Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 Zlatý řád

Goto down 
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Zlatý řád   Wed May 25 2016, 00:24

Zlatý řád
"Je to jenom obchod. Nic osobního"Informace
Zlatý řád je neutrální frakce, která se skládá z bývalých revolucionářů a bastardů, kteří spolu před uzavřeli vrtkavé příměří za cílem pomsty. Původní zakladatelé už nežijí a myšlenka se přetransformovala do nájemné organizace, která vraždí pro ty, co mají plnější kapsy. Bastardi a vyvrhelové všech měst se snaží dostat do Zlatého řádu, které má tajné sídlo. To sídlo se nachází hluboko v jižní poušti v troskách sídla klanu Utaki, které spadá pod území velkého císařství. Všechny láká obrovské bohatství a suverenita řádu. Je veřejně známo, že členové řádu, jsou velmi efektivní a s peněz co si vydělají si užívají života, který jim byl původně odepřen.

Všichni členové řádu musí projít náročnými zkouškami, které prověří jejich schopnosti a loajalitu. Skládá se z fyzických a psychických testů. Na konci zkoušky jedinec odpřisáhne věrnost nejvyššímu a vyslouží si tetování řádu a zlatou dýku, která je symbolem důvěry řádu.

Struktura
Členů jsou desítky a nerozlišují se nějaké postavení. Tedy kromě nejvyššího a jeho zástupců. Pokud je člen v sídle dostává zakázky od nejvyššího. Pokud je člen na cestách, jedná jménem řádu a jeho jménem i přímá zakázky. Moc nejvyššího je omezena a pokud bude většina členů proti má právo ho sesadit.

Pověst
V nejednom městě a vesnici se povídá, že pokud uvidíš muže či ženu se zlatou dýkou a symbolickým tetováním znamená to, že se nejspíše nedožiješ dalšího rána. Členové řádu nejsou vítaní nikde po ostrově, ale existují místa, která pravidelně navštěvují a dají se zde objednat jejich služby. Největší trn v oku je, že se v řádu nachází otroci a otrokyně. Jsou to většinou příbuzní, ale i ženy nebo děti starostů či kapitánů, který zemřeli rukou členů řádu. Je s nimi zacházeno jako s další kořistí nebo jako s přidanou hodnotou zakázky. Také se povídá, že Řád má ohromnou zásobu vína, které tam teče proudem. Pokud zemře cíl rukou člena řádu na obličej mu je vyřezán znak řádu. Je to proto, aby lidé věděli kde hledat informace a pomstu.

Kodex
Členové se řídí jednoduchými hesly.

"Zapomeň na své jméno. Na svou rodinu. Teď patříš k nám. Patříš řádu."

"Každý má svou hodnotu. Jde jenom o to jak hluboko sáhneš do kapsy."

"Muž, žena či dítě je to jedno, hlavně když za něho zaplatí."

"Pokud uzavřeš dohodu pak máš právo na svojí odměnu. Nedostaneš jí ? Vezmi si co uznáš za vhodné a cenu dorovnej, ale ani o unci víc."

"Politika je nudné téma. Raději se do něho nepleť a ptej se na cenu."

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
 
Zlatý řád
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hostinec Zlaté oko

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Kage Wars: Vyhnanství :: Jinokama Teikoku :: Informace o ostrově-
Přejdi na: