Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pátrání - První B mise týmu 10

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pátrání - První B mise týmu 10 Empty
PříspěvekPředmět: Pátrání - První B mise týmu 10   Pátrání - První B mise týmu 10 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 15:29

Mai
Kráčeli jsme cestou na východ z Iwy...
Takže...Bratři Sorino našli stopu Gokudery...A my ho máme vystopovat a zajmout...Je to těžší mise,než na kterou jste zvyklí...Je to mise typu B...Jelikož jste po chuuninské zkoušce a Moroshi je chuunin,je od vás očekáváno,že to zvládnete...
Řekl jsem a šel po cestě...
Ushio nemohl dostat z hlavy myšlenku na Lin,a také nemohl přestat myslet na to,že už ji neuvídí,až se vrátí...
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Pátrání - První B mise týmu 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání - První B mise týmu 10   Pátrání - První B mise týmu 10 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 15:35

Kaname

Ehm...misia B?
Mal by som si domov skočiť pre svoje vybavenie.
Takto to nezvládnem.

Povedal som ustrašene
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání - První B mise týmu 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání - První B mise týmu 10   Pátrání - První B mise týmu 10 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 15:40

Ushio

Bude to tak lepší... Pro nás oba Lin... Už se Ti nikdy nic nestane, alespoň ne se mnou... To slibuji... "Sensei," řekl jsem chladně: "Jediný, kdo je tu chuunin je tu Moroshi... Tudíž by měl jít vpředu nebo vzadu... Protože je z nás nejsilnější," pokračoval jsem chladně a šel jsem si tak nějak kousek od senseie: "Kaname by měl být předposlední, jako podpůrná síla... Vepředu Vy a já za Vámi... Nebo si to prohodíte s Moroshim," další chladný pohled střídal ten předchozí. "Ale Moroshi je tu šéf, tak ať si to rozhodne," na obličeji se mi neobjevil ani kousek citu, vzdát se Lin pro mě znamenalo vzdát se pocitů, jinak by to nešlo.
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Pátrání - První B mise týmu 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání - První B mise týmu 10   Pátrání - První B mise týmu 10 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 15:45

Kaname

Moroshi?!
Tak to teda nie!
Šéf tu bude sensei alebo ty Ushio.

Povedal som rýchlo
Počkať možno je spriahnutý s tou zradkiňou.
Rád by som vedel kto to je.

Alebo len sensei.
Predsa len máte najviac skúseností
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání - První B mise týmu 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání - První B mise týmu 10   Pátrání - První B mise týmu 10 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 15:51

Ushio

"Už jsme dospělí, sakra," řekl jsem stále chladně: "Jako ninjové samozřejmě, a pokud si myslíš, že to nezvládneme bez senseie.... Od toho je v týmu chuunin... Sensei je tu už spíš jako dohled," přitom jsem ho spražil pohledem, ale chladným. Obyčejně by se nejspíš vyděsil, ale tentokrát nic.
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Pátrání - První B mise týmu 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání - První B mise týmu 10   Pátrání - První B mise týmu 10 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 15:58

Kaname

Ty máš zas na ho**o náladu.
To bude úchvatná misia.

Zamrmlal som si pod nos.
No dobre snáď sa my tá chakra doplní.
kuchiyose no jutsu!

Povedal som keď som rozvinul dva zvytky.
Jeden zvolal kosu a druhý nejaké zašívané vreco.
Bolo naplnené papierom.
Stále som sa zasúval na kolieskovej stoličke ale po mojom jutsu sa my trochu zrýchlil dych
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání - První B mise týmu 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání - První B mise týmu 10   Pátrání - První B mise týmu 10 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 16:02

Ushio

"Náladu," odsekl jsem. "Nálada je k ničemu... Stejně jako city," řekl jsem trochu zostra, ale stále to nebylo takové jako obyčejně. Už nesmím probudit city... Jinak bych chtěl zpátky Lin, ale to nejde... "Teď je důležitá mise a pokud tu někdo chcete mít emoční výlev, tak teď... Aby to pak nečekaně nepřišlo," řekl jsem zase chladným a nepříjemným tónem, že možná někomu přejel mráz po zádech a já to nebyl.
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Pátrání - První B mise týmu 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání - První B mise týmu 10   Pátrání - První B mise týmu 10 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 16:08

Kaname

City...
Moje city a pocity sú teraz dosť divné lebo mám ísť bojovať proti niekomu kto je vašou rodinou ale nie mojou...
Mám pocit ako by som sem nepatril
A vlastne my sme teraz niečo ako rodina keď si sa dal do kopi s jednou z nás.
Ako že sa to volá? Ja som sa na to snažil prísť vylučovacou metódou ale vážne neviem

Zasmial som sa.
Chcel som aspoň trochu zdvihnúť náladu týmu aj keď ja sám by som tú osobu najradšej nechcel poznať.

Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání - První B mise týmu 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání - První B mise týmu 10   Pátrání - První B mise týmu 10 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 16:10

Ushio

"Lin," odpověděl jsem tak chladně, že to bylo jako by mě ani její jméno nezajímalo. "Jmenovala se Lin," dodal jsem úplnou větou, ale v minulém čase, jako by se něco stalo. Bylo to nanejvýš podezřelé.
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Pátrání - První B mise týmu 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání - První B mise týmu 10   Pátrání - První B mise týmu 10 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 16:14

Kaname

Moj úsmev zmizol vo chvýli keď Ushio prehovoril.
Takže sestrenica Lin...
už som ju dlho nevidel.
Nepovedal by som to na ňu.
Vyzerala že je oddaná svoj...
Ehm...no vlastne nič.

ukončil som zbrklo vetu lebo som si spomenul akým spôsobom sa Moroshi dostal k tej informácií o Lin.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání - První B mise týmu 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání - První B mise týmu 10   Pátrání - První B mise týmu 10 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 16:16

Ushio

"Ona za nic nemohla... Jen já, tak jí laskavě nech na pokoji," odpověděl jsem mu na to, co nedořekl. "Beztak jsi tam nebyl, takže o tom vůbec nic nevíš... Že Moroshi-sama," podíval jsem se na Moroshiho.
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Pátrání - První B mise týmu 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání - První B mise týmu 10   Pátrání - První B mise týmu 10 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 16:21

Kaname

Silno som zmačkol operadlo na stoličke na ktorom som mal položenú bradu.
Potom som ale vytiahol cigaretu a z hlboka som sa nadýchol dymu.
Máš pravdu, nič o tom neviem.
Budem sa musieť spýtať hlavy klanu alebo jej samotnej...
Neber si to zle ale keby si za to mohol ty tak teraz nejdeš na misiu.
Iwa nieje taká zúfalá aby na misie posielala krimi...
To je jedno nechajme to tak lebo sa pokazí naša spolupráca v boji.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pátrání - První B mise týmu 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání - První B mise týmu 10   Pátrání - První B mise týmu 10 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 20:27

Mai
Hele...Šéf jsem já...
Udělal jsem pózu...
Už jsem taky otec těchdle dvou...Došlo k tomu včera...Tajně...
Řekl jsem a následovala další póza...
A vůbec...Jestli tam Gokudera je,nevíme jistě,ale pokud tam nebude,tak mise okamžitě končí a vracíme se do Iwy...
Dodal jsem sebejistě...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání - První B mise týmu 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání - První B mise týmu 10   Pátrání - První B mise týmu 10 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 20:30

Ushio

"Jak říkáte, sensei," řekl jsem velmi chladným tónem a šel jsem za ním.
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Pátrání - První B mise týmu 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání - První B mise týmu 10   Pátrání - První B mise týmu 10 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 20:40

Kaname

Je to vôbec možné aby sa dvaja ľudia vzali za tak krátku dubu?
To tu bude za chvýľu behať tlupa malích spratkov s huňatým obočím.
Myslím že by my bolo lepšie keby som nastúpil do nemocnice.

Pomyslel som si a bez slova som následoval senseia.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pátrání - První B mise týmu 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání - První B mise týmu 10   Pátrání - První B mise týmu 10 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 20:47

Mai
Nevím ale...Gokudera je zlej...A asi by Iwu zničil jen tak z nudy...
Řekl jsem zamyšleně...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání - První B mise týmu 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání - První B mise týmu 10   Pátrání - První B mise týmu 10 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 20:49

Ushio

"Nevím proč tu řešíte takové hlouposti," řekl jsem znovu chladně a podíval jsem se okolo. "Beztak ho asi nenajdeme... On si nás najde sám."
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Pátrání - První B mise týmu 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání - První B mise týmu 10   Pátrání - První B mise týmu 10 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 20:55

Kaname

Sensei, prepáčte ale ak by tá osoba zničila Iwu lwn tak z nudy tak potom nebude mať problém s nami.
Či to ste mysleli že on by ju zničil keby mal takú moc?
Spýtal som sa lebo my jeho veta prišla trochu pritiahnutá za vlasi
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pátrání - První B mise týmu 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání - První B mise týmu 10   Pátrání - První B mise týmu 10 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 20:58

Mai
Jen kdyby měl takovou moc...Ale on nedokázal nikdy zvládnout Hachimon...Ale má nějaké eso v rukávu...Ale nevím jaké...
Řekl jsem zamyšleně...
A ty Ushio...Až se vrátíme,máš jít za Lin...Říkal to Tsuchikage...Prý jsi ty ten jedinej,kdo se o ni dokáže postarat...
Dodal jsem a šel dál...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání - První B mise týmu 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání - První B mise týmu 10   Pátrání - První B mise týmu 10 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 21:01

Ushio

"Ne," řekl jsem chladně. "S Lin už nechci mít nic co do činění. Beztak mi to její klan zakázal." A už to vidim... Jen co mi jí zase svěřej, tak se zase něco stane.
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Pátrání - První B mise týmu 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání - První B mise týmu 10   Pátrání - První B mise týmu 10 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 21:06

Kaname

Klan to zakázal?
Presne ako som si myslel.
Lin si skazila život.

Pomyslel som si a vypľul špak na zem
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pátrání - První B mise týmu 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání - První B mise týmu 10   Pátrání - První B mise týmu 10 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 21:09

Mai
Nejde o to,že to tobě klan zakázal...Ale klan ji odmítnul a nechal napospas osudu...Takže ona jakoby není členkou Yatsuke klanu...
Řekl jsem natvrdo...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání - První B mise týmu 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání - První B mise týmu 10   Pátrání - První B mise týmu 10 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 21:12

Ushio

"To nic nemění na situaci..." odsekl jsem chladně. Beztak to nejspíš nějak zinscenuju... Možná útěk... Ano... budou brát jako zrádce mě a Lin vemou zpátky... Prostě jsem ji k tomu donutil.... Ale jak je donutit k tomu, aby si to mysleli. Rozhlídl jsem se kolem a můj pohled spočinul na Moroshim. Asi mu ublížím... Silně, ale nezabiju ho... Pak to bude pro vesnici i celý klan jasné.
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Pátrání - První B mise týmu 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání - První B mise týmu 10   Pátrání - První B mise týmu 10 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 21:15

Kaname

Presne tak.
Tým že zradila dedinu zradila aj klan.
Každý teraz bude poznať náš klan ako zradcov a nebude nám veriť.
Každý incident môže pošpiniť povesť na ktorej naši predkovia tak pracovali.
Je to klasický postup

Povedal som po tichu
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pátrání - První B mise týmu 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání - První B mise týmu 10   Pátrání - První B mise týmu 10 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 21:16

Mai
Všiml jsem si pohledu Ushia...Ten pohled jsem znal až moc dobře...Značil útěk a podobné věci...
Ani na to nemysli...Ona za to nemůže...Oni ji donutili...Ale ti z klanu to vidí jinak...Párkrát se mi svěřila,že ji v klanu stejně neberou jako rovnocennou a opovrhují jí...Pak dělá blbosti jako tohle...
Řekl jsem nadějně,abych v Ushiovi potlačil pocit viny...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pátrání - První B mise týmu 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání - První B mise týmu 10   Pátrání - První B mise týmu 10 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pátrání - První B mise týmu 10
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Tým 1 - První mise
» Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)
» Seznámení týmu 7
» Tréning Týmu 33
» Seznámení týmu 10

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Koš-
Přejdi na: