Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Andoru Shiritsu (Aspire)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Andoru Shiritsu (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Andoru Shiritsu (Aspire)   Andoru Shiritsu (Aspire) Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 10:35

Jméno: Andoru Shiritsu

Věk: 32

Pohlaví: Muž

Životopis: Je jeden z mála kdo přežili z klanu Shiritsu. Už od narození žil ve vyhnanství a staral se o sebe uplně sám. Během svého nukeninského života si našel i ženu se kterou měl v 19ti dítě, které následně poslal po vodě pryč jelikož žena zemřela při porodu a on nevěřil, že by se o dítě postaral, jako důkaz, že se mu po dítěti bude stýskat mu dal do voru na kterém ho poslal hromadu svých upravených katan na své KG. Jeho dítě pak zůstalo v nové Kumogakure a jmenuje se Daisuke Shiritsu.

Schopnosti: Rudý blesk (Jeho KG)

Cíl: Nemá žádný cíl, jen chce umřít za to, že se bál postarat se o svého syna, ale umřít chce jen v souboji, který za to bude stát.

Parťák: Soul

Foto: Andoru Shiritsu (Aspire) Andoru_the_Burning_Phoenix_by_osy057


Naposledy upravil Aspire dne Sat Jul 24 2010, 12:42, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Andoru Shiritsu (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andoru Shiritsu (Aspire)   Andoru Shiritsu (Aspire) Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 11:10

Stím Chci bejt parták Cool laugh Cool laugh za Soula
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Andoru Shiritsu (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andoru Shiritsu (Aspire)   Andoru Shiritsu (Aspire) Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 11:15

Ok Smile A proč vůbec? Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Andoru Shiritsu (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andoru Shiritsu (Aspire)   Andoru Shiritsu (Aspire) Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 11:21

Uvidíš časem Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Andoru Shiritsu (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andoru Shiritsu (Aspire)   Andoru Shiritsu (Aspire) Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 11:23

Ok, původně to měla být matka Daisukeho, ale pak jsem našel tenhle obrázek, který se perfektně hodí na Shiritsu klan (Rudé oči a rudé vlasy) tak jsem neodolal Smile Doufám, že si postavu udělá ještě Nagi a Oby.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Andoru Shiritsu (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andoru Shiritsu (Aspire)   Andoru Shiritsu (Aspire) Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 11:25

Cool laugh:D si mi připoměl jednu pasáž z Game-page .. už vidím jak přídeš k vyděšenýmu daisukemu .. ale já nejsem tvůj otec já jsem tvá matka Cool laugh a schodíš oblek..

-> nebo mně to aspon napadlo po přečtení prvních slov Cool laugh Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Andoru Shiritsu (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andoru Shiritsu (Aspire)   Andoru Shiritsu (Aspire) Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 11:26

Ne Cool laugh Je to jeho otec, ale původně tahle postava měla být jakoby žena, ale nenašel jsem vhodný obrázek, tak jsem se na ženu vykašlal a udělal muže Cool laugh Za tohohle se mi bude hrát dobře, protože bude podobný povahově jako Itachi nebo Ulquiorra ze Zvířecí Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Andoru Shiritsu (Aspire) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andoru Shiritsu (Aspire)   Andoru Shiritsu (Aspire) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Andoru Shiritsu (Aspire)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Akatsuki :: Charaktery-
Přejdi na: