Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 Zlá krev (Chizu)

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: Zlá krev (Chizu)   Wed Jun 15 2016, 16:08

Chizu Shira

A je tady přesně to, co jsem úplně nechtěl. Pomyslel si, když Bard rozkázal, že ho mají zavřít. Nechtěl se tomu bránit, protože by je akorát utvrdil v tom, že je nepřítel. Jenže zase se nemohl nechat jen tak zavřít, protože potřebuje jednat. Když byli napadeni oni, tak mohl být napaden i jejich hrad. Císařství začíná útok? Pomyslel si, ale to už Bardova hlava padla k zemi. Chizu se na ni vyděšeně podíval a pak přejel pohledem k místu, odkud přišel útok. Proč to vždy tak piští? Pomyslel si a nakoncentroval chakru do nohou, protože věděl, že bude průšvih. S koncentrací chakry byl velmi dobrý, takže neměl problém. Když na něj šel útok, tak si trochu dřepl a pak se odrazil od země, díky čemuž odskočil pryč a dopadl na schodech. Dopadl na místo, kde předtím umřel Bard. "Jste pitomí? Teď jste viděli, že útok šel odtamtud." Ukázal směrem, odkud přišla technika. "A stejně chcete bojovat se mnou? Radši zabezpečte všechna místa a hledejte pravé viníky. Pak můžete obviňovat mě, jakožto člověku, který tu byl během útoku a pomohl na vlastní nebezpečí vašim lidem, které ani neznám!" Zařval vytočeně, protože ho štvalo nelogické chování těchto lidí. Podíval se směrem k místu, odkud přišel útok. Proč by zabíjeli jen Barda, když předtím vyvolali explozi, která ohrozila všechny? Mohli nás teď všechny zabít. Přemýšlel, ale pak mu něco došlo. Co když exploze byla jen odvedení pozornosti a skutečně šlo jen o to, aby zabili Barda?

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22
Bydliště : Praha/Stružnice

PříspěvekPředmět: Re: Zlá krev (Chizu)   Sun Jun 19 2016, 12:06

"Tam nikdo není chápeš ? Co my víme kdo vlastně si! Nikdy jsme tě tu neviděli a přinesl si sebou problémy!" zařval naštvaně jeden z chlapů co po tobě předtím šly a rukou napřaženou ukazoval směrem k místu útoku. Nikdo nebo nic tam nebylo. Musela to být obrovská dálka, pokud to někdo vystřelil nebo hodil. "Mohl si tomu taky dost pomo.." Zařval druhý, ale nedořekl. "Slyšeli jste ne ?" Ozval se ostrý hlas, který si předtím neslyšel, ale když si pohlédl za muže tak si ho dobře znal. Stál tam Shotaro "Vypadněte ods....ud. Todle se vyřeší." Během toho zachrchlal a vrátil se mu zase jeho ironický hlas. Hlavu měl obvázanou kusem tvého trika, které si odtrhl. "Ty tu nero.." Zase ho nenechal domluvit, protože udělal dva kroky a přesunul se k tomu muži a chytl ho pod krkem. Všichni sebou cukli, ale neudělali nic proti Shotarovi. Shotaro se nahnul k muži, který sebou cukal a něco mu pošeptal do ucha. Ten se uklidnil a pak ho pustil. "Argh.. Dobře. Pojď tě chlapy. Pomůžeme ostatním." Polkl a zavelel s tím, že ho všichni hned poslechli a rozutekli se. Teď jste tam byli jenom ty a on. Trochu se zasmál a vyšel schody za tebou, ruce si dal do kapes od svých kalhot. To jestli prochází krví Barda, která tekla, nebo právě přešel přes jeho tělo což využil jako další schod neřešil. "Říkám zasraná vesnice. Pojď dovnitř." Řekl tentokrát velmi vážně a neusmíval se. Pokračoval po schodech dovnitř. "Rónine." Promluvil Shotaru do vzduchu ani se neotočil. Najednou se za vámi objevil muž, kterého sis musel všimnout i předtím. Měl bílou neušpiněnou róbu a dva zbraně u pasu. Nic neřekl a vešel se Shotarem dovnitř.

Uvnitř budovy sis všiml, kdovíjakých plánů na velkém kulatém stole, kolem kterého bylo asi 12 židlí a jedno křeslo na druhé straně od vás.

____________________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
 
Zlá krev (Chizu)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Kage Wars: Vyhnanství :: Jinokama Teikoku :: Herní místnost-
Přejdi na: