Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Hon na Nibiho (Aspire a Nibi)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Empty
PříspěvekPředmět: Hon na Nibiho (Aspire a Nibi)   Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Icon_minitimeThu May 06 2010, 22:04

Nibi se pohyboval blízko vesnice až nebezpečně byl jako utržený ze řetězu pořát se přesouval z místa na místo
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Nibiho (Aspire a Nibi)   Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Icon_minitimeThu May 06 2010, 22:18

Dvojka

Zvedl se vítr a několik růžových lístků dopadlo k zemi a tam se z nich utvořila postava. "Ježiš to je exot." Řekla jsem tiše při pohledu na Nibiho.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Nibiho (Aspire a Nibi)   Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Icon_minitimeThu May 06 2010, 22:21

Špeh

vedle tebe se oběvil špeh Neni neni .. Vyste dvojka ?? .. zeptal se špech strašně zrychleným hlasem
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Nibiho (Aspire a Nibi)   Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Icon_minitimeThu May 06 2010, 22:24

Dvojka

Skrz masku jsem se na něj podívala. "Kdo jinej?" Začala jsem se smát.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Nibiho (Aspire a Nibi)   Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Icon_minitimeFri May 07 2010, 14:44

Špeh

Mam provás malé informace ... Nibi je ted dost rozzuřený protože je čerstvě vypuštěn a on měl svého majitele rád ... takže to sním moc neprodlužujte protože je ted ještě silnější .. řekl
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Nibiho (Aspire a Nibi)   Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Icon_minitimeFri May 07 2010, 15:17

Dvojka

"Fajn." Řekla jsem a probodla toho chlápka a stoupla si kus od Nibiho. "Hej blbče!"
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Nibiho (Aspire a Nibi)   Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Icon_minitimeWed May 12 2010, 18:57

Nibi

Nie kto z na mňa kričal bola to nijaka žena a ona my nadávala ako si to dovoľuje povedala som a vystrelila som ponej z úst obrovský modrí Fireball
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Nibiho (Aspire a Nibi)   Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Icon_minitimeWed May 12 2010, 19:33

Dvojka

Složila jsem pečetě a přede mnou se objevila kamenná zeď pokrytá mechem a květinami a fireball zastavila. Mezitim jsem se objevila u Nibi a pomocí katany jsem ho chtěla seknout do ejdné z noh.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Nibiho (Aspire a Nibi)   Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Icon_minitimeWed May 12 2010, 19:37

Nibi

Uskočil som ale len tesne Takže niekto z Kusakagure sa odvážil bojovať? spýtal som z užklabkom a rozbehol som sa ponej z úmyslom ju roztrhať
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Nibiho (Aspire a Nibi)   Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Icon_minitimeWed May 12 2010, 20:10

Dvojka

"To mě uráží! Z tak ubohé vesnice nejsem!" zařvala jsem a bouchla do země a ze země vylezlo několik silných šlahonů, které se snažily obmotat Nibiho a utknout k zemi.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Nibiho (Aspire a Nibi)   Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Icon_minitimeWed May 12 2010, 20:13

Nibi

Cely som začal horieť a tým som spálil tie šľahúne bol to modrý plameň ako pri tom Fireballe
Tak z kade si ak to smiem vedieť? spýtal som sa a zastavil som sa bolo to len zvedavosť nič viac
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Nibiho (Aspire a Nibi)   Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Icon_minitimeWed May 12 2010, 20:26

Dvojka

"Já? Jsem ze Suichu!" Zvolala jsem a v očích se mi objevila jakási zrcadla tudíž místo modrých očí jsem měla jakoby zrcadla a tudíž se v nich Nibi viděl. Jediné co však viděl byly oči, protože jsem měla jako vždy masku.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Nibiho (Aspire a Nibi)   Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Icon_minitimeWed May 12 2010, 20:33

Nibi

To nevysvetluje čo tu robíš ale to je teraz irelevantné. povedal som a pozrel som sa jej do tých očí čo sni my má ?napadlo ma ale neriešil som to a vypľul som ďalší Fireboll po nej
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Nibiho (Aspire a Nibi)   Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Icon_minitimeWed May 12 2010, 22:16

Dvojka

Najednou fireball ve vzduchu pomalu zmizel a já se jen pousmála a složila pečetě a kolem nás vyrostlo několik velkých palm, které pomalu začali Nibimu odsávat chakru. Dál jsem tam nehybně stála.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Nibiho (Aspire a Nibi)   Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Icon_minitimeThu May 13 2010, 13:53

Nibi

To je zvláštne čo sa to deje bude to mať niečo z tými stromamy. povedal som si v duchu a pokúsil som sa tie stromy zničit to pomôže
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Nibiho (Aspire a Nibi)   Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Icon_minitimeFri May 14 2010, 16:05

Dvojka

Nečekala jsem a složila další pečetě a bouchla do země a tiše řekla "Palmové vězení." Všude kolem nás najednou vyrostla vysoká tráva, přesně asi metr vysoká a kolem Nibiho vyrostlo několik obřích a mohutných palm tak, že by mohl být rád, že se dokáže hýbat. Palmy braly rychle chakru a tudíš mu braly i auru kolem něj, která vše pálí. V tu chvíli se v mých očích zableska tamta modrá ohnivá koule co na mě předtim vyflusnul a najednou se objevila přede mnou a rozletěla se na Nibiho, který neměl kam uhnout.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Nibiho (Aspire a Nibi)   Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Icon_minitimeFri May 14 2010, 21:11

Nibi

Nechápal som čo chceš dosiahnuť ale potom ma obklopili tie palmy a ja som začal strácať chakru tak som skúsil hodiť všetko na jednu kartu a takže som všetku zbi tnú chakru sústredil do svojich plameňov ktoré sa rozhoreli asi osem krát viac než predtým a tým spálili palmy aj zastavili ten fareboll ktorý pohltili a ja sám som sa rozbehol po nej[b] Ja som Nibi no Nekomanta ja som neporaziteľný.[/b] zakričal som
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Nibiho (Aspire a Nibi)   Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Icon_minitimeSat May 15 2010, 08:23

Dvojka

"Čičinka se nám hněvá jo?" Usmála jsem se a složila pečetě a tráva na zemi vyrostla asi na 5 metrů a tudíž jsem nebyla vidět a mezitím jsem se obalila lístky květin a obskakovala kolem Nibiho nohou a dávala mu na ně výbušné lístky.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Nibiho (Aspire a Nibi)   Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Icon_minitimeSat May 15 2010, 17:28

Nibi

stále som horel takže tráva začal horieť tiež ale dvojku som nevidel tak som len začal na prázdno rozhánať labami a dúfal som že niečo trafím Vylez ty zbabelec. reval som
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Nibiho (Aspire a Nibi)   Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Icon_minitimeSat May 15 2010, 17:30

Dvojka

Utekla jsem z dosahu a tiše řekla "Kai." najednou všechny lístky na jeho nohou silně vybuchnuly a celé bojiště zaplavil dým z obrovského výbuchu.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Nibiho (Aspire a Nibi)   Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Icon_minitimeSat May 15 2010, 17:40

Nibi

Cez ohnivý plášť to síce celé neprešlo ale aj tak ma to zranilo
Ty jedna k*r*va. zareval som v dyme som síce nič nevidel ale počul som to jej kai takže som vystrelil fireboll tým smerom ale mohla si si všimnúť že už pomaly ale isto začínam dohárať
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Nibiho (Aspire a Nibi)   Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Icon_minitimeSat May 15 2010, 17:52

Dvojka

Fireball mě zasáhnul a začala jsem šíleně hořet, ale najednou jakobych se svlékla z kůže a to co hořelo dopadlo na zem a já stála uplně normálně a to jen díky brnění vytvořené z lístku. Přestalo mě to bavit a proto jsem hrála na čas. Měl zničené nohy a proto sotva chodil a chakru hodně plejtval tim ohněm kolem sebe a proto jsem prostě vyčkávala.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Nibiho (Aspire a Nibi)   Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:27

Nibi

Keď som uvidel že prežila môj fireboll tak som sa n*as*al ešte viac a a rozbehol som sa po nej dvojka si už ale mohla všinúť že ledva chodím a toto je môj posledný útok Ja som neporaziteľný som biju. zakričal som smerom knej
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Nibiho (Aspire a Nibi)   Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:44

Dvojka

Začala jsem utíkat přímo do pastě, kterou jsem připravila. proběhla jsem přez louku a jakmile proběhl Nibi tak vybuchlo několik lístku což by ho mělo dostat mimo boj.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Nibiho (Aspire a Nibi)   Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:49

Nibi

Keď to vybuchlo tak už som mal dosť Ja Nibi no Nekomanta som bol porazený jednou kravou.boli moje posledné myšlienky potom som upadol do bezvedomia
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Nibiho (Aspire a Nibi)   Hon na Nibiho (Aspire a Nibi) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hon na Nibiho (Aspire a Nibi)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Charakter - Aspire
» Charakter - Aspire
» Aspire grafika
» Charakter - Aspire
» Mistr (Aspire)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Middle Territory :: Kusagakure no Sato-
Přejdi na: