Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 Chizu Shira

Goto down 
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Chizu Shira   Thu May 26 2016, 15:17

Jméno:
Chizu Shira

Věk:
20

Pohlaví:
Muž
____

Oblíbené:
Největší zálibou je u něj cestování po jejich zemi. Strašně rád chodí po vesnicích, kde často pomáhá farmářům s jejich obhospodařováním, díky čemuž od nich získává různé informace a stal se jejich oblíbencem, kterému věří. Často se chodí koukat k moři, kde dokáže úplně vypnout a může si jen tak relaxovat, protože pro něj je klid základ - což je podmíněné tím, že nikdy nežil na místě, kde by byl nějaký ruch. Další jeho velkou zálibou je čtení, protože svitků je v hradě dost, ale čte jen základní, protože do velkého archívu stále nemá přístup. Jeho největším miláčkem je světle modrý meč, který kdysi dostal od jednoho vesničana. Říká o něm: "Chakra našeho klanu je temná a bolestivá, protože se jedná o oheň. Můj meč je čistě modrý a díky němu dokáži najít rovnováhu mezi temnotou a čistotou."

Neoblíbené:
Jeho nejvíc nenáviděnou věcí je samozřejmě císařství, protože ví, že chtějí jejich území. Není zrovna konfliktní člověk, ale je si vědom toho, že pokud dojde k nějakému velkému střetu, tak bude schopen prvního krveprolití, jelikož doteď neměl možnost někoho zabít a ani nechce, protože věří ve filosofii, že jedna smrt nastartuje koloběh nenávisti.

Zlozvyk:
Od jednoho farmáře se dostal k tabáku, který se naučil balit do papíru a naučil se kouřit. On sám to nebere jako zlozvyk, protože kouří většinou jen když sedí u moře a nad něčím přemýšlí. Sám říká, že kouř podle něj nutí člověka přemýšlet nad hromadou věcí, protože se jedná o chvíli mezi člověkem a přírodou, která skrz kouř do osoby prochází.

Cíl:
Jeho primárním cílem je rozluštit podstatu celého klanu a zjistit, kam zmizeli ostatní členové klanu. Ale má pár vedlejších cílů, které ho dost zajímají. Prvním cílem je zjistit, co se schovává za rozlehlým mořem. Dalším cílem je objevit vnitřní sílu, protože v hloubi duše věří, že jeho katon může být ještě silnější. Posledním cílem je podívat se na Létající hory.

Zajímavosti:
U něj je asi největší zajímavostí jeho vlastní filosofie. Nad věcmi dost přemýšlí a nedělá věci jen tak bez rozmyslu, protože ví, že jednotlivá rozhodnutí nastartují další jevy, které pak už nikdo nemusí zastavit. Vlasy má stejně krásně bílé jako otec a nosí je stejně jako on v culíku.

Povaha:
Velmi vyrovnaný a klidný člověk. Je to podmíněno přístupem jeho otce a zároveň i místem, kde vyrůstal. Vyrůstal jen s otcem, proto si dokáže vystačit sám se sebou a to hlavně tím, že nad věcmi přemýšlí. Dalo by se o něm říci, že se řídí motem "Dvakrát měř, jednou řež." Je strašně hodný na lidi, u kterých ví, že ho nepodrazí a dokáže jim s čímkoliv pomoct, proto je v okolních vesničkách poměrně dost oblíbený. Avšak u lidí, které nikdy neviděl je dost podezřívavý a vždy si je nějak prozkouší, aby zjistil jestli jsou přátelé nebo nepřátelé.
____

Rodina:
Morijoshi Shira - otec - 48 - živý = Mají spolu výborný vztah, proto si bez něj nedovede představit život. Poslouchá jeho rady a nikdy by mu ani trochu neodsekl, protože ho strašně moc respektuje.

Matka je mrtvá - nikdy ji nepoznal, protože zemřela při porodu

Historie:
Ve chvíli, kdy se narodil, tak jeho matka zemřela, tudíž byl na jeho výchovu otec sám. Otci však pomáhala jedna vesničanka, která u nich vydržela šest let, ale Chizu si ji stejně moc nepamatuje. Možná by ji ani nepoznal, kdyby ji někde potkal. Otec s ním trénoval vždy když mohl a nemusel řešit nic ze správy jejich území. Jediné, co mu v dětství trochu scházelo, bylo několik kamarádů, jelikož už když se narodil, tak byl hrad úplně prázdný. Společně s otcem se o hrad snaží starat, ale je tak velký, že to není v jejich silách.

Když byl Chizu starší, tak začal dostávat od svého otce menší úkoly, kterými bylo to, že chodil od vesnice k vesnici, kde zjišťoval informace, vybíral jídlo nebo pomáhal vesničanům. To, že pomáhal vesničanům nikdy jako úkol neměl, ale přišlo mu to vždy správné a díky tomu se stal poměrně dost oblíbený. Jednoho dne poznal Benjira, což je farmář, který se pohybuje kolem 50ti let. Šel zrovna zpět do hradu, kde si chtěl něco málo přečíst o pohybu na moři. Procházel kolem vesničky, která je nejblíže k hradu a viděl muž, který ležel na zemi a na nohou mu stálo velké dřevěné kolo od vozíku, kde převážel suroviny. Kolo se snažila zvednou dívka, která byla ve stejném věku jako byl Chizu. Nemohla to zvednout, protože byla hubená a nevypadala jako nějaká žena, která by zvedala těžké váhy. Proto se k nim ihned rozeběhl a pomocí chakry kolo zvedl a přesunul na jiné místo. Pak pomohl muži na nohy a zkontroloval zda je v pořádku. Muž mu představil svou hezkou dceru, která se jmenuje Kaya. Od té doby se k nim stavoval každý týden, aby jim pomáhal a s jeho dcerou trávil spoustu času. Vždy věděl, že se Kaye hrozně líbí a ona se líbila jemu, jenže on nikdy nedošel k té situaci, že by ji dal pusu, protože věděl, že to nastartuje něco, co nebude moct zastavit a akorát mu to bude stát v cestě, pokud se bude dít něco na jejich území. Proto je k ní trochu odtažitý, ale tráví s ní spoustu času. Právě u Benjira viděl kouření a zalíbila se mu filosofie, že kouření nutí lidi přemýšlet a komunikovat s ostatními. Benjiro je zároveň jeho velkým zdrojem informací, protože často obchoduje se surovinami s lidmi z císařství. Oba představil svému otci.

Momentálně se jeho život skládá z tréninku u pláže se svým otcem, starání se o hrad, pomáhání vesničanům a čtením různých knih.

Vztahy:

Morijoshi Shira - Otec = Výborný vztah bez jakéhokoliv problému. Naslouchá mu takovým způsobem, že se nikdy nemuseli pohádat. Vždy provede to, co mu otec řekne a hlavně si bere každou radu k srdci.

Benjiro - Vesničan a dobrý přítel Chiza (je mu už kolem 55 let) = Bere ho jako moudrého muže, se kterým může řešit všechny své myšlenky a hlavně díky němu má informace o císařství. Dostal od něj svůj meč, který má světle modrou čepel a je hrozně lehký.Kaya - Velmi dobrá kamarádka a dcera Benjira (Je ji 20 let) = Oba by chtěli být více než kamarádi a Kaya to dává dost najevo, ale Chizu se drží stranou, protože ví, že by to mohlo vytvořit určité problémy, kdyby se něco stalo.Foto:


____

Podstata:
Katon

Hlavní atribut:
Manipulace s chakrou

Specializace:
Boj s mečem a manipulace s chakrou

Zbraň:
Meč se světle modrou čepelí. Je neskutečně lehký.

Techniky:

Ečka

Katon: Kaente no Jutsu (E) - Na uživatelově konečcích prstů se udělá oheň, kterým může psát po zdech, zapalovat malé předměty nebo si pomocí toho svítit ve tmě. Jako kdyby měl na konečcích prstů zapalovače -> Techniku chce dál rozvinout, aby byl schopen dostat celé své tělo do plamene a pomocí toho se třeba přemisťovat, vytvářet klony nebo to používat i na útok.

Céčka

Katon: Gōkakyū no Jutsu (C) - Uživatel z úst vystřelí velkou ohnivou kouli
Katon: Hōsenka no Jutsu (C) - Uživatel z úst vystřelí několik menších ohnivých koulí, které létají do všech směrů

Béčka

Katon: Hinotama no Jutsu (B) - Uživatel má v ruce výbušný lístek, který obalí chakrou a následně katonem, takže má v ruce jakousi ohnivou kouli, kterou následně může hodit. Buďto může vybuchnout už za letu, aby se do stran rozletěly malé ohnivé projektily nebo může dopadnout na protivníka, kterého spálí a následně vybuchne. Uživatel může mít klidně ohnivou kouli v ruce a udeřit s ní na blízko, protože mu výbuch nic neudělá, jelikož ho udržuje koncentrací chakry, aby šel výbuch jen dopředu.

Zkušenosti:
- Z boje nemá zatím žádné
- Má však velké zkušenosti s manipulací chakry

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: Chizu Shira   Thu May 26 2016, 15:27

Povoleno ;-)

Super těším se na rozvoj. Je tu hrozně moc možností a i malé pul za takové vžití do postavy a vytvoření lidé kolem Smile

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
 
Chizu Shira
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Kage Wars: Vyhnanství :: Jinokama Teikoku :: Charaktery-
Přejdi na: