Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash) Empty
PříspěvekPředmět: Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash)   Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 09:40

Jiraiya
Čakal som na svojho oponenta....
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash)   Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 09:44

Ash_x_Pikachu

Vešli jsme do arény. Pikachu mi seděl na rameni.
Týý jo tady je to ale velký... Jaký odznak tu asi dávají co myslíš Pikachu? zeptal jsem se Pikachua.
Píííka, píkááá koukl sem se směrem kam PIkachu ukazoval.
Jé ahoj ty si náš soupeř? Kolik pokémonů si můžu vzít?
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash)   Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 09:46

Jiraiya
Kusol sa do prstu.Spravil pečate a buchol o zem.Kuchiyose no jutsu!Objavila sa tam žaba.Potom robil všetko na sage mod a spojil ruky.Ja ti tak poviem,získaš smrť!
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash)   Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 11:29

Ash_x_Pikatchu_x_Chimchar_x_Buizel

Pikachu,Chimchare a Buizele!Volím si vás! zařval jsem a před tebou se objevili ze záblesku tři pokémoni. Píká,píkaaa ozval se Pikachu. Chimcháá,chimchááá ozval se Chimchár Buíí,Buííí ozval se poslední Buizel.
Buizle vodnní dělo! Pikatchu Bleskový útok! zažval jsme-.. Pok´moni spojili útok a vytvořili vodní vlnu která byal nabytá elektrickám proudem. Chimchare plamenomet! zažval jsem s odstupem a Chimchar vyslal obrovský oheň.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash)   Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 11:34

Jiraiya x Žaba
Pche,povedala žaba a nadstavila štít.Ten to vydržal keďže boli malý.Dobre.Zaútoč,povedal milo.Žaba vytiahla trojzubec a mierila sním na Asha.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash)   Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 18:48

Ash_x_Pikatchu_x_Chimchar_x_Buizel

Shield mu pomalu popraskal a rozbil se.
Nepodceňuj nás! zařval jsem a v klidu uskočil trojzubci.
Pikatchu bleskový úder! Pikatchu zaútočil na žábu která byla zrovna zaměstnána mnou.
Chimchare plamenomet! zařval jsem a Chimchár vypálil něco jako Goukakyuu.
Neměl šanci na únik jelikož zrovna útočila na mě
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash)   Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 18:52

Jiraiya
Žaba zmizla.Mne sa objavil iný vzhlad a dve žabky na rameni.Volal si,Jiraiya-chan?Spýtala sa žaba.Jiraya bez odpovede sa úplnou rýchlosťou tomu vyhol.(Vďaka sage modu)Objavil sa za Ashom.Použil ten MEGA rasenagn.

//Nwm jak sa volá Cool laugh //
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash)   Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 07:57

Ash_x_Pikatchu_x_Chimchar_x_Buizel

Chimchare plamenomet! zažval jsem a Chimchar zrovna zaměstnaného Jiraju sežehl obřím plamenem. Buizele vodní dělo a Pikatchu bleskový výboj! zažval jsem ... Pikatchu se objevil u JIrayi v tu chvíli kdy dostával zásah vodním dělem. Rychle udělal výboj a dal Jirayovi ohromnou ránu.
Já jsem mu mezitím s teží uskočil ale měl jsem silně zraněnou nohu. Jiraya neměl moc šancí na únik.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash)   Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 09:24

Jiraiya
Najprv ma zasiahlo vodné delo.Potom ma to odhodilo rovno do steny.Takže ma hento odhodilo.Teraz ho dostanem!Povedal si v duchu.Kuchiyose: Gamakuchi Shibari!Vtom sme sa zjavili v žabom žalúdku.Tu mám výhodu ja,povedal a všeti pokemi aj stebou sa začali sťahovať dole.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash)   Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 18:20

Ash_x_Pikatchu_x_Chimchar_x_Buizel

Koukl jsem se kolem sebe.
Chimchare spal to tu! zařval jsem a Chimchár začal žábě pálit žaludek.
Pikatchu Bleskový úder! řekl jsem poté co Chimchár dopálil a Pikatchu dal ránu do žaludku.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash)   Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 18:27

Jiraiya
No,síce žaba trochu schytala,ale po chvíli ste už boli vsiaknutý.Ash bol pod kolená.Hrajte!Vykríkol Jiraiya aby začali hrať to silné genjutsu.takže,nech si kto si,teraz zomreš!Povedal som a vyplul naňho Gokakou
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash)   Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash) Icon_minitimeMon Apr 12 2010, 17:25

Ash

Na pokémony genjutsu nepůsobilo.
Ještě předtímnež jsem do něj sám upadl jsem zařval
Všichni najednou nejsilnější útok! spojený útok jako nic zničil Goukakyuu a sežehl/zabil vás.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash)   Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash) Icon_minitimeMon Apr 12 2010, 17:44

Jiraiya
Rýchlo som odskočil.Do p*dele,povedal.Vtom spravil pečate.Poslal na vás prúd oleja...
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash)   Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash) Icon_minitimeSun May 02 2010, 10:45

Nech si výhru...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash)   Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: