Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Chrakter-Deidara

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Chrakter-Deidara Empty
PříspěvekPředmět: Chrakter-Deidara   Chrakter-Deidara Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 16:44

Jméno: Iwashi Hotora

Věk: 13

Hodnost: Gennin

Oblíbené: pokoj a uznanie

Neoblíbené: bratove zachváti piromanstva , Aroganciu, Kekkei-genkai, Shinju Kentiri, keď ho podceňujú

Rodina: Matka: Ayame Hotoru
Otec: Inamaru Hotoru
Brat: Koketsu Hotoru

Povaha: Tichá a Priateľský

Historie:
z pred začatia hry
vyrastal som pokojne , Jediný problém som vždy mal s mladším bratom ktorý stále robil problémy s ohňom v dedine kvôli nemu máme zlú povesť ale na akadémii som bol vždy dobrý, v 10 rokoch som zistil že mám čakru podstaty doton a od vtedy som dosť času strávil pokusmi zvládnuť čakru dotonu do dnešného dňa som sa naučil len jednu techniku dotonu na úrovni C musím sa viac snažiť .
pred chunískymi skúsškamy a chunníske skúšky
Keď sme boli na prvej misií tak so do môjho brata zapečatil jeden z ocasých démonov od vtedy som ja ten horší bratovi som to nikdy nevyčítal ale ostatným ktorý ma podceňovali som to vyčítal a to poriadne raz im to vrátim raz určite vždy si poviem že im to raz vrátim a prekúsnem to ale na chunnískych skúškach ma porazilo to dievča z klanu kentiri a to jej nikdy neodpustím vyhrala len vďaka svojim očiam vtedy som sklamal celú našu rodinu a keď sa Koketsu stal chunnínom a ja nie znášal som to ťažko a vzdal som sa snu stať sa Sendokagom ale keď som sa dozvedel ako zomrel Sayaru Kentiri tak som zase našiel dôvod žiť od je ho pohrebu cvičím pre dedinu aby som pre ňu mohol raz zomrieť ale nebude to skôr ako porazím Shinju Kentiri .
po chunnískych skúškach

Cíl: zomrieť pre dedinu ako Hrdina

Vzťahy v Dedine: Jiro Kentiri - vodca dediny jeden z mojich vzorov chovám ho v úcte je to príklad Shinobiho ako chcem byť
Sayaru Kentiri - môj vzor určite raz zomriem ako to je môj cieľ a stanem sa hrdinom
Aiko Sukifuurado - náš sensei raz by som rád bol v Sukifuurado ako ona
Koketsu Hotora - môj mladší brat je to síce malí ukričaný piroman ale mám ho rád nadovšetko rád
Montaro Yuurinshi - je to jeden arogantný bastard ako človeka ho nemám rád ale ako shinobi je perfektný
Tatsuyo Gojo - neviem čo si mám o ňom myslieť raz je taký raz je onaký ale inak je to dobrý človek
Saburo Kentiri - je divný ale myslí mu to rešpektujem ho
Shinju Kentiri - je to taká nicka raz ju porazím zato že ma porazila vďačí len dobrým génom
Masaru Yukisha - Je to dobrý človek a priemerný ninja určite to bol lepší tímový partner ako Montaro

Klan: Rodina Hotora

___________

Podstata: Doton

Hlavní atribut: výdrž a využívanie Dotonu

Zbraň: základné ninja výbava + Meč Kurini

Specializace: Nin

Schopnosti:
Kuchiyose no Jutsu (opice)
Danjutsu
B Doton: Doryūheki Doton: Zemská Stena naučila ho Aiko Sukifuurado
C Doton: Garuyushi no jutsu Doton: z tuhnutie bahna naučila ho Aiko Sukifuurado
C Doton: Doryuu Taiga Doton: rieka bahna
D Doton: Shinjuu Zanshu no Jutsu Doton: Skryté stětí hlavy
a E všetky techniky akadémie

Spoiler:


Naposledy upravil Deidara dne Mon May 03 2010, 17:50, celkově upraveno 9 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Chrakter-Deidara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrakter-Deidara   Chrakter-Deidara Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 16:59

Povoleno Smile
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Chrakter-Deidara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrakter-Deidara   Chrakter-Deidara Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 17:00

Povoleno Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Chrakter-Deidara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrakter-Deidara   Chrakter-Deidara Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 21:01

Opravená história a zmena charakteru pod v vlivom udalosti plus doplnené v vzťahy z iní my luďmi z dediny
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chrakter-Deidara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrakter-Deidara   Chrakter-Deidara Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Chrakter-Deidara
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Chrakter-Deidara
» 12. Souboj - Deidara Taiqza(Deidara) vs Zero Yookoha(Adop1011)
» Deidara
» Charakter-Deidara
» Deidara-sama

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Koš-
Přejdi na: