Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Charakter-Katanashi

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Katanashi
Academy student
Academy student
Katanashi


Počet příspěvků : 33
Datum založení účtu : 20. 08. 10

Charakter-Katanashi Empty
PříspěvekPředmět: Charakter-Katanashi   Charakter-Katanashi Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 16:11

Jméno:Hiyukiri “Hiyu“ Taiqza

Věk:15

Výška:168cm

Váha:63,2kg

Krevní skupina:AB

Hodnost:Genin

Oblíbené: Rodina, přátele, práce s jílem, mořské plody, maze-gohan, létaní, učení ninjutsu, špehovaní, holky.

Neoblíbené:Namyšlení lide, moc ticho, polévky, ubrečené lidi, bakudan.

Rodina:
Matka: Hikari Taiqza
Otec: Yuuki Taiqza
Sestra: Ayumi Taiqza

Povaha:Přátelsky, usměvavý, romanticky xD. Někdy náladový.

Historie:Narodil jsem se do rodiny uznávaného klanu v iwagakure no Sato Taiqza. Jméno Hiyukiri jsem dostal, protože moji rodiče se shodli na tom že do moje jména dají své iniciali a podobně, co říct moji rodiče jsou taky takové kvítka. Osobně dávám přednost jménu Hiyu. Matka byla doma v domácnosti a bývalí jounin a můj otec byl jounin v Iwagakure, který mě učil ve volném čase jak dobře pracovat s jílem a ninjutsu. Matka mě také učila i když chtěla až se všechno učím sám a hodila mi jen svitek s instrukcemi. Já ji za to nikdy nevinil a spíš v tom viděl právy smyl treningu. Jako mály jsem měl svá čtyři kamarády Kya, Yukiho, Ikuta a Tadaseho. Zažily jsme spolu hodně lumpáren a dobrodružství, jednou jsme se i vloupali do jednoho z klanu a pak dostali pěkně vynadáno, ale jen jsme se usmívaly. Moje dětství bylo vcelku normální. Jednou jsem přemýšlel jak zvýšit svou účinnost technik a zeptal se otce ten mi pověděl o jednom ninjovi z Akatsuki Deidarovi a jeho dlaních kde měl v operované pusy, které za něj vytvářeli jeho jíl. Já osobně jsem Deidaru moc v lásce neměl a to co udělal jsem moc nepodporoval, ale ten jeho nápad s pusami na dlaních se mi zamlouval a pověděl to mým přátelům. Ti na mě zezačátku se tak nechutně podívaly, ale nakonec řekli proč ne, když to chceš. A vyhledali jednoho velmi zkušeného a dobrého ninju z klanu Yatsuki, který mi ten zákrok provedl při mnoha dnech překacovaní a poplatku samozřejmě, při tom jsme se sním i sblížili tak v tom potom neviděl nic moc nenormálního jak mě znal, když jsem si nechal i na hrud vytetovat takoví divný orlament. Rodiče z toho nebyli moc nadšení, ale nic s tím i neudělali a jen se na mě tak divně podívaly a sami sebe se zeptali po kom to mam, přitom sami v dětství byly stejní kdoví jestli ne ještě horší. Já se stým naučil žit a správně to používat po instrukcích Sanosukeho, to byl lékař který mi provedl zákrok na mých dlaních. Zanedlouho se mi narodila sestřička jménem Ayumi a já si říkal proč ona musí mít normální Jméno. Ale rozhodl jsem se oni dobře starat a učit ji jako její oniisan. Když nastoupila na Akademii tak jsem se na ni z hrdosti díval.

Cíl:Ochraňovat svou Oneechan a žit si v klidu se svými přáteli a rodinou.

Klan:Taiqza
___________

Podstata:Doton

Hlavní atribut:Práce s jílem

Zbraň:Jíl, Kunaie, Shurikeny,
Specializace: Ninjutsu

Schopnosti: Hiyu je velmi dobrý ve tvarovaní jílu a věci kolem toho. Nevyniká moc v taijutsu a genjutsu. Je chytrý i když by jste to nepoznali podle jeho povahy, jinak je to v pohodě kluk.
Základní E techniky
Doton: Kibaku Nendo (základní schopnost klanu, nechat vybouchnout jíl)
Doton: Kibaku Nendo C1
Dton: Nendo Bushin

Obrázky:
Já:Charakter-Katanashi Hiyu, Otec:Charakter-Katanashi Otec Matka:Charakter-Katanashi Matka, Oneesan:Charakter-Katanashi Ayumi
Přátele: Charakter-Katanashi Patele


Naposledy upravil Katanashi dne Tue Aug 24 2010, 12:15, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Charakter-Katanashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter-Katanashi   Charakter-Katanashi Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 16:17

pěkný Smile Povoleno.....
Návrat nahoru Goto down
Katanashi
Academy student
Academy student
Katanashi


Počet příspěvků : 33
Datum založení účtu : 20. 08. 10

Charakter-Katanashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter-Katanashi   Charakter-Katanashi Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 16:17

Díky a potřebuji ještě od jednoho ne?
Návrat nahoru Goto down
SeggiRo
Academy student
Academy student
SeggiRo


Počet příspěvků : 87
Datum založení účtu : 14. 08. 10
Věk : 26
Bydliště : Český Těšín

Charakter-Katanashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter-Katanashi   Charakter-Katanashi Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 16:21

Katanashi napsal:
Díky a potřebuji ještě od jednoho ne?

Já myslím že ne , mě to taky povolil jen Šroťák Wink. A jinak moc pěkný ...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Charakter-Katanashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter-Katanashi   Charakter-Katanashi Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 16:22

Stačí hlas od toho, který vlastní vesnici
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Charakter-Katanashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter-Katanashi   Charakter-Katanashi Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Charakter-Katanashi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Charakter-Katanashi
» Charakter - GTO !!
» Charakter Mia(K.I.A)
» Charakter - Yuu
» charakter Dan

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Koš-
Přejdi na: