Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 Historie a informace o ostrově Jinokama

Goto down 
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Historie a informace o ostrově Jinokama   Tue Apr 26 2016, 16:07

Informace

Ostrov Jinokama se nachází za velkým mořem na jihu. Ostrov je opravdu velmi rozlehlý a najdou se na něm i různé podnebí. Lze zde najít písečnou poušť s opuštěným městem, která se za těch spousty let pomalu tvořila z malé pláže na jihu ostrova, ale i jezerní oblast, která se nachází na východě a je baštou několika klanů, kde všichni ovládají chakru. Nejvíce dominantní je zde však prales, který se nachází na 60% rozlohy ostrova. Uprostřed ostrova se nachází obrovská hora a na sever od té hory se nachází velké město Jinokama, které je vybudováno přímo v jungli a díky její rozloze značná část pralesa zanikla. Na východě se nachází hrad, který já sídlem klanu Shira. Dříve to bylo velmi rušné místo, kde poutníci našli občerstvení a odpočinek. Klan Shira vlastní kolem hradu nemalé území a je to jediné uznávané území, kromě velkého císařství pod které oficiálně spadá celý ostrov. Je to dáno postavením klanu Shira. Byli vždy vážení a dokázali velmi dobře ovládat chakru. Nyní se však povídá, že na hradě žije pouze otec se svým synem a spekuluje se, že císařství pohltí poslední svobodné, necísařské území. Jelikož lidi začínají věřit tomu, že pradávný klan Shira vymřel.

O klanech bude psáno jinde

Historie

Jinokama je prastarý ostrov, který byl rájem pro veškerý život, který se na ostrově nacházel. První lidé zde vybudovali chámy a zdržovali se ve skupinkách ve, kterých cestovali po ostrově, protože zůstat na jednom místě bylo, kvůli hrozícímu nebezpečí nemožné a to ani v chrámech, které lidé navštěvovali až na vyjímky jednou za čas. Většinou je tamní šelmy a zvířata vyhnali. Lidi zde vždy byli procítěni chakrou, ale jen málo kdo se jí snažil ovládat a málo kdo to také zvládl. Postupem času se ze skupinek tvořili klany a zdržovali se poblíž chrámů. Vznikli první klany jako Shira, Kamakura, Renji, Horokuto, Satore, Utaki. Pouze několik jich přežilo vývoj a změny na tomto ostrově. Chrám klanu Utaki pohltila poušť na jihu a zdrceni touto události, kterou přikládali k nemilosti bohů zanikli. Renji, klan plný odvážných lovců a strážců spravedlnosti, nezvládl svůj boj a postupně členů ubývalo, až se nakonec úplně rozpadli. Prales byl velmi rozlehlí a plný nebezpečí, se kterým se nedokázali poprat. Podobný osud zažili i jiné klany. Jedním, které dokázali z této doby plného nebezpečí a svobody byl klan Shira, Kamakura a Nara. Kamakura svou vychytralostí dokázala sjednotit lid a vybudovat obrovské město, které existuje do dnes. Klan Shira vybudoval prastarou pevnost, do které uchoval a uložil veškeré své znalosti o chakře a nabízel lidem naději v umění boje a přežití. Klan Nara se dokázal sjednotit s nehostinnou přírodou a své působiště přetvořili do dnes známého jezerního města, které žije v klidu a míru. Uběhlo stovky let vývoje na tomto ostrově a je nutno podotknout, že nikdo nikdy nepředpokládal, že existuje i jiná země než je Jinokama. Všichni kdo se pokusili přeplavit velké moře se už nevrátili ať už někam docestovali, nebo cestou zahynuli. To se za posledních 50 let stalo osudný klanu Shira, kdy spousta členů podnikla výpravu, ale nikdy se už nevrátila. Samozřejmě existuje spousta malých skupinek a klanů, kteří si chtějí urvat kus svého a neustále škodí císařství a tak zde panuje neustálí konflikt. Nelibí se jím rozloha a moc, která je dána jednomu klanu.

Oficiální země a její nejznámější místa

Císařství Jinokama - Ovládá 90% Ostrova
     
Jinokama - Hlavní město císařství a obrovská metropole pro celý ostrov - Převaha lidí ale třetina jsou i ninjové.
Jezení město - Velké město spravované ninji z klanu Nara - Město ninjů

Země klanu Shira - Ovládá 10% ostrova na východě
       
Hrad Klanu - Vlajková pevnost území. Dříve to bylo místo, kde si všichni scházeli a bylo spravováno klanem Shira. Nyní je místo prázné a nechází se zde jenom pár členů. Lidé a ostatní žijí po malých vesničkách, kvůli farmaření a obživě.
Létající hory - Neznámí úkaz

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
 
Historie a informace o ostrově Jinokama
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Kage Wars: Vyhnanství :: Jinokama Teikoku :: Informace o ostrově-
Přejdi na: