Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Charakter - Rayou

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
kazekage-sama
Academy student
Academy student
kazekage-sama


Počet příspěvků : 4
Datum založení účtu : 19. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : Mosty u Jablunkova

Charakter - Rayou Empty
PříspěvekPředmět: Charakter - Rayou   Charakter - Rayou Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 14:26

Dělám to po prvé tkže snad tu nebude moc chyb ;-)

Jméno: Kentiri Rayou

Věk: 14

Hodnost: Genin

Oblíbené: Jídlo, pití, spaní, pozorování zkušenějších při boji

Neoblibené: Když mě někdo porazí

Rodina: Matka - Kentiri Montea
Otec - Yorio Ikadamusi

Babička - Kentiri Oga
Děda - Kentiri Oyoseus

Povaha: výbušný,střašně lehce vyprovokovatelný ale tichý a stydlivý

Historie: Moje máma zemřela při porodu. Táta z její smrti obviňoval mě a tak mě chtěl hned po narození zabít. Naštěstí byli přítomní děda a babička tak taťku zastavili a vzali mě do Suichugakure. Taťku si samozřejmě nepamatuji ale chci abych ho někdy potkal a popovídal si s ním. Od malička jsem na tom byl střašně špatně psychicky Děda s babičkou dělali vše pro to abych se měl co nejlíp ale rodiče mi velmi chyběli. Když jsem vstoupil do akademie stal jsem se ihned posměchem skoro všech jiných kvůli mému obrovskému nosu který jsem zdělil po matce a jizvě na tváři kterou mi udělal otec dřív než jsem se dostal do náruče babičky. Kvůli mé výbušné povaze jsem se tedy hned první den na akademii popral s jinými studenty a tak jsem odcházel hned poprvé z akademie s pěknými monokly. Postupem času jsem si však díky své píli a odhodlanosti vybudoval respekt a nakonec jsem se stal vůdcem skupiny, která se snažila bránit ty, kteří měli akademii stejný začátek jako já.Všichni jsme si nechali vytetovat na levou paži stejný symbol aby bylo vždy všem jasné s kým si začínají. Teď jsem opustil akademii. Teď je na čase ukázat světu, že se Kentiri Rayou stál ninjou.

Cíl: Zamilovat se,mít děti a milovat je tak jako to můj otec nedokázal

Klan: Kentiri

_____________

Podstata: Suiton

Hlavní atribut: Oči a nos(po mamce)

Zbraň: Shurikeny a kunaie .. Dokážu je skvělě kombinovat a díky využití jejich stínu jsem schopný útočit skoro nepozorovatelně.

Specializace: Ninjutsu

Schopnost: Vsechno co mě naučili na akademii (E)
Suiton:Mizu Jigoku - Tohleto mě naučil děda, přivolá to obrovský déšť na plochu o jakékoliv rozloze,je to pouze na mě.(síla této techniky je závislý na síle uživatele - u mě je to aktualně kolem D)
Suiton:Mizu muchi - Vodní lano,Tuhletu techniku mě babička s dědou učili od maličku a ještě teď se mi nepodaří vždycky tak jak bych si přál.(C)
Warai no nami: Jedna z technik E. Tohle mě naučil děda když jsem se vrátil domů s monokly. Donutí to protivníka začít se smát :-))


Foto:




Charakter - Rayou Anime


Naposledy upravil kazekage-sama dne Sat Jun 19 2010, 14:57, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Charakter - Rayou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Rayou   Charakter - Rayou Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 14:36

Charakter hodně dobrý, ale v Suichu není volno.
Návrat nahoru Goto down
kazekage-sama
Academy student
Academy student
kazekage-sama


Počet příspěvků : 4
Datum založení účtu : 19. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : Mosty u Jablunkova

Charakter - Rayou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Rayou   Charakter - Rayou Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 14:39

:-)) A sakra Cool laugh Kolik je povoleno hráču v jedné vesnici protože tu jsem teprve den a ještě se tu moc nevyznám ;-)) Abych si mohl najít volné místo :-))
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Charakter - Rayou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Rayou   Charakter - Rayou Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 14:55

To se musíš optat kage těch vesnicí. Ale pokud nebude místo tak měj strpení, třeba nějaké postavy umřou Wink
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Charakter - Rayou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Rayou   Charakter - Rayou Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 17:56

Ja v tom mozem pomoct Cool laugh kedy mam zabit Clouda???
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Charakter - Rayou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Rayou   Charakter - Rayou Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 17:58

to si skus Cool laugh moje postava se ženami nebojuje to máš jediné štěstí Cool laugh a já mám smůlu že tahle postava éni žena T-T ale jinak fakt super char. Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
kazekage-sama
Academy student
Academy student
kazekage-sama


Počet příspěvků : 4
Datum založení účtu : 19. 06. 10
Věk : 29
Bydliště : Mosty u Jablunkova

Charakter - Rayou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Rayou   Charakter - Rayou Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 18:39

Diik ;-) Az se uvolni misto tk doufam ze mi ho povoli ;-)
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Charakter - Rayou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Rayou   Charakter - Rayou Icon_minitimeSun Jun 20 2010, 11:03

Jop, až bude místo tak jsi ve hře Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Charakter - Rayou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Rayou   Charakter - Rayou Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Charakter - Rayou
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Charakter - GTO !!
» Charakter Mia(K.I.A)
» Charakter - Yuu
» charakter Dan
» charakter-Dan

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Koš-
Přejdi na: