozvedla obočí a významně pohlédla na Osoreho. "Dnes už mě tedy nic nepřekvapí." Řekla a tentokrát to byl upřímný usměva všechno hodila za hlavu. "Budu." Řekla odhodlaně a vstala ze židle. Opravdu zvláštní ráno. Pomyslela si a následovala Osoreho.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Naděje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naděje?   Naděje? Icon_minitimeWed Apr 06 2016, 20:49

Osore Natsuin

"No neříkej dvakrát..." Reagoval s úsměvem na to, že už tě nic nepřekvapí a vydal se po schodech dolů. Šli jste snad několik minut jak to bylo dlouhé a začínala ti být větší a větší zima protože takhle hluboko pod zemí bylo fakt chladno. To už si ale zahlédla světýlko a dorazili jste na konec schodů. Slyšela si jak se za vámi knihovna zase zavřela a ocitli jste se ve velké kulaté místnosti kde bylo zavěšeno pár pochodní a všude po zdech byly různé malby. Některé si dokonce poznala, třeba znaky hlavních rodin v Tokaii, pak znaménko co máš na břiše atd. Osore se k tobě otočil čelem a zhluboka se nadechl.
"Jsme tu jen my dva a nikdo nás nebude rušit, tudíž doufám že to o čem se teď budeme bavit bude maximálně důvěrné a taky doufám že semnou budeš mluvit narovinu a po pravdě." Řekl vážným hlasem a s postojem který u něho nebyl moc zvyklý.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Naděje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naděje?   Naděje? Icon_minitimeWed Apr 06 2016, 21:00

Tamae Itazuki

Pokračovala po schodišti dolů. Hm co tu bude ? Pomyslela si a polila jí husí kůže z zemi. Trochu se oklepala, ale pokračovala odhodlaně dál. Byla poměrně zvědavá, protože Osoreho moc neznala a nevěděla co od toho čekat. Byli tu různé malby. Buď je to tu dlouho nebo zde Osore trávil spoustu času. Pomyslela si a prohlížela si malůvky. Zvedla ruku a prsty ve vzduchu malovala obrazce. Osore byl zvláštní, protože poprvé zněl dost tajemně. "Já jsem vždy upřímná Osore. Nemám důvod vám lhát." začala a pak se usmála a rozhlédla se po velké místnosti. "Taky jste si to tu mohl vybavit. Je to skvělé doupě." Ocenila, ale věděla, že na to nejspíše Osore není. Pak zvážněla, bylo to podobné jako u Ichira. "Co potřebujete, předpokládám, že to bude něco s mým otcem." začala a otočila se přímo proti němu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Naděje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naděje?   Naděje? Icon_minitimeWed Apr 06 2016, 21:17

Osore Natsuin

Trochu se pousmál a rukou si projel vousy.
"Toho si moc vážím. Ano a ne jen o něm. Musím se zeptat, jak moc jste se v poslední době vy dva sblížili? Cítíš něco zvláštního v jeho přítomnosti?" Řekl dost tajemně a popošel kousek ke zdi kde byl nakreslený znak rodiny Itazuki. Rukou po něm přejel a v tváři měl pohled který si vůbec neznala.
"Políbil tě?" Dodal potichu což tě mohlo dost překvapit.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Naděje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naděje?   Naděje? Icon_minitimeWed Apr 06 2016, 21:29

Tamae Itazuki

Složila ruce na hrudi a pozorovala Osoreho. Takže ? Pohlédla na něj. Polila jí husí kůže, ale ze zimy to nebylo, bylo to z Osoreho slov. Čekala jsem něco ohledně jeho samotného. Jak by todle mohl vědět. Pomyslela si a mlčela. Přešel ke zdi a rukou přejel po znaku Itazaki. Zajímavé Tamae stála jako socha. Nepřekvapila jí otázka, více jí překvapil Osore samotný. Nečekala takovou konvezaci nebo, že by se o ně někdo vůbec zajímal. "Jednou jsem vám řekla, že jsem upřímná a tak to dodržím." Pověděla a skousla si kus dolního rtu. "Ano." Řekla stroze a bylo vidět, že jí to není úplně příjemné. Na druhou stranu kdyby chtěla tak mu zalže, jenomže ona taky něco chtěla vědět. Připadalo jí jakože má Osore na vše odpověd. "Jsme si velmi blízcí. A jestli cítím něco zvláštního ? Mohl jste to vidět na té radě. Kdybych chtěla dokázala bych rozhodnout o všem silou." Pověděla mu a několik kroky se k němu blížila. "Něco mi říká, že o tom něco víte. A kdybych vás neznala. Vůbec bych vám o tom neříkala, ale sám jste řekl, že budeme diskrétní. Takže nyní vy řekněte co víte." Pověděla a byla od něho tak dva metry. Toužila po informacích a chtěla vědět jak se to všechno má. Se Sanirem to fungovalo, ale s Ichirem to byla pouhá vášeň nebo spíše soutěž, kterou sama pořádala.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Naděje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naděje?   Naděje? Icon_minitimeWed Apr 06 2016, 22:18



Osore Natsuin

Znovu mu jeho koutek ucukl do úsměvu a mírně přikývl sám pro sebe jako kdyby si sám pro sebe řekl "já to věděl". Otočil se k tobě čelem a jeho výraz byl ještě vážnější než před chvílí.
"Takže přeci jen to začalo. Myslím, že je na čase ti říct něco o vaší historii. Je tu něco, co se u tebe a Sanira projevilo a co tu hrozně dlouho nebylo. Před několika lety, ještě než vzniklo Tokai, existoval bratr a sestra z rodiny Itazuki. Měli mezi sebou hrozně silné pouto, už od dětství. Nikdo to nechápal, protože sourozenecká láska nikdy není tak silná. Když jim bylo jako tobě, neudrželi se a vrhli se na sebe. Vypustili všechnu tu svou vášeň nastrádanou za ty léta a strávili spolu noc. Probudilo se v nich něco zvláštního, něco co jim dalo obrovskou moc díky které se stali neporazitelní. Od té doby se jim říkalo Vyvolení. Když byli spolu, tak měli snad neomezeno chakry a dokázali odrazit spousty lovců, ale i ninjů. Nevím, co to pouto znamená, nebo jak to vzniká, ale je to pevně spjaté se vznikem rodiny Itazuki." Řekl a popošel stranou přičemž rukou přejel po dalším symbolu na stěně.
"To přesně se teď děje u Vás. Nevím jak přesně to funguje, Saniro to pociťuje zřejmě od smrti tvé matky a v tobě se to probouzí teď... když si dospělá." Zatnul ruku v pěst a znovu se na tebe otočil.
"Tohle je ale něco úplně jiného. Saniro je jiný, nebezpečný. Nevíš nic o jeho temné minulosti, ale měla bys vědět, že jeho síla a moc přesahuje naše chápání. Je úplně jinde oproti jiným ninjům, dokázal probudit 3. stupeň černé krve, vlastní oči které v minulosti rozvrátili celý svět. Tím chci říct, že už teď je má víc síly než člověk unese. Je velmi silný i po psychické stránce ale to, co v něm můžeš probudit, by v kombinaci s jeho schopnostmi mohla být zkáza. Žádám tě, ve tvým vlastním zájmu, drž se od něho dál. Myslím že ví o tom co se mezi vámi děje a ať už tě miluje sebevíc, bude toho chtít využít. Vždy prahnul po síle a v jeho minulosti... to zanechalo i oběti." Řekl a trochu sklopil hlavu jakoby se za to i trochu vinil.
"Není vhodná doba abych ti řekl o celé minulosti Itazuki ale myslím, že otec ti to jednou sám rád řekne." Dodal a trochu se pousmál aby odlehčil situaci.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Naděje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naděje?   Naděje? Icon_minitimeWed Apr 06 2016, 23:07

Tamae Itazuki

Bylo zvědavá a tak ho poslouchala. Nevěděla kolik toho mohl vědět, ale nějaké ty odpovědi očekávala. Poslouchala ho jako kdyby si to všechno před očima představovala. Hleděla do neznáma a před jejíma očima se promítala slova, která Osore řekl. Sourozenecká láska. Vyvolení. Itazuki. Přemýšlela jak to, že se to děje zrovna u nich. Bylo to Matkou ? Vyvolali to pocity jednoho z nás ? přemýšlela a přemýšlela. Bylo však vidět, že to nebyl důvod proč to chtěl sdělit Tamae. Pravý důvod bylo varování, které přišlo hned po tom. Osore ho začal popisovat jako boha. Silného ninju, který je schopen změnit chod světa a s naším spojením, by byl nezastavitelný. Tamae ho sledovala se zaujetím a cítila mravenčení po celém těle. "Takže celé to bylo o tom mě varovat. Ujistit se, že chápu podstatu věci. Nerozkázal jste mi to, prostě jste mě jen varoval." Pověděla a vypadala dost vážně. "Viděla jsem jeho nádherné oči. Viděla jsem jak jimi dokázal rozprášit skupinku lovců." Pověděla mu, což ho mohlo překvapit. Nemělo důvod už něco skrývat. "Cítím sílu, které mi pouto dává. Nevěděla jsem jestli to může být pravda, nebo si něco namlouvám, ale vy mi to jenom potvrzujete. Ichiro mi to potvrzuje." Dodala a pak se rozhlédla kolem, jako kdyby se jí něco tvarovalo před očima. "Pokud však všechno připravíme. Dokážeme nemožné. Dokážeme navrátit svět do starých kolejí." Odstoupila několik kroků a fascinovaně si prohlížela prázdnou místnost. "S otcovou silou a mým přístupem by jsme vyvedli lidi z Tokaie zpátky na povrch. Zničili by jsme sídla, města a lidi, kteří nenávidí ninji. Vše by se mohlo vrátit do starých koleií. Je to dar. Zakončila a pohlédla na Osoreho.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Naděje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naděje?   Naděje? Icon_minitimeFri Apr 08 2016, 20:59

Osore Natsuin

Negativně zakýval hlavou a zase kousek popošel.
"Jistěže ti nemůžu nic rozkazovat. Je jen na tobě jak s tím osudem naložíš." Pověděl a pak se trošku zarazil když si zmínila jeho oči.
"Tys viděla ty oči? Oh ano, Sharingan je mocná věc." Pověděl tajemně a pak se trochu zamračil.
"Tohle se nedá připravit, nevíme co v něm dokážeš probudit. Jak jsem řekl, nekontrolovatelná síla v Sanirově těle je velmi nebezpečná kombinace. Taky by to mohlo přinést zkázu pro nás všechny." Dořekl a pak se mírně usmál.
"Máš nějaké otázky? Rád ti je zodpovím když už jsme tu."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Naděje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naděje?   Naděje? Icon_minitimeSun Apr 10 2016, 21:47

Tamae Itazuki

"Sharingan takže takhle se to jmenuje ?" Poznamenala si a rozhlížela se po znakách Tokaie.
Samozřejmě, že to všechno mohlo znamenat velké riziko, ale Tamae to chtěla podstoupit, zkusit. Pokud by díky tomu nabrala dost síly, mohla by zničit všechno co se jí postaví do cesty. Mohla bych všem ukázat, že holky z klanu Itazuki dokáží být pro všechny velkou překážkou. Museli by mě všichni respektovat. Museli by mě poslouchat. Oči se jí leskly a usmívala se.
Pak se najednou zastavila a pohlédla na Osoreho. "Mám." Řekla a nadechla se. Pomalu k němu kráčela. Byla blíže a blíže. "Co vlastně vy chcete Osore. Co před námi skrýváte. Co jsou vaše cíle. Co jste vůbec zač." Znělo to docela podezíravě a útočně, ale ona sama ho nechápala. Jako vůdce ho nerespektuje, pro jeho nečinnost, ale dle toho všeho má prostě velké znalosti. "Copak by jste se mě nepokusil zastavit, kdybych chtěla se Sanirem všechno zničit ? Budete tomu přihlížet, protože jsem se tak rozhodla?" Všechno jí to moc nedávalo smysl. Mluvila tu dost na rovinu a vážně jak té síly chce využít a přesto, že se jí snažil varovat vypadalo, že mu je to jedno. Musí přeci mít nějaký plán. Cíle. Něco co se odráží od jeho chování. Pomyslela si a prohlížela si ho. Byli v tajné místnosti, kde je nikdo nemohl slyšet a tudíž z něho chtěla dostat nějakou pravdu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Naděje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naděje?   Naděje? Icon_minitimeMon Apr 11 2016, 18:11

Osore Natsuin

"Ano Sharingan. Mocné oči jednoho z nejmocnějších klanů vůbec. Pomocí těchto očí chtěli Uchihové ovládnout celý svět. Málem se jim to povedlo. Umíš si vůbec představit jakou zbraní jsou v rukou Sanira?" Odpověděl ti vážným tónem. Ani se nepohnul když ses k němu začala přibližovat a jen se trochu pousmál. Měl pořád ve tváři výraz který si neznala a který neznal snad nikdo. Jakoby to byl jiný člověk.
"Vím že taková nejsi a nedovolila by si aby Saniro všechno zničil. Proto z toho nemám strach..." Pověděl tajemně a přistoupil k tobě ještě blíže.
"Čekal jsem že se zeptáš... Opravdu tě to zajímá?" Řekl potichu a otočil se k tobě zády přičemž došel k protější stěně kde byl znak rodiny Natsuinů. Přiložil na něho svou dlaň a všude v místnosti se zvedl vítr že 2 ze 4 pochodní zasnuli a rozechvěné plameny zbylých dvou rozhýbaly světlo v místnosti. Vypadalo to celkem dost děsivě a Osore nyní stál ve stínech.
"Ještě nepřišel můj čas.." Řekl opět potichu a tentokrát skoro i jiným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Naděje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naděje?   Naděje? Icon_minitimeMon Apr 11 2016, 21:34

Tamae Itazuki

"Dokážu svého otce ovládat." Řekla na rovinu sebevědomě. Samozřejmě si tím nebyla jistá, ale byla sebevědomá a věděla, že by pro ní Saniro udělal cokoliv. Vždy ho respektovala a on vždy respektoval jí. Osore vypadal opravdu jinak, ale nepřekvapilo jí to. Věděla, že musí hrát nějakou svojí hru. Musí mít nějaký plán. Se všemi vědomostmi možná přišel na způsoby, které nikdo nezná. Udělal zde divadlo hodného tajemného hráče, ale Tamae to nepřesvědčilo. Nedovolí, aby jí tu někdo předvedl karty, ale přitom je ani trochu neodhalil. "To mě nezajímá." Utnula ho a tvářila se vážně. "Chci mít jistotu, že nebudete zasahovat do mých plánů. Že mi tohle všechno neříkáte, jenom proto, aby jste mě nasměroval a nenápadně napovídal. Nemyslete si, že mě můžete ovládat." Překračovala pomalinku jako kočka, z místa na místo. "Studovala jsem u vás. Viděla jsem pro mě nerozluštitelné pečetící symboly. Četla jsem jak mocný opravdu jsou. Pokud jenom pomyslíte, že by jste sílu mojí nebo mého otce spoutal. Můžete na to zapomenou." Řekla chladně. Byla by taková, ale Osore tuto debatu posunul dále. Na další úroveň.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Naděje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naděje?   Naděje? Icon_minitimeMon Apr 11 2016, 22:34



Roose Natsuin

Chvilku tam tak stál a pak se k tobě opět otočil s úsměvem na rtech. Tvé slova ho nijak neznepokojili ba naopak. Jakoby byl nějakým způsobem spokojený.
"Si chytrá holka Tamae, ale v jedné věci se mýlíš..." Dořekl a složil řadu asi 5 pečetí přičemž se mu na čele objevila jakási zářící kostka připomínající nějakou pečeť kterou zrovna aktivoval. Kůže na jeho těle se začala různě pohybovat a ty si mohla zahlédnout, jak se pomalu mění celá jeho podoba. Zhubnul o několik kilo, jeho vlasy mu narostly až k pasu a z šedé stařecké barvy, se stala světlá bílá barva která byla vidět i v té tmě. Pomalu vyšel na světlo zbývajících pochodní a ty si zahlédla jeho pravou podobu.

Naděje? Large

Před tebou najednou stál někdo úplně jiný. Vůbec nevypadal jako Osore, jediné co měl stejné tak oblečení jako před chvílí, jen mu teď už bylo všechno trochu volnější. V tváři vypadal tak na 20 a zářivá kostka na čele přestala svítit, takže mu tam zůstala v podobě jakéhosi tetování. Udělal další krok k tobě a trochu ďábelsky se pousmál.
"Nespoutám tvou sílu, ani tvého otce... Já jí využiji." Řekl tajemně mladým hlasem a složil několik dalších pečetí. Ve vchodu do této místnosti se objevila jakási bariéra která si ihned přeměnila na kámen, takže úplně zazdila východ z této místnosti.
"Mé jméno je Roose Natsuin a plán Osore, je mou dokonalostí kterou jsem obelstil celou Tokai." Řekl a začal se ďábelsky smát jakoby konečně dosáhl toho na co celou tu dobu čekal. Jakoby tě dostal přesně tam, kde tě chtěl mít. Jakoby by mu celou tu dobu šlo jen o tohle.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Naděje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naděje?   Naděje? Icon_minitimeTue Apr 12 2016, 11:55

Tamae Itazuki

Už jeho první věta, kterou vyslovil jí přišlo jako varování. Věděla, že se něco stane něco co nebude čekat, protože Osore odhalí své plány. Stalo se, ale něco víc on doslova odhalil sám sebe. Osore se měnil a Tamae byla dost překvapená. Snažila se vypadat vážně, ale todle nečekala. Překvapeně nadzvedla obočí a sledovala jak se z Osoreho stává kluk v jejím věku, akorát s velmi dlouhými vlasy. Co se to sakra děje? Pomyslela si a o krok ustoupila. Mluvil o využití síly čehož se obávala nejvíce. Obávala se, že Osore jim bude nahrávat tak dlouho až je zničeho nic spoutá a provede vlastní plán. Nikdy by však tomu doopravdy nevěřila. "Roose..." Pošeptala. Teď už před sebou neměla Osoreho. Měla před sebou nepřítele. "Udělal si chybu." Promluvila a už stáhla obličej a tvářila se vážně. Nevěděla co může čekat, co dokáže. Měla i strach jak to celé dopadne, protože nevěděla proti komu stojí. Nevěděla jak moc jí může zapečetit, ovládnout nebo očarovat. Východ byl zablokován. Věděla, že má růži ve vlasech, kterou by nejspíše bylo moudré rozbít, ale ona si věřila. Kyslík. Pomyslela si. Nemohlo zbývat dost času. Nadechla se a vystřelila několik vodních koulí kolem dokola přímo na pochodně. Celá místnost zhasla a byli v naprosté tmě. Bylo slyšet šplouchnuti a pak silné šumění. Místnost se najednou potopila do vody. Bylo poměrně úžasné kolik vody dokázala Tamae vytvořit, za tak krátkou chvilku, nebyla to něčím zvláštní technika a byla dost omezená, ale hodila se do uzavřených objektů, jako byl tento. Voda byla po pas a trvalo to jenom několik vteřin a dále rostla až někam k prsům, kde se zastavila. Mohlo to být docela nepříjemné. Vyskoši.Tamae si pamatovala jeho pozici. Udělala dva tři rychlé kroky a zaútočila. Díky tomu, že voda byla vlastně jení chakrou měla by být schopna rozeznat jeho pozici. Či ho slyšet, jak se pohybuje. Spoléhala na to. Věděla, že má jen několik desítek vteřin ho nějakým způsobem zastavit či zpacifikovat. Věděla, že Natsuinové nejsou na Taijutsu moc dobří a doufala, že on nebude vyjímkou.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Naděje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naděje?   Naděje? Icon_minitimeWed Apr 13 2016, 16:35

Roose Natsuin

Povedlo se ti zhasnout a naplnit celou místnost vodou někam k prsům. Když si udělala tři rychlé kroky k jeho pozici a pokusila se ho udeřit, tak tvá pěst směřovala jen do prázdna. Na stejném místě již nebyl a v tu chvíli kdy si udeřila tak se na stropě nad tebou něco rozzářilo, že to osvítilo celou místnost. Přímo nad tebou pomocí chakry stál Roose na stropě s nataženou dlaní směrem k tobě. Kolem něho v kruhu se do stropu vyryly nějaké pečetě z kterých vyletělo několik katan, bodců, dýk, malých ninja kos a dalších pár ostrých zbraní které na tebe padaly jako déšť přímo špičkama. Než si na to stihla zareagovat tak zbraně byli jen kousek nad tebou takže si byla v situaci, kde nebylo moc možností jak se vyhnout. Než však dopadli na zem, tak uvolnil svou chakru z nohou, takže padal střemhlav přímo na tebe. Za letu chytl jednu katanu a namířil jí taktéž na tebe jako zbytek padajících zbraní.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Naděje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naděje?   Naděje? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Naděje?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Kage Wars: Vyhnanství :: Tokai Kyanpu :: Herní místnost-
Přejdi na: