Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Empty
PříspěvekPředmět: 8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito)   8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 18:27

Dyooku

Čekal jsem v aréně na oba geníny.

Shinju

Vešla jsem do arény. Tak je to tady. Teď příjde čas kdy ukážu co umím. Udělám to pro tebe Sayaru
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito)   8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 18:49

Iwashi

vošiel som do arény. konečne sa ukáže kde je moje miesto napadlo ma
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito)   8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 18:52

Dyooku

boj .. řekl znuděný hlas a uskočil
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito)   8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 18:53

Shinju

V rychlosti jsem složila pár pečetí a odskočila dál od něho.
Vytáhla jsem svou katanu a čekala až zaútočí.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito)   8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 18:58

Iwashi

odskočil som do zadu a vytiahol som si palicu potom som už len stál pripravený na jej útok
našla si zlého súpera povedal som si v duchu a nepekne som sa usmial
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito)   8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 19:01

Shinju

Složila jsem další pečetě Bunshin no jutsu objevili se 4 nehmotní kloni.
Všichni se na tebe rozeběhli a já zůstala na místě ... na 4 místa jsem něco zahrabala.
Poté jsem v zákrytu za klony po tobě rychle sekla katanou. V očích mi zářil 1. stupeň suinataru.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito)   8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 19:09

Iwashi

Chabé povedal som si keď urobila bunshini a rýchlo som zložil pečaťe na Doton :Doryuu Taiga a hneď som aj techniku použil spláchol som klany aj pravú shinju veľkou vlnou blata ale cez blato som si nevšimol že tam niečo zahrabala
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito)   8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 19:12

Shinju

*poof* bylo tam místo mě polínko.(to byli ti první pečetě).Objevila jsem se za tebou a rychle k tobě přiložila katanu a hluboko tě řízla do nohy.Usika pomyslela jsem si. V ruce se mi objevila druhá katana. Obě se rozzářili modře a já i druhou katanou zajela hluboko do jeho nohy... Poté sem od něj odskočila. Ještě se můžeš vzdát.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito)   8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 19:18

Iwashi

stále som bol ticho a len som si poriadne zhrýzol do jazyka a by som potlačil bolesť a potom som sa rýchlo otočil a zase použil som Doton :Doryuu Taiga ale hneď na som použil aj techniku Doton: Garuyushi no jutsu a bahno ktoré ju trafilo na nej stvrdlo a a postavil som sa do obrannej pozície s palicou ale bolo na mňa vidieť že ma tie nohy bolia ako sviňa
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito)   8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 19:24

Shinju

Začala jsem velice rychle odkakovat dozadu(Takovým tím saltem na rukou) potom jsem se odrazila do strany a bahno mě netrefilo. Měla jsem vysokou rychlost díky Suinataru. Henge špitla jsem pro sebe a jadnu katanu proměnila na velký shuriken... Ten jsem hodila obrovskou rychlostí přímo na Iwashiho.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito)   8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 19:29

Iwashi

bahno tým pádom v stvrdlo vo vzduchu a ja som ho pomocou Doton :Doryuu Taiga a Doton: Garuyushi no jutsu pretvaroval na
ceľ kom veľkú stenu stenu a tou som zablokoval ten shuriken sám som na ňu vyskočil a zložil som nijaké pečaťe potom som len zase čakal čo urobí nohy má stále dosť boleleli
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito)   8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 20:48

Shinju

Katana (shuriken) se vrátila ke mě... Tam jsem jí změnila zpět na katanu.
Nakoncentrovala jsem do obou chakru tak že se modře rozzářili. poté jsem se zahleděla na Iwashiho.
Voda je na místě pomyslela jsem si a nakoncentrovala chakru i do nohou. Ohromnou rychlostí jsem se na něj rozeběhla a vyběhla zeď. Držadlem katan - nakterých byla pečeť - jsem se snažila bouchnout Iwashiho zepředu do břicha.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito)   8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 20:51

Iwashi

Kawarimi no jutsu pošepkal som keď ma zasiahla objavil sa tam kus dreva a objavil som sa na druhej strane arény
Tu som zase začal skladať nijake pečaťe
je rýchla to sa jej musí uznať hodnotil som ju sám pre seba
dosť ma boleli tie nohy ale povedal som si že sa nenechám poraziť ženou
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito)   8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 21:00

Shinju

Seskočila jsem dolů ze zdi a byla tedy zdí oddělená od něj. Vytáhla jsem lanko,2shurikeny,2 kunai a 2 výbušné lístky. Všechno jsem to svázala dohromady že z toho vznikla výbušná rotující zbraň.Pomalu jsem vyšla zpozazdi a složila pečetě. Suiton: Mizzu Rappa! vypálila jsem na něj velikou vodní vlnu a poté vyskočila znovu na zeď. Zezhora ze zdi jsem na něj hodila tu zbraň. těsně předním vybuchla a ty zbraně se rozlétli na něj a jeho ještě odhodil výbuch.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito)   8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 21:08

Iwashi

Doton: Shinjuu Zanshu no Jutsu dokončil som pečaťe a povedal som potom som zmizol pod zem tým pádom som sa vyhol jej útokom za ani nie dve sekundy som ju chytil zospodu za nohy a začal som ju ťahať do môjho blata hlupaňa to blato som vy robil ja sa cezeň v pohode dostanem povedal som jej v duchu a ešte som zvýšil silu ktorou som ju ťahal chcel som sa jej pomstiť za moje nohy ktoré ma už poriadne boleli
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito)   8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 21:15

Shinju

Zmizel do země a potom se objevil podemnou. Ale naštěstí bylo vidět že nezná schopnost Suinataru. Celou dobu jsem viděla jeho vodu a proto jsem nadkočila když se vytáhl zdí. Jak mile vyjel a já mu uskočila hodila jsem něco jako salto a oběma katanama které jsem pořád držela obráceně jsem ho udeřila do hrudi kde měl naschromažděnou Suinatarskou vodu. Tím jsem mu zablokovala ooběh chakry asi v půlce těla.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito)   8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 21:17

Iwashi

Je koniec povedal som si padol som zo steny na zem bol som v bezvedomý už som stratil až moc krvi stých nôh
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito)   8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 21:22

Doběhli si pro tebe doktoři a odnesli tě do nemocnice....

Shinju - výhra.

pozn. v zemi byli do čtverce zakopané výbušné lístky.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito)   8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: Chuuninské zkoušky - Koš-
Přejdi na: