Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Soul (Ramaru)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Soul (Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Soul (Ramaru)   Soul (Ramaru) Icon_minitimeSat Jun 05 2010, 14:35

-> Jeto taková poblázněná postava snad se bude líbit

Jméno: Nemá jméno ,protože ho dá se říct nikdy nikdo neznal ( až se na tudle postavu budeš koukat tak mu můžeš hodit nákou přezdívku jak mu šéf dá se říct říká)

VěK: kolem 16 (Neví svůj věk jenom tka vypadá)

Historie: Kdy jsem se vlastně narodil ?? Koho Vlastně znám ?? vždy se ptám protože nikdy v životě jsem nepotkal člověka co by mně znal nikdo mi nijak neoslovoval ... Jak jsem zatu dobu přežil ?? ... já nevím asi jsem byl seslanej bohem abych vymazal zlo a špínu ze světa ... Ty si Díte boha ?? to určitě ne

Do akatsuki se dostal díky svím (tajným) plánům

V Akatsuki mu nák šéf říká ale on reaguje dá se říct na všechno

Povaha: Je takový mírumilovný ale neřeší když má někoho zabít , když mu řekne něco šéf uděláto .... někdy je často pomatený a věří v boha

Schopnosti: Nemá žádné KG i když by se dalo očekávat
Má 3 podstaty
Jeto dá se říct oobyčejnej maník jeho vélká výhoda je v jeho neuvěřitelný obratnosti a zručnosti a taky v tom že má díky 3 podstatam velké množství technik i na jeho vypadající věk
Jeho zbran ta kosa je dá se říct obyčejná ale při boji ze žloutne jakoby do zlata ani on sám neví proč tudle kosu nosí ,ale příde mu to jako kdyby nosil svojí duši v těle
Kosa žloutne když se přibližuje k někomu kdo je nevinný , nebo k tomu koho by zabít neměl ale to on sám neví protože když zabíjel lidi cestou tak kosa byla žlutá ale kdžy je pobláž partáků v akatsuki tak je normální

Parťák: Andoru Shiritsu

Zbran: Soul (Ramaru) Scythe

Foto: Soul (Ramaru) Postava


Naposledy upravil Ramaru dne Fri Jun 18 2010, 09:54, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Soul (Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul (Ramaru)   Soul (Ramaru) Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 11:17

Doplněn parťák Wink
Návrat nahoru Goto down
 
Soul (Ramaru)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Akatsuki :: Charaktery-
Přejdi na: