Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nenechám tě umřít

Goto down 
AutorZpráva
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nenechám tě umřít Empty
PříspěvekPředmět: Nenechám tě umřít   Nenechám tě umřít Icon_minitimeFri Apr 23 2010, 21:30

Byla chladná noc a na zem těžce padaly kapky deště. V tom dešti a zimě byly vidět obrysy dvou postav. Jakmile vyšel měsíc, tak bylo vidět, že jedna postava je modrooký blonďák a klečí u dívky, která měla temné, modré vlasy a bílé oči, které vám hleděly přímo do duše. Kluk byl celý zkrvavený a měl někde roztržené šaty a dívka měla plno zranění a velkou ránu na břiše.
,,Prosím... nenechávej mě tu samotného…," řekl blonďák a déšť mu smýval slzy z tváře.
,,Naruto-kun... já... už nemohu... nadešel můj čas...," řekla dívka jemným, lítostivým hlasem a z pusy jí tekl jemný pramínek krve.
,,Hinato... ty nemůžeš zemřít! Nenechávej mě tu samotného!" zařval Naruto a jeho slzy padaly na Hinatinu tvář. ,,Ty jsi to jediný, co mi v životě zbylo… protože… protože… já tě miluji!“ zařval Naruto.
,,Já tebe taky, Naruto…,“ řekla dívka a zavřela oči.
Tehdy ustal její tep a srdce jí přestalo bít. Její tělo zchladlo a dech se zastavil. Nevykazovala žádné známky života. Tehdy se ale stalo něco zvláštního. Něco, co nikdo nepředpovídal.
,,Já tě nenechám umřít!“ zařval Kyuubi.
Najednou do Hinatina těla začala proudit červená chakra. Za těch pár týdnů, co si Naruto konečně začal všímat Hinaty, za těch pár týdnů, co s ní začal mluvit, za těch pár týdnů, co se spolu vídali každý den, si Kyuubi Hinatu oblíbil, a teď nechtěl dopustit, aby zemřela. Všechna chakra přestoupila do Hinaty, a ta najednou začala hluboce dýchat. Kyuubi upadl do spánku, protože ho tento náročný přesun vysílil.
Hinata, hned jak se vzpamatovala, skočila po Narutovi a objala ho. Takhle byli chvíli v objetí, a pak nastal polibek. Připadali si, že konečně našli to, co jim oběma vždy zcházelo - lásku. Potom vstali a koukli se na Peina. Oba dva se usmáli, a bok po boku běželi s úsměvem na Peina, a bok po boku útočili. Byli teď šťastnější než kdy předtím.
Nakonec Pein padl mrtvý k zemi. Oba dva byli oslavováni jako hrdinové, co zachránili Konohu, a oba dva si přísahali, že toho druhého už nikdy neopustí.
Návrat nahoru Goto down
 
Nenechám tě umřít
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Vaše tvorba :: Povídky-
Přejdi na: