Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)

Goto down 
+5
Srotak
Meiki_Ookami
Clover
Mokuto
Nawaki
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 16:43

Youshi Izumi

Na pláž ?...No to by se mi hodilo zaplavat si v moři říkal sem si v duchu jistě usmál se
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 16:44

Izuki

"To se hodí," řekl jsem a narovnal jsem si prkno. Tak to mi bude vyhovovat.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 16:48

Kenji

Když jsme byli v půlce cesty tak jsem spomalila a nechala je jít jako první abych je mohla dobře pozorovat snad se tam bude trénovat dobře,a když si budou dovolovat tak je rovnou zabiju....ehm....tebe bráško taky... pomyslela si
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 16:51

Izuki

Tak v půlce cesty Kenji zpomalila, ale já zrychlil a běžel jsem k pláži, kde jsem v rychlosti sundal triko, takže mi zůstali krásné shortky (Razz) a i s prknem jsem se vydal sjet si pár vln.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 16:56

Kenji

hm.... pokuď je tohle jeho styl trénování tak..... sundala jsem si katanu na opasku,sedla si do písku a čekala až si milí pak Izuki přestane hrát na prkně.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 16:56

Youshi Izumi

Viděl sem jak Izuki běží s prknem na vodu. To samé sem udělal já. Taky sem si sundal triko a skočil sem do vody. Micinka si šla ochladit tlapky
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 16:57

Shou

Hm.... rozmýšlel se Ale jo.. stejně nemám co dělat a Vydal se s nima na pláž.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 17:00

Kenji

A stimhle mám být jako v týmu? koukala naně jak se koupou,otočila se a viděla Shoua jak přichází na pláž hoj Shou
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 17:02

Shou


Přišel na pláž, kde bylo docela vedro, Shou neměl rád vedro, jak ho pozdravila ta holka odpověděl jí Ahoj ..... sakra jak se menovala něco na p...... ne k.... Kinjo... Kinjo! ... Kinjo
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 17:05

Youshi Izumi

Potopil sem se a plaval sem někam kde je hluboká voda. Tam sem doplaval až na dno. Pak sem se vynořil a plaval sem ke břehu
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 17:06

Izuki

Po chvíli jsem se vrátil zase zpátky ke břehu. "Tak kdy začneme s tréninkem, Kenji," zasmál jsem se a díval se na ní.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 17:08

Kenji

Zachvilku nechá me si chvilku volno řekla a koukla se na oblohu kde bylo zářivé slunko,z toho slunka Kenji kejchla po té se otočila na Shoua a řekla nejmenuju se Kinjo ale Kenji


Naposledy upravil Clover dne Sun Mar 28 2010, 17:10, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 17:10

Youshi Izumi

Doplaval sem ke břehu a došel sem knim, Vzal sem tričko a oblíkl si ho na mokré tělo
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 17:11

Shou


Ah... jasně jo začervenal se, ale na jeho bledé tváři to nebylo poznat
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 17:13

Izuki

"Tak jo," sedl jsem si vedle Kenji a koukal po ní jako po nějakém zvířázku v zoologické.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 17:15

Youshi Izumi

Sedl sem si k vodě a hrál sem si s Micinkou
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 17:18

Kenji

Už to nevydržela a vytáhla si z boční kapsi plavky a šla se převlíct do převlíkárny,je hezky čas si zaplavat usmála sama pro sebe
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 17:30

Shou

Neměl rád horko, tak si sundal oblečení, byli na něm jen trenky a šel si skočit do moře, jak tak plaval okolo něj byla jakási chladná aura, která jemně mrazila vodu.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 17:43

Reiko
Celi den bolo horuco a tak si chcel ist zaplavat Mozno tam budu holky v bykinach. Skoda ze nepovolili tu nudaplaz vzdychol si a iba v plavkach skocil do mrazivej vody.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 17:45

Izuki

Pozoroval jsem s rezervou Kenji, tak aby na mě nepřišla, ale abych na ní měl dobrý výhled. Ten její úsměv... Nádhera a skvost. Když v tom mi podjela noha a já se skrz dveře proletěl přímo k ní.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 17:49

Kenji

Už jsem byla v plavkách a v tu chvíli do kabiny proletěl Izuki co tu děláš? koukala překvapeně
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 17:51

Izuki

"Já, nic.... Pěkný tělo... teda plavky," opravil jsem se rychle a raději jsem couval od ní, protože jsem tušil její vražedné úmysly. Nahá byla krásná, ale takhle mě děsí.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 18:03

Kenji

No dobrá vytlačovala ho z kabinky protože se chtěla taky dostat ven,když ho vytlačila tak si šla zaplavat vim moc dořbe co dělal,ale zabíjet ho nebudu
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 18:23

Izuki

Protáhlými kroky jsem ji sledoval a do vody jsem skočil za ní, prkno už chvíli leželo na pláži, ale teď jsem měl jiné starosti.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 18:40

Kenji

Když jsem skočila do vody tak semi zdála docela studená tak jsem zní rychle vylezla a lehlasi do písku možná bude klid zamumlalasi
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Nové náboženství...
» Nové pravidlo?
» Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)
» Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)
» Nový klan nebo nové problémy?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: