Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Den šťastných občanů

Goto down 
+6
Ramaru
tbc99
ObY
Damrod
Meiki_Ookami
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Den šťastných občanů Empty
PříspěvekPředmět: Den šťastných občanů   Den šťastných občanů Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 20:38

Vrátili jste se do vesnice někteří jako chunninové a někteří jako geninové se zkušenostmi. Dorazili i senseiové a tělo Sayara bylo zatím někde skryto, protože nikdo nevěděl jak to Jirovi říct.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Den šťastných občanů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den šťastných občanů   Den šťastných občanů Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 20:41

Tatsuya

Pustil jsem Shinju se slovy. "Já... řeknu to Jirovi..." I když to asi už ví... Pomalu jsem zamířil směrem k Sendokageho kanceláři a zaklepal jsem na dveře jeho kanceláře, když už jsem byl vevnitř. Nevím co... co mu říct... Ale já jsem vinej tím, že Sayaru zemřel.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Den šťastných občanů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den šťastných občanů   Den šťastných občanů Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 20:41

Iwashi

prišli sme z bratom do dediny
ale ja sám som okamžiťe ako sme prišli do dediny odišiel od brat na jednu z tréningových luk tam som začal cvičiť ako cvok som jediný s týmu stále len Gennin stále my behalo hlavou
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Den šťastných občanů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den šťastných občanů   Den šťastných občanů Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 20:42

Shinju

Nepustila jsemm ho ani k kanceláři.
Na Tatsuyo. Tohle je moje práce zůstaň zde řekla jsem mu rozhodně a pomalu vešla k JIrovi do kanceláře.
Ahoj bráško....
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Den šťastných občanů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den šťastných občanů   Den šťastných občanů Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 20:43

Tatsuya

Šel jsem s Shinju. Nehodlal jsem jí v tom nechat. "Dobrý den, Sendokage-sama," řekl jsem velmi formálně.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Den šťastných občanů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den šťastných občanů   Den šťastných občanů Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 20:44

Shinju

Když jsem ho tam viděla hodila jsem po něm zlostný pohled.
Bylo vidět že jsem doopravdy naštvaná že šel taky. Běž pryč. Prosím.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Den šťastných občanů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den šťastných občanů   Den šťastných občanů Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 20:45

Nami

Když jsem dorazil do vesnice tak jsem se šel domů vyspat.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Den šťastných občanů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den šťastných občanů   Den šťastných občanů Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 20:45

Montaro

Odběhnul jsem pryč ... Tak co už si spokojenej ?? .. zeptal jsem se boha .. jestli už mně přestal ignorovat
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Den šťastných občanů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den šťastných občanů   Den šťastných občanů Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 20:46

Saburo
Seděl jsem na jedné ze střech a přemýšlel jsem...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Den šťastných občanů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den šťastných občanů   Den šťastných občanů Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 20:48

Tatsuya

"Ne, Shinju... Není to jediná věc, kterou budeme muset Jirovi říct," bylo vidět, že myslím na tamtu věc. "Jiro-sama," řekl jsem lítostně, ale podíval jsem se na Shinju, že bude lepší, aby to řekla ona.
"Tak já teda jdu," řekl jsem jí, když mě její pohled doslova probodl srdce.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Den šťastných občanů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den šťastných občanů   Den šťastných občanů Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 20:52

Jiro

Usmál jsem se. "je ahoj sestřičko a Tatsuyo. Vy dva uličníci. Tak jak jste dopadli? A jak se vám líbilo překvapení Sayara? A kde ten blázen zase vězní? Zasmál jsem se a v tom tam přišla i Aiko. Znovu jsem se usmál. "Tak mě nenapínejte. Povídejte jak se dařilo."

Montaro -> "Hm, ne." Ozvalo se v temnotě mezitim co ty jsi ležel na zemi v bezvědomí a stál v temné místnosti v mysli. "Měl jsi sebrat uči těm uchihům. Zklamal jsi mě. Brzy čekej novou zkoušku." Pak jsi se probral a ucítil jsi silnou bolest v hlavě jakoby jsi protrpěl hrozně silný stres a smutek.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Den šťastných občanů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den šťastných občanů   Den šťastných občanů Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 21:04

Montaro

Co Co ? .. říkal jsem si překvapeně ... To dík no ale pochvala by nebyla co ?? .. řekl jsem arogantně a pak jsem se pomalinku zvedl a šel domu
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Den šťastných občanů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den šťastných občanů   Den šťastných občanů Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 21:11

Masaru

Byl trošku sklamaný, že se nestal Chunninem, ale respektoval jejich rozhodnutí, asi ještě nebyl připravenej. Vedl Soru za ruku a už byli skoro v Suichu.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Den šťastných občanů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den šťastných občanů   Den šťastných občanů Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 21:15

Sora

Těšila se až se vrátěj zpátky do Suichu,tak to jsme zvoraly,totálně ale naděje byla,akorád..... ještě kousek zamumlalasi
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Den šťastných občanů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den šťastných občanů   Den šťastných občanů Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 21:15

Tatsuya

Čekal jsem na chodbě a mé srdce krvácelo. Proč? Vždyť... Už je to vlastně jedno... Je to její bratr a do její rodiny mi nic není... Nic mi do ní není... To znamená... Vyběhl jsem ven před budovu a zmizel jsem v davu. Jak chce... Má mi to říct rovnou, že mě do rodiny nechce... Furt jenom obchází, aby mi neublížili a mě už je to jedno. Sedl jsem si na střechu toho starého domu, který mi byl domovem. Už toho mám plný zuby... Já jsem k ní teď připoután a jak se mi odvděčí... Prostě mě vykopne z rodinného kruhu. Teď už je to jedno... Svoje připoutání k ní už nezměním a moje city se taky nezmění... Ale už to dál nepůjde... Méďa už se nehodlá řídit podle vůle ostatních.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Den šťastných občanů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den šťastných občanů   Den šťastných občanů Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 21:25

Masaru

Už byli blízko louky, na které vždy trénovali. Masaru došel ke stromu a rozvalil se pod něj Sem.... tak unavenej a začal podřimovat.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Den šťastných občanů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den šťastných občanů   Den šťastných občanů Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 21:29

Sora

Z vyčerpání si sedla vedle něj tak co? dnes už asi trénovat nebudem co ? zeptala seho vyčerpaně ale stejnak dnes už trénovat nebudu kdyžtak až zítra,odešla jsem jako genin a vracim se jako genin.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Den šťastných občanů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den šťastných občanů   Den šťastných občanů Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 21:31

Masaru

Trénovat............. To ho probudilo Dit sem to uplně pos*al měl bych kua trénovat a né chrápat Ano určitě by sme měli trénovat! Řekl rozhodně a začal dělat kliky.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Den šťastných občanů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den šťastných občanů   Den šťastných občanů Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 21:36

Sora

Když Msaru začal dělat kliky tak jsem si klekla a strčila doněj,netrénuj eště nejsi pořádně uzdravený a já též řekla s úsměvem
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Den šťastných občanů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den šťastných občanů   Den šťastných občanů Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 21:38

Masaru

Heeeej.... Jak do něj strčila, tak protože se nesoustředil přepadl na bok, vypadalo to srandovně, pak si Masaru sedl a začal se deb*lně smát.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Den šťastných občanů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den šťastných občanů   Den šťastných občanů Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 21:42

Tatsuya

Najednou jsem někoho srazil a on spadl na zem. "Ach jo... Zase ty," řekl jsem směrem k Montarovi, který byl nejspíš překvapený tím, že mě potkal a tak jsem mu podal ruku, abych mu pomohl na nohy.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Den šťastných občanů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den šťastných občanů   Den šťastných občanů Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 21:43

Montaro

Zase ?? .. řekl jsem .. Taky se stal asi chuninem .. možná ví i o mně nebo ne .... víš že jssem tě po celý skoušky hledal ?? .. řekl mu
ale ty si byl furt pryč ... vstal a popošel dál od davu
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Den šťastných občanů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den šťastných občanů   Den šťastných občanů Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 21:49

Tatsuya

"No, jo no... Měl jsem trochu," vzpomněl jsem si na tu příhodu se Shinju: "Moc práce..." řekl jsem přiškrceně, protože pouto, které jsem mezi námi vytvořil mě začalo trápit. Možná toho budu brzo litovat. Já toho lituju už teď... Ty jí odevzdáš svůj život a ona Tě pak vyhodí z kruhu rodiny... To je při nejlepším dost sprosté... Většina normálních zvířat by poutu už zrušila, ale ty jaksi.. Nemůžu... Jediné, co by pouto zrušilo by byla její smrt... Cítím to tak... Jako jsem cítil ten její vztek na mě, když jsem chtěl být u toho, až to Jirovi řekne... Jednoduše mě probodla srdce... Nelítostně... Chytil jsem se na hrudi, přesně tam, kde má většina lidí srdce, protože jsem tam cítil bolest. Velmi ostrou a silnou bolest.
"Takže chuunin, co," řekl jsem Montarovi s úsměvem, i když jsem mu stále nezapomněl ta zvířata.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Den šťastných občanů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den šťastných občanů   Den šťastných občanů Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 21:51

Montaro

Jo .... cos čekal že proletím ?? .. zasmál se ... možná už se semnou znova začne bavit
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Den šťastných občanů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den šťastných občanů   Den šťastných občanů Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 21:53

Tatsuya

"No, to jsem rozhodně nečekal... S tvojí povahou jsi hotový shinobi," řekl jsem mu pohrdavým hlasem, ale nechtěl jsem na něj už být tak zlý. Přeci jen to bylo jen genjutsu... Alespoň doufám... "A zbytek týmu," zeptal jsem se ho.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Den šťastných občanů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den šťastných občanů   Den šťastných občanů Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Den šťastných občanů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: