Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Chrám Slunce (Pro sevena)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Chrám Slunce (Pro sevena) Empty
PříspěvekPředmět: Chrám Slunce (Pro sevena)   Chrám Slunce (Pro sevena) Icon_minitimeWed Apr 14 2010, 19:20

Další den odešel Ushio s Mnichem do Chrámu Slunce,aby se Ushio učil bojovým technikám řádu...
Byli jste před horou,na které je Chrám Slunce,je ráno slunečného dne...
Takže...Opravdu se chceš učit???
Zeptal se mnich...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Chrám Slunce (Pro sevena) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Slunce (Pro sevena)   Chrám Slunce (Pro sevena) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 06:59

Ushio

"Ano..." odpověděl jsem mírně rozhodným hlasem, protože jsem byl trochu zaskočen jeho otázkou. Může to být tolik nebezpečné, že se mě neustále ptá. jestli to chci podstoupit?
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Chrám Slunce (Pro sevena) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Slunce (Pro sevena)   Chrám Slunce (Pro sevena) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 12:18

Mnich
Tak jo...Teď vyjít pětset schodů na horu a můžeš začít...Ber ty schody jako...Rocvičku...
Řekl jsem a vydal se do schodů...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Chrám Slunce (Pro sevena) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Slunce (Pro sevena)   Chrám Slunce (Pro sevena) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 16:26

Ushio

Pět set schodů... To snad nebude problém... Normálním krokem jsem šel za ním a přitom jsem se podíval úplně nahoru. Zas tak vysoko to není...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Chrám Slunce (Pro sevena) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Slunce (Pro sevena)   Chrám Slunce (Pro sevena) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 18:16

Ovšem schody daly za své...Asi ve pětině hory tě začaly neuvěřitelně bolet nohy...Byl jsi vyčerpaný...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Chrám Slunce (Pro sevena) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Slunce (Pro sevena)   Chrám Slunce (Pro sevena) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 18:41

Ushio

Do háje... Co to... Trochu jsem se přecenil... Ale musím to zvládnout. Nakoncentroval jsem chakru do nohou, abych si trochu ulehčil.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Chrám Slunce (Pro sevena) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Slunce (Pro sevena)   Chrám Slunce (Pro sevena) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 20:14

Sice jsi si zlehčil cestu,ale bylo to tak asi dvacet schodů a začalo to na novo...Bolest nechtěla odejít...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Chrám Slunce (Pro sevena) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Slunce (Pro sevena)   Chrám Slunce (Pro sevena) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 20:57

Ushio

Něco je špatně... Možná ta Aura... Prostě na takovou koncentraci nejsem zvyklý... Zbývá snad jen... Na chvíli jsem se zastavil a zhluboka jsem se nadechl. Musím se stát její součástí... Alespoň částečně.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Chrám Slunce (Pro sevena) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Slunce (Pro sevena)   Chrám Slunce (Pro sevena) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 21:01

Mnich vedle tebe se jenom usmíval...
Říká se,že tyto schody zázračné jsou...
Řekl s úsměvem...Na Mnichu nebyly známky únavy...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Chrám Slunce (Pro sevena) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Slunce (Pro sevena)   Chrám Slunce (Pro sevena) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 21:08

Ushio

Nejspíš jsou nahuštěny chakrou a mě se z toho dělá jen špatně... Rozhodně to ale nemůžu vzdát... Znovu jsem se dal do kroku, protože jsem měl silnou motivaci k tomu, abych se dostal až nahoru.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Chrám Slunce (Pro sevena) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Slunce (Pro sevena)   Chrám Slunce (Pro sevena) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 21:11

Snažil jsi se,ale nešlo to...Bylo to obtížnější,než to vypadalo...
Nejeden se snažil tyto schody vyjít...A nejeden to nezvládl a vzdal to...
Řekl usměvavý mnich...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Chrám Slunce (Pro sevena) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Slunce (Pro sevena)   Chrám Slunce (Pro sevena) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 21:15

Ushio

Nehodlám to vzdát... Už jsem došel daleko... A cesta nahoru je mnohem jednoduší než cesta, která mě čeká... Pokud chci s Lin žít, tak pro to musím něco udělat... Nejen ochránit ji, ale i celou vesnici, která je mi domovem. "Mám pro co to nevzdat," řekl jsem zadýchaně směrem k Mnichovi. I kdyby to měla být moje poslední cesta, můj poslední krok, tak to nevzdám... nemůžu to vzdát.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Chrám Slunce (Pro sevena) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Slunce (Pro sevena)   Chrám Slunce (Pro sevena) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 21:18

A takhle jsi šel dále asi ještě hodinu... Konec schodů se nepřibližoval...
Slunce bylo stále na svém místě...Všiml jsi si,že jeden kámen vidíš už asi potřetí a že nad tebou několikrát proletěl tentýž pták...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Chrám Slunce (Pro sevena) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Slunce (Pro sevena)   Chrám Slunce (Pro sevena) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 21:22

Ushio

"Déjà vu," řekl jsem si pro sebe a přemýšlel jsem. Je to dost divné... Chrám jakoby mě chtěl opravdu tvrdě vyzkoušet, ale Chrám je daleko... To ty schody... Mají určit, kdo vyhovuje a kdo ne... Ale jak to zvládnout... Rozhodně se nezastavovat... Ale takhle bych brzo přišel o rozum nebo o sílu...
Dál jsem se snažil dostat nahoru, ale vrtalo mi to hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Chrám Slunce (Pro sevena) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Slunce (Pro sevena)   Chrám Slunce (Pro sevena) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 21:33

Mnich se stále usmíval...Všiml si,že sis všiml,že něco není v pořádku...
Jen stále na něco čekal...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Chrám Slunce (Pro sevena) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Slunce (Pro sevena)   Chrám Slunce (Pro sevena) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 21:39

Ushio

Někdy je třeba zastavit, jindy změnit směr... změnit úplně cestu... Zrychlit... Ale tady to chce něco víc... Chce to odhodlání a... něco... něco, co nemám... nebo spíš nedokážu používat... Je to... srdce... Vždy všechno hodnotím nejdřív rozumem a pak srdcem... Ale srdce je naše statečnost, naše odhodlání... soudržnost a hlavně síla, síla v citech, které nám srdce dává... "Musím se zlepšit v mnoha ohledech..."
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Chrám Slunce (Pro sevena) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Slunce (Pro sevena)   Chrám Slunce (Pro sevena) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 21:55

To ano...Třeba ve vnímání okolí...
Řekl mnich a potom se zarazil...
Už teď jsem toho řekl moc...
Zasmál se mnich a pokračoval v cestě...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Chrám Slunce (Pro sevena) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Slunce (Pro sevena)   Chrám Slunce (Pro sevena) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 21:58

Ushio

Vnímání okolí... Vnímání okolí... Zavřel jsem oči a soustředil jsem se na vítr, zem, oblohu. Okolí je... prázdné... Ale přitom plné... Život... Aura... Je jí tady dost... Proč jí necítím? Nebo to je to, co cítím... Ten zvláštní pocit plného prázdna?
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Chrám Slunce (Pro sevena) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Slunce (Pro sevena)   Chrám Slunce (Pro sevena) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 22:00

Mnich
Jsi před problémem...Jsi od jeho vyřešení blízko,ale daleko...
Řekl jsem s úsměvem,protože on si toho ještě nevšiml,že chodí jakoby v kruhu...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Chrám Slunce (Pro sevena) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Slunce (Pro sevena)   Chrám Slunce (Pro sevena) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 22:33

Ushio

Pomalu chápu... Jsem blízko a daleko... Prázdno a plno... Je to jako bych neustále byl blíž a pak najednou dál... Jako bych chodil v kruhu... Že by na mě zkoušel nějaký podlý trik? Možná ano... "Kruh," pozvedl jsem obočí a podíval jsem se kolem sebe. Nevypadá to jako kruh, ale jak jinak vysvětlit ten pocit... Jsem k Auře blíž a blíž a pak najednou dál a dál...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Chrám Slunce (Pro sevena) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Slunce (Pro sevena)   Chrám Slunce (Pro sevena) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 22:37

Ano,kruh...Je to genjutsu pomocí Aury...Přišel jsi na něj celkem rychle...
Řekl mnich,složil pečeť a genjutsu zmizelo...Stáli jste před těmi schody...Ovšem vyčerpaný jsi byl...
Složil jsi první zkoušku...Z pěti...
Řekl mnich a vydal se směrem po schodech nahoru...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Chrám Slunce (Pro sevena) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Slunce (Pro sevena)   Chrám Slunce (Pro sevena) Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 22:47

Ushio

"Abych se měl na pozoru," řekl jsem si pro sebe. Ještě čtyři... Může to být cokoliv... Absolutně cokoliv.
Bez dalšího rozmýšlení jsem šel za ním.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Chrám Slunce (Pro sevena) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Slunce (Pro sevena)   Chrám Slunce (Pro sevena) Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 12:15

Protože jsi byl vyčerpaný z toho genjutsu,tak ti šla cesta poměrně špatně,ale vyčerpán jsi se dostal nahoru...
Viděl jsi mnoho chuuninů a jouninů,jak cvičí hmaty...Byl jsi fascinován jejich stylem boje...Přišel ti takový,lehký a jednoduchý...
V další zkoušce ukážeš Sílu ducha...Zatím si odpočiň...
Řekl Mnich a usmál se...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Chrám Slunce (Pro sevena) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Slunce (Pro sevena)   Chrám Slunce (Pro sevena) Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 14:16

Ushio

Dřepl jsem si na zem a sledoval jsem jejich trénink. Alespoň něco bych mohl pochytit... Takový styl boje...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Chrám Slunce (Pro sevena) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Slunce (Pro sevena)   Chrám Slunce (Pro sevena) Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 15:46

Mnich odešel za "Staršími" se dohodnout na tréningu...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chrám Slunce (Pro sevena) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrám Slunce (Pro sevena)   Chrám Slunce (Pro sevena) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Chrám Slunce (Pro sevena)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Chrám
» Chrám - Nikko Akuma
» Chrám - Koutei - Kenshin Odoamne
» Svatý chrám života a smrti
» Chrám - Pravá ruka Kouteie - Kasumi Tsukiakari

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Koš-
Přejdi na: