Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Věk vašich postav

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Věk vašich postav Empty
PříspěvekPředmět: Věk vašich postav   Věk vašich postav Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 11:00

Takže všichni co nemáte měsíc novou postavu, ale máte ji už od začátku Kage Wars tak si k věku vašich postav přičtěte dva nebo jeden rok, podle toho jak si myslíte, že tu postavu máte dlouho, protože se toho událo opravdu dost a tak jsem po konverzaci se Šrotem usoudil, že si přičtete nějaký ten rok a editnete si to v charakteru.

Takže ukázka -> Šrot má postavu, kterou má už skoro od začátku KW, postava měla ze začátku 13 let a teď to přepíše na 15.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Věk vašich postav Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věk vašich postav   Věk vašich postav Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 11:05

A tí, čo tu sú napríklad mesiac tak oni potom kedy si zas majú pridať rok?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Věk vašich postav Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věk vašich postav   Věk vašich postav Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 11:10

No to vám dám zase vědět. Rok si přidávaj co mají postavu, která tu je dva měsíce a dva roky si přidávají postavy co tu jsou od začátku.

+ Jakmile přidáte ten rok tak to napište do toho charakteru, že jste to aktualizovali a já to zčeknu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Věk vašich postav Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věk vašich postav   Věk vašich postav Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 13:21

A pokud bude postava starší o dva roky, tak pak může mít i nový vzhled Smile
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Věk vašich postav Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věk vašich postav   Věk vašich postav Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 18:25

No, tak jediná postava od začátku, co mám, je Ushio, který už o dva roky dopředu "poskočil", takže snad už nemusí Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Věk vašich postav Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věk vašich postav   Věk vašich postav Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 11:12

Chcem sa spýať. Ja mám napríklad postavu Karadin No Minera v Kumo asi už 2 a pol mesiaca a v Suiche mám novú postavu, ktorá mám asi týždeň. Tak chcem sa spýtať či má zmeniť vek aj tej postave v Suiche alebo iba tej v Kumo? Ty to myslíš Aspire tak, že všetky charactery, čo máme tak všetkým máme zmeniť vek, Vysvetli mi to prosím... Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Věk vašich postav Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věk vašich postav   Věk vašich postav Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 14:28

Ee je jasně napsáno, že budeš měnit věk jen těm co tu už máš dlouho. Když máš postavu už tak 3 měsíce -> +1 rok a když máš postavu od začátku KW (6 měsíců) -> +2 roky.

Btw.: Já mám postavu v Kumo ještě déle než ty a roky jsem ji nepřidval, takže ty ještě taky ne. Další přidávání roků bude až řeknu.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Věk vašich postav Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věk vašich postav   Věk vašich postav Icon_minitimeSat Oct 09 2010, 09:47

Aby si na to nezabudol. Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Věk vašich postav Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věk vašich postav   Věk vašich postav Icon_minitimeSat Oct 09 2010, 13:52

Nezabudnu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Věk vašich postav Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věk vašich postav   Věk vašich postav Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 15:27

Postavy co jsou tu od září nebo déle si znovu dají 1 rok.

Takže postavy co tu jsou od začátku KW až do září si přidají k věku 1 rok.

Otázky mi pište sem. A jakmile přidáte rok, tak to napište do toho charakteru, jako psot a já zkontroluju, jestli ta postava je tak stará.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Věk vašich postav Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věk vašich postav   Věk vašich postav Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 16:26

ok takže abych to pochopil .. i montaro jeden rok ? .. protože září už bylo dávno .. a já se v otm zamotal jak si to napsal Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Věk vašich postav Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věk vašich postav   Věk vašich postav Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 17:12

jj i Montaro. Říkám postavy co jsou od září a starší, tak je snad logický, že i postavy co byly založeny dříve než v září.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Věk vašich postav Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věk vašich postav   Věk vašich postav Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 17:27

Aj ja si mám dat rok? Cool laugh Lebo ja to moc nechápu ani nevím co je to září ? Cool laugh OTOBER ?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Věk vašich postav Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věk vašich postav   Věk vašich postav Icon_minitimeMon Mar 05 2012, 21:45

Fajn, postavy z Iwy a z Getsu, které jsou staré aspoň 6 měsíců a hraje se za ně, tak si přidaj jeden rok. Avšak nejdříve to napište do charakteru, ať to váš kage povolí. Musí s tim souhlasit i on, zda už je vaše postava dost zahraná, aby měla další rok.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Věk vašich postav Empty
PříspěvekPředmět: Re: Věk vašich postav   Věk vašich postav Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Věk vašich postav
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Techniky vašich postav
» Budoucí techniky vašich postav
» Věk postav
» Kontrola herních postav

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: