Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Co a Jak ? / Informace

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Co a Jak ? / Informace Empty
PříspěvekPředmět: Co a Jak ? / Informace   Co a Jak ? / Informace Icon_minitimeTue May 04 2010, 21:04

Exclamation


Naposledy upravil Ramaru dne Wed Sep 15 2010, 17:41, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Co a Jak ? / Informace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co a Jak ? / Informace   Co a Jak ? / Informace Icon_minitimeSun May 30 2010, 16:56

fajn šéfe tak když už jsi zpátky co bude? vrhnem se do boje a ukážem světu že Kumo je zase nejmocnější mezi 5? Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Co a Jak ? / Informace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co a Jak ? / Informace   Co a Jak ? / Informace Icon_minitimeSun May 30 2010, 17:11

já bych začal postupně, nejdřív něco malího...
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Co a Jak ? / Informace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co a Jak ? / Informace   Co a Jak ? / Informace Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 18:35

Takže se nám tu nějka rozmnožila technika Shunshinu na takový urovni že už jeto jak bleach ;-) takže uděláme to následovně .. nechám vam tu techniku ale budete jí mcot použít jednou za 3 přízpěvky ... a pokud se to i dál bude využívat až moc ... tka dáme větší opatření
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Co a Jak ? / Informace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co a Jak ? / Informace   Co a Jak ? / Informace Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 18:38

i já? pfff to je nefér, Shunshin je v podstatě jediná zbraň mé postavy a bez jeho využití jsou mi i ty poděděný techniky platný jako mrtvole zimník...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Co a Jak ? / Informace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co a Jak ? / Informace   Co a Jak ? / Informace Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 18:39

Jo hlavně kuly tobě Cool laugh

Prostě s emusíte naučit přemýšlet jak využivat situací a ne pořád portovat
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Co a Jak ? / Informace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co a Jak ? / Informace   Co a Jak ? / Informace Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 18:41

Ti teda dík Cool laugh a to sem chtěl zrovna to Shunshin vylepšit na C-rank Cool laugh prd mě to bude platný...počkej jak portovat? Shunshin není teleportace ale jenom hodně rychlej pohyb, někdo rychlejší než ty tě i tak může chytit a dát ti po hubě
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Co a Jak ? / Informace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co a Jak ? / Informace   Co a Jak ? / Informace Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 18:41

Kaku, tady se jedná po mém chatu s Ramim, kde jsem už měl dost toho jak někdo napíše. Pomocí Shushinu jsem se objevil u téhle a téhle postavy. To je jak kdyby v Shushin no jutsu bylo zároveň GPS a dusík na přeskákání celé mapy. Vim, že v boji se to dá použít, kort ty pak budeš mít to jutsu na rchylost, ale to už pak není Shushin, takže ty to defakto nemusíš řešit.
Já pokud zjistim, že někdo pomocí Shushinu přešel hodně velkou vzdálenost, tak tomu dotyčnému prostě rychle dojde chakra. Nevim, kde na to přišli, ale i Minato a Jiraiya skákali max. 50 metrů a tady suveréně na střechu budovy, půl kilometru a já nevim co ještě Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Co a Jak ? / Informace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co a Jak ? / Informace   Co a Jak ? / Informace Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 18:44

Kaku ... já to myslel jako obrazně .. vy to používáte jak teleport o přez místa který byste v tý rychlosti nepoužili a když is to vylepšíš tak to domyslíme
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Co a Jak ? / Informace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co a Jak ? / Informace   Co a Jak ? / Informace Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 18:44

Tak já ho používám v podstatě jenom v boji kvůli urychlení protože jinak je to těžké plýtvání chakrou
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Co a Jak ? / Informace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co a Jak ? / Informace   Co a Jak ? / Informace Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 18:46

Stačí když ho prostě omezíte Wink ano nemusíte dodrzovat ty tahy ale prsotě ho omezte .. a když se schodnem že to tak jde tak to tak budete používat Smile
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Co a Jak ? / Informace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co a Jak ? / Informace   Co a Jak ? / Informace Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 18:58

O.K. pokusím se Smile
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Co a Jak ? / Informace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co a Jak ? / Informace   Co a Jak ? / Informace Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 22:15

Dal jsem na kanál další OST https://www.youtube.com/user/NeroScene#p/u/3/J8uTHocmDrQ můžete použít na bitvu která je teď v Kumo ^^
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Co a Jak ? / Informace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co a Jak ? / Informace   Co a Jak ? / Informace Icon_minitimeWed Sep 15 2010, 17:42

Tákže nastaly nám to tu malé změny .. v Adminování kumo my bude pomáhat nero neboly genesis ... takže se naše práce rozděly a každej budem mít něco .. jeto kuly tomu že kuly škole nestíhám a hlavně že já brzy pojedu do egypta a on bude v mé roly Smile takže doufám že naněj nebudeše hnusný Razz
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Co a Jak ? / Informace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co a Jak ? / Informace   Co a Jak ? / Informace Icon_minitimeThu Oct 07 2010, 18:53

Všichni co mi ještě neposlaly přihlášku na Chunninské skoušky s postavamy .. tak at to ihned udělaji !
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co a Jak ? / Informace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co a Jak ? / Informace   Co a Jak ? / Informace Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Co a Jak ? / Informace
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Informace
» Informace
» Informace
» Informace
» Informace

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Diskuze-
Přejdi na: