Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Co mi poslat

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Co mi poslat Empty
PříspěvekPředmět: Co mi poslat   Co mi poslat Icon_minitimeMon May 31 2010, 15:00

Až budete děla charaktery a nechcete, aby ostatní admini a kage věděli co umí tak mi je pošlete PMkou. Nějaká slabší jutsu nemusíte, ale ty silná hlavní jutsu postavy a schopnosti mi pošlete a i nějaké zápory jak tu techniku porazit tam napíšete, protože nechci mít v Akatsuki supermany Smile

Díky za pochopení.

Charaktery už klidně dělejte Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Co mi poslat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co mi poslat   Co mi poslat Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 18:35

Nikdo jiný si charaktery nehodláte dělat?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Co mi poslat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co mi poslat   Co mi poslat Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 20:25

já si hodlám dělat 2 ale potřebuju se stebou domluvit a poradit nějak mi došla fantazie uplně

-> Asi 3 dny se přemlouvám ale vždy začnu přemýšlet nad jménem tak to instinktivně vykřížkuju
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Co mi poslat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co mi poslat   Co mi poslat Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 12:44

Prosím o poslání PMky nebo na icq jména vašich postav a co umí, jelikož se mi smazal seznam PMek zde na KW tak to potřebuji ještě jednou a uložim si to do PC. Čiim podrobnější to bude napsáno tim lépe. A prosím pošlete to co nejdříve, nejlepší by bylo, kdyby jste to poslali ještě dnes, abych mohl vytvořit dvojce těm co ještě nemají.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Co mi poslat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co mi poslat   Co mi poslat Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 14:25

Pokud mi to nepošlete -> Mažu ty postavy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co mi poslat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co mi poslat   Co mi poslat Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Co mi poslat
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Akatsuki :: Charaktery-
Přejdi na: