Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tým 3 souboj přátelství

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 3 souboj přátelství Empty
PříspěvekPředmět: Tým 3 souboj přátelství   Tým 3 souboj přátelství Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 22:36

Shika Herini

Pomalu jsme došli na jednu louku a já se opřela o strom a sledovala ty dva.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tým 3 souboj přátelství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 3 souboj přátelství   Tým 3 souboj přátelství Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 22:39

Sora

Dorazila jsem na louku a koukala jsem na senseiku,jako by měla něco zalubem
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tým 3 souboj přátelství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 3 souboj přátelství   Tým 3 souboj přátelství Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 22:41

Masaru

Přišel na louku a čekal, co řekne Senseika. Masaru to nevydržel a podíval se na ní Tak?....Chcete abych vám tu poskakoval na jedné ruce nebo co? usml se
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tým 3 souboj přátelství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 3 souboj přátelství   Tým 3 souboj přátelství Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 22:44

Sora

Jak Masaru na senseiku vykřikl tak sem ho chtěla zastavit ale nestihla sem,ale dobře že řekl protože mě také nebavilo stát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 3 souboj přátelství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 3 souboj přátelství   Tým 3 souboj přátelství Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 22:57

Shika Herini

"Zkoušela jsem vaši trpělivost. Sora ji má dobrou a Masaru...no...chvalitebnou." Začala jsem se smát. "No tak se mi trochu představte." Usmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tým 3 souboj přátelství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 3 souboj přátelství   Tým 3 souboj přátelství Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 23:02

Masaru

No..... takže rád vytvářím nové techniky, nemám rád, když se musím učit už vytvořenou techniku, ale nepohrdnu, když se mi naskytne taková příležitost, hlavně se specializuju na Ninjutsu a taijutsu s mou katanou.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tým 3 souboj přátelství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 3 souboj přátelství   Tým 3 souboj přátelství Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 23:07

Sora

Usmála jsem se a odpověděla jsem V boji používám zbraň a to velký shuriken který dokážu s kombinovat Doton: Dochuu Senkou-Podzemní útočná plavba.Specializuju se na Ninjutsu.
doufám žeto senseice stačí
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 3 souboj přátelství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 3 souboj přátelství   Tým 3 souboj přátelství Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 23:13

Shika

Usmála jsem se. "No, poslední člen už je na cestě. tak na něj počkáme a pak vám řeknu co dál." Řekla jsem tiše.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tým 3 souboj přátelství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 3 souboj přátelství   Tým 3 souboj přátelství Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 23:16

Sora

Oddechnulasi a řekla to ráda slyšim už jsem si myslela že budem jenom dva
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Tým 3 souboj přátelství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 3 souboj přátelství   Tým 3 souboj přátelství Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 23:19

Nami Yasujay

Jen jsem přikývl a rozeběhl se ke kraji střehy.Tam jsem seskočil dolů a běžel na louku.Škoda mohl jsem jít za těma holkama.Zdálo se mi že se na mě usmívali.Poté jsem zahnul a už jsem tam skoro byl.Když jsem tam konečně přiběhl tak jsem vyskočil a přiskočil přímo k nim.Zdravím jmenuji se Nami Yasujay a jsem další člen tohoto týmu.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tým 3 souboj přátelství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 3 souboj přátelství   Tým 3 souboj přátelství Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 23:22

Sora

Usmála se na novýho člena týmu a řekla ahoj,vítej tady
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tým 3 souboj přátelství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 3 souboj přátelství   Tým 3 souboj přátelství Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 23:22

Masaru

Ok tak počkáme zasmál se, a sedl si, netrvalo to ani 5 minut a nový člen byl u nich Ahoj já jsem Masaru Yukisha
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Tým 3 souboj přátelství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 3 souboj přátelství   Tým 3 souboj přátelství Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 23:24

Nami Yasujay

Nazdar,nazdar věřím že utvoříme dobrý tým. Po této větě jsem se usmál
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tým 3 souboj přátelství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 3 souboj přátelství   Tým 3 souboj přátelství Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 23:26

Sora

Taky jse usmála a řekla to určitě vytvoříme
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 3 souboj přátelství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 3 souboj přátelství   Tým 3 souboj přátelství Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 23:27

Shika

"Tak nám ještě ty, Nami, něco o sobě řekni a můžem začít." Řekla jsem tiše a mrknula na ně.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Tým 3 souboj přátelství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 3 souboj přátelství   Tým 3 souboj přátelství Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 23:32

Nami Yasujay

Něco o mě?Pocházím z vyhlazeného klanu Yasujay ze země blesku.Ovládám krystaloví element.A řekl bych o sobě že jsem bezprostřední.Dořekl jsem a podíval se na zbytek týmu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 3 souboj přátelství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 3 souboj přátelství   Tým 3 souboj přátelství Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 23:48

Shika

Kývnula jsem hlavou. "Pokud chcete vědět něco o mně tak se zeptejte." Usmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Tým 3 souboj přátelství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 3 souboj přátelství   Tým 3 souboj přátelství Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 08:11

Nami Yasujay


Jelikož vaše schopnosti zjistíme asi brzy tak já žádné nemám.Odpověděl jsem otočen zády ke zbytku týmu.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tým 3 souboj přátelství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 3 souboj přátelství   Tým 3 souboj přátelství Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 09:28

Sora

Vykřikla já mám otázku,jaký element používáte?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 3 souboj přátelství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 3 souboj přátelství   Tým 3 souboj přátelství Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 10:57

Shika

"No ovládám Doton. A abych vás viděla jak jste schopný v boji, tak si se mnou zabojujete jo?" Usmála jsem se a vytáhla svtek. "Tenhle svitek máte za úkol vzít." Pak ten svitek zapadl do malé kapsy na pravém stehnu.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tým 3 souboj přátelství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 3 souboj přátelství   Tým 3 souboj přátelství Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 12:07

Sora

Když Masaru použil klona,tak jsem přehodila ze zad velký shuriken skočila jsem naněj a složila pečetě.Po složení pečetí sem vykřikla Dochuu Senkou-Podzemní útočná plavba , oběvila jsem se v podzemi.A nikdo mě neviděl
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 3 souboj přátelství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 3 souboj přátelství   Tým 3 souboj přátelství Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 12:37

Shika

Usmála jsem se. Další Dotonista? Pomyslela jsem si a sledovala co bude dál a zatim jsem Soru nevnímala, protože ještě neútočila.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tým 3 souboj přátelství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 3 souboj přátelství   Tým 3 souboj přátelství Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 12:48

Sora

Čekala jsem v podzemí na vhodný okamžik kdy zaůtočit Počkám až Masaru provede ňáké jutsu abych nebyla jediná kdo zaůtočí
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tým 3 souboj přátelství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 3 souboj přátelství   Tým 3 souboj přátelství Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 13:04

Jááj proč se můj geniální plán smazal:( no neva


Masaru

Nebudu přece na svého senseie utočit, ze silnějšími jutsu.... pomyslel si a šel na senseie s pěstma a snažil se ho odlákat, od Sory, aby sebrala svitek
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tým 3 souboj přátelství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 3 souboj přátelství   Tým 3 souboj přátelství Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 13:08

Sora

Pomaličku jsem se blížila v podzemí a doufala jsem že Masaru senseiku zabaví možná bude lepší když jí schodí na zem a já čmajznu svitek
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tým 3 souboj přátelství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 3 souboj přátelství   Tým 3 souboj přátelství Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tým 3 souboj přátelství
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: