Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Empty
PříspěvekPředmět: Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)   Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 20:04

Temari

Stála jsem v aréně opřená o obří vějíř.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)   Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 20:22

Byakuya

Prišiel som do arény a postavil sa 5 metrov od teba. Čakal som na tvoj útok.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)   Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Icon_minitimeMon Apr 05 2010, 16:54

Temari

Jenže já neútočila jen stála a byla připravena krýt si záda.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)   Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Icon_minitimeMon Apr 05 2010, 17:05

Byakuya

Toto bude rýchle. Senka. Odrazu som sa objavil za tebou a tomu si sa nemohol vyhnúť. Porezal som ti rameno a čakal.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)   Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Icon_minitimeMon Apr 05 2010, 17:16

Temari

Ničemu jsem se vyhnout nemusela když jsi zaútočil, ale jsem žena větru tudíž dokážu větru porozumět a proto jsem věděla, že jsi za mnou v ten moment jsem se snažila tě kopnout z otočky.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)   Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Icon_minitimeMon Apr 05 2010, 17:26

Byakuya

Ustusemi. Trafilo ma to a spadol som na zem. Odrazu som sa ale objavil za tebou a namieril ti na chrbát.Hado 4: Byakuray! Zasiahol ťa silný elektrický prúd.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)   Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Icon_minitimeMon Apr 05 2010, 22:04

Temari

Rychle jsem dala za sebe vějíř a blesk do něj napálil, ale vějíř to neprorazilo a já následně uskočila a ve stínu vějíře udělala pečetě na kawarimi, aby to neviděl a dopadla o kus dál a čekala zda se zase objeví někde kolem mě.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)   Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Icon_minitimeMon Apr 05 2010, 22:16

Byakuya

V rýchlosti som na teba ukázal prstom.Kido 61:Rikujokoro! Chytil ťa žltý kruh v ktorom si nemohla nič urobiť. Natsavil som meč pred seba a potichu povedal.Chire: senbonzakura. Poslal som na teba 1000 miniatúrnzch čepelí a pripravil sa na niečo...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)   Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Icon_minitimeMon Apr 05 2010, 22:55

Temari

Proměnila jsem se v polínko a objevila se za Byakuyou, který naprosto nemohl tušit, že jsem za nim a hlavně neměl jak se bránit a proto jsem se ho snažila ze azdu tiše rycle probodnout kunaiem do krku. Nebylo vůbec nic slyšet a proběhlo to v zlomku vteřiny.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)   Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Icon_minitimeMon Apr 05 2010, 22:59

Byakuya

V tej sekunde, ako som zbadal polianko ma napadlo, že zaútočíš a ucítil som pohyb za mnou.Kido 81: danku. Doslova sa na mňa nelepila stena a odhodilo ma to do predu. Tiež to prebehlo rýchlo, takže ťa to stihlo vykriť. Odrazu ťa oblúčili mále čepele a všetky na teba zaútočili z každej strany. Do prsta som pre istotu nachystal reitatsu...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)   Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 11:04

Temari

Jak se objevila nějaká stěna tak jsem rychle složila pečetě na kawarimi a vyskočila do vzduchu a máchla vějířem tak, že to ty lístky odfouklo a odfouklo je to přímo na Byakuyu tak že ho zabije vlastní zbraň, protože takovému větru nemohl vzdorovat.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)   Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 16:15

Byakuya

Bola to schopnosť mojho zanpakuto a za žiadnu cenu by ma to nezabilo. Lístky sa priblížili ku mne a nabrali podobu meča.Už ju nebudem šetriť. Meč som namieril smerom na zem.Bankai: senbozakura kageyoshi. Celú arénu obalila bariéra mečov, takže aj kawarimi aj skutočná temari tam musela byť.Málokomu som ukázal túto schopnosť a budeš mať tú česť, byť zabitá mojou rukou. Do rúk mi prileteli dve katany a jednu som hodil potebe.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)   Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 17:00

Temari

Meče nelétají moc rychle tudíž jsem se dokázala vyhnout. Co to je? Kde to jsem? Měla jsem v tváři celkem vyděšený pohled, ale stála jsem na místě. Sledovala jsem ho a držela v ruce vějíř a byla připravena na obranu zad a boků. Pomalu mi docházelo, že on už využil nejméně polovinu své energie a já nepoužila ani část své energie, protože jsem použila jen kawarimi a nic víc. Tahle informace mě celkem uklidňovala.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)   Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 17:45

Byakuya

Ukázal som rukou na hor a okolo miesta, kde si stála spadli 4 meče. Čakal som že to odraziš, tak som sa pripravil na bleskový krok a vyslovil som hado...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)   Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 17:56

Temari

Opravdu jsem to dokázala vykrýt a rychle uskočila do prava, ale čekala jsem jeho bleskový krok když to udělal už asi třikrát.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)   Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 18:03

Byakuya

Kido 4: Byakurai. Z prsta som po tebe vystrelil modro-biely blesk a druhou rukou som mávol k sebe. Dva meče na tebe mierili zozadu o čo si nemala ako vedieť.

-sry že som predtým napísal hado namiesto kido Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)   Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 18:13

Temari

Objevil se místo mě jeden z těch růžových mečů, protože jsem před chycenim do Bankaie udělala Kawarimi a objevila se přímo za Byakuyou a snažila se mu probodnout krk kunaiem. Což by věděl jen mistr větru a to jsem z těch dvou jen já takže o mně prostě NEmohl vědět a než by stihl duělat hado tak by měl v krku díru, kteoru tam stejně asi bude mít.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)   Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 18:22

Byakuya

Mám ultimátnu obranu ako gaara, takže jeden meč sa automaticky rozpustil na malé čepele a zastavil tvoj kunai. Odskočil som dozadu a vykríkol.Gokei!Všetky meče zmizli a utvorili okolo teba vír čepelí. Všetky sa na teba vrhli a nenechali jediné miesto nezasiahnuté.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)   Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 18:37

Temari

Byakuya ultimátní ochranu neměl, protože meče ovládal myslí a jelikož nevěděl, že jsem za nim tak tam ten meč nemohl přilétnout tudíž Byakuya musel padnout k zemi s dírou v krku,
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)   Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 19:04

Byakuya

Akonáhle som zacítil kunai na mojom krku, vykonal bleskový krok a objavil sa na druhej strane ohrady mečov.Gokei! Obalila ťa gula čepelí a všetky ťa zasiahli bez voľného miesta.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)   Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 19:42

Temari

Po kunaii měl obrovskou ránu na krku a silně krvácel takže už neměl za prvé moc reiatsu a za druhé brzo ani moc krve. Než se ke mně čepele dostaly tak jsem tiše řekla "Ōkamaitachi" a lístky odfoukla pryč, protože se vytvořil extrémě silný vítr. Uskočila jsem dál mezitim co lístky vlály pryč jsem udělala kawarimi.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)   Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 22:17

Byakuya

Len som stál na mieste a posielal po tebe čepele a tiež krúžili okolo mňa, aby si nemohla zaútočiť zozadu.
Pomaly som strácal vedomie a preto som sa to chystal čo najskôr ukončiť.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)   Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 22:25

Temari

Měla jsem mnohem více chakry jak ty takže jsem květy furt nechávala odfukovat, ale pak mě to přestalo bavit a "Kuchiyose: Kirikiri Mai!" V tu chvíli jsem máchla vějířem a vyslala jakousi lasičku s katanou, která začala vše okolo rosekávat i ty lístky to drtilo a rozletělo se to neuvěřitelnou rychlostí na Byakuyu. "Vzdej to, chci jít ještě do hospody za Shikamarem."
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)   Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 22:32

Byakuya

Tvoj útok som vykril vďaka čepeliam a opäť som na teba zaútočil. Tentokrát som ale spravil kido 31: shakkako(ohnivá gula) a kido 81: danku za môj chrbát(štít). Lístky krúžili oko teba, tak ťa bud trafí to, alebo ohnivá guľa.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)   Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 14:47

Temari

Bohužel vítr byl tak silný, že dokázal zničit tvůj bankai tudíž už tolik lístků nebylo a proto jsem uskočila Shakahou a lístky odvál silný vítr, byl tak silný, protože tomu napomáhalo Kuchiyose no jutsu. "Už se vzdej. Nemáš víc energie než já."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)   Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: