Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Empty
PříspěvekPředmět: 2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd)   2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 21:46

Vyzvaly vas abyste šli do areny kde se utkáte ve 2 skoušce ...

Dyooku nedoškavě čekal až váš zápas bude moct odstartovat
Návrat nahoru Goto down
Rajsrd
Academy student
Academy student
Rajsrd


Počet příspěvků : 96
Datum založení účtu : 07. 03. 10

2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd)   2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 22:03

Toshio Taiqza

,,Takže som postúpil do druhej skúšky o to stať sa chuuninom.“ pomyslel si nervzne Toshio a prechádzal sa chodbou.,, Čo ak je to to posledné čo zažijem? A čo ak nie?“ panikáril v duchu Toshio a zrazu mu oči osvetlilo svetlo a vošiel do arény.,, Vaaau.“ zašepkal s úžasom.,, Nádhera.“ pomyslel si a obzeral sa.,, Tak už sa mi oplatí zomrieť.“ zasmial sa a hneď zvážnel.,, Tak kde mám svojho kata ehm súpera.“ pousmial sa a očakával kedy vstúpi jeho súper do arény.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd)   2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Icon_minitimeFri Mar 26 2010, 15:20

Koketsu

Pomalým a vážným som vkročil do arény a mal som na tvári zabijácky výraz. Teraz sa mi ľúbiš tak má vyzerať môj jinchuriiky. Démon sa pousmial. Tak som tu. Zakričal som s úsmevom a potom som dodal. A ty si môj súper čo takže to znamená že ja budem tvoj súper.Povedal som dosť hlúpo. Ach nie on je stále rovnaký. povedal démon sklesle
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd)   2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Icon_minitimeFri Mar 26 2010, 15:25

Připraveni ?? .. boj .. řekl ...
Návrat nahoru Goto down
Rajsrd
Academy student
Academy student
Rajsrd


Počet příspěvků : 96
Datum založení účtu : 07. 03. 10

2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd)   2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Icon_minitimeFri Mar 26 2010, 16:12

Toshio Taiqza

V kútiku duše Toshio dúfal, že sa jeho súper neobjaví a on nebude musieť bojovať, no keď zbadal vchádzať niekoho ďalšieho do arény, pochopil, že jeho súper sa dostavil.,, Zázraky sa nedejú dva naraz to musím priznať.“ pomyslel si a zhlboka sa nadýchol a začul, povel k boju.,, Tak nech sa ti darí a nech vyhrá lepší.“ zaprial mu.,, Takže vyhrá keďže je lepší.“ smutne si pomyslel v duchu.,, Ale budem bojovať keď už som sa dostal až sem.“ pousmial sa a čakal na súperovu reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd)   2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Icon_minitimeFri Mar 26 2010, 17:21

Koketsu

No keď si myslíš že máme začať hneď tak fajn. Pokrčil som neprítomne plecami. Ide sa hrať s ohňom. Povedal som tajomne a zložil som pečaťe. Gukayouu no jutsu. Naňho leťela celkom veľká ohnivá guľa. Taká veľká nemala byť nedal som do toho toľko chakry.Hej nanabi čo to robíš. Nahneval som sa naňho.
Návrat nahoru Goto down
Rajsrd
Academy student
Academy student
Rajsrd


Počet příspěvků : 96
Datum založení účtu : 07. 03. 10

2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd)   2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Icon_minitimeFri Mar 26 2010, 17:29

Toshio Taiqza

,,Ach sakra.“ zanadával Toshio a uskočil stranou ho pri úskoku sa mu chytil rukáv plášťa.,, Auuu.“ zjajkol a hasil si horiaci rukáv, ktorý po chvíľke uhasil.,, To bolelo, nečakal som, že má Katon. Som v nevýhode.“ pomyslel si zarmútene Toshio a cúvol dozadu pár metrov a rukou siahol do vrecka.,, Toto máš za môj rukáv.“ pousmial sa a na zem vypustil pár myšiek, ktoré sa rýchlo blížili ku Koketsovi. Pokiaľ čakal kým prídu až k nemu urobil pečate na Kawariny no jutsu. Už len čakal kedy budú dostatočne blízko aby vybuchli.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd)   2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Icon_minitimeFri Mar 26 2010, 17:42

Koketsu

Celkom pekne som sa trafil. Vytiahol som štyri shurikeni a hodil ich po myšiach. A potom som zložil pečate na Kawarimi. Uvidíme čo sú to za potvori. A nanabi ti sa už o nič nepokúšaj. Povedal som nanabimu naštvane. Ja sa o nič nepokúšam.
Návrat nahoru Goto down
Rajsrd
Academy student
Academy student
Rajsrd


Počet příspěvků : 96
Datum založení účtu : 07. 03. 10

2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd)   2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Icon_minitimeFri Mar 26 2010, 17:47

Toshio Taiqza

,,Sakra zastavil ich.“ pomyslel si a sústredil sa na boj a postavil sa do bojového postoja.,, Katsu.“ nechal vybuchnúť myšky, ktoré urobili diery do zeme a zanechali po sebe dym.,, Moja príležitosť.“ zaradoval sa a vytiahol 5 kunaiov. Kým ešte dym zotrvával a zakrýval Koketsua, hodil na mieste kde ho naposledy videl 4 kunai. Kým mal ešte moment prekvapenia nebadane okolo seba rozhádzal ešte pavúčikov.,, Tak poď, už keď prehrať tak so cťou.“ zašepkal Toshio, stisol kunai a stál pripravený a čakal čo a odkiaľ naňho vyletí.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd)   2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Icon_minitimeFri Mar 26 2010, 18:07

Koketsu

Kawarimi no jutsu. Keď na mňa vyleteli kunaie tak sa zapichli do dreva a ja som sa objavil asi tri metre napravo od Toshia. Vytiahol som Jouhyo a začal sním točiť a vkladať katonovu chakru. Vyzerá že používa výbuchy. Tak a teraz uvoľniť. Na Toshia vyleťel ohniví kruh. Znova bol väčší som predpokladal. Nanabi už prestaň... Ledva som sa ovládal.
Návrat nahoru Goto down
Rajsrd
Academy student
Academy student
Rajsrd


Počet příspěvků : 96
Datum založení účtu : 07. 03. 10

2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd)   2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Icon_minitimeFri Mar 26 2010, 18:15

Toshio Taiqza

,,Kawarini?“ zaskočil sa Toshio keď videl, že sa dym rozplynul a ostalo tam iba drevo. V panike sa začal otáčať a hľadal ho pohľadom až ho zbadal vedľa seba skladajúc jutsu.,, Sakra.“ zanadával a uskočil dozadu a preletel tesne stredom kruhu, no plášť sa mu chytil a začal horieť.,, Mám len plášť prečo mi ho ničia.“ pomyslel si v rýchlosti a zhodil zo seba plášť a na niektorých miestach už bolo vidieť menšie popáleniny.,, Ešte raz a neuhnem sa.“ zašepkal Toshio a pozrel na miesto kde stál Koketsu.,,Jutsu za jutsu. Katsu.“ vydýchol a pavúci na zemi pri Koketsovi explodovali.,, Auu.“ povzdychol si a poškriabal sa na boľavých miestach, ale pripravil si ešte kunai na obranu pred priamym útokom.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd)   2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Icon_minitimeFri Mar 26 2010, 18:54

Koketsu

Pred výbuchom som odskočil ale predsa ma trocha trafil ale vďaka strvdnutej koži sa mi nič moc nestalo až na pár oškrenín. Ak to pôjde takýmto tempom tak budem musieť využiť Nanabiho. Predsa len ma potrebuješ. Nepotrebujem a už zmĺkni. Ešte v dyme som zložil pečate . Goukayou no jutsu. Konečne správna veľkosť a dobrý Nanabi. Usmial som sa v duchu.
Návrat nahoru Goto down
Rajsrd
Academy student
Academy student
Rajsrd


Počet příspěvků : 96
Datum založení účtu : 07. 03. 10

2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd)   2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Icon_minitimeFri Mar 26 2010, 19:19

Toshio Taiqza

,,Zase Gokakyou.“ povzdychol si Toshio.,, Tentoraz som zase sklamal.“ smutne zašepkal Toshio a pred seba vyhodil väčšieho vtáka letiaceho do ohnivej gule.,, Katsu.“ prehovoril Toshio a zavrel oči pre výbuchom, ktorý ho odhodil silno do steny. Zakašľal a vypľul zo seba krv.,, To vážne chcem prehrať?“ pomyslel si.,, Mám ešte chakru.“ zašepkal a lenivo vstal. Ruky mal vo vreckách.,, Zožerie mi to veľa chakry, ale umenie je výbuch.“ zasmial sa a z rúk vypustil dva veľké vtáky C2, ktoré leteli na Koketsa.,, Keď už sa vyhne C2 tak potom neviem.“ pomyslel si a zvolal.,, Katsu.“
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd)   2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Icon_minitimeFri Mar 26 2010, 19:38

Koketsu

Výbuch ma zasiahol v plnej sile a odhodilo ma to na kraj arény. A dopekla čo to bolo. Potom ma začalo bolieť celé telo aj kvôli zraneniam ale aj preto že sa Nanabi pokúšal dostať von. Prestaň vypál preč. Zareval som naňho. To si si myslel že mi len tak budeš rozkazovať. Prehlásil arogantne nanabi a dalej sa ma pokúšal ovládať. Toshio mohol z dymu počuť len rev. Ledva som sa pozrel na ruku ktorá začala byť obalená žltou chakrou.
Návrat nahoru Goto down
Rajsrd
Academy student
Academy student
Rajsrd


Počet příspěvků : 96
Datum založení účtu : 07. 03. 10

2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd)   2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Icon_minitimeFri Mar 26 2010, 19:50

Toshio Taiqza

,,Dostal to?“ rozmýšľal Toshio a zťažka a rýchlo dýchal.,, Musím to využiť, ale pomaly.“ premýšľal a začul rev.,,Čo tam asi robí?“ zašepkal Toshio a strčil jednu ruku do vrecka.,, Nemám čas, aspoň niečo musím urobiť inak budem len cvičný terč.“ prehovoril a pred seba vytvaroval dvoch hadov.,, Útok.“ zavelil a hady sa vydali smerom do dymu, kde boli obrovské diery po výbuchu a Koketsu. Hady sa ho snažili spútať, zatiaľ čo Toshio poskladal ručné znamenia pre Kawarini.,, Nutná pauza.“ prehovoril sklamane a sadol si a ešte stále mal v jednej ruke kunai.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd)   2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Icon_minitimeFri Mar 26 2010, 20:04

Koketsu

Hneď ma Nanabiho chakra začala obaľovať a narástli mi dva chvosty. Tým pádom ma hady nedostali a ja som sa rozbehol na Toshia. Čo robíš ty chrobák prestaň. Hneval som sa v podvedomí na démona ale skôr som bol zúfalý. Prestať a teraz keď to začína byť zaújimavé. Zasmial sa Nanabi a ďalej som bežal na Toshia.
Návrat nahoru Goto down
Rajsrd
Academy student
Academy student
Rajsrd


Počet příspěvků : 96
Datum založení účtu : 07. 03. 10

2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd)   2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Icon_minitimeFri Mar 26 2010, 20:09

Toshio Taiqza

,, A to čo má čo znamenať?“ zaskočene sa díval Toshio na zjav pred sebou, ktorý bežal priamo naňho.,, Ako sa tomu vyhnúť to je ...“ panikáril Toshio, no stíchol. Dvihol pohľad na Koketsa, ktorý už bol blízko.,, Ak zomriem, moje umenie nezostane nepovšimnuté ,ale večné.“ pousmial sa, stisol kunai v ruke a pripravil sa.,, Mám ešte Kawarini, tak poď.“ zašepkal a vyrazil smerom na Koketsa s kunaiom.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd)   2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 09:15

Koketsu

Zareval som a stále som sa hnal na Toshia. Tak a teraz sa bude zabíjať. Povedal si veselo Nanabi. Nebude ihneď prestaň. Stále som mu prikazoval a pokúšal som sa potlačiť jeho chakru. Tvoje pokusy sú dosť chabé. Vysmial sa mi Nanabi. Keď som dobehol k Toshiovi tak som sa mu pokúsil vraziť pästou.
Návrat nahoru Goto down
Rajsrd
Academy student
Academy student
Rajsrd


Počet příspěvků : 96
Datum založení účtu : 07. 03. 10

2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd)   2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 09:54

Toshio Taiqza

Po útoku päsťou na jeho pôvodnom mieste ostal len kus dreva.Kawarini. Skutočný Toshio sa objavil pár metrov za ním a odskočil čo najďalej.,, V boji na blízko nemám šancu.“ zašepkal.,, A spútať ho kvôli tej chakre taktiež nemôžem.“ povzdychol si.,, Prečo som ja dostal akurát to čudo, keď som proti nemu bezmocný.“ nadýchol sa a ukľudňoval sa a všimol si veľký kráter, ktorý ostal po výbuchu C2 a tak skočil dole. Obe ruky strčil do vrecák a okolo seba porozhadozoval malých pavúčik.,, Len poď ty potvora, dorazím ťa aj keby som mal padnúť ja sám.“ pousmial sa a pripevnil si na kunai výbušný lístok.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd)   2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 10:21

Koketsu

Kawarimi to je dosť úbohé. Zasmial sa Nanabi. Vieš že teraz naštval aj mňa za to čudo a potvoru. Vyhlásil som ale stále som sa ho snažil potlačiť. Teraz ho môžeme nakopať. Povedal som mu. Už som si myslel že si nanič. Potešil sa nanabi. Ale nezabíjame jasne. Povedal som a strašne som sa sústredil aby to poslúchol. Skúsime. Povedal smutne Nanbi. Potom som nahlas povedal aj ja aj démon. Teraz mu zakúrime. Zložil som pečate. Gokayouu no jutsu. Tá guľa bola obrovská lebo do toho dal chakru aj démon.
Návrat nahoru Goto down
Rajsrd
Academy student
Academy student
Rajsrd


Počet příspěvků : 96
Datum založení účtu : 07. 03. 10

2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd)   2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 10:35

Toshio Taiqza

,,Naletel.“ pousmial sa Toshio keď videl, že skladá ručné znamenia.,, Musím si dať pozor, inak letím aj ja.“ pomyslel si a zhlboka sa nadýchol.,, Teraz, alebo nikdy.“ rozhodol sa keď videl obrovskú guľu a vyskočil čo najďalej do zadu. Vo vzduchu už len skríkol.,, Katsu.“ a pavúci hromadne vybuchli a prerušili jutsu a sila výbuchu odhodila Toshio do steny.,, Vyšlo to.“ zasmial sa Toshio len tak vypľul krv. Pohľadom pozrel na svojho súpera.,, Proti nemu nemám šancu.“ nadýchol sa Toshio a pohľad presmeroval na oblohu.,, Moje umenie tu na končí.“ povzdychol si a chvíľu mu trvalo sa postaviť a aj aby sa udržal na nohách.,, Vyhral si a ty to vieš.“ prehovoril smerom na Koketsa a ruky strčil do vreciek a nabral všetko čo mal.,, Bolo mi cťou.“ povzdychol si.,, Moje posledné jutsu.“ pomyslel si a zo svojich rúk vypustil tri veľké vtáky C2, ktoré leteli na Koketsa.,, Umenie je výbuch.“ skríkol a nechal vybuchnúť vtáky pri Koketsovi a sám spadol na zem bez chakry a jílu. ,, Koniec pre mňa.“ pomyslel si a zťažka dýchal.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd)   2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 10:50

Koketsu

Výbuch ma odhodil ďalej ale vďaka plášťu som mal len menšie zranenia. Tento trik tu už bol a tie jeho ruky sú otravné. Povedal mu nanabi a rozbehol som sa na Toshia a chytil ho za ruky a zatiahl som nimi tak aby som mu ich zlomil. Tak sa otvorene vzdaj. Zavrčal som ja aj démon inak zomrieš dodal sme obaja zo zlým úsmevom
Návrat nahoru Goto down
Rajsrd
Academy student
Academy student
Rajsrd


Počet příspěvků : 96
Datum založení účtu : 07. 03. 10

2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd)   2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 10:58

Toshio Taiqza

,,Aaaach.“ zakňučal Toshio keď mu zlomil ruky a stále ich držal. Cez bolesť sa Toshio premohol a dvihol hlavu a očami sa díval do jeho.,, Plánoval som sa vzdať už na začiatku keď som videl tvoju pdostatu.“ prehovoril s bolesťami.,, Ale teraz keď ťa vidím. Vidím len zbabelca čo sa skrýva za silu niekoho iného.“ odsekol mu.,, Ty sám vieš, že by si ma neporazil. Mal som ťa už chyteného, ale vtedy si sa spoľahol na niekoho iného alebo na niečo iné.“ odpľul si.,, Moje umenie je večné a takému zbabelcovi sa nikdy nevzdám dobrovoľne. Rob čo chceš, svoju česť som si obhájil a so smrťou som sa zmieril.“ dodal a vypľul krv.,, Bez toho čudo si nikto.“ zašepkal potichu s cítil bolesť rúk.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd)   2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 11:11

Koketsu

Ja som sa naštval. Toto nemal robiť dorazme ho. Povedal som Nanabimu naštvane. Síce sa konečne chováš ako shinobi ale nechám ho žit pametaj na dohodu. Povedal nanabi rozhodne. Jasne len za to že povedal že ta potrebujem. Povedal som naštvane. Možno hej. Povedal a potom sa obrátil na toshia. Nie ja ta nezabijem a už o mne nikdy nehovoril ako o veci. Potom sa plášť začal stahovať. Ja som sa naňho nespolahol a nehovor mi zbabelec keď o tom nič nevieš. Povedal som mu a pustil ho. Urobil som krok odňeho a potom som padol na zem a do pekla.


Naposledy upravil Koketsu dne Sat Mar 27 2010, 11:17, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Rajsrd
Academy student
Academy student
Rajsrd


Počet příspěvků : 96
Datum založení účtu : 07. 03. 10

2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd)   2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 11:15

Toshio Taiqza

,,Máš pravdu nespoľahol si sa naňho.“ pomyslel si Toshio keď ho videl padnúť.,, Ty si sa ním nechal proste ovládnúť.“ nadýchol sa Toshio a pomaly hýbal rukami lebo cítil v nich strašnú bolesť.,, Moje ruky.“ zjajkol a z posledných síl vstal a oprel sa o stenu arény.,, Prežil som.“ pousmial sa a oprený o stenu sa díval spokojne smerom nahor zasnívane a blažene.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd)   2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: Chuuninské zkoušky - Koš-
Přejdi na: