Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 Ninjové vs. Lovci!

Goto down 
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Ninjové vs. Lovci!   Wed Jun 01 2016, 18:07


Započalo to, co se chystalo několik let. To, co měl každý ninja v hlavě už od svého dětství. Započal den, kdy ninjové mají znovu povstat a sesadit vůdce všech velkých vesnic, aby měli kontrolu nad celým světem a nemuseli se bát vzpoury lovců. Žádný ninja nechtěl ublížit nevinným lidem, ba naopak! Chtěli sesadit jen hlavní vůdce lovců. Suna Kyanpu hned po srazu vůdců svolala všechny své ninji a vytáhli proti Sunagakure, kde na trůně seděl jeden z vlivných vůdců lovců. Šlo o velkého přítele Jira Kentiriho. V okolí Sunagakure bylo známo,že se jedná o velmi chytrého muže, který nejprve přemýšlí a teprve pak jedná. Vůdkyně Suna Kyanpu zkoumala Sunagakure už několik let, proto znala každé místo, kde byla připravená past na ninji. Proto se jim v klidu vyhnuli a prošli až k hlavní bráně, která byla zavřená. Poháněl ji obrovský stroj, takže nebylo možné, aby ji nějaký člověk jen tak otevřel. "Suna Gōremu no Jutsu!" Zařvala a přímo před ní se z písku začal formovat obrovský písečný golem, který měl vnitřek těla tvořený lávou. Golem se zapřel o bránu, kterou během několika úderů rozbil a rozletěla se po celé Sunagakure. Ninjové ihned vběhli do vesnice, která však vypadala prázdně. Jako kdyby tu každý umřel nebo tu už nějakou dobu nikdo nežil. Stáli uprostřed náměstí a nevěřícně hleděli do stran. Jenže to už kolem nich vybuchly budovy. Všichni ninjové si museli zakrýt tváře, aby jim do očí nevletěl písek. Když se podívali, tak z každé budovy na ně mířily obrovské zbraně, které je měly v hledáčku. Z hlavni budovy vyšel vůdce, který začal hlasitě tleskat a pak se začal smát. "Copak jste si mysleli, že si vás z dálky nevšimneme? Jste hlupáci." Řekl s pobavením, ale to už se začala smát vůdkyně Suna Kyanpu. "Jenže my doufali, že si nás všimnete, protože pak si nebudete všímat jiných věcí." Řekla a ukázala prstem na nebe. To už je ale zastínil jakýsi mrak. Z nebe padaly jakési bílé kuličky. Každá se nalepila na nějakého lovce a když se tak stalo, tak na obloze poletovalo několik ninjů na nějakých bílých ptácích. "Nepokleknete a zemřete." Řekla s úsměvem, ale to už se pro ti ní rozeběhl jeden lovec, který během vteřiny vybuchl a jen ohodil pár ninjů svou krví. "Tak jak to bude?" Zeptala se znovu, ale to už vůdce lovců pomalu poklekl.

Do Kumogakure vtrhl bratr samotného Daisukeho. Nebyl jako jeho bratr, protože byl dost horká hlava a liboval si v krveprolití. Měl rád, když někdo umírá. S celým svým vojskem bez slitování naběhli do Kumogakure. Několik z nich se chytlo do různých pastí, ale zbytek se dostal až dovnitř, kde započala velká bitva. Byla to bitva, která trvala několik hodin. Neviní obyvatelé běhali z budovy do budovy, protože nikdy nevěděli, kdy právě jejich budova bude srovnaná se zemí. Všude byla krev a mrtvá těla jak lovců, tak i ninjů. Část Kumogakure hořela, ale vše skončilo ve chvíli, kdy doprostřed Konohy dopadl obrovský blesk, který paralyzoval všechny, kdo neměl v krvi protilátku. Vůdce Kumo Kyanpu to mohl udělat hned na začátku, ale chtěli si užít trochu srandy. Popadl vůdce lovců z Kumogakure a za límec ho táhl po schodech až do té nejvyšší budovy. "Nastává éra ninjů! Už se nebudeme schovávat! Pokud mě slyšíte lovci, tak už nemusíte klást odpor! Nejste našimi nepřáteli. Můžete tu dál s námi žít, ale všichni vůdci lovců dnes padnou!" Zařval, popadl vůdce lovců a hodil ho z nejvyšší budovy přímo na zem, kde se ozvalo jen několikeré zapráskání kostí.

Během toho byla obsazena i Otogakure a ostatní velké vesnice. Pouze poutníci se těchto bojů neúčastnili. Ti byli těmi zrádci, o kterých Daisuke přemýšlel. Bylo to tím, že jejich vůdce nesnášel Daisukeho, což nikdo nevěděl proč, ale nikdy se neměli rádi. Proto informoval Konohu o jejich plánu. Nechtěl však, aby padli i ostatní ninjové, proto další vesnice neinformoval.

____________________________
Návrat nahoru Goto down
 
Ninjové vs. Lovci!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Kage Wars: Vyhnanství :: Other countries :: Global World-
Přejdi na: