Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Problém nevyrovnaností Tenpi

Goto down 
+5
raul2653
Nagato
Check
Forward
Aspi
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Problém nevyrovnaností Tenpi Empty
PříspěvekPředmět: Problém nevyrovnaností Tenpi   Problém nevyrovnaností Tenpi Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 15:04

Takže mi Raul ve škole řekl co se tu stalo a tak sjem si to tak zhruba přečetl a ať se vám to líbí či ne tak Tenpi opravdu dává větší schopnosti členům než těm jiným co nejsou v Tenpi.
Takže nevim jak to udělají kage u sebe ve vesnicích, ale já to udělám následovně.
Sice mi to nehorázně překopalo příběh, ale hold budu muset objetovat promyšlený příběh vesnice a raději vyrovnám síly.
Jistě víte, že v Suichu má Tenpi dělání zbraní a to defakto budou zbraně jako používá klan Kentiri.
Jelikož to dá uživatelům výhodu tak hráči co se do Tenpi nedostali tak se o ně postarám já a to tak, že jsem vymyslel výhody, které jim pomohou vyrovnat se temným Jichuuriki nebo týpkům s vlastními KG. Za prvé, mám tam klan Suikafuurado na 5 elementů a proto se tam nedostane jen jeden hráč, ale rovnou dva a další výhody pak ukážu ve hře. V Suichu se ukázal staro nový kage a proto s nim přijdou i nové síly a proto ti co se ode mě ze suichu nedostali do Tenpi tak nezoufejte, zjistim kdo všechno to je a dám vám taky nějakou tu sílu, aby jste se necítili ohroženě.

Zde diskutujte, ale jakmile se tu udělá hádka tak uděluji nekompromisně upozornění a to platí i pro adminy. Nehodlám číst 3 stránky plných debilní hádky, která stejně neměla cíl.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Problém nevyrovnaností Tenpi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém nevyrovnaností Tenpi   Problém nevyrovnaností Tenpi Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 15:06

no,ale keď som sa tam nedostal mohli aspoň dôvod napísať bo sa hráči nevedia v čom zlepšiť Cool laugh Cool laugh Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Problém nevyrovnaností Tenpi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém nevyrovnaností Tenpi   Problém nevyrovnaností Tenpi Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 15:13

Psali, že si vyhrazují právo prostě jen na Ano nebo Ne. Tim to končí. Další otázka, která je jasně zodpovězena se bude mazat.

Za moji nepříjemnost si tu můžete vy. Zaspamovali jste mi 3 stránky topicu, který má být na ohodnocení forka a já nemám náladu to promazávat. Příště se chovejte jak máte a pak budu milej a nebudu an vás nepříjemný. Defakto se tohle týká i Čeka a Nagiho. Měli založit topic na ten problém a né pokračovat ve spamování...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Problém nevyrovnaností Tenpi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém nevyrovnaností Tenpi   Problém nevyrovnaností Tenpi Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 15:25

ok ok jak chcete... já jsem je upozorňoval,ať přestanou ale nepřestali...příště to budu celý mazat a je mi jedno že se to někoho dotkne...
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Problém nevyrovnaností Tenpi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém nevyrovnaností Tenpi   Problém nevyrovnaností Tenpi Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 16:03

Přemejšlel sem jestli to sem psát nebo ne, ale nakonec mi to nedalo.

Ano je pravda že organizace poskytuje určité výhody, které zvýhodňují hráče. Proto jsme zavedli to, že je organizace výběrová tzn. že ty výhody dostanou jen ti, co si je zaslouží. Přeci jen obyčejný Gennin nemá proti Nukeninum S+ z Haiko bez nich žádnou šanci. Mrzí mě, že to berete takhle jak to berete. Chtěli sme vám s Checkem zpříjemnit hru. Myslím, že nemá cenu aby tady běhali samý supermani (proto výběrová organizace) Jestli vám to tak vadí tak já jí klidně zruším.


Naposledy upravil Nagato dne Mon Apr 19 2010, 16:10, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Problém nevyrovnaností Tenpi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém nevyrovnaností Tenpi   Problém nevyrovnaností Tenpi Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 16:08

Neruš to. To, že je výběrová právě zajistilo tu nevyrovnanost a to jediné se některým co v té Tenpi nejsou nelíbí. Je jasné, že jste to mysleli dobře, ale hold to bylo trochu nedomyšlené. Prostě do organizace by měli jít postavy co jsou nějak jakoby slabší. Ale to je ejdno, já to u sebe ve vesnici udělám tak, že všechny postavy si budou rovni ikdyž nejsou z Tenpi Wink
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Problém nevyrovnaností Tenpi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém nevyrovnaností Tenpi   Problém nevyrovnaností Tenpi Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 16:11

Ještě jsem neviděl, aby se do nějáké organizace nabírali ty slabší (Nic proti) Svět už je prostě takovej, já ho nevymyslel.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Problém nevyrovnaností Tenpi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém nevyrovnaností Tenpi   Problém nevyrovnaností Tenpi Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 16:16

Já to chápu, ale když zesílíš ty silný tak jsou z nich pak super silní a ti slabí jsou jako maso pro supy. Tohle neměla být nějak moc diskuze, ale jen se měl vyjádřít každý Kage jestli se nějak postará ve vesnici i o ty co nemají ty výhody jako to duělám já.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Problém nevyrovnaností Tenpi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém nevyrovnaností Tenpi   Problém nevyrovnaností Tenpi Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 16:19

Jestli se můžu zeptat podle čeho ste vybírali ty,kteří budou v tý organizaci a který ne
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Problém nevyrovnaností Tenpi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém nevyrovnaností Tenpi   Problém nevyrovnaností Tenpi Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 16:22

Já vybíral lidi z Konohy podle: Stylu psaní, toho jak se chovali na zkouškách a podle stylu boje. Ostatním sem do toho nekecal.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Problém nevyrovnaností Tenpi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém nevyrovnaností Tenpi   Problém nevyrovnaností Tenpi Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 16:27

Takže, mě to příde sjetý ... Myslím tím to že jsou nějáký Nevýhody/Výhody

V soře to vydím následovně ... Do kulty se dostane jenom pár lidí ... ty co já určím (mám je už určený) ... Ty lidi budou mít u mně výhodu že to někdy budou ovládat jenomže když si všimnete tak u mně řekněme vytváření drog je celkem nebezpečný takže váš šetřit nebudu ...
A tek k věci ... hodlám udělat jedeeeen velkej , no jak to říct řekněme akci ... bude dost brzo je jenom na vás kdy to bude ...
Tenpi mi do toho zapadá ..

Schrnutí: Někdo bude mít výhody někdo nevýhody ... život je nefer a nikdy fer nebude
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Problém nevyrovnaností Tenpi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém nevyrovnaností Tenpi   Problém nevyrovnaností Tenpi Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 16:33

Je to tak jak řekl Ramaru,Ty "výhody" nebudou mít hráči k dispozici hned. Budou se k nim muset dopracovat, řekněme napříkla úspěšným plněním misí. Každá "výhoda" přináší i riziko smrti o kterém rozhodne buď kage nebo já s Checkem. Tzn. Když přeceníte svoje síly tak vás nechám umřít. Ale jak řikám... Dělal sem to abych fórum oživil a ne abych ho rozdělil na dva tábory.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Problém nevyrovnaností Tenpi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém nevyrovnaností Tenpi   Problém nevyrovnaností Tenpi Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 17:08

Nevím jestli do toho mám co mluvit, ale podle mě ta Tenpi zas tak přehnaná není, je to prostě výběrová organizace který se zajímá pouze o ty "lepší" lidi a dává jim jisté "výhody" do hry, což dělá hru podstatně zajímavější a zábavnější i pro ty co v Tenpi nejsou a to mluvím jako člověk kterého s největší pravděpodobností nevezmou a který tam vlastně ani nechce Smile
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Problém nevyrovnaností Tenpi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém nevyrovnaností Tenpi   Problém nevyrovnaností Tenpi Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 18:27

Navíc když teď bude mít "výhody" každej je Tenpi zbytečná...
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Problém nevyrovnaností Tenpi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém nevyrovnaností Tenpi   Problém nevyrovnaností Tenpi Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 18:35

Souhlas, já osobně jsem spokojený s tím jak je to teď, alespoň bude mít má postava prostor a šanci dokázat že členství v Tenpi není jediná cesta k síle Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Problém nevyrovnaností Tenpi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém nevyrovnaností Tenpi   Problém nevyrovnaností Tenpi Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 18:38

a aj Isane Cool laugh Cool laugh Cool laugh ale už som sa zlepšil Razz
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Problém nevyrovnaností Tenpi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém nevyrovnaností Tenpi   Problém nevyrovnaností Tenpi Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 18:40

hehe, a tebe vlastně vzali nebo ne?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Problém nevyrovnaností Tenpi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém nevyrovnaností Tenpi   Problém nevyrovnaností Tenpi Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 18:41

Asi jste mě jak an to koukám nepochopili.
Tehle topic mělo být něco jako vyjádření kage jak to bude u nich ve vesnici. Já totiž vidim v Tenpi výhodu pro polovinu postav a pro druhou polovinu co tam nejsou nevýhodu. A proto v Suichu podniknu věc, která lidi z Tenpi uvede na stejnou míru i s postavama co v organizaci nejsou, protože chci být "fér", ale opravdu už bych potřeboval vědět koho PŘESNĚ jste tam z mé vesnice vzali a né vidět bílé jména a oranžové, ale buď červená nebo zelená, abych to mohl rozjed i u sebe. Díky Wink

Už se tu zase začíná spamovat co kakuzu a Sasi... Ty vaše dva psolední posty byly naprosto zbytečné. Budu přísný, protože to, že zaspamujete tři stránky debilní hádkou jste mě fakt vytočili.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Problém nevyrovnaností Tenpi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém nevyrovnaností Tenpi   Problém nevyrovnaností Tenpi Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 18:42

jj aj mne by ste už mohli oznámiť, ako som na tom Smile
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Problém nevyrovnaností Tenpi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém nevyrovnaností Tenpi   Problém nevyrovnaností Tenpi Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 19:17

Tak a jak mám asi nabírat lidi když tu řešíte tohle. Já říkam buď Tenpi nebo nikdo bez výhod. Prostě je to pak zbytečný mít nějakou organizaci, která nemá určité výhody. To je jako kdyby sme dali všem výhody jen proto, že máme postavy v Haiko.... Zatím si stěžoval jen raul... Nikomu jinýmu to nevaidlo


Naposledy upravil Nagato dne Mon Apr 19 2010, 19:22, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Problém nevyrovnaností Tenpi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém nevyrovnaností Tenpi   Problém nevyrovnaností Tenpi Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 19:20

Mne to nevadi, aspon konecne nejaky superi......
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Problém nevyrovnaností Tenpi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém nevyrovnaností Tenpi   Problém nevyrovnaností Tenpi Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 19:39

Nagi to mi pak vysvětli jedno. vem si, že půjdu za 13ku na hráče co nejsou z tenpi a Ček ti klidně potvrdí, že 13 je zřejmě nejsilnější z Haiko. To všechny má zabít a pak se pustit až do těch z Tenpi, který mu budou stačit? A ikdyby stejně jsem plánoval v Suichu nechat hráče zesílit a to dříve než byla Tenpi. Suichu byla vždycky silná a od té doby co zemřel Sayaru tak automaticky všichni zamakali.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Problém nevyrovnaností Tenpi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém nevyrovnaností Tenpi   Problém nevyrovnaností Tenpi Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 19:43

proto pro ty co se do tenpi nedostaly existujou jutsu tréningy a chtíč třeba dostat se do tenpi ... a v tom to je
když jsou všichni vyrovnaný tak se nikdy neukáže Snaha a nebo řekněme chtíč těch lidí co se do ní nedostaly pro ně existuje druhá cesta bezpečná a to v klidu sílit v technikách

kdyby měli bejt všichni vyrovnaný tak je ta organizace zbytečný

-> a ještě jednou tu někdo bude spamovat viz hoře tak nekompromisně mažu
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Problém nevyrovnaností Tenpi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém nevyrovnaností Tenpi   Problém nevyrovnaností Tenpi Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 19:45

Jak rekl Ramaru. Jakoby psal misto me
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Problém nevyrovnaností Tenpi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém nevyrovnaností Tenpi   Problém nevyrovnaností Tenpi Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 20:00

Jo to chápu, ale já to myslel tak, že tenpi členi mají ty odlišné schopnosti... To je ejdno... Jak sjem řekl já v Suichu stejně plánoval pro každou postavu něco extra a nehodlám to měnit jen s tim, že ti z tenpi budou mít věci z tenpi a ti co nejsou v tenpi normál pojedou v tom co jsem plánoval.

No nic. Můžem lock?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Problém nevyrovnaností Tenpi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém nevyrovnaností Tenpi   Problém nevyrovnaností Tenpi Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Problém nevyrovnaností Tenpi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Malý/Veľký problém
» ,,menší" problém s blog.cz

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: