Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 Shēdo

Goto down 
AutorZpráva
Myri
Chunnin
Chunnin
avatar

Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Shēdo    Wed May 25 2016, 21:59

Jméno:

Shēdo (急速)

-> Bastard rodiny Kamakura.

Věk:

20

Přezdívka:

Kyūsoku (Rychlík)

Pohlaví:

Muž

Obsazení:


Člen Zlatého Řádu.

Pozice ve Zlatém Řádu:

Lukostřelec, Učeň.


Výzor:


Vzhled:


Tělo:

Krátké černé vlasy, černé oči, střední postava se svaly.

Oblečení:

Černá kápě, pusa překrytá černou rouškou, černý plášť, černá tunika (utrhané), opasek se třema bílejma třásněma, tmavý kožený nátepníky, černý speciální rukavice, vysoké kožené boty s podpadkem, černé plátěné kalhoty.

Výška:

176

Hmotnost:

64

Foto:
O postavě:


Osobnost:

Shado je prozatím neutrální povahy. Do trénování a zlepšování je vždy hodně zapálený. Jakmile odhalil svůj skrytý talent, tak mu hodně vzrostlo sebevědomí. Poslední časy je trochu závistivý kvůli tomu, že nachodí na žádné akce.
Nikdy neztrácí myšlenky a většinou ho nikdo nepřichytí bez toho, aby byl ve střehu. Věrně se řídí podle kodexu Řádu. Svůj život začal brát jako jedno velké nebezpečí, kde když jenom polevý na ostražitosti, tak ho jednou něco hodně rychle dostane.

Oblíbené:

Když nemá náladu, tak je rád sám. Rád medituje a trénuje lukostřelbu s dodatečným bojovým uměním.

Neoblíbené:

Znechutil si trochu některé jídlo, které je v Řádu podávané. Bláto v jednom lese ve kterém byl. Jinak si zatím nedokázal znechutit jiné věci.

Koníčky:

Lukostřelba, bojové umění, zkušené šermování.

Síla:

Lukostřelba, Bojové umění.

Slabost:

Jeho minulost a jeho originální původ.

Strach:

Že jednoho dne hlavní rodiny vyhladí Řád.

Talent:

Lukostřelba

Podstata:

N/A

Klan/Organizace:

Zlatý Řád

Historie:

Shēdo se narodil jako Bastard v jednom nejmenovaném nevěstinci. Z nevěstince ho zachránil Rojin, velitel Zlatého Řádu. Odnesl ho až do samotného sídla Řádu, kde se o něho začal starat.
Rojin se nechoval k Shēdovi zrovna jako právoplatný otec, ale to se dalo pochopit. Vždy mu říkal, že ho nemá nazývat otcem, ale čistě jeho jménem. Shēdo si na to zvykl a přijmul jeho nový osud. Celý Řád nebyl moc šťastný, že si jejich velitel přivedl nějaké dítě.
Nikdo s tím ale nemohl nic dělat, jelikož Rojin byl velitel. Rojin chtěl z Shēda udělat právoplatného člena Řádu. Jeho tréning proto začal celkem brzo. Úplně první zkouška pro Shēda byla ta, že musel nataženou rukou plácat do misky s vodou.
Nechápal k čemu to je, ale Rojin mu řekl, že to je úplný základ toho, co se na něho teprve připravuje. Neměl co ztratit. Všude kam se podíval, byl nechutný obličej člena Řádu. Vypadalo to, jakoby mu nevěřili.
Shēdo si řekl, že udělá cokoliv pro to, aby jim ukázal, že je hoden toho se stát členem Řádu. Úspěšně pokračoval v tréningu, avšak už mu celkem došla trpělivost a na Rojina vyjel. Řval, že ho to nebaví a že to je k ničemu.
Avšak to si nevšiml, že jakmile zakřičel, tak bouchl do stolu, který se prolomil vejpůl. Shēdo se podíval na svojí ruku a pak na Rojina. Ten se jenom pousmál a pokýval hlavou. Shēdo poprvé zaregistroval náznaky svého tréningu.
A to to byl teprve začátek. Po pár letech si Rojin sedl vedle Shēda a pověděl mu o jeho původu. Shēdo to bral hodně neutrálně, ale uvnitř se cítil hodně divně. Jakmile mu řekl, že na to má zapemenout, tak kývnul hlavou. Avšak to se nedělo.
Shēdo začínal mít sny o tom, jak si to jeden muž rozdává s ženskou, která si bere peníza za svoje službičky. Vždycky se probudil celý spocený a přál si, aby se mu to každý večer nezdálo. To ovlivnilo i jeho tréning. Byl takový zamouřelí, trochu vyděšený. Rojinovi to dělalo celkem starosti a proto mu ukázal cestu, která mu pomůže vyčistit si mysl. A to byla meditace. Meditace Shēdovi opravdu pomohla a dokonce u něho projevila větší sílu a snahu. Za tu dobu se Shēdo dozvěděl spoustu věcí ohledně Řádu.
Většinou všechny informace odkýval, ale zeptal se jen na jedinou otázku. A to odkuď je. Jakmile mu to řekl, tak začal mít ty sny. Jednou, když ho vzal Rojin do nejbližšího lesa, tak si všiml, jak tam nějací otroci střílí z luku.
Moc jim to nešlo a jakmile to viděli jejich nadřízení, tak si je hnedka vyhmátli. Shēdovi se to líbilo. Když Rojin mluvil o tom, že si každý člen volí svojí specializaci, tak se rozhodl právě pro luk. Bylo to hodně nevýdané. Hlavně kvůli tomu, že v Řádu nikdo s lukem nebojoval. Rojin mu přinesl luk a šípy z jiného města. Nejspíš to patřilo nějakému vojákovi, kterého sejmuli. Shēdo byl velice rád a tím započl jeho tréning lukem. Léta plinuly hodně rychle a Shēdo procházel různýma tréningama. Učili ho obranu beze zbraně, bojovat beze zbraně, bojovat s mečem, s dýkou, házet shurikeny, kunaie. Avšak ani jedna z těhlech profesí se mu nelíbila tak moc, jako lukostřelba.
Měl hodně velký talent na lukostřelbu. Hlavně proto, protože měl jiný smysli než ostatní. Dokázal trefit cokoliv na velké vzdálenosti a to dokonce za jakých koliv podmínek. Když mu skončil poslední tréning, tak ho čekala poslední zkouška.
Shēdo byl unesen zamaskovanými vojáky, kteří ho připoutali k židli. Podle prostředí a zvuků to bylo v jeskyni, která se skrývala poblíž vodopádu. Ti vojáci Shēda mučili a snažili se z něho vytáhnout informace o tom, kde se skrývá Řád. Shēdo mlčel
a jenom vydával zvuky odpovídající bolesti, kterou pociťoval. Věděl, že nemůže nic říct, jelikož by prozradil ty, nebo spíš toho, kdo ho zachránil a dal mu tak tu možnost žít. Bylo to neskutečně krutý. Shēdo dokonce počítal s tím, že umře.
Měl na paměti, že tak Rojina zklame, ale nemohl ho zradit za to, co pro něho udělal. Byla to jeho vina, že nebyl natolik silný, aby se z toho dostal. Po dlouhé době mučení ho znovu omráčili a přenesli na jiné místo.
Tím místem byla hlavní místnost. V té místnosti dostal tetování Zlatého Řádu těsně nad zápěstí. Také dostal svojí vlastní zlatou dýku, kterou vzal do ruky a přitiskl si jí k hrudi. Prohlásil, že bude věrně sloužit Řádu. Tím byla jeho zkouška u konce
a Shēdo se stal právoplatným členem Zlatého Řádu. Když už byl právoplatným členem Řádu, tak si sehnal materiál a vytvořil si svůj vlastní luk. Dělal to podle toho starého a kupodivu se mu to povedlo. Tetiva byla neskutěčně pružná a šípy z ní lítali opravdu rychle. Hodně přemýšlel nad tím, jak by se to ještě dalo zdokonalit. Napadla ho jedna věc a to ta, že umístí menší střepiny do bombičky, kterou přidělá ke špičce.
Jednoduchým mechanismem dokázal to, že když šíp vystřelil a zasáhl cíl, tak ses střepiny rozletěli všude okolo. Dokonce zjistil to, že si dokáže vypočítat to, kam ty střepiny poletí a dokáže se tak zorganizovat, aby ho ty střepiny nezasáhli. Neustále trénoval. V podstatě to byla jeho denní rutina.
Ve skrýši se toho ani moc nedalo dělat. Avšak to dělalo Shēda více a více silnějším. Dokázal si za tu dobu hodně zlepšit svoje bojové umění a hlavně pohyblivost. Vždycky, když někam musel jít, tak tam byl během chvilky, jelikož to vždycky bral skrz oknaa různé překážky.
Začínával pomalu být nedočkavý, protože se cítil hodně silný, ale nebylo pro něho zatím žádné využití. Cítil se, že by už konečně mohl jít do terénu.


Vztahy:

Rodina:

N/A

Kamarádi:

N/A

Vedlejší:

Hashirama
-
Vychovával ho, takže k němu vzhlíží jako k "otci", ale oslovuje ho vždy pane nebo vůdče. Trénoval Shēda a hlavně ho učil zásady života.  

Nepřátelé:

Kamakurovic rodina a všichni ostatní Císaři.


Dovednosti:


Preferovaná zbraň:

Luk + Toulec ve kterém nosí 28 šípů. 20 Normálních, 8 Speciálních s bombičkou.


- Speciální šípy, které mají jako hlavičky menší střepinové bomby. Ty se aktivují při zásahu.Kekei Genkai:

N/A

Bojový styl:

8/10

Obratnost:

9/10

Blízký boj:

6/10

Obrana:

5/10

Reflexy:

8/10

Zabíjení:

N/A

Plížení:


N/A

Přesnost:

10/10


Schopnosti:


Tréning Zlatého Řádu:

Shēdo prošel celým tréningem Zlatého Řádu jako jediná výjimka. Od základů boje na blízko až po mistrovské využívání lukostřelby.
Tréning Zlatého Řádu obsahooval: Boj na blízko (Taijutsu), Bojové umění (Kyujitsu,) Boj s mečem (Kenjutsu), Boj s dýkou (Eskrima), Lukostřelba (Kyudo), Vrhání shurikenů, kunaiů atd. (Shurikenjutsu)


Zkušený v bojovém umění:

Shedo je vysoce kvalifikovaný v blízkém boji a bojovém umění. Prokázal se hlavně jako hodně obratný bojovník, používáním jeho lehké váhy a flexibility k jeho výhodě.


Mistr v lukostřelbě:

Shedo je v Řádu jediný a zároveň nejlepší lukostřelec. Dokáže vystřelit několik šípů během krátké chvílky s velkou přesností i ve vzduchu, nebo na kývajícím místě.
Taktéž má vyvinutý lukostřelecký instinkt. Dokáže nepřátelské šípy chytit do ruky a použít je jako protiútok.


Akrobacie:

Shedo je hodně agilní a dokáže se v prostorech opravdu hodně efektivně pohybovat. Jeho akrobacie mu tak umožňuje si vždy najít nějaký super místo, ze kterého by mohl střílet. Nebo naopak mu to umožňuje utéct někudy, kam se ostatní nedostanou.

Meditace:

Shedo dokáže zůstat klidný i v těch nejhorších situacích. Zároveň si tak dokáže i pročistil mysl a dodat si sílu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: Shēdo    Wed May 25 2016, 22:27

Paráda líbí se mi to Smile Rozhodně se ta postava zpočátku rozvine a zvolí si směr.

Čísla jsme probrali a výtku žádnou nemám.

Určitě povoleno ;-)

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
 
Shēdo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Kage Wars: Vyhnanství :: Jinokama Teikoku :: Charaktery-
Přejdi na: